Keystone logo
امارات متحده عربی

مطالعه حقوق که در امارات متحده عربی 2024

تحصیل در امارات متحده عربی

چه آیا مدرک حقوق در امارات متحده عربی؟ افرادی که مایل به کار در این زمینه باید برای به دست آوردن آموزش و پرورش مناسب به انجام این کار. در امارات متحده عربی، درجه اولیه درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است. چندین برنامه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد در دسترس و همچنین برنامه های دکترا وجود دارد. منطقه 'ها مدارک تحصیلی قانون در کیفیت بسیار بالا و بسیار شبیه به کسانی که در مناطق غربی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان و کانادا می باشد. گزینه های مطالعه گسترده در دسترس برای افرادی که مایل به پیگیری این سطح از آموزش و پرورش. قانون آموزش عالی در امارات متحده عربی انتخاب هر مدرسه نیاز به در نظر گرفتن فرصت حضور دارند. این کشور ارائه می دهد طیف گسترده ای از مدارس قانون است. برخی از این ارائه مناطق بسیار تخصصی پژوهش. دیگران کمتر خاص هستند. است برخی از رقابت برای وارد شدن به مدارس به خوبی ارزشمند در زمینه قانون وجود دارد.با این حال، گرایش به دهانه در دسترس در هر سال برای کسانی که به خوبی با نمرات بالا از مطالعات قبلی واجد شرایط وجود دارد. این شامل دانش آموزان بین المللی است. دانش آموزان تمایل به تحصیل در یکی یا بیشتر از بخش های مختلف از قانون است. این است که توسط دانشگاه شکسته، اما تمایل دارد که شامل یک بخش برای حقوق خصوصی، بخش مطالعات اسلامی شریعت و، و گروه حقوق خصوصی. اکثر دانش آموزان در منطقه آنها به احتمال زیاد برای تمرین در زمانی که آنها را ترک مدرسه ثبت نام می شود. پس از مطالعه به مدت چهار تا شش سال، بسته به منطقه تمرکز، دانش آموزان می توانند به آزمون صدور مجوز از کانون وکلا. این یک آزمون بسیار دشوار است و بسیاری از دانش آموزان از زمان اولیه عبور نمی کند. امتحان یک نیاز برای افراد برای تکمیل اجازه می دهد تا آنها را به کانون وکلای پذیرش است. این یک نیاز برای افرادی که مایل به وکالت در منطقه است.دانشجویان بین المللی اغلب استقبال به مطالعه در بسیاری از دانشگاه ها در حال حاضر در امارات متحده عربی. با این حال، این کار را با یک برنامه با مدرسه از انتخاب ابتدا شروع می شود. سپس، دانش آموز می تواند برای به دست آوردن اسناد و مدارک سفر ضروری است. پس از خروج از مدرسه، دانش آموزان بسیاری از وقت خود را صرف کار در زمینه از طریق برنامه های کارآموزی. این آنها را فراهم می کند با دانش کار میشه و اجازه می دهد تا دانش آموز به دست آوردن بینش مهم به فرآیندهای. در اکثر موارد، فرصت برای دانش آموزان، از جمله دانشجویان بین المللی به خوبی آموزش دیده و اختصاص داده شده، برای پیدا کردن موقعیت در شرکت های حقوقی و از طریق موقعیت های مختلف دادگاه منصوب وجود دارد. اگرچه به چالش کشیدن، روند تبدیل شدن به یک وکیل در اینجا می تواند بسیار پرارزش.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  673
 • اشتراک ابزارها

  53
 • اشتراک اینترنتی

  91
 • حمل و نقل محلی

  68

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  11
 • یک پیمانه آبجو محلی

  9

درباره امارات متحده عربی

امارات متحده عربی کشوری است واقع در بخش جنوب شرقی شبه جزیره عربستان در خلیج فارسی است. این نزدیک به عربستان سعودی، ایران و پاکستان است. این کشور دارای یک آرایش فرهنگی متنوع، از جمله یکی است که توسط امارات مختلف، و یا امیرنشینهای، که همه آنها کاملا متفاوت از لحاظ اخلاقی تقسیم شده است. شناخته شده به عنوان یکی از غنی ترین نقاط جهان به دلیل ذخایر نفت در حال حاضر وجود دارد، این منطقه از لحاظ نیازهای قانونی در حال رشد است. برای کسانی که مایل به مطالعه و یادگیری نظام حقوقی اینجا، وجود دارد اغلب فرصتهای شغلی کلیدی در دسترس است. چه در نظام قانون در امارات متحده عربی؟ نظام حقوقی در امارات متحده عربی است که در قانون اساسی بر اساس است کشور است. اجزای در این قانون اساسی برای اکثر نیازهای، از جمله آزادی ارتباطات، دین، جنبش، و نظر وجود دارد. قانون اساسی است توسط کشور 'دادگاه عالی فدرال را تایید کرد. دادگاه شریعت و دادگاه مدنی حاضر در اینجا وجود دارد.این قوانین تنظیم ازدواج، طلاق و حضانت فرزند و همه متفاوت از یک منطقه به بعد.

