Keystone logo
استرالیا

مطالعه حقوق که در استرالیا 2024

تحصیل در استرالیا

درجه قانون استرالیا دانشکده های حقوق استرالیا مشورت کارشناسی قوانین (LLB) و در موارد نادرتر، مدرک دکتر (JD). LLB یک دوره چهار سال مطالعه است، در حالی که JD یک برنامه آموزشی سه سال است. هر دو درجه برای اعمال قانون در استرالیا در علاوه بر این به چند کشور دیگر به رسمیت شناخته شده، و همچنین. تقریبا همه دانش آموزان قانون استرالیا به دنبال یک درجه دوم قبل یا در طول مطالعات خود قانون. استرالیا نیز ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه های LLM، که ارائه گزینه های تخصص، و می تواند در نهایت منجر به درک جامع و بین المللی تر از قانون است. درجه قانون استرالیا به طور معمول کامل یا تا حد زیادی از شرایط به قانون عمل. تعداد قابل توجهی از دانشجویان بین المللی را دنبال درجه قانون استرالیا به دلیل کیفیت بالا و وضعیت باارزش در سطح بین المللی خود را. درجه ای که درجه استرالیا شما در خارج از کشور به رسمیت شناخته شده، با این حال، با توجه به کشور دیگر متفاوت است.آموزش و پرورش قانون در استرالیا استرالیا 'ها دانشکده ها حقوق و دانشکده حقوق در دانشگاه ارائه هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی. هر موسسه قانون برنامه خود را از مطالعه، اگر چه بسیاری از برنامه درسی هسته از جمله آشنایی با مفاهیم اساسی، شبه جرم، قانون جنایی، قانون مالکیت و چندین نفر دیگر. دانشجویان همچنین از طیف وسیعی از افراد انتخابی، مانند قوانین بین المللی، فقه و حقوق تجارت تطبیقی ​​را انتخاب کنید. اکثر حوزه های قضایی استرالیا اجباری یک دوره مطالعه اضافی و یا آموزش عملی زیر مدرک حقوق. همه مدارس قانون استرالیا به زبان انگلیسی تدریس، و متقاضیان باید یک نیاز زبان به منظور دیدار با انتظارات مهارت برآورده سازد. تقویم دانشگاهی مارس آغاز می شود و نتیجه در ماه اکتبر. عوامل درگیر با انتخاب یک مدرسه قانون شامل برنامه درسی و شهرت، و همچنین به عنوان دیگر، مانند مکان، آب و هوا، اندازه و جمعیت دانشجویی بین المللی است.هزینه مطالعات قانون در استرالیا بسته به موسسه و همچنین درجه. مطالعات کارشناسی بین $ 15،000 و $ 33،000 AUD محدوده. کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی محدوده بین 20،000 دلار و 37،000 $ AUD و دکترا می تواند بین $ 14،000 و $ 37،000 AUD قرار می گیرند. بسیاری از دانش آموزان قانون به مشاغل قانون به صورت barristers یا وکیل کار در عمل خصوصی و یا برای دولت بروید. دیگران به دنبال اشتغال با شرکت های بزرگ اعم از آماده وام مسکن بانک به مذاکره معاملات تجاری. سازمان منافع عمومی، مانند رفاه و کمک های حقوقی، همچنین ارائه مسیرهای شغلی به فارغ التحصیلان قانون استرالیا. یک سوم پر از دریافت کنندگان مدرک حقوق استرالیا دان 't برو به قانون عمل. از آنجا که از تمرکز خود را بر روی مهارت های گسترده میان رشته ای، مانند تفکر انتقادی و ارتباطات، زمینه مطالعه به عنوان یک پایه برای طیف گسترده ای از مشاغل غیر قانونی، از جمله فن آوری، کسب و کار، روزنامه نگاری و بیشتر مشاهده شده است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  769
 • اشتراک ابزارها

