Keystone logo
آرژانتین

بهترین دانشگاه ها برای حقوق برنامه ها که در آرژانتین 2024

تعداد مؤسسات: 122
  • Mendoza, آرژانتین

  Aden بر آموزش و توسعه حرفه ای مدیران و مدیران شرکت، چه در آموزش حضوری و چه در آموزش الکترونیکی متمرکز است. مشخصه آن نوآوری در مدل‌های یادگیری آن است که به سمت کاربرد عملی و استفاده از روش‌های کلاس تعاملی، تجربی و بازیگوش، تدریس شده توسط اساتیدی که تجربیات مدیریتی گسترده خود را منتقل می‌کنند و بهترین شیوه‌ها را که در شرکت‌ها در سرتاسر قاره آمریکا اعمال می‌شود، منتقل می‌کنند.

  • Pilar, آرژانتین
  • Rosario, آرژانتین

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bologna, ایتالیا
  • Cesena, ایتالیا
  • + 4 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 1906, آرژانتین

  حضور در زمینه آموزش به این معنی است که برای تغییر آماده شده اید ، یادگیری یک حرکت ثابت است. اگر به این ویژگی اساسی سرعت فعلی در تغییرات اجتماعی امروز را اضافه کنیم ، وقتی از روش تدریس صحبت می کنیم ، باید با گفتن اینکه همه چیز ممکن است شروع کنیم. ما با بدیهی شروع می کنیم: زبان به ما امکان برقراری ارتباط می دهد. بنابراین ، یادگیری زبان دوم باید ارتباطات را محور اصلی خود قرار دهد. ما دانش آموزان خود را وادار می کنیم که به زبان اسپانیایی ارتباط برقرار کنند ، روش ما بر ارتباطات تاکید شدیدی دارد. علاوه بر این هدف آموزشی ، ما به قدرت غوطه ور شدن در جامعه ای از اسپانیایی زبانان اعتقاد داریم. وقتی دانش آموزان با زبانی که می خواهد یاد بگیرد غرق می شوند ، هر چیزی که در کلاس یاد می گیرند در شرایط مختلف زندگی واقعی دائماً به کار می رود. این قرار گرفتن در معرض نیاز به انگیزه قوی است و بنابراین ، شانس یادگیری آنها را تا حد زیادی افزایش می دهد. در VOS ما از قدرت آموزشی این غوطه ور شدن در زبان استفاده می کنیم: هیچ واقعیت آشکاری وجود ندارد ، ما از واقعیت با تمام قدرت خود استفاده می کنیم ، چه در کلاس و چه در خارج (در آموزش الکترونیکی این نیز امکان پذیر است: غوطه وری اسپانیایی تقریباً به طور کامل امکان پذیر است از طریق یک شبکه اجتماعی به دست می آید). این کسب دانش در کارگاه های هفتگی و فعالیت های فرهنگی ادامه می یابد که هر روز را با اسپانیایی به یک ماجراجویی فرهنگی تبدیل می کند. در طراحی برنامه درسی آموزشی خود و برنامه ریزی برای هر کلاس اسپانیایی ، ما از این حقیقت مهم بسیار آگاه هستیم که "یادگیری تحت تأثیر فناوری قرار گرفته است". این امر شیوه تدریس ، نقش دانش آموز ، آنچه دانش است و اساساً آنچه ما برای یادگیری مردم انجام می دهیم را تغییر می دهد.

  • Buenos Aires, آرژانتین

  implantesArgentina آنلاین ، با استفاده از VisualRex ، یکی از بهترین تجربیات آموزش آنلاین در زمینه ایمپلنتولوژی و سایر زمینه های مرتبط را به شما ارائه می دهد. این سرویس بر اساس تقاضا پخش می شود ، که به شما امکان می دهد دوره های خود را در دستگاه های مورد نظر خود و هر زمان که مایل باشید دنبال کنید. پس از تأیید دوره آنلاین ، شما این امکان و مزیت را دارید که در یک دوره عملی فشرده یک هفته ای (CPI) شرکت کنید ، جایی که هر آنچه را که آموخته اید به کار بگیرید و بین 6 تا 12 ایمپلنت روی بیماران بگذارید. دانش آموزان آنلاین ، 10 Bon پاداش CPI و مزایای دیگر.

