Keystone logo
آلمان

مطالعه حقوق که در آلمان 2024

تحصیل در آلمان

اخذ مدرک حقوق آلمان به کسب یک مدرک حقوق در آلمان، دانش آموزان باید دو امتحان دولت را و رفتن را از طریق یک برنامه آموزشی طولانی 6 سال است. اول، دانش آموزان باید آزمون امور خارجه اولین بار در پایان از 4 سال از مطالعات کارشناسی منتقل می کند. سپس آنها باید یک برنامه کارآموزی دو سال (به نام Referendarzeit) برای به دست آوردن تجربه در تمام ابعاد نظام حقوقی را. در نهایت، یک معاینه دولت دوم به دانش آموزان در پایان دو سال از کارآموزی قانونی در دادگاه کیفری و مدنی داده شده است. در طول کارآموزی، دانش آموزان نیز باید کلاس های آموزش داده شده توسط وکلا و قضات را. دستمزد پرداخت شده به دانش آموز توسط دولت آلمان ارائه شده است. وکلا بالقوه در آلمان دو شانس به تصویب دولت امتحانات. پس از عبور هر دو امتحانات، دانش آموز در نظر گرفته شده واجد شرایط به دنبال اشتغال به عنوان یک قاضی یا یک وکیل.شهریه عالی هزینه های آموزش و پرورش به شدت توسط دولت آلمان یارانه و در مقایسه با هزینه های کمک درسی ایالات متحده نسبتا پایین، مگر اینکه یک دانش آموز تصمیم به دنبال مدرک حقوق در یک دانشگاه خصوصی فرصت های شغلی آلمان 'نرخ بیکاری. یکی از پایین ترین است در اتحادیه اروپا است. دانشجویان بین المللی امید بستن به کسب مدرک حقوق در آلمان و دنبال اشتغال به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک موقعیت به زودی پس از قبولی در امتحان دوم.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  507
 • اشتراک ابزارها

  91
 • اشتراک اینترنتی

  43
 • حمل و نقل محلی

  60

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  4

درباره آلمان

یک کشور بزرگ در اروپا مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا، آلمان رسما به عنوان جمهوری فدرال آلمان (Bundesrepublik آلمان) اشاره و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی بسیار در میان تمام کشورهای دیگر اتحادیه اروپا. صدراعظم ریاست بر دولت دموکراتیک آلمان 'است که به اجرا یک سیستم قانون مبتنی بر اصول در قانون اساسی آلمان توصیف حقایق ضروری در مورد آلمان -. ایالات شانزده شامل آلمان کاوشگر نامیده می شود، با هر ایالت دارای آن قانون اساسی خود. - مشارکت توسط آلمانی ها به زمینه های علوم، ریاضیات و تکنولوژی نمی تواند به اندازه کافی تاکید شود. افراد درخشان مانند اینشتین، ماکس پلانک، هرمان فون هلمهولتز، یوهانس گوتنبرگ، گوتفرید لایبنیتس و کارل گاوس تنها چند دانشمندان آلمانی که جهان با اختراعات معروف عرضه کرده اند.- آلمان یکی از جهان تولید کنندگان ترین فن آوری های پیشرفته از زغال سنگ، آهن، سیمان، فولاد، ماشین آلات، وسایل نقلیه و مواد شیمیایی است. این شهر همچنین دارای سرمایه گذاری های بزرگ در انرژی سبز، به ویژه انرژی خورشیدی و استفاده از آسیاب های بادی برای برق. - جاذبه های توریستی معروف در آلمان عبارتند از باواریا آلپ، جنگل سیاه، دره راین و قلعه های باستانی آن و پایتخت artsy برلین آلمان 'سیستم حقوقی سه مجموعه از قوانین نظارتی شامل آلمان ' سیستم حقوقی: عمومی، خصوصی. و قانون جنایی. قانون عمومی (همچنین شامل قوانین کیفری) با مسائل حقوقی بین فرد و دولت می پردازد. حقوق خصوصی روابط بین شرکت و دو یا چند نفر واسطه. قانون آلمان است که به شدت توسط قانون روم و همچنین قانون ناپلئونی، یا کد ناپلئون را تحت تاثیر قرار. قضات یک نقش فعال در سیستم رویه حقوقی آلمان 'ها بازی کند.اگر چه شبیه به نوع نظام حقوقی استفاده شده توسط دیگر کشورها دموکراتیک اجرا، آلمان می کند محاکمه با حضور هیئت منصفه به علت قدرت اختصاص داده شده به یک قاضی اجازه می دهد که او را به یک تصمیم نهایی ندارد. یک قاضی یا چند قضات می تواند یک "دادگاه "، که اساسا یک جایگزین برای هیئت منصفه تشکیل می دهند. قضات دراز بکش، یا شهروندانی که توسط یک کمیته ویژه انتخاب قبل از یک محاکمه آغاز می شود، همچنین می توانید در یک دادگاه گنجانده شود. در آلمان، دادگاه عادی شنیدن امور مربوط به ازدواج، جنایی، خانوادگی و اختلافات مدنی. همچنین، دادگاه اداری ویژه شنیدن موارد اقدامات دولت. کار، دادگاه قانون مالی و اجتماعی دیگر دادگاه های آلمان تخصصی که موارد مربوط به کار، مالیات و مزایای اجتماعی رسیدگی می باشد.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای دوره زبان (ویزا برای یادگیری زبان) – گزینه ای عالی برای کسانی که می خواهند زبان آلمانی را در آلمان بیاموزند.
 2. ویزای متقاضی دانشجو (Visum Zur Studienbewerbung) – اگر می خواهید در آلمان تحصیل کنید، اما هنوز در تلاش برای یافتن برنامه مناسب هستید یا هنوز نامه تاییدیه دانشگاه خود را دریافت نکرده اید.
 3. ویزای دانشجویی (Visum Zu Studienzwecken) – اگر قبلا در یکی از دانشگاه های آلمان پذیرفته شده اید.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دوره زبان; ویزای متقاضی دانشجو؛ ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

EUR 60

باید انتظار داشته باشید که 60 یورو (74 دلار آمریکا) برای ویزای دانشجویی خود به آلمان بپردازید.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

برای شهروندان اتحادیه اروپا یا ایسلند، نروژ، سوئیس یا لیختن اشتاین، تنها داشتن کارت شناسایی برای ورود به آلمان ضروری است. نیازی به داشتن ویزا نیست.