  67
 • اشتراک اینترنتی

  53
 • حمل و نقل محلی

  103

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  13
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره استرالیا

استرالیا، واقع در نیمکره جنوبی یک ملت پیچیده و فرهنگی متنوع با یک سیستم آموزش و پرورش در سطح جهانی است. این ویژگی ها، همراه با این واقعیت است که این ها 'یک کشور انگلیسی زبان، را استرالیا مقصد بسیار محبوب برای دانشجویان بین المللی. بسیاری از مردم زندگی می کند در طول جنوب و شرق سواحل. استرالیا یک کشور بسیار توسعه یافته با پنجم بالاترین درآمد سرانه در جهان است. صنایع عمده در منابع طبیعی فراوان استرالیا تمرکز، از جمله کشاورزی، باغبانی، شیلات، جنگلداری، و مواد معدنی. سیستم حقوقی استرالیا 'ها با اقتباس از نفوذ بریتانیا، استرالیا را دنبال یک سیستم قانون مشترک متشکل از قوانین دادگاه اجرا. ایالات و نواحی استرالیا توسط سیستم دادگاه خود را با بدن فدرال نظارت بر اداره می شود. نظام حقوقی استرالیا برای بلوغ خود و تاریخ غنی شناخته شده است.

نیازمندی‌های ویزا

برای تمام برنامه های تحصیلی، باید برای ویزای دانشجویی 500 زیر کلاس اقدام کنید.

ویزای رده ویژه (زیر کلاس 444) برای اتباع نیوزلند است که مایل به تحصیل در استرالیا هستند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

AUD 560

هزینه های فعلی برای درخواست ویزای دانشجویی 560 دلار استرالیا (400 یورو) تعیین شده است. قیمت همیشه بدون توجه به طول تحصیل شما یکسان است. لطفا توجه داشته باشید که این قیمت ممکن است بسته به مکانی که برای ویزای دانشجویی خود درخواست می کنید (استرالیا یا خشکی) متفاوت باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هرکسی که به عنوان دانشجوی بین المللی در دوره ای چهار ماهه یا بیشتر در استرالیا ثبت نام کند، به ویزای دانشجویی نیاز دارد. برای درخواست ویزای دانشجویی استرالیا، باید یک پیشنهاد بدون قید و شرط در دانشگاه داشته باشید، آن مکان را به صورت کتبی پذیرفته باشید و مبلغ مورد نیاز شهریه را واریز کرده باشید. برنامه ای که انتخاب می کنید باید بین 12 تا 52 هفته باشد تا واجد شرایط دریافت ویزای دانشجویی باشید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سیستم آنلاین

این ویزای زیر کلاس 500 باید برای استفاده از سیستم آنلاین درخواست شود.

وب سایت:https://www.homeaffairs.gov.au/

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از درخواست برای ویزا، باید تاییدیه ثبت نام (COE) یا نامه پیشنهادی را دریافت کنید که تأیید می کند در دوره ای ثبت شده در ثبت نام موسسات دوره های مشترک المنافع (CRICOS) پذیرفته شده اید.

هنگام تکمیل فرم درخواست ویزای آنلاین خود، باید مدارکی را ارائه دهید که نشان دهد:

