HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ {Farsi:Field} بیابید 2019‏ {lawstudies-sjd:singular} 3‏

بالاترین درجه حقوقی اغلب به عنوان یک SJD (همچنین JSD) نامیده می شود که اختصار از دکتر Scientiae Juridicae ( Juridicae Scientiae Doctor ) است. این به دکتر علوم قانونی یا دکتر علمی قانون ترجمه می شود. در ایالات متحده، که در آن درجه شایع است، SJD معادل یک دکترا در قانون است. SJDs معمولا پس از یک دانش آموز یا حرفه ای قانونی یک لیسانس حقوق (LLB) و / یا یک استاد حقوق (LLM) تکمیل شده است.

مانند یک دکترا، یک SJD برای دانش آموزانی که علاقمند به تحصیلات حقوقی هستند و مایل به تحصیل در رشته های تحصیلی یا مقامات دولتی هستند، در نظر گرفته شده است. انتظار می رود که نامزدان SJD با تحقیقات خود در زمینه دانش حقوقی موجود، مشارکت قابل توجهی داشته باشند. کنفرانس SJD پس از آنکه کاندیدای موفق تحقیق قابل توجهی انجام داد، رخ می دهد.در بیشتر برنامه های SJD، تکمیل موفقیت آمیز شامل ارسال مقاله از کیفیت قابل انتشار و دفاع از تحقیقات نامزد است.

به منظور دنبال کردن SJD، نامزدان آینده نویسی باید به برنامه انتخابی خود اعتراض کنند و توانایی خود را برای تحقیقات قانونی نشان دهند. در حالی که برخی از برنامه ها، کاندیدانی را که تنها یک مدرک لیسانس دارند، می پذیرند، بسیاری از متقاضیان نیاز به تحصیل LLM یا دیگر مدرک لیسانس را دارند.

SJDs دوره های معتبر و دقیق مطالعه هستند. بیشتر SJDs در ظرف سه سال تکمیل می شوند. نامزدان موفق SJD می توانند انتظار داشته باشند که به عنوان استادان دانشگاهی یا استادان حقوقی کار کنند یا در پست های بلند در ادارات دولتی یا دولتی باشند.

شما می توانید بیشتر در مورد برنامه های ذکر شده در زیر بیشتر بدانید در مورد دکترا در علوم قانونی.از فرم تماس در صفحات برنامه های شخصی برای تماس با مسئولین پذیرش برنامه ها برای اطلاعات بیشتر در مورد الزامات و برنامه های کاربردی استفاده کنید.

نتایج Filter

امثال به SJD

UConn School of Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Hartford

امثال به SJD برنامه برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرفته شده.

دکتر علم حقوقی (SJD)

Suffolk University Law School
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Boston

دکتر حقوقی علوم (SJD) درجه یک پست LL.M. است درجه است که پس از تکمیل از پایان نامه در عمق، انتشار با کیفیت، که باعث می شود سهم اصلی و خلاق به ادبیات حقوقی تعلق می گیرد.

دکتر علوم قانونی (SJD)

SMU Dedman School of Law
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 5 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Dallas + {تعداد} بیشتر

درجه دکترا علوم حقوقی (SJD) بالاترین درجه حقوق مدرک کارشناسی ارشد است که توسط دانشکده حقوق ددان ارائه شده است. SJD در درجه اول، درجه تحقیق و نوشتن است (به عنوان یک دوره درجه گرایش مانند درجه LL.M.) که در آن کاندید SJD انجام گسترده تحقیقات حقوقی در سطح تحصیلات تکمیلی را با توجه به ارائه یک دکتری دکترای قابل قبول قابل چاپ قابل چاپ کیفیت در طی یک دوره پنج ساله. این برنامه برای کاندیداهای واجد شرایط است که به دنبال یک حرفه علمی قانونی یا یک سطح بالایی، موقعیتی استراتژیک دولتی یا بین دولتی هستند.