Keystone logo
اندونزی

بهترین دانشگاه ها برای حقوق برنامه ها که در اندونزی 2023/2024

تعداد مؤسسات: 42
  • Surabaya, اندونزی

  در سازماندهی آموزش عالی، اصول UNAIR عبارتند از: یک سازمان غیرانتفاعی با قابلیت مدیریت مستقل بودجه برای توسعه UNAIR. استقلال و حکمرانی خوب؛ توسعه فرهنگ دانشگاهی و استقلال علمی برای جامعه دانشگاهی؛ چشم انداز ما تبدیل شدن به دانشگاهی مستقل، مبتکر و پیشرو در سطح ملی و بین المللی و همچنین پیشگام توسعه علم، فناوری و علوم انسانی مبتنی بر اخلاق دینی است.

  • Bandung, اندونزی

  Telkom University بهترین دانشگاه خصوصی اندونزی است (طبق وزارت آموزش و پرورش اندونزی و Times Higher Education (THE) University World Ranking 2021، red.) که چشم انداز تبدیل شدن به "دانشگاه تحقیقاتی و کارآفرینی" را دارد. رشد سریع ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) همراه با تنوع فرهنگی اندونزی باعث می شود Telkom University به آموزش و تحقیقات مبتنی بر ICT در زمینه مهندسی ، تجارت و صنعت خلاقیت متمرکز شود. ما به طور مداوم و مستمر کیفیت آموزشی را از نظر آموزش ، تحقیق و خدمات اجتماعی توسعه می دهیم.

  • Banda Aceh, اندونزی

  مأموریت دانشگاه سیاح کوالا اجرای "سه دارما - سه نشان" از م institutionsسسات آموزش عالی است که با استفاده از منابع محلی ، ملی و بین المللی از توسعه محلی ، ملی و بین المللی پشتیبانی می کنند افزایش کیفیت علمی به منظور تولید فارغ التحصیلان بسیار رقابتی ؛ استفاده از مدیریت کیفیت یکپارچه در زمینه آموزش از طریق استفاده از اصول شفاف ، مشارکتی ، کارآمد و مولد ؛ به طور مداوم شبکه همکاری نهادی را در تلاش برای توسعه و حفظ یافته های علوم ، فناوری ، علوم انسانی ، ورزش و هنر تقویت و گسترش می بخشد.

  • Manchester, بریتانیا
  • Budapest, مجارستان
  • + 62 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, اندونزی

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) در حال حاضر 10 دانشکده را با 1 برنامه کارشناسی ارشد و 3 برنامه دکترا مدیریت می کند. از بین سه برنامه ، 3 برنامه تحصیلی دیپلم ، 35 برنامه تحصیلی کارشناسی 1 ، 11 برنامه تحصیلات تکمیلی ، 3 برنامه دکتری و 4 برنامه حرفه ای وجود دارد. این تعداد همچنان در حال افزایش است. بیشتر رشد کنید و بزرگتر شوید.

  • Buleleng, اندونزی

  Universitas Pendidikan Ganesha 'Universitas Pendidikan Ganesha' که از این پس Undiksha نامیده می شود ، دانشگاهی است که مسئول وزارت تحقیقات و فناوری و آموزش عالی است و در سینگراجا ، استان بالی واقع شده است.

  • Batam, اندونزی

  Universitas Internasional Batam (UIB) خوش آمدید. UIB در سال 2000 تاسیس شد ، یک دانشگاه خصوصی جدید است ، اما دارای ظرفیت فوق العاده ای است. UIB واقع در شهر باتام ، در مرزهای سنگاپور و مالزی ، دانشگاه خود را با زیرساخت های کاملاً مناسب برای پشتیبانی از فرایندهای عالی آموزش و یادگیری مانند کتابخانه ها ، آزمایشگاه ها ، سالن ورزشی ، خوابگاه و غیره دارد.

  • South Jakarta, اندونزی

  موسسه PTIQ (Perguruan Tinggi Ilmu Al-Qur) اولین دانشکده در جهان است که به طور خاص قرآن را حفظ و مطالعه می کند. دو سال پس از تأسیس PTIQ ، دانشگاه اسلامی مدینه ، عربستان سعودی ، دانشکده ویژه ای برای علوم قرآن افتتاح کرد و PTIQ به عنوان الهام بخش آن عمل کرد.

  • Yogyakarta, اندونزی

  UII به عنوان یکی از پیشگامان آموزش عالی در اندونزی ، ریشه در سنت آزادی علمی دارد که با آن از تنوع ایده ها بسیار استقبال می شود. با داشتن یک محیط یادگیری بسیار انگیزشی و پتانسیل نوآوری ، ما متعهد شده ایم که دانش آموزان خود را به عنوان رهبران ابتکاری جهانی آموزش دهیم.

  • West Jakarta, اندونزی

  اندونزی برای ساخت اقتصاد خود به مشارکت فعال کارآفرینان نیاز دارد. آنها فرصت هایی را ایجاد می کنند که توانایی جذب نیروی انسانی موجود را داشته باشد. این می تواند از دانشگاهی شروع شود که نقشی حیاتی در تولید متخصصان شاغل با شایستگی های عالی و رقابت بالا دارد.

  • Yogyakarta, اندونزی

  Duta Wacana Christian University (UKDW) که در سال 1985 تاسیس شد ، توسعه دیگری در حوزه علمیه دوتا واکانا (STT Duta Wacana) است که در سال 1962 در نتیجه ادغام آکادمی الهیات جوگاکارتا و مدرسه علمیه بیل ویاتا ، ملنگ تأسیس شد.

  • Salatiga, اندونزی

  Satya Wacana Christian University (SWCU) ، با نام م Indonesianسسه آموزش عالی مسیحی اندونزیایی (PTPG-KI) آغاز به کار کرد. این اداره در 30 نوامبر 1956 ، با پنج بخش ، متشکل از آموزش ، تاریخ ، انگلیسی ، حقوق و اقتصاد برگزار شد. PTPG-KI Satya Wacana در 17 ژوئیه 1959 تبدیل به FKIP-KI شد و سپس در 5 دسامبر 1959 ، با وجود دانشکده اقتصاد و دانشکده حقوق ، Satya Wacana Christian University چندین دانشکده جدید و برنامه های تحصیلی دیگر.

  • Bandung, اندونزی

  Universitas Kristen Maranatha به یک موسسه آموزش عالی مستقل و دارای حمایت از خود تبدیل می شود که با انگیزه عشق و نمونه های زنده مسیح مسیح ، دانش را در همه زمینه های هنر و علوم کاوش و القا می کند.

  • Jakarta, اندونزی

  پرازاتیا مولیا در سال 1980 توسط گروهی از رهبران برجسته تجارت اندونزی تاسیس شد. اولین برنامه MBA در اندونزی سپس با کمک دانشمندان و کارشناسان معتبر بین المللی در سال 1982 تاسیس شد.

  • Jakarta, اندونزی

  Jakarta International College (JIC) در سال 2002 توسط گروهی از متخصصان مراقبت و متعهد به ارائه استاندارد آموزش بین المللی با کیفیت بالا در جاکارتا تاسیس شد. طی 19 سال گذشته ، JIC تنها ارائه دهنده کالج Monash جاکارتا بوده است که مدرک دانشگاهی Monash و سال بنیاد دانشگاه Monash (MUFY) را منتقل می کند. هزاران دانشجو با موفقیت به دانشگاه موناش و دیگر دانشگاه های معتبر استرالیا منتقل شده اند.