نیازمندی‌های ویزا

دانشجویانی که قصد تحصیل در امارات را دارند باید برای ویزای تحصیلی امارات اقدام کنند. ویزای دانشجویی برای برنامه های تمام وقت ارائه می شود. ویزاهای کوتاه مدت و بلند مدت وجود دارد.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای تحصیلی امارات متحده عربی

قیمت و ارز

هزینه اجازه اقامت برای دانشجو بستگی به حامی (والدین یا دانشگاه)، صلاحیت حامی (در مورد دانشگاه)، اگر متقاضی در داخل یا خارج از امارات باشد و در صورتی که درخواست به صورت عادی یا عادی پردازش شود، بستگی دارد. راه تسریع شده

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

قانون امارات متحده عربی همه دانشجویان غیر ملی (به استثنای اتباع شورای همکاری خلیج فارس) را ملزم می کند که "مجوز ورود دانشجویی" و به دنبال آن "ویزای اقامت دانشجویی" را برای مدت تحصیل خود دریافت کنند. کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، بحرین، کویت، عمان، قطر، عربستان سعودی و امارات متحده عربی هستند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

دانشگاه های امارات متحده عربی

ویزای دانشجویی امارات برای دانشجویان بین المللی توسط خود دانشگاه های امارات تسهیل می شود. دانشجویان می توانند مدارک خود را مستقیماً به دانشگاه ارسال کنند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

هنگامی که دانشگاه نامه پیشنهادی برنامه را برای شما ارسال کرد و شما آن را قبول کردید، روند درخواست ویزا را آغاز می کند. ویزای تحصیلی امارات متحده عربی نیازی به حضور دانشجویان بین المللی برای مصاحبه ویزا جداگانه ندارد.

در حالی که فرآیند مدارک ممکن است از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت باشد، برخی از مدارک مورد نیاز معمولا برای ویزای دانشجویی امارات عبارتند از:

 • کپی پاسپورت رنگی حداقل هفت ماه اعتبار دارد.
 • عکس رنگی سایز پاسپورت
 • فرم های دانشگاه پر شده
 • کپی فیش شهریه و هزینه ویزا
 • مدارک تکمیل شده بیمه درمانی

چه زمانی باید درخواست دهید؟

در حالت ایده‌آل، فرآیند ویزای دانشجویی باید حداقل 1 تا 2 ماه قبل از شروع ترم شروع شود تا آنها بتوانند از سایر جنبه‌های چک لیست خروج مراقبت کنند. معمولاً حدود 15 تا 20 روز طول می کشد تا ویزا پردازش شود، با این حال، از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است. دانشجویان بین المللی همچنین می توانند پردازش اکسپرس را انتخاب کنند که هزینه آن بیشتر از پردازش عادی است. تحت پردازش اکسپرس، دانشجویان می توانند ویزای دانشجویی امارات را در مدت 10 روز دریافت کنند.

ویزای تحصیلی امارات متحده عربی برای مدت 12 ماه اعتبار دارد. دانشجویان بین المللی باید ویزای دانشجویی خود را در پایان دوره 12 ماهه تمدید کنند اگر برنامه آنها بیشتر از آن دوره باشد. برای تمدید، هزینه تمدید ویزا و هزینه بیمه درمانی از دانشجویان دریافت خواهد شد. دانشجویان بین المللی باید مدارک تمدید ویزا خود را حداقل یک ماه قبل از تاریخ انقضای ویزا ارسال کنند.

زمان پردازش

20 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی در امارات می توانند در محوطه دانشگاه و همچنین خارج از دانشگاه کار کنند. با این حال، آنها برای این کار به مجوز دانشگاه خود نیاز دارند. در صورتی که دانشجویان از دانشگاه حمایت مالی داشته باشند، می توانند با مراجعه به دپارتمان کار امارات متحده عربی مجوز اشتغال پاره وقت در امارات را دریافت کنند.

هزینه تقریبی مجوز اقامت دانشجویی 2500 درهم به استثنای سپرده امنیتی (در صورت وجود)، هزینه باز کردن پرونده (در صورت وجود)، قانونی بودن اسناد و ترجمه (در صورت لزوم) است. هزینه های اضافی 500 درهم برای مجوز کار دانشجویی اعمال می شود.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

معمولاً سه دلیل برای رد شدن ویزای دانشجویی امارات وجود دارد:

 1. سازمان مهاجرت ممکن است آن را رد کند.
 2. ممکن است ثبت نام دانشگاه آن را رد کند.
 3. ممکن است دانش آموز در آزمون پزشکی (که در فرآیند درخواست ویزای دانشجویی لازم است) را پاک نکند.