Keystone logo
ایتالیا

مطالعه حقوق که در ایتالیا 2024

تحصیل در ایتالیا

تبدیل شدن به یک وکیل در ایتالیا وکلا در ایتالیا به عنوان "avvocati " اشاره و متعلق به کشور 'بازدید کنندگان کانون وکلای ملی به نام "Consiglio Nazionale Forense ". وکلا نیز ممکن است اعضای کانون وکلای محلی خود را از حرفه های حقوقی در ایتالیا غیر متمرکز است. با این حال، Consiglio Nazionale Forense مسئول توزیع اقدامات انضباطی تمام وکلای شاغل در ایتالیا است و پایبند به اصول اخلاقی که به مشاوران کار در تمام سرزمین ایتالیایی صدق می کند. از آنجا که ایتالیا یک کشور اتحادیه اروپا است، مورد نیاز آموزش و پرورش قانونی آن آینه کسانی که از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا. پس از اتمام دوره کارشناسی (LLB) و در مقطع فوق لیسانس (LLM) الزامی است، همراه با حداقل یک سال از کارآموزی با یک شرکت حقوقی یا دیگر نهادهای قانون گرا می باشد. عبور از بررسی نوار لازم است قبل از وکلا می تواند قانون در ایتالیا تمرین.شهریه هزینه حضور در دانشکده حقوق در ایتالیا متفاوت است به طور گسترده ای بسته به منطقه و اینکه آیا دانشگاه دولتی یا خصوصی است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  408
 • اشتراک ابزارها

  66
 • اشتراک اینترنتی

  28
 • حمل و نقل محلی

  35

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  9
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره ایتالیا

ایتالیا اروپا، جمهوری پارلمانی جنوب هم مرز با اتریش، سوئیس، اسلوونی و فرانسه است و شامل جزایر ساردینیا و سیسیل به عنوان بخشی از قلمرو آن است. شهر واتیکان و سان مارینو کشورهای مستقل موجود در ایتالیا در حالی که تحت محاصره ایتالیایی از Campione D 'ایتالیا در سوئیس واقع شده است. با چهارمین اقتصاد بزرگ از هر عضو اتحادیه اروپا، ایتالیا نیز منطقه ای با نفوذ و قدرت میانه و شرکت کنندگان تاسیس ناتو، سازمان تجارت جهانی و هر سه سالانه "G " قله است. مجلس سنا جمهوری و مجلس نمایندگان - دولت ایتالیا 'یک پارلمان محلی متشکل از دو مجلس است. "Presidente دل Consiglio دی Ministri " (رئیس شورای وزیران و یا نخست وزیر ایتالیا) رئیس دولت است و به دفتر توسط رئیس جمهوری انتخاب می شوند.مجلس سنا و مجلس نمایندگان نهادهای مستقل که هرگز مگر تحت شرایط خاص ملاقات به عنوان در ایتالیا توصیف می 'قانون اساسی است. ایتالیا ' بازدید کنندگان حقوقی نظام اداری، دادگاه های جنایی و مدنی را تشکیل می دهند ایتالیا 'سیستم قانونی است. پرونده های جنایی شامل دادگاه، قضات و داوران، بر خلاف دادگاه اداری و مدنی که تنها