 1. الزامات مالی - مبلغی که باید ثابت کنید برای هزینه های زندگی دارید (جدا از شهریه و سفر) 19830 دلار استرالیا (~ 15170 دلار آمریکا) برای یک سال تعیین شده است. از طرف دیگر، می توانید شواهدی را نشان دهید که نشان دهد همسر یا والدین شما مایل به حمایت از شما هستند و حداقل 60000 دلار استرالیا (45850 دلار آمریکا) در سال درآمد دارند.
 2. شرط مهارت زبان انگلیسی - اگر اهل یک کشور انگلیسی زبان نیستید (و حداقل پنج سال تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان را گذرانده اید) باید ثابت کنید که می توانید با آیلتس به سطح مورد نیاز انگلیسی صحبت کنید. ، TOEFL iBT، آزمون پیرسون انگلیسی (PTE) Academic، یا Cambridge Advanced English (CAE).
 3. الزامات بهداشتی - ممکن است از برخی دانش آموزان خواسته شود که یک معاینه پزشکی و/یا رادیولوژیک انجام دهند تا نشان دهند که از سلامت خوبی برخوردار هستند (مثلاً برای کسانی که قصد دارند به عنوان پزشک، دندانپزشک یا پرستار آموزش ببینند، اعمال می شود). به جز دانشجویان بلژیک یا نروژ، همه دانشجویان موظف به خرید پوشش بهداشتی دانشجویان خارج از کشور (OSHC) هستند.
 4. شرایط شخصیت - شرایط ویزای دانشجویی استرالیا تصریح می کند که برای ورود به استرالیا باید شخصیت خوبی داشته باشید. این شامل بررسی سوابق کیفری می شود.

به طور معمول، دانش آموزان باید موارد زیر را ارسال کنند:

 • فرم درخواست ویزای دانشجویی استرالیا تکمیل شده (157A)
 • هزینه درخواست ویزا - در حال حاضر 550 دلار استرالیا (~420 دلار آمریکا در اکثر موارد).
 • کپی صفحه بیوداته پاسپورت (ممکن است از برخی دانش آموزان خواسته شود که پاسپورت خود را به صورت فیزیکی ارائه کنند)
 • گواهی ثبت نام یا نامه پیشنهاد
 • شواهد وجوه کافی
 • مدارکی مبنی بر پوشش بیمه سلامت
 • نتایج آزمون مهارت زبان انگلیسی
 • نتایج بررسی سوابق کیفری
 • چهار عکس اخیر به اندازه پاسپورت

پس از جمع آوری و اسکن اسناد پشتیبان خود، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و با سیستم درخواست آنلاین «ImmiAccount» درخواست دهید: https://www.border.gov.au/immiaccount.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما تنها پس از دریافت تاییدیه ثبت نام (CoE) از دانشگاه انتخابی خود می توانید برای ویزای دانشجویی استرالیا درخواست دهید.

رسیدگی به اکثر درخواست های ویزا چهار هفته طول می کشد. مدت ویزای دانشجویی به برنامه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر در استرالیا برای دوره ای بیش از 10 ماه تحصیل می کنید و در پایان سال تحصیلی استرالیا (معمولاً اواسط دسامبر) به پایان می رسد، ویزای شما معمولا تا 15 مارس سال بعد معتبر خواهد بود. اگر دوره شما بیش از 10 ماه باشد و در ژانویه تا اکتبر به پایان برسد، ویزای شما معمولاً به مدت دو ماه پس از اتمام دوره شما معتبر خواهد بود.

شما می توانید ویزای دانشجویی خود را هر چند بار که بخواهید تمدید کنید، البته تا زمانی که در دوره ای که توسط CRICOS تایید شده ثبت نام کرده باشید.

تا 90 روز قبل از شروع دوره می توانید با ویزای دانشجویی خود وارد استرالیا شوید. ظرف هفت روز پس از ورود، باید به ارائه‌دهنده آموزش خود آدرس اقامت خود را اطلاع دهید و همچنین در صورت تغییر آدرس، ظرف هفت روز به آنها اطلاع دهید.

زمان پردازش

4 Weeks

فرصتهای کاری

زمانی که در ویزای دانشجویی هستید، ممکن است تا 40 ساعت در هر دو هفته در طول ترم و تمام وقت در تعطیلات کار کنید. کارهایی که بخش رسمی و ثبت شده دوره شما هستند شامل محدودیت نمی شوند. اگر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت تحقیقی یا دکتری هستید. هیچ محدودیت کاری ندارید

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید یا شرایط مالی، شخصیتی یا بهداشتی لازم را نداشته باشید، ممکن است درخواست ویزای دانشجویی شما از جمله موارد دیگر رد شود.