Keystone logo
اندونزی

مطالعه حقوق که در اندونزی 2024

تحصیل در اندونزی

چه آیا مدرک حقوق در اندونزی؟ مدرک حقوق اندونزی می آید در سه ردیف. اولین، است که معادل مدرک لیسانس در قانون است، "Sarjana Hukum / SH " نامیده می شود این می تواند به طور مستقیم از دبیرستان به دست آمده. گروه دوم شامل تخصص های مطالعه حقوقی حرفه ای است. این است که به نام "Magister Hukum / MH "، و یا کارشناسی ارشد در قانون. گاهی اوقات آن را "Megister Kenotariatan / M.Kn. "، و یا کارشناسی ارشد در دفتر اسناد رسمی نامیده می شود. در نهایت، ردیف سوم دکتر در قانون است. اولین ردیف برای هر حرفه های حقوقی قانون آموزش عالی در اندونزی اولین مدرک حقوق لایه اولیه نیاز به چهار تا هفت سال مطالعه در اندونزی مورد نیاز است. مقدار زمان ردیف دوم و سوم را تا حد زیادی بستگی دوره مطالعه و مقدار دوره در هر ترم است که او دانش آموز قادر به است. به منظور تبدیل شدن به یک مدافع یا وکیل در اندونزی، دانش آموزان باید یک به دو ماه مدافع دوره ویژه حضور و امتحان نوار.سال تحصیلی در اندونزی هیچ برنامه مشخصی پیروی نمی کنند، اما برخی از مدارس برنامه های عجیب و غریب و حتی ترم را دنبال کنید. ترم عجیب و غریب از ماه سپتامبر تا ژانویه اجرا شود. حتی ترم از فوریه تا جون اجرا شود. این تاریخ با تعطیلات مذهبی از برخی از گروه های عمده مذهبی در این کشور ارتباط دارد. مطالعات حقوقی در اندونزی در این کشور 'ها دانشگاه های بزرگ و یا دانشکده های حقوق، که در جزایر بزرگتر و مناطق اصلی شهری کشور در بر داشت اتفاق می افتد. در حالی که هر مدرسه قوانین و مقررات خاص خود را دارد، مطالعه دقیق است، و تست در طول برنامه به نشان می دهد که دانش آموز می تواند برای تکمیل این دوره از مطالعه مشترک است. هزینه برای مدرک حقوق در اندونزی خواهد بسته به طول برنامه و دانشگاه انتخاب شده است. دانشگاه های دولتی دارای هزینه که بسیار پایین است، اما دانشگاه های خصوصی دارند هزینه های بالاتر است. دانش آموز نمونه را در اطراف ایالات متحده $ 4،500 برای یک ترم از ترم در اندونزی صرف.تحصیل در رشته حقوق در اندونزی درب به طول عمر از خدمات در یک کشور در حال رشد با جمعیت عظیمی را باز می کند. مدرک حقوق اندونزی نیز ممکن است درها را برای کار قانونی در کشورهای دیگر کوچکتر در سراسر اقیانوسیه و آسیا را باز کنید. دانش آموزانی که انتخاب کنید به مطالعه قانون در اندونزی خواهد مقدمه ای بر فرهنگ غنی جزایر دریافت و به دست آوردن درک عمیق تر از فرهنگ گروه های مردم مختلف آن است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  229
 • اشتراک ابزارها