  • La Plata, آرژانتین

  Universidad del Este در شرایط جدید ملی ، منطقه ای و جهانی متولد شد ، با فرض این لحظه در تاریخ که باید با مسئولیت و تعهد قاطع برای تفسیر ، مشارکت و مشارکت در این زمینه حرکت کند. کیفیت در دانشگاه ما در جستجوی دائمی سطح برتری ، حفظ هویت نهادی ، ارتباط فرآیندها و ارزیابی مداوم داخلی و خارجی ، بر اساس درک لازم از محیطی که در آن درج شده است ، حفظ می شود. یک محیط علمی و تحقیقاتی ، فضایی برای خدمات آموزشی و آموزش مداوم. دانشگاه ما متعهد به کیفیت آموزش ، برتری در تحقیقات و حمایت از شایستگی ، توانایی و برابری است. تسهیل و ترویج دسترسی به مطالب اطلاعاتی با کیفیت بالا برای خواندن ، مشاوره و مطالعه و جهت گیری دائمی ، راهنمایی و حمایت مداوم از مربیان متخصص متمرکز بر مشاوره. ما آرزو داریم تا شهروندانی راستگو ، توانمند و منتقد ، با دید وسیع و چند رشته ای تشکیل دهیم و مسئولیت مشارکت در دنیایی عادلانه و حمایتی را بر عهده می گیرند. خوشحالم که از شما به این وسیله اطلاعاتی و ارتباطی استقبال می کنم که در آن می توانید دانش و رابطه ای را که ما آرزو می کنیم مثمر ثمر و شدید باشد ، آغاز کنید.

  • San Martín, آرژانتین

  UNSAM یک دانشگاه ملی ، عمومی و رایگان است که در سال 1992 ایجاد شد. طیف گسترده ای از مشاغل کارشناسی و فارغ التحصیلان را در زمینه علوم انسانی و اجتماعی و علوم دقیق و طبیعی ارائه می دهد. بیش از 65 درصد منابع آن به حوزه های علم و فناوری اختصاص دارد. با تمرکز بر سیاست های کاری مشترک ، روابط خود را با سازمان هایی که تحقیقات علمی و انتقال فناوری را ترویج می کنند حفظ می کند. اتحادهای آن با شورای ملی تحقیقات علمی و فنی (CONICET) ، کمیسیون ملی انرژی اتمی (CNEA) ، م Instituteسسه ملی فناوری صنعتی (INTI) ، و م Instituteسسه ملی فناوری کشاورزی (INTA) ، و سایر موارد ، آن را بهبود می بخشد. تولید نظری ، توسعه تحقیقات آنها و آموزش منابع انسانی. از جمله دستاوردهای او ، می توان به شبیه سازی یک گاو bitransgenic برای تولید شیر شبیه به انسان و ترمیم تمرین پلاستیکی دیواری ، توسط David Alfaro Siqueiros اشاره کرد. UNSAM همچنین دارای انتشارات خود است (بیش از 100 عنوان منتشر شده) و تا به امروز ، بیش از 250 قرارداد با دانشگاه های خارجی برای تبادل دانشجو ، معلم و محقق امضا کرده است. مقر اصلی آن در منطقه جنرال سان مارتین ، در شمال غربی شهر خودمختار بوینس آیرس است. پردیس Miguelete که در ساحل راه آهن قدیمی بیش از دو هکتار ساخته شده است ، یکی از اصلی ترین جاذبه های قلمرو بوینس آیرس از نظر برنامه ریزی معماری و حفاظت از میراث است.

