‏ {lawstudies-sjd:plural} در چین

‏ تمامی ‏ {lawstudies-sjd:singular} برترین های در چین را مقایسه کنید 2018/2019‏

LLM

یک دکتر علمی قانون یک مدرک نهایی برای محققان حقوقی است. SJD دانشجویان واجد شرایط برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها، تحقیقات، سیاست های عمومی یا روابط دولتی بین المللی در سطح بالا را آماده می کند.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود آموزش و پرورش در چین است. دولت اغلب بودجه جزئی برای آموزش عالی در دانشگاه فنی و عمومی را فراهم می کند. دولت چین همچنین توسعه برنامه های درسی دانشگاهی است که اجازه می دهد تا دانش آموزان با مهارت های حرفه ای به پرورش استعدادهای خود.

‏ همین امروز اقدام کنید بیشترین مرور بر {lawstudies-sjd:plural} در چین 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

دکتر علم حقوقی

KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University
Campus تمام وقت September 2019 چین Shanghai

دکتر رشته علوم قضایی (SJD؛ در لاتین، Scientiae دکتر Juridicae) برنامه، مدل در دکتریبرنامه های در رشته های دیگر است، برای کسانی که به دنبال به دنبال فرصتهای شغلی آکادمیک، به عنوان معلمان و محققان طراحی شده [+]

دکتر رشته علوم قضایی (SJD؛ در لاتین، Scientiae دکتر Juridicae) برنامه، مدل در دکتری برنامه های در رشته های دیگر است، برای کسانی که به دنبال به دنبال فرصتهای شغلی آکادمیک، به عنوان معلمان و پژوهشگران قانون طراحی شده است. این برنامه بسیار گزینشی تنها به متقاضیانی که دارای سابقه شده قبل از دانشگاهی در قانون، وعده نشان می دهد از بورس تحصیلی برجسته، و نشان دادن پتانسیل بالا برای تکمیل پایان نامه های علمی از کیفیت مورد نیاز باز است. برنامه SJD فراهم می کند فرصت منحصر به فرد برای قانون برجسته بین المللی فارغ التحصیلان برای تحصیل در دانشکده حقوق KoGuan. دانش آموزان با اعتبار علمی برجسته استقبال کرده و برای برنامه SJD ما هستند. نامزدهای SJD باید امثال تکمیل درجه یا معادل آن در چین و یا یک کشور خارجی است. هر نامزد SJD خواهد شد سرپرست دانشکده اولیه با تخصص در دانش آموز 'در منطقه پژوهش و دو نفر از اعضای هیئت علمی اضافی که دانش آموز تشکیل کمیته دکترا اختصاص داده است.این برنامه به طور معمول SJD حداقل سه سال طول می کشد. این یک تا دو ترم از دوره شامل خواهد شد. دانش آموز باید به درستی نوشته شده عبور و امتحانات شفاهی در زمینه به طور کلی از مطالعه قبل از بستری رسمی برای نامزدی. دانش آموز خواسته می شود برای آماده سازی یک پیشنهاد تحقیق که باید پذیرفته شود قبل از تحقیقات بر روی پایان نامه آغاز می شود. دانش آموز SJD 'کمیته دانشجویی دانشکده خواهد ارزیابی پیشرفت ها، توصیه، و در... [-]