Keystone logo
اسپانیا

مطالعه حقوق که در اسپانیا 2024

تحصیل در اسپانیا

مدرک حقوق اسپانیایی است دنیوی شناخته شده است. بسیاری از برنامه های قانونی اسپانیایی در اسپانیا، اتحادیه اروپا و ایالات متحده سیستم های حقوقی تمرکز، هر چند برخی از خواهد قانون مدنی تنها آموزش دهد. این رویکرد چند سیستم یک رویکرد خوب گرد به آموزش و پرورش قانونی را فراهم می کند. کسب مدرک قانون در اسپانیا با استفاده از به مدرسه قانون نیاز به آموزش در مقطع کارشناسی در قانون است. پس از اتمام ترم کارشناسی مورد نیاز، شما می توانید به مدرسه قانون از انتخاب شما اعمال می شود. به مطالعه قانون در اسپانیا، برنامه ریزی برای صرف پنج سال تحصیل در رشته حقوق، به عنوان این در نظر گرفته شده طول استاندارد از زمان مدرک حقوق اسپانیایی طول می کشد. پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان حقوق اسپانیایی باید یک دوره آموزش دو ساله وارد کنید. پس از تکمیل این آموزش، دانش آموز باید امتحان دولت قبل از تمرین قانون منتقل می کند. یکی از مزایای تحصیل در رشته حقوق در اسپانیا هزینه شده است.اگر شما در یک دانشگاه دولتی، شما نیاز به پرداخت یک "matricula "، که می تواند چند صد یورو، اما بقیه شهریه توسط دولت پوشش داده است. این به این معنی که شما می توانید در رشته قانون در اسپانیا با هزینه کمی خارج از اتاق و هیئت مدیره رسیدن. یک بار دیگر، هزینه از یک نهاد به دیگر متفاوت است. اسپانیا 'بازدید کنندگان تاکید بر قانون مدنی به ارمغان می آورد فرصت های شغلی بسیار عالی برای فارغ التحصیلان، هر دو در کشور و در بسیاری از کشورهای همسایه اروپا. این است همان نوع از قانون تمرین در هلند، به عنوان مثال، که یک مرکز جهان 'ها اقدام قانونی است. همچنین، با مطالعه در اسپانیا، که نیاز به تسلط در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی، دانش آموزان در دو جهان 'ها زبان رایج ترین آموزش داده است. این ترکیبی از آموزش های حقوقی و زبان شناسی یک پایه محکم برای یک حرفه قانونی در آینده فراهم می کند.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  416
 • اشتراک ابزارها

  42
 • اشتراک اینترنتی

  33
 • حمل و نقل محلی

  34

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  8
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره اسپانیا

اسپانیا، با استعداد مدیترانه و ارائه معماری نفیس، یکی از جهان 'ها محبوب ترین مقصد برای بازدید است. واقع در شبه جزیره ایبری و احاطه شده توسط آب و کوه ها، و همچنین به عنوان کشور پرتغال، اسپانیا ارائه می دهد بسیار به دانشجویان بین المللی. این کشور دارای سابقه فرهنگی طولانی و غنی و دارای طیف گسترده ای از زمین از جمله سواحل، مراتع، کوه ها، و مناطق صحرا مانند. شناخته شده برای هنر، موسیقی، آشپزی و دیگر فعالیت های فرهنگی، اسپانیا نیز یک رهبر در توسعه انرژی های تجدید پذیر، به ویژه در زمینه های انرژی خورشیدی و انرژی باد. ترکیبی از دانشگاه خوب، یک زبان در سراسر جهان سخن گفته و شیوه زندگی جهان وطنی جذاب از مردم اسپانیایی آن را یک مکان جذاب برای افرادی که به دنبال تحصیل در خارج. کسانی که علاقه مند در تحصیل در رشته حقوق را پیدا خواهد کرد که کشور 'بازدید کنندگان دانشگاههای برتر ارائه برنامه های قانونی بسیار عالی در نظر بگیرند.در نظام قانون در اسپانیا اسپانیا شرح زیر است سنت حقوقی مدنی است و توسط قانون اساسی اسپانیا به عنوان منبع اصلی آن قانون هدایت. هنگامی که تفسیر شده است، دادگاه قانون اساسی خواهد امور را اداره کند. سیستم دادگاه شامل دیوان عالی کشور، دادگاه های ملی، دادگاه استان، دادگاه شهری و دادگاه که با نیازهای مدنی در جوامع خودمختار شرکت کنند.

نیازمندی‌های ویزا

برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس که مایل به شرکت در تبادل دانشجو هستند، تحقیقات یا آموزش انجام دهند یا به عنوان کارآموز یا داوطلب بدون حقوق در اسپانیا برای بیش از سه ماه کار کنند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (نوع D)

قیمت و ارز

EUR 160

قیمت ویزای دانشجویی اسپانیا حدود 160 یورو است. هزینه درخواست ویزا در هر زمان ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

شهروندان اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس صرف نظر از مدت اقامت خود در اسپانیا نیازی به ویزای دانشجویی ندارند. دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس برای زندگی در اسپانیا نیازی به ویزا ندارند، اما باید در مقامات محلی ثبت نام کنند و گواهی اقامت دریافت کنند.