شهروندان استرالیا، اسرائیل، ژاپن، کانادا، نیوزلند، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا می توانند حتی پس از ورود به آلمان برای ویزای خود اقدام کنند.

برای شهروندان کشورهای دیگر، لازم است قبل از ورود به آلمان برای ویزا اقدام کنند.

اگر کمتر از 90 روز در آلمان بمانید، قوانین بیشتری وجود دارد. اتباع کشورهای خاصی می توانند برای این مدت بدون ویزا وارد آلمان شوند. اینها عبارتند از ونزوئلا، واتیکان، اروگوئه، سنگاپور، سیشل، پاراگوئه، پاناما، نیکاراگوئه، مکزیک، موریس، مالزی، ماکائو، کرواسی، گواتمالا، السالوادور، کاستاریکا، شیلی، برونئی، برزیل، بولیوی، برمودا، باربادوس، باهاما. ، و آرژانتین.

برای اطلاع از آخرین شرایط ویزا برای همه کشورها از وب سایت وزارت خارجه آلمان فدرال دیدن کنید: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری آلمان

شما باید از سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود برای ویزا درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

ابتدا باید برای مصاحبه ویزا وقت بگیرید. در روز مصاحبه باید مدارک درخواست ویزای خود را ارائه دهید.

اسنادی که معمولاً نیاز دارید عبارتند از:

 • فرم درخواست تکمیل شده
 • پاسپورت معتبر
 • دو تا عکس
 • نامه ای که نشان می دهد شما در یک دانشگاه آلمان پذیرفته شده اید
 • کارنامه سوابق تحصیلی
 • گواهی تسلط به زبان آلمانی یا مدرکی مبنی بر اینکه قصد دارید در دوره زبان آلمانی شرکت کنید (در صورت تحصیل به زبان آلمانی)
 • اثبات اینکه شما بودجه کافی برای حمایت از خود در زمان زندگی در آلمان دارید (8700 یورو در سال، که تقریباً 9390 دلار آمریکا است)
 • گواهی مبنی بر خرید بیمه درمانی
 • اعلام صحت مدارک ارائه شده

بسته به سفارت، ممکن است لازم باشد مدرکی مبنی بر نداشتن سابقه کیفری ارائه دهید.

همه باید در اولین هفته ورود به آلمان در مراجع ثبت نام محلی (Einwohnermeldeamt) ثبت نام کنند. شما باید پاسپورت/تذکره ملی (و در صورت لزوم ویزا)، مدرکی مبنی بر آدرس خود در آلمان (مثلاً قرارداد اجاره از صاحبخانه) و احتمالاً گواهی ثبت نام از دوره خود را بگیرید. تاییدیه ثبت نام به شما داده می شود.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

بررسی درخواست ویزا معمولاً برای دوره زبان حدود 6 تا 8 هفته طول می کشد. با این حال، اگر دوره زبان بیش از سه ماه باشد، زمان پردازش درخواست می تواند تا 8 تا 10 هفته افزایش یابد. و در فصل اوج سفر، درخواست ها را می توان تحت دوره انتظار ارسال کرد. بنابراین، دانشجویانی که نیاز به ویزای دانشجویی برای آلمان دارند، باید درخواست های خود را قبل از شروع دوره ارسال کنند. شما باید در اسرع وقت و حداقل سه ماه قبل از مهاجرت خود به کشور درخواست دهید.

ویزای تحصیلی فقط برای طول دوره یا برنامه معتبر است. مجوزهای اقامت معمولاً برای یک سال صادر می شود اما ممکن است تمدید شود.

زمان پردازش

8 Weeks

فرصتهای کاری

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا / EEA و سوئیس می توانند آزادانه در آلمان کار کنند اما در طول ترم بیش از 20 ساعت در هفته کار نمی کنند.

شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس (اکنون از جمله کروات ها از ژوئیه 2015) اجازه دارند تا 120 روز کامل یا 240 نیم روز در سال (از جمله کار داوطلبانه) بدون مجوز کار کنند. در صورت استخدام در دانشگاه به عنوان دانشجو یا دستیار فارغ التحصیل، می توانید ساعات بیشتری کار کنید. برای سایر انواع شغل، شما نیاز به مجوز از Agentur für Arbeit (آژانس استخدام فدرال) و اداره بیگانگان دارید تا از حد 120/240 فراتر رود. Studienkolleg و دانشجویان زبان برای انجام هر کاری نیاز به مجوز از این مقامات دارند. دانشجویان نمی توانند آزادکار یا خوداشتغال باشند.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اینها دلایل اصلی رد درخواست ویزای شما برای ویزای دانشجویی آلمان است:

 • وضعیت مالی ضعیف
 • مشخصات علمی ضعیف
 • عدم آمادگی برای مصاحبه شما
 • سطح زبان ناکافی (آلمانی یا انگلیسی)
 • مغایرت با انتخاب برنامه تحصیلی شما