Keystone logo
اتریش

مطالعه حقوق که در اتریش 2024

تحصیل در اتریش

کسب مدرک قانون در اتریش دانشگاه اتریش و مدارس قانون ارائه طیف جامع از کارشناسی قانون (LLB) و کارشناسی ارشد حقوق (LLM) برنامه های که تسهیل و متخصص در یک منطقه خاص از قانون است. ورود به برنامه LLM نیاز دانش آموزان برای اولین بار به دست آوردن مدرک کارشناسی در قانون (LLB) و دستیابی به نمرات بالا در حالی که درآمد که درجه. همه وکلا تمرین در اتریش باید عضو ABA (اتریش کانون وکلای)، یک سازمان که نظارت هر مورد انضباطی در مورد وکلای مدنی یا جنایی باشد. دانش آموزان نیاز به فارغ التحصیل از دانشکده حقوق اتریش به رسمیت شناخته شده و انجام یک برنامه کارورزی یا کارآموزی آموزش متشکل از حداقل پنج سال کار قانونی قبل از آنها می توانند امتحان نوار را و به دست آوردن عضویت در ABA. چقدر هزینه به مطالعه قانون در اتریش؟ اتریش 'ها دانشگاه های دولتی به اتهام هزینه هر ترم شهریه.مقدار که هزینه بستگی دارد که آیا دانش آموز اتریش است و یا از یک کشور دیگر اتحادیه اروپا است. به عنوان مثال، دانش آموزان اتحادیه اروپا از دانش آموزان مبادله (studierendes ordentliche) که اغلب از پرداخت هزینه های ترم معاف هستند اما ملزم به پرداخت حدود 20 یورو به دانشگاه ها 'اتحادیه دانشجویی در نظر گرفته. دانشجویان غیر اروپایی بیشتر در هر ترم به اتهام. علاوه بر این، اتریش نیز فراهم می کند فرصت بورس تحصیلی برای دانش آموزان از کشورهای کمتر توسعه یافته که شامل بیشتر کشورهای آفریقایی، افغانستان و بنگلادش است. یک بار دیگر، هزینه از یک دانشگاه به دیگر متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاههای اتریش در اینجا و با مدارس قانون به طور مستقیم در Lawstudies.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  496
 • اشتراک ابزارها

  106
 • اشتراک اینترنتی

  33
 • حمل و نقل محلی

  50

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  4

درباره اتریش

واقع در مرکز اروپا و چندین کشور که عبارتند از ایتالیا، آلمان، جمهوری چک و سوئیس هم مرز است، جمهوری فدرال اتریش، دموکراسی نمایندگی نیمه ریاست جمهوری پارلمانی متشکل از نه ایالت فدرال است. در حال حاضر یکی از غنی ترین کشورها در اروپا و جهان، اتریش دارای استاندارد عالی از امتیاز زندگی در شاخص توسعه انسانی. Bundespräsident (رئیس جمهور فدرال) است "رئیس دولت " و با توجه به نتایج حاصل از رای مردم انتخاب می شوند. فدرال صدراعظم (رئیس دولت فدرال) توسط Bundespräsident منصوب و دارای قدرت شبیه به یک معاون رئیس جمهور. اتریش 'بازدید کنندگان حقوقی سیستم خصوصی و حقوق جزا در درجه اول توسط وکلای استخدام به صورت جداگانه و یا با یک شرکت در اتریش انجام می شود.حقوق خصوصی مربوط، مسائل حقوقی و تجاری اشتغال مدنی و توسط تدوین Buergerliche Gesetzbuch، یک کد قانون جامع که، اگر چه تعیین کننده است، همیشه از نظر قانونی در فرآیندهای باغبانی خاص الزام آور نیست تنظیم می شود. بسیاری از اصول قانون خصوصی اتریش 'از قانون روم آمده، مانند اصل آزادی فردی، یا Privatautonomie و Konsensprinzip، اصل اجماع. دیگر جنبه های حقوق خصوصی اتریش عبارتند از ظرفیت های قانونی، قرارداد، شبه جرم و مشارکت کسب و کار. وکلای جنایی در اتریش باید تحت برخی از اصول اساسی است که موارد به رهبری دادستان دولت هدایت و شامل داوران، قضات و قضات دادگاه های بخش کار می کنند. این شامل "نمایشگاه دادگاه " اصل که به ترویج تبرئه هر کسی اتهام به جرم، اگر شک و تردید در مورد متهم به گناه در پایان یک محاکمه وجود دارد.یافته ها و احکام همیشه به نام جمهوری اتریش اعلام کرد، با تفاوت ساخته شده بین دادگاه های حوزه های قضایی عادی و دادگاه / دادگاه برخورد با مسائل حقوقی مربوط به حقوق عمومی. Verfassungsgerichtshof (اتریش 'بازدید کنندگان دادگاه قانون اساسی) از حقوق مدنی شهروندان اتریشی محافظت و تضمین می کند که محاکمه و احکام مطابق با دستورالعمل های تعیین شده توسط قانون اساسی اتریش. با این حال، Oberster Gerichtshof (دیوان عالی) دادگاه قدرتمند ترین اتریش که می شنود پرونده های جنایی و مدنی که تمام مسیرهای دیگر خسته شده است.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای سفر C ("Schengenvisa"): به شما این حق را می دهد که حداکثر 90 روز در اتریش و سایر کشورهای شینگن بمانید.
 2. ویزای D (ویزای ملی اتریش، Aufenthaltsvisum D) - برای اقامت حداقل 91 روز تا حداکثر 6 ماه؛ اگر تبعه ژاپن هستید لازم نیست.
 3. Aufenthaltsbewilligung Studierende (اجازه اقامت موقت برای دانشجویان) - برای اقامت بیش از 6 ماه.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای مسافرتی C; ویزا D; Aufenthaltsbewilligung Studierende

قیمت و ارز

EUR 71

 • برای ویزای C: 71 یورو
 • برای ویزای D: 176 یورو
 • برای اجازه اقامت: 141 یورو

قیمت ها قابل تغییر است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا و EEA و همچنین اتباع سوئیس نیازی به ویزا برای اتریش ندارند. با این حال، هنگامی که بیش از 3 ماه در اتریش اقامت دارند، باید برای ""Lichtbildausweis für EWR-Bürger/innen"" که تاییدیه ثبت نام در اداره مهاجرت در عرض 3 ماه پس از ورود به اتریش است، درخواست دهند.

