Keystone logo
اسرائيل

مطالعه حقوق که در اسرائيل 2024

تحصیل در اسرائيل

حرفه های حقوقی در اسرائیل به عمل قانونی قانون در اسرائیل، شما نیاز به یک عضو رسمی اتاق طرفداران. الزامات مورد نیاز برای پذیرش در اتاق طرفداران عبارتند از: - باید ساکن اسرائیل است که حداقل 23 سال سن - فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه به رسمیت شناخته شده توسط وزارت اسرائیل 'از آموزش و پرورش - فارغ التحصیل از یک موسسه قانون است که شناخته شده است توسط وزیر دادگستری - فارغ التحصیل از یک نهاد قانون به رسمیت شناخته شده در خارج از اسرائیل - به اتمام رسانده است یک سال از کارآموزی - امتحانات تصویب شده توسط اتاق طرفداران قضات داده شده در اسرائیل باید شهروندان اسرائیلی است و دارای شرایط لازم برای در اتاق گنجانده شود از طرفداران. وکلا که می خواهند برای قاضی یا دادگاه منطقه موقعیت قاضی در نظر گرفته شود باید حداقل هفت سال در برخی از زمینه قانون انجام می شود. سود مدرک حقوق در اسرائیل اسرائیل چندین مدارس قانون است.دانشجویان ورودی به این مدارس قانون باید اثبات نمرات عالی و در مقطع کارشناسی، و یا درجه قبل از قانون، از امکانات آموزش عالی معتبر داشته باشد. علاوه بر این، دانش آموزان باید در آزمون ورودی روانسنجی را بدست آوردن یک امتیاز 600 در آزمون قبل از اینکه به یک برنامه قانون پذیرفته شده است. مدارک تحصیلی به دست آمده توسط وکلای آینده نگر شامل LLB (کارشناسی حقوق)، LLM (کارشناسی ارشد حقوق) و دکترا در قانون. ساعت هم طول می کشد برای به دست آوردن درجه در قانون در اسرائیل قابل مقایسه با ایالات متحده و استانداردهای اروپایی است - بین پنج و شش سال هزینه شهریه بسته به نوع قانون مورد مطالعه توسط دانش آموزان بین المللی، از جمله قانون ثبت اختراع و یا رشته تخصصی دیگر، کمک درسی ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از دوره های حقوقی سنتی. یک بار دیگر، کمک درسی ممکن است از یک مدرسه قانون به دیگر متفاوت است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  517
 • اشتراک ابزارها

  68
 • اشتراک اینترنتی

  25
 • حمل و نقل محلی

  56

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  14
 • بلیط سینما

  11
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره اسرائيل

واقع در غرب آسیا در امتداد دریای مدیترانه 'بازدید کنندگان ساحل جنوب شرقی، اسرائیل مرز با چندین کشور و بیان شامل لبنان، اردن، مصر و سوریه. سیاسی و قومی، اسرائیل را به خود به عنوان یک دولت دموکراتیک و یهودی. اسرائیل 'بازدید کنندگان شهرستان پرجمعیت ترین بیت المقدس است و تل آویو کشور است' مرکز مالی است. دولت اسرائیل 'یک دموکراسی نمایندگی های یک نظام پارلمانی و نخست وزیر کنترل است. در میان اسرائیل 'دستاوردهای هستند امید به زندگی بالا، اقتصاد بزرگ آن و استانداردهای استثنایی از زندگی، در نظر گرفته بهترین در شرق میانه، اطلاعات اساسی در مورد اسرائیل - اسرائیل ' اقتصاد است در میان دیگر کشورهای توسعه یافته در نظر گرفته اقتصاد با دوام ترین و همچنین شماره یک در توسعه و مرکز تحقیقات سرمایه گذاری رتبه شده است. - رشد جامع در بخش صنعتی و کشاورزی اسرائیل 'ها اجازه داده اند این کشور برای تبدیل شدن به بیشتر خودکفا در رابطه با تولید مواد غذایی.- اسرائیل منجر جهان در توسعه انرژی خورشیدی و همچنین رهبر در انرژی زمین گرمایی و حفاظت از آب. - از آنجا که اسرائیل به طور معمول تجربه کمبود آب. آنها یک صنعت فن آوری آب بسیار توسعه یافته است که آنها را یکی از جهان 'کارشناسان پیشرو در تکنیک های حفاظت از آب و بازیافت آب است. اسرائیل ' حقوقی سیستم شبیه به سبک غربی سیستم های قانونی در برخی از جنبه های، اسرائیل 'سیستم حقوقی در درجه اول ترکیبی از اصول قانونی تاریخی و مذهبی در حال توسعه تحت حاکمیت انگلیس و عثمانی. "کنست " قوانین و "قوانین عمومی اسرائیل " حمایت از اساس قوانین اسرائیل 'است که بیشتر توسط فقه و سابقه سیاسی اثبات. به تازگی، دادگاه اسرائیل اند برگزاری نمایشگاه ویژگی های قانون کانادا و آمریکا به جای قانون قاره شده است.اسرائیل ساختار دادگاه و نظام حقوقی دیوان عالی، دادگاه های منطقه و قضات دادگاه های بخش 'دادگاه تشکیل اسرائیل ' سیستم دادگاه عمومی، با دیوان عالی کشور موجود را به عنوان بالاترین دادگاه در کشور است. اسرائیل همچنین دارای " ویژه" دادگاه که با مذهبی، نیروی کار و مسائل عدالت نظامی رسیدگی کند. این دادگاه ها دادگاه استیناف که ممکن است در نظر گرفتن محدود توسط دیوان عالی کشور در برخی از موارد پیچیده دریافت اداره می شود. اسرائیل پنج ولسوالی قضایی: ناصره، تل آویو، آبجو با خدا ممنوع-به sheva، اورشلیم و حیفا، با دادگاه های منطقه و قضات دادگاه های بخش حاکم بر مناطق مربوطه می باشند. هر گونه اقدامات خارج از این مناطق قضایی به دادگاه منطقه از اورشلیم منتقل شده است.