  • Salta Province, آرژانتین

  دانشگاه ملی سالتا یک موسسه حقوق عمومی ، مستقل و مستقل است که اهداف آن ترویج ، اشاعه و حفظ فرهنگ است. این هدف را در تماس دائمی با اندیشه جهانی انجام می دهد و به مشکلات منطقه و کشور توجه ویژه ای می کند. این دانشگاه از طریق مطالعات انسانی ، تحقیقات علمی و فناوری و ایجاد هنری به توسعه فرهنگ کمک می کند. ایده ها و دستاوردهای هنری را از طریق آموزش و وسایل مختلف ارتباط دانش گسترش دهید. ماموریت دانشگاه تولید و انتقال دانش ، علم و کاربردهای آن و هنرها است. هدف اصلی آن آموزش از دیدگاه اخلاقی است. دانشگاه به دنبال تشکیل یکپارچه و هماهنگ اعضای جامعه دانشگاهی ، معلمان ، دانشجویان ، فارغ التحصیلان و پرسنل حمایتی دانشگاه است و روحیه صحیح اخلاقی و مسئولیت اخلاقی و مدنی را در آنها القا می کند. این پژوهشگران ، معلمان و متخصصان مناسب را آموزش می دهد. این دانشگاه از طریق یک فرآیند آموزش مستمر با هدف به روز رسانی و بهبود آنها ، ترویج تدریس ، تحقیق و تمرین حرفه ای متعهد به مشکلات کشور و منطقه ، با فارغ التحصیلان خود ارتباط دائمی برقرار می کند. به عنوان یک نهاد دولتی ، با شناسایی و حل مشکلات ملی و منطقه ای مطابق با هنجارهای خاصی که وظایف آن را تنظیم می کند ، همکاری می کند ، نتیجه گیری خود را ارائه می دهد ، مشاوره فنی ارائه می دهد و در فعالیت های مشترک با موسسات دولتی و خصوصی از طریق توافقات مشارکت. دانشگاه فاقد مسائل ایدئولوژیک ، سیاسی و مذهبی است ، مشکلات اجتماعی ، سیاسی و ایدئولوژیکی را درک می کند و آنها را به صورت علمی مطالعه می کند. با هرگونه علاقه بخشی یا تصور جزمی بیگانه است. این یک نگرش انتقادی را ترویج می کند و وسیع ترین آزادی بیان را در درون خود تضمین می کند. دانشگاه ، علاوه بر وظیفه خاص خود به عنوان یک مرکز مطالعاتی و پژوهشی ، به دنبال گسترش مزایای اقدامات فرهنگی و اجتماعی خود با تعامل با محیط زیست است.

  • Bernal, آرژانتین

  دانشگاه ملی Quilmes (UNQ برای حروف اصلی آن به زبان اسپانیایی) در سال 1989 تأسیس شد. این دانشگاه در قلب منطقه شهری جنوبی بوئنوس آیرس ، در شهر برنال ، Quilmes واقع شده است. سه میلیون نفر در این منطقه زندگی می کنند که 20 درصد از تأسیسات صنعتی کشور را متمرکز می کند. امروزه ، UNQ دارای یازده هزار دانشجو است که بین دوره های تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی توزیع شده است. ماموریت این دانشگاه تولید ، آموزش و انتقال دانش با بالاترین کیفیت ، در محیطی برابر و متنوع است. وظایف اساسی UNQ عبارتند از آموزش ، تحقیق ، دوره های ترویجی ، تشکیل منابع انسانی ، توسعه فناوری ، نوآوری محصول و ترویج فرهنگ.

  • Lomas de Zamora, آرژانتین

  تدریس این دانشگاه در زمینه های مختلف شناخته شده است. از طریق ابزارهای ارزیابی منابع مادی و انسانی ، ما استانداردهای برتری در مشاغل خود را حفظ می کنیم ، در حالی که به روز رسانی و بررسی انتقادی محتوا را ارتقا می دهیم.

