Keystone logo
آفریقای جنوبی

مطالعه حقوق که در آفریقای جنوبی 2024

تحصیل در آفریقای جنوبی

چه آیا مدرک حقوق در آفریقای جنوبی؟ اخذ مدرک حقوق در آفریقای جنوبی برای افرادی که مایل به تمرین در کشور ضروری است. LL.B. درجه صلاحیت درجه لازم برای افرادی که مایل به عنوان یک حامی و یا یک وکیل در کشور ثبت نام است. دانش آموزانی که مایل به شروع ممکن است به طور مستقیم در این برنامه ها در سطح کارشناسی وارد شده، هر چند برنامه نیز موجود است به عنوان یک طرح تحصیلات تکمیلی نیز هست. قانون آموزش عالی در کشور؟ کار به عنوان یک مدافع یا یک وکیل در آفریقای جنوبی نیاز اخذ مدرک در زمینه قانون است. در اغلب موارد، این است که به عنوان مدرک لیسانس 'در کشور انجام می شود. برنامه های گذشته برای دو و برای سال برای به دست آوردن مدرک لیسانس در قوانین. این مورد نیاز نمی باشد، اما تشویق، که دانش آموزان نسبت به امثال کار برنامه پس از اخذ مدرک کارشناسی 'بازدید کنندگان خود را. علاوه بر این، LL.D. و برنامه های دکترا نیز موجود فراتر از برنامه های کارشناسی ارشد 'ها هستند.دانش آموزان به مطالعه قانون در آفریقای جنوبی به کار در این زمینه، از آن نیاز است. البته آنها از مطالعه شامل تمرکز بر هر دو آموزش عملی و کتاب درسی، این است که چگونه به عنوان یک وکیل کار و همچنین نحوه نظام حقوقی کار می کند در کشور است. تاریخ قانون دادگاه تمرکز است. وکلای ممکن است به عنوان یک قباله نویس دفتر اسناد رسمی و یا همچنین بعد از به دست آوردن آموزش تخصص خود کار می کنند. دانش آموزان نیاز به برای نشستن و قبول شدن در امتحان صدور مجوز مورد نیاز برای یک عضو کانون وکلای. این یک نیاز است که هر کسی به فروش خدمات خود را به عنوان یک وکیل در کشور است عضو کانون وکلای است. شهریه به مدرسه قانون در اینجا محدوده قابل توجهی. این است که توسط هر یک از مدارس متعدد است که ارائه برنامه های معتبر تنظیم شده است. به طور کلی، برنامه به مدت چهار سال به طول انجامد. دانشجویان حقوق بین المللی در بسیاری از دانشگاه های کشور خوش آمدید.با این حال، برنامه برای این برنامه ها باید به طور مستقیم توسط دانشجویان بین المللی به مدرسه ساخته شده و تایید است به احتمال زیاد تنها زمانی که در دسترس بودن در برنامه وجود داشته باشد. در برخی از کالج ها و دانشگاه ها اینجا، آن سخت است برای پیدا کردن فضای در دسترس است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان می توانند آموزش های خود را برای به دست آوردن مدرک دکترا یا دیگر سطح بالاتری از درجه در زمینه ادامه خواهد داد. بسیاری از دانش آموزان وارد نیروی کار و ارائه خدمات حقوقی به مصرف کنندگان است. با این حال، دیگران می توانند در رفتن به تدریس در زمینه یا به کار در موقعیت های قضایی (پس از اخذ تجربه در زمینه.) اغلب اوقات، دانش آموز مطالعه خود را در کنار ساخت یک حرفه ای در این زمینه ادامه خواهد داد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  229
 • اشتراک ابزارها

  30
 • اشتراک اینترنتی

  39
 • حمل و نقل محلی

  36

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  4
 • بلیط سینما

  5
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشوری است واقع در نوک جنوبی قاره آفریقا است. این در امتداد اقیانوس اطلس جنوبی و اقیانوس هند قرار دارد و در نزدیکی نامیبیا، زیمبابوه و بوتسوانا. این بزرگترین کشور 25 در جهان توسط منطقه است خانه را به بیش از 53 میلیون نفر است. آفریقای جنوبی است بسیار یک کشور چند قومی با زبان ها و فرهنگ های مختلف. بیش از 11 زبان در حال حاضر اینجا هستید، از جمله انگلیسی و آفریکانس. در این اقتصاد با درآمد متوسط ​​بالا، مقدار زیادی از فرصت برای کسانی که مایل به مطالعه قانون است. وجود دارد چیست در نظام قانون در آفریقای جنوبی؟ نظام حقوقی آفریقای جنوبی مخلوطی از سبک های مختلف است. است یک جزء قانون مدنی که از سیستم قانون هلندی ساقه وجود دارد. قانون مشترک حاضر نیز در اینجا، و بسیار شبیه است که در بر داشت در بریتانیا است. سیستم قوانین عرفی نیز وجود دارد. به طور کلی، این کشور به دنبال یک ساختار قانون جنایی و مدنی با قانون اساسی.سیستم دادگاه در این کشور شامل دادگاه های بدوی '، بالا دادگاه، دادگاه قانون اساسی، و دادگاه عالی تجدید نظر.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی (که قبلا مجوز تحصیل آفریقای جنوبی نامیده می شد)
 2. ویزای مبادله آفریقای جنوبی - اگر بیش از 25 سال سن دارید و می خواهید در یک برنامه تبادل فرهنگی، اقتصادی یا اجتماعی به آفریقای جنوبی بیایید که بین یک موسسه آموزشی یا ارگان دولتی در آفریقای جنوبی و یکی در یک کشور خارجی سازماندهی شده است.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی؛ ویزای مبادله ای آفریقای جنوبی

قیمت و ارز

USD 47

هزینه درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی به کشور مبدأ شما بستگی دارد اما حدود 47 دلار آمریکا است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجوی بین‌المللی که می‌خواهد در آفریقای جنوبی برای دوره‌ای به مدت 3 ماه (90 روز) بماند و تحصیل کند، باید برای ویزای دانشجویی اقدام کند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در آفریقای جنوبی پذیرفته شده اند.