شهروندان سایر کشورها در صورتی که قصد اقامت و تحصیل بیش از 90 روز در اسپانیا را دارند، نیاز به ویزای دانشجویی دارند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در اسپانیا پذیرفته شده اند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کنسولگری یا سفارت اسپانیا

شما می توانید برای ویزای تحصیلی از کنسولگری یا سفارت اسپانیا در کشور خود درخواست دهید.

وب سایت:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از اینکه بتوانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید، باید دوره یا برنامه ای را در یک موسسه رسمی رسمی در اسپانیا پیدا کنید. سپس باید تاییدیه رسمی از سازمان دریافت کنید که در آن در دوره یا برنامه پذیرفته شده اید، در قالب یک گواهی یا نامه پذیرش. هنگامی که این مورد را دارید، می توانید با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور خود تماس بگیرید و برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.

دقیقاً آنچه مورد نیاز است ممکن است از کنسولگری به کنسولگری دیگر متفاوت باشد، اما به طور کلی، باید پاسپورت خود و همچنین موارد زیر را نشان دهید:

 • جزئیات مطالعه، آموزش یا تحقیقی که در اسپانیا انجام خواهید داد، از جمله ساعات مطالعه در هفته (حداقل 20 ساعت).
 • مدرکی مبنی بر داشتن بیمه درمانی؛
 • گواهی پزشکی مبنی بر عدم ابتلا به بیماری که مستلزم قرنطینه شدن باشد.
 • مدرکی مبنی بر اینکه شما بودجه لازم برای حمایت از شما در طول مدت اقامت خود در اسپانیا را دارید (مثلاً جزئیات بورسیه تحصیلی، بانک اسپانیایی که بودجه کافی را نشان می دهد، یا نامه ای از والدین / سرپرستان با مسئولیت کامل مالی).
 • اطلاعات در مورد محل زندگی شما؛
 • گواهی سابقه کیفری صادر شده در پنج سال گذشته توسط مقامات مربوطه در کشور شما.

اگر بیش از شش ماه برای تحصیل در اسپانیا اقامت دارید، باید ظرف 30 روز پس از ورود به اسپانیا برای اجازه اقامت دانشجویی اقدام کنید. شما برای آن در اداره خارجیان محلی (Oficina de Extranjeros) یا یک ایستگاه پلیس درخواست دهید. اعتبار کارت به مدت یک سال است و تا زمانی که به تحصیل خود ادامه می دهید می توانید هر سال آن را به مدت پنج سال تمدید کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید بین دو تا سه ماه قبل از سفر به اسپانیا برای ویزای خود درخواست دهید تا زمان لازم برای رسیدگی به درخواست شما فراهم شود.

به طور کلی، ویزای دانشجویی در اسپانیا برای کل دوره تحصیلی اعطا می شود. شما می توانید ویزای دانشجویی خود را برای تمدید بیشتر تحصیلات خود یا گذراندن دوره جدید تحصیلی در اسپانیا تمدید کنید. سعی نکنید درخواست ویزای دانشجویی خود را بیش از چهار ماه قبل یا کمتر از 7 هفته قبل از تاریخ عزیمت ارسال کنید، در غیر این صورت درخواست پذیرفته نخواهد شد.

اگر تحصیلات شما در اسپانیا بیش از شش ماه باشد، باید برای یک اجازه اقامت دانشجویی که یک سال طول می کشد درخواست دهید. مجوز اقامت دانشجویی باید هر سال تمدید شود.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

اجازه اقامت اسپانیا به شما این حق را می دهد که به صورت پاره وقت یا به صورت موقت کار کنید، تا زمانی که از پولی که به دست می آورید برای تامین هزینه زندگی خود در اسپانیا استفاده نکنید. شما اجازه دارید تا زمانی که در حال مطالعه هستید تا 20 ساعت در هفته کار کنید، به شرطی که اختلالی در تحصیل شما ایجاد نکند. شرکتی که شما را استخدام می کند باید از اداره خارجی برای شما مجوز کار بگیرد. قرارداد کاری شما نمی تواند بیشتر از مدت ویزای تحصیلی باشد.

اگر یک دوره کارآموزی را به عنوان بخشی از دوره تحصیلی خود که برای آن مجوز اقامت شما اعطا شده است انجام دهید، نیازی به مجوز کار ندارید.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

در اینجا برخی از دلایل رد شدن ویزای دانشجویی اسپانیا آورده شده است:

 • اقدامات مجرمانه گذشته یا فعلی
 • توضیح کافی برای هدف و شرایط اقامت برنامه ریزی شده
 • ناکافی بودن وسایل زندگی
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم ارائه مدرک اقامت
 • وضعیت نامطلوب ویزای شینگن - عدم رعایت محدودیت‌های ویزای شینگن (به عنوان مثال اقامت بیش از حد در منطقه شینگن، عدم پیروی از برنامه سفر ارائه شده - با پرش از اقامت بیشتر در کشور اصلی مقصد در منطقه شینگن و غیره).