سایر اتباع خارجی باید قبل از ورود به اتریش پس از دریافت اطلاعیه پذیرش، برای اجازه اقامت برای مقاصد تحصیلی (Aufenthaltsbewilligung Studierende) در نمایندگی اتریش درخواست دهند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

مرجع نمایندگی اتریش (سفارت، کنسولگری کل)

قبل از سفر به اتریش باید شخصاً در نمایندگی اتریش (سفارت، کنسولگری کل) برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

تمامی متقاضیان ویزا باید شخصاً در سفارت/کنسولگری اتریش حاضر شوند. مدارکی که برای ثبت نام ارسال می شود عبارتند از:

 1. فرم درخواست کاملاً تکمیل شده و امضا شده (در دسترس از مرجع نمایندگی؛ همچنین می توانید از اینترنت بارگیری کنید)
 2. پاسپورت معتبر (باید برای کل مدت اقامت شما در اتریش معتبر باشد)
 3. عکس رنگی در اندازه گذرنامه (بین 3.5 × 4.5 سانتی متر و 4.0 × 5.0 سانتی متر)
 4. شناسنامه
 5. گواهی حسن رفتار (در صورت وجود)
 6. بیمه سلامت
 7. اطلاعیه پذیرش موسسه آموزشی اتریش
 8. اثبات تمکن مالی کافی برای پوشش هزینه های زندگی به مدت 12 ماه از قبل (برای دانشجویان تا 24 سال: 426.57 یورو در ماه؛ برای دانشجویان بالای 24 سال: 772.40 یورو در ماه (این مبالغ شامل اجاره بهای اقامت تا سقف 239.15 یورو در سال 2009)، به عنوان مثال: دفتر / حساب پس انداز بانک در اتریش / اعلامیه ضمانت شخصی ساکن اتریش / چک های مسافرتی
 9. اثبات محل اقامت (قرارداد اجاره، توافقنامه اقامت با یک سالن دانشجویی).

در اتریش، ثبت نام در مقامات شهری (Meldeamt: Gemeindeamt، Magistratisches Bezirksamt) در عرض سه روز کاری پس از ورود به کشور الزامی است.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

برای ویزاهای کوتاه مدت (ویزای D): 15 روز برای پردازش زمان بگذارید. درخواست های ویزا در حالت ایده آل باید حداقل 3 تا 4 هفته قبل از حرکت ارسال شوند اما حداکثر 3 ماه قبل از خروج.

برای ویزای بلند مدت: درخواست ویزای شما به اتریش ارسال می شود و باید منتظر تصمیم گیری در کشور خود باشید - بنابراین درخواست باید حداقل 3 ماه قبل از ورود به اتریش ارائه شود. دوره پردازش کلی برای مجوز اقامت سه تا شش ماه است تا زمانی که تصمیمی از مقامات اتریش دریافت کنید.

فقط عناوین اقامت (اجازه اقامت (Aufenthaltsbewilligung) و مجوزهای سکونت (Niederlassungsbewilligung) را می توان در اتریش تمدید کرد. شما باید قبل از انقضای مجوز اصلی برای تمدید درخواست دهید. تا زمانی که تصمیمی در مورد تمدید گرفته شود، می توانید - حتی پس از آن انقضای مجوز اصلی شما - اقامت در اتریش.

زمان پردازش

3 Months

فرصتهای کاری

اتباع کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین لیختن اشتاین، ایسلند، نروژ و سوئیس برای کار در اتریش نیازی به مجوز کار ندارند. در صورت اعطای مجوز کار، این دانشجویان از نظر وسعت کار محدودیتی ندارند، یعنی کار مجاز آنها محدود به کار فصلی یا حداقل درآمد (geringfügige Beschäftigung) نیست. یکی از الزامات مجوز کار این است که جای خالی توسط افراد بیکار ثبت نام شده در خدمات کاریابی قابل پر کردن نباشد.

دانشجویان کشورهای غیر اتحادیه اروپا و کرواسی مشمول قانون استخدام اتباع خارجی هستند و نیاز به مجوز استخدام (Beschäftigungsbewilligung) دارند. دانشجویانی که اتباع کشورهای ثالث هستند، در صورت تحصیل در دوره های لیسانس تا 10 ساعت در هفته مجوز کار دریافت می کنند، دانشجویان در دوره های کارشناسی ارشد مجاز به کار با مجوز کار تا 20 ساعت در هفته هستند. استخدام تمام وقت برای دوره هایی که در آن هیچ سخنرانی برگزار نمی شود امکان پذیر است. مجوز کار باید حداقل 6 هفته قبل از شروع کار توسط کارفرما در خدمات استخدام (Arbeitsmarktservice، AMS) درخواست شود و فقط برای یک شغل خاص با کارفرمای خاص معتبر است.

ساعت در هفته

10

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.