نیازمندی‌های ویزا

ویزای A/2 - این ویزا به افرادی اعطا می شود که می خواهند برای تحصیل در یک موسسه معتبر به اسرائیل بیایند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (ویزای A/2)

قیمت و ارز

USD 50

هزینه درخواست ویزای تحصیلی اسرائیل بستگی به کشور محل اقامت شما دارد و در هر زمان ممکن است تغییر کند. هزینه می تواند حدود 40-50 دلار باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اجباری است که همه دانشجویان بین المللی که در برنامه های یک ترم یا بیشتر شرکت می کنند قبل از ورود به اسرائیل ویزای دانشجویی (A-2) داشته باشند.

ویزای دانشجویی به کسانی اعطا می شود که می خواهند در مدارس ابتدایی و دبیرستان، موسسات دانشگاهی و یشیووت و موسسات جوانان آژانس یهود تحصیل کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کنسولگری یا سفارت اسرائیل

برای دریافت ویزای دانشجویی، قبل از ورود باید شخصاً در کنسولگری یا سفارت اسرائیل در اسرائیل حاضر شوید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

متقاضی ویزای دانشجویی اسرائیل معمولاً باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • درخواست ویزا برای ورود به اسرائیل تکمیل و امضا شده است. می توانید فرم درخواست را از اینجا دانلود کنید: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA %20Gallery/Consular% 20forms/EntryVisa.pdf
 • پاسپورت (باید بیش از یک سال از تاریخ بازدید مورد نظر معتبر باشد).
 • دو تصویر پاسپورت
 • اصل نامه پذیرش برای تحصیل در یک موسسه آموزشی معتبر در اسرائیل.
 • بیانیه بانک که نشان می دهد شما بودجه لازم برای حمایت از اقامت در اسرائیل را در زمان دانشجویی دارید (صورت حساب بانکی از سه ماه گذشته).
 • بلیط هواپیما رفت و برگشت یا پرداخت سال تحصیلی آینده در ایالت ها (در مورد دانش آموز مبادله ای).
 • صورت حساب بانکی 3 ماه گذشته.
 • ممکن است لازم باشد اصل شناسنامه خود را ارائه دهید

چه زمانی باید درخواست دهید؟

بلافاصله پس از دریافت نامه رسمی پذیرش از موسسه آموزشی اسرائیل میزبان خود، برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.

این ویزا تا یک سال معتبر است (و اجازه ورود بسیاری به کشور را می دهد) و می تواند در دفتر اداره جمعیت برای یک دوره اضافی تمدید شود.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

دارندگان ویزای A/2 مجاز به کار در اسرائیل نیستند.

تحت شرایط خاص، دارندگان ویزای A/2 که بر اساس قانون بازگشت واجد شرایط الیا هستند، ممکن است به صورت پاره وقت کار کنند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.