Filter
SJD
چین Shanghai Shanghai نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های {lawstudies-sjd:plural} سیدنی چین 2019‏

دانشجویان حقوقی که مایل به تدریس حقوق در سطح تحصیلات تکمیلی هستند، باید SJD را در نظر بگیرند، که در غیر این صورت به عنوان دکتر علمی قانون شناخته می شود. این درجه پیشرفت شامل مطالعات شدید و تحقیقاتی است که طی پنج سال یک مقاله پایاننامه دکترا منتشر می شود.

LLM اجازه می دهد تا شما را به لحاظ قانونی tussles آربیتراژ در هر زمینه از تخصص حرفه ای. کارشناسی ارشد حقوق ثروت از دانش می دهد، بسیاری از افراد که از این فارغ التحصیل می تواند در هر زمینه دفاع قانونی تخصص.

چین به دنبال ترویج توسعه دانشگاه های درجه یک. چین 'اقتصاد در حال حاضر جهان ' دومین و هنوز در حال رشد. تجربه فرهنگ آن و درک رشد بازار آن خواهد کار خود را افزایش دهند.

‏ {lawstudies-sjd:plural} سیدنی چین را بیابید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
چین
Shanghai
Shanghai
نوع تحصیل
سرعت
KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University

دکتر رشته علوم قضایی (SJD؛ در لاتین، Scientiae دکتر Juridicae) برنامه، مدل در دکتریبرنامه های در رشته های دیگر است، برای کسانی که به دنبال به دنبال فرصتهای شغلی آکادمیک، ... [+]

دکتر رشته علوم قضایی (SJD؛ در لاتین، Scientiae دکتر Juridicae) برنامه، مدل در دکتری برنامه های در رشته های دیگر است، برای کسانی که به دنبال به دنبال فرصتهای شغلی آکادمیک، به عنوان معلمان و پژوهشگران قانون طراحی شده است. این برنامه بسیار گزینشی تنها به متقاضیانی که دارای سابقه شده قبل از دانشگاهی در قانون، وعده نشان می دهد از بورس تحصیلی برجسته، و نشان دادن پتانسیل بالا برای تکمیل پایان نامه های علمی از کیفیت مورد نیاز باز است. برنامه SJD فراهم می کند فرصت منحصر به فرد برای قانون برجسته بین المللی فارغ التحصیلان برای تحصیل در دانشکده حقوق KoGuan. دانش آموزان با اعتبار علمی برجسته استقبال کرده و برای برنامه SJD ما هستند. نامزدهای SJD باید امثال تکمیل درجه یا معادل آن در چین و یا یک کشور خارجی است. هر نامزد SJD خواهد شد سرپرست دانشکده اولیه با تخصص در دانش آموز 'در منطقه پژوهش و دو نفر از اعضای هیئت علمی اضافی که دانش آموز تشکیل کمیته دکترا اختصاص داده است.این برنامه به طور معمول SJD حداقل سه سال طول می کشد. این یک تا دو ترم از دوره شامل خواهد شد. دانش آموز باید به درستی نوشته شده عبور و امتحانات شفاهی در زمینه به طور کلی از مطالعه قبل از بستری رسمی برای نامزدی. دانش آموز خواسته می شود برای آماده سازی یک پیشنهاد تحقیق که باید پذیرفته شود قبل از تحقیقات بر روی پایان نامه آغاز می شود. دانش آموز SJD 'کمیته دانشجویی دانشکده خواهد ارزیابی پیشرفت ها، توصیه، و در... [-]

چین Shanghai