  20
 • اشتراک اینترنتی

  26
 • حمل و نقل محلی

  9

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  3
 • بلیط سینما

  3
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره اندونزی

مقدمه به اندونزی جمهوری اندونزی مجمع الجزایر بیش از 13400 جزیره در جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه است. بیش از 238 میلیون نفر در اندونزی زندگی می کنند، و آن را جهان 'بازدید کنندگان چهارم پرجمعیت ترین کشور. برای قرن ها، اندونزی بوده است یک مسیر مهم تجاری، و منابع طبیعی غنی از منطقه به منظور جلب تجارت در طول تاریخ مدرن ادامه داده اند. اندونزی برای فرهنگ مشخص متنوع آن، شناخته شده با صدها زبان و گروه های قومی در سراسر جزیره. این شهر همچنین دارای جهان 'دوم بالاترین بازدید کنندگان سطح از تنوع زیستی و مقدار زیادی از بیابان و جنگل مناطق که آن مکان زیبا به بازدید را چه در نظام قانون در اندونزی؟ اندونزی ' سیستم حقوقی از یک سیستم قانون مدنی در درجه اول. تنوع از کشور قوانین عرفی به ارمغان می آورد به بسیاری از جنبه های سیستم، و برخی از قانون هلندی روم نیز به سیستم مخلوط می شوند.کشور 'بازدید کنندگان قانون مدنی تا حد زیادی زیر سنت مستعمراتی هلند، و برای اولین بار از دانشکده حقوق خود توسط هلندی آغاز شد.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای بازدید اجتماعی - بهترین برای دانشجویان تبادلی، یکبار ورود.
 2. ویزای اقامت محدود - فقط برای مطالعات طولانی مدت.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (ویزای بازدید اجتماعی، ویزای اقامت محدود)

قیمت و ارز

USD 45

هزینه ویزای دانشجویی حدود 45 دلار است، اما ممکن است تغییر کند و بسته به کشوری است که از آن درخواست می دهید.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

تمامی دانشجویان خارجی که برای تحصیل در دانشگاه های اندونزی پذیرفته می شوند باید ویزای دانشجویی دریافت کنند.

شهروندان برخی از کشورها ممکن است در مجموع 30 روز بدون ویزا در اندونزی اقامت داشته باشند. با این حال، اقامت بدون ویزا فقط برای فعالیت های اوقات فراغت اعمال می شود و برای مثال، حق تحصیل یا کار را اعطا نمی کند.

در برخی از سفارت های اندونزی (مانند فنلاند، اتریش) امکان درخواست ویزای نوع 211 (ویزای توریستی) وجود دارد. این ویزا می تواند پس از ورود به اندونزی به ویزای بازدید اجتماعی با حمایت مالی تبدیل شود. برای امکان درخواست این ویزا از سفارت اندونزی محلی خود پرس و جو کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری اندونزی

بهتر است از سفارت یا کنسولگری اندونزی در کشور خود برای ویزا درخواست دهید. دپارتمان مهاجرت اندونزی هم اکنون از طریق وب سایت خود به درخواست ویزا آنلاین اجازه می دهد.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی اندونزی عبارتند از:

 • گذرنامه معتبر با حداقل یک صفحه خالی برای ویزا (گذرنامه باید حداقل 6 ماه پس از خروج از اندونزی معتبر باشد)
 • یک کپی از صفحه شناسایی پاسپورت شما
 • A فرم درخواست را پر کرد
 • دو قطعه عکس گذرنامه رنگی 4*6 سانتی متر
 • یک کپی از بلیط هواپیما یا یک بلیط الکترونیکی
 • نامه پذیرش رسمی از دانشگاه میزبان
 • رسید یا یک کپی از رسید هزینه پرداخت شده ویزا
 • نامه سفارت نامه های سفارت که توسط دانشگاه میزبان تهیه شده است، تأیید می کند که یک دانشجوی خاص به ویزای دیدار اجتماعی نیاز دارد. نامه سفارت همیشه به سفارت اندونزی یا کنسولگری یک کشور خاص ارسال می شود: به طور پیش فرض، این کشور محل اقامت دانشجو خواهد بود.

پس از ورود، دارنده ویزا باید ظرف 7 روز ورود خود را به نزدیکترین اداره مهاجرت گزارش دهد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

توصیه می شود حداقل 14 روز قبل از عزیمت به اندونزی برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. بهتر است بلافاصله پس از دریافت نامه پذیرش رسمی برای ویزا اقدام کنید.

شما باید ظرف 90 روز از روز صدور ویزا به اندونزی برسید.

حداکثر مدت اقامت در اندونزی با ویزای ویزیت اجتماعی 60 روز است و ویزا باید در مقصد مطابق با دستورالعمل های داده شده توسط دانشگاه میزبان تمدید شود. ویزا را می توان به مدت یک ماه تمدید کرد و هزینه آن حدود 50 دلار است.

ویزای اقامت محدود به مدت 5 سال معتبر است و هر 1 سال یک بار نیاز به تمدید دارد.

زمان پردازش

14 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی معمولاً در طول تحصیل خود در اندونزی اجازه کار ندارند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.