برای واجد شرایط بودن برای ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی، خود مدرسه یا کالج ابتدا باید به عنوان یک "موسسه آموزشی" واجد شرایط باشد. این بدان معناست که باید در وزارت آموزش پایه یا وزارت آموزش عالی ثبت شود. بنابراین اگر می‌خواهید در یک آموزشگاه زبان خصوصی یا مدرسه‌ای که فقط دوره‌های فنی کوتاه‌مدت ارائه می‌دهد شرکت کنید، ممکن است واجد شرایط ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی نباشید.

لطفا توجه داشته باشید: شما نمی توانید با ویزای بازدید کننده به آفریقای جنوبی بیایید و سپس اقدام به درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی کنید. شما نمی توانید با ویزای بازدید کننده به آفریقای جنوبی بیایید و سپس اقدام به درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کمیسیون عالی، کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی

برای دریافت ویزای آفریقای جنوبی، دانشجویان باید با کمیسیون عالی، کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی در کشور محل اقامت خود تماس بگیرند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

ابتدا باید در یک مدرسه، کالج یا دانشگاه آفریقای جنوبی به عنوان دانشجو پذیرفته شوید و نامه پذیرش را روی سربرگ مؤسسه دریافت کنید که توسط یا از طرف مدیر یا مسئول ثبت نام امضا شده باشد.

سپس باید فرم درخواست اجازه اقامت موقت B1-1738 را تکمیل کرده و شخصاً آن را به سفارت، کنسولگری، یا کمیسیون عالی آفریقای جنوبی در کشور خود ببرید.

مدارک زیر باید همراه با فرم درخواست BI-1738 ارسال شود:

 • گذرنامه ای که حداقل 30 روز پس از انقضای بازدید مورد نظر اعتبار داشته باشد
 • پرداخت هزینه مقرر
 • گواهی واکسیناسیون، در صورت نیاز طبق قانون
 • اثبات تمکن مالی برای تامین هزینه های پیش بینی شده زندگی در دوران اقامت در جمهوری و همچنین پرداخت شهریه. این باید به صورت صورتحساب بانکی / پول نقد موجود / چک های مسافرتی باشد
 • اثبات پوشش پزشکی
 • واریز نقدی معادل ارزش بلیط برگشت.
 • در مورد دانشجویان آفریقایی، تعهد دولت مربوطه به عهده گرفتن مسئولیت کامل دانشجو و پرداخت کلیه هزینه ها، در صورت لزوم اخراج دانشجو.
 • گزارش های پزشکی و رادیولوژی
 • گواهی تولد نامشخص در مورد خردسالان.
 • در مورد یک خردسال، مشخصات فردی در جمهوری آفریقای جنوبی که به عنوان قیم زبان آموز عمل می کند و نامه ای از این شخص که سرپرستی را تأیید می کند.
 • رضایت هر دو والدین برای اقامت شما در آفریقای جنوبی، یا از طرف والدینی که انحصاری حضانت را بر عهده دارند، همراه با مدرک حضانت انحصاری
 • نامه رسمی از موسسه آموزشی که در آن قصد تحصیل دارید، تایید پذیرش موقت و مدت دوره.
 • گواهی پوشش پزشکی که سالانه برای دوره تحصیل با یک طرح پزشکی ثبت شده در قانون طرح های پزشکی تمدید می شود.
 • اگر 18 سال و بزرگتر هستید، گواهی نامه ترخیص پلیس از هر کشوری که از 18 سالگی 12 ماه یا بیشتر در آن اقامت داشته اید، مورد نیاز است.

شما برای مجوز مبادله (ویزای مبادله آفریقای جنوبی) با استفاده از همان فرم درخواست B1-1738 اقدام می کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان‌های فرآیند درخواست از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اما حدود شش هفته طول می‌کشد.

ویزای دانشجویی برای کل دوره دانشجویی، به طور متناوب 36 ماه برای مدارس و 24 ماه برای سایر موسسات معتبر است.

ویزای مبادله آفریقای جنوبی - این ویزا برای مدت زمان مبادله، معمولا بیش از 12 ماه اعطا می شود. ویزای مبادله ای آفریقای جنوبی قابل تمدید یا تمدید نیست. هنگامی که این نوع مجوز را دریافت کردید، تنها پس از اینکه حداقل یک سال در خارج از آفریقای جنوبی زندگی کرده باشید، می توانید برای اجازه اقامت موقت یا دائم درخواست دهید.

زمان پردازش

6 Weeks

فرصتهای کاری

اگر ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی دارید و در سطح عالی تحصیل می کنید، مجاز به کار پاره وقت حداکثر 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در تعطیلات هستید.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

دلایل متعددی وجود دارد که درخواست ویزای تحصیلی شما در آفریقای جنوبی ممکن است رد شود، مانند:

 • جای خالی گذاشتن روی فرم ها
 • دروغ گفتن در مورد هر چیزی در برنامه شما
 • داشتن پاسپورت منسوخ و بدون صفحات خالی
 • غلط املایی نام شما در اسناد
 • عدم ارائه شواهد مبنی بر وجود بودجه کافی