  • José C. Paz, آرژانتین

  دانشگاه ملی خوزه کلمنته پاز (UNPAZ) که در شهر خوزه سی پاز واقع شده است در سال 2009 توسط قانون شماره 26،577 ایجاد شد. UNPAZ آموزش عالی را به عنوان یک حق اساسی اجتماعی برای توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی منطقه و تقویت حاکمیت قانون و ارزشهای دموکراتیک مردم به رسمیت می شناسد. از این نظر ، مأموریت آن آموزش در آموزش عالی و همچنین تولید و انتشار دانش است که به توسعه منطقه کمک می کند و خود را در خدمت تحکیم برابری و توسعه اجتماعی قرار می دهد. چشم انداز او ترویج برابری ، مشارکت و گسترش فرصت هایی است که آموزش عالی به جامعه محلی ارائه می دهد. ارزشهای الهام بخش آن بر اساس همبستگی به عنوان راهی برای وظیفه تشکیل مردان و زنان با صداقت است که به عنوان مردم و شهروندان حامل عالی ترین آرمانهایی هستند که اومانیسم مطرح می کند و می توانند دانش خود را در خدمت قرار دهند. از جامعه دموکراسی و رشد بشریت هدف این خانه مطالعاتی ، تضمین تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی و دسترسی به دانشگاه های عمومی ، رایگان و رایگان ، تضمین فرصت ها و امکانات برابر ، ایجاد یک گشایش آزاد بدون هیچ گونه تبعیض نسبت به همه بخش های جامعه است. دسترسی هر شهروند به دانشگاه دولتی یک حق اکتسابی است. آموزش عالی نه تنها باید یک مصلحت عمومی و اجتماعی باشد ، بلکه یک حق جهانی بشری و یک مسئولیت دولت است.

  • Los Polvorines, آرژانتین

  دانشگاه ملی ژنرال سارمینتو (UNGS) در 20 مه 1992 ، توسط قانون ملی شماره 24،082 ایجاد شد و در سال 1993 هنگامی که رئیس سازماندهی روبرتو نوئل دومیک و کمیسیون مشاوره تعیین شد ، تاسیس شد. UNGS نام خود را مدیون حزب سابق ژنرال سارمینتو است که بعداً در 1994 به سه شهرداری تقسیم شد: سان میگوئل ، خوزه سی پاز و مالویناس آرژانتیناس. از بدو تاسیس ، دانشگاه به عنوان یک اصل ارتباط بین آموزش ، بررسی انتقادی مشکلات جامعه و جستجوی اقدامات جایگزین برای غلبه بر آنها را پذیرفته است. UNGS در چهار موسسه تحقیقاتی و آموزشی بین رشته ای سازماندهی شده است که به دنبال پاسخگویی به مشکلات فعلی مربوط به صنعت ، علم ، شهر و دانش هستند. آنها موسسه علوم ، م Instituteسسه کنربانو ، م Instituteسسه صنعت و م Instituteسسه توسعه انسانی هستند. جنبه اصلی فعالیت آن مشارکت در دموکراتیزه کردن تدریس ، دسترسی به دانش توسط همه بخشهای جامعه و جستجوی تعالی تحصیلی است ، با فرض یک استراتژی آموزشی متمرکز بر حصول اطمینان از آموزش جامع پایه و ویژه در دانش آموزان. در این چارچوب ، دانشگاه دارای مقاطع کارشناسی رایگان ، مدارک معتبر ملی ، بورسیه های تحصیلی ، بورسیه های تحصیلی برای آموزش در آموزش ، تحقیق ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، پشتیبانی شخصی آموزش ، کتابخانه عمومی مدرن و کارآمد ، و دسترسی رایگان و کیفیت علمی می باشد. فضا. پردیس دانشگاه آن در Juan María Gutiérrez 1150 ، شهر Los Polvorines ، Malvinas Argentinas ، در شمال غربی بوینس آیرس بزرگ واقع شده است.

  • Avenida Doctor Luis Gutniski, آرژانتین

  زندگی دانشگاهی در فرموزا با ایجاد دانشگاه ملی شمال شرقی ، (UNNE -در 14 دسامبر 1956 ، با فرمان شماره 22،229) ، به عنوان یک مرکز دانشگاهی برای کل منطقه که شامل استانهای Chaco ، Corrientes می شود ، ظاهر می شود. ، میسیونس و فرموزا. در واقع ، فعالیت دانشگاه فقط در فورموسا با موافقتنامه ای بین دولت استان و دانشگاه ملی شمال شرقی آغاز می شود. بعداً ، در 26 مارس 1971 ، موافقت نامه ای امضا شد که براساس آن م Instituteسسه دانشگاه فرموزا ایجاد شد ، که فعالیت خود را در 21 آوریل 1971 آغاز کرد. بنای قدیمی طبق قطعنامه شماره 0375 مورخ 14 مارس 1974 ، بر اساس قطعنامه وزیر فوق الذکر با تصویب رکورد شماره 2082 در سپتامبر 1976 ، عملکرد واحدهای دانشگاهی موجود (موسسه دانشگاه ، دانشکده علوم آموزش کشاورزی و دانشکده منابع طبیعی تجدیدپذیر) در دانشکده منابع طبیعی تجدیدپذیر متحد شده است ، که در آن حرفه مهندسی جنگل را با شیوه ای پایدار دیکته می کند و مشاغل مختلف تمام مدت را با توجه به نیازهای نوظهور پیاده می کند. سایر فعالیتهای دانشگاه به منظور مامورانی بود که قبلاً در این مناطق مشغول به کار بودند. این مورد مربوط به حرفه تکنسین مدیریت دولتی یا تکنسین بانکداری بود. اصطلاح دیکته اساتیدی که ثبت نام آنها بین سالهای 1970 تا 1974 انجام شد به دلیل نیاز به برآوردن خواسته های خاص برای افرادی بود که فعالیت نداشتند ، اگرچه ثبت نام برای این مشاغل برای سایر متقاضیان آزاد بود. در سال 1984 ، کارکنان آموزشی شروع به کار کردند ، در میان مشاغل ایجاد شده توسط قرارداد. در سال 1986 ، کادر آموزشی در آموزش متمایز و کادر آموزشی در زیست شناسی به عنوان مشاغل پایدار شروع شدند ، که تا به امروز ادامه دارد.

  • Córdoba, آرژانتین

  دانشگاه ملی کوردوبا (UNC) دارای جمعیت دانشجویی تقریباً 136 هزار دانشجو است. از نظر فیزیکی ، مساحت 11.5 میلیون متر مربع را اشغال می کند که 1.37 میلیون آن در شهر کوردوبا و بقیه در داخل استان استان کوردوبا است. مساحت تحت پوشش آن بیش از 380 هزار متر مربع است. UNC که بین Ciudad Universitaria و مرکز تاریخی کوردوبا توزیع شده است ، دارای پانزده دانشکده است - همچنین به عنوان Casa de Trejo شناخته می شود. دو مدرسه متوسطه ؛ 145 مرکز تحقیقاتی و موسسه ؛ بیست و پنج کتابخانه ؛ هفده موزه ؛ آزمایشگاه فرآورده های خونی ؛ دو بیمارستان ؛ بانک خون ؛ دو رصدخانه نجومی ؛ یک ذخیره گاه طبیعی ، و یک سیستم ارتباطی چند رسانه ای متشکل از دو کانال تلویزیونی ، دو رادیو (AM و FM) و یک پورتال خبری.

  • Buenos Aires, آرژانتین

  UNdeC یک موسسه آموزش عالی ، عمومی و رایگان ، مسئول و متعهد به کیفیت ، ارتباط و تعلق به جامعه شیلی ، استان و منطقه است. قوی ، خلاق و دائما در حال رشد است. اگرچه دانشگاههای ملی باید به منطقهای عملیاتی و پارامترهای کیفی که در صلاحیت همه اعضای سیستم دانشگاه ملی یکسان است پاسخ دهند ، اما آنها همچنین تعهد ژئوپلیتیک دارند. تصمیم برای نصب دانشگاه بر اساس اعتقاد به تقویت توسعه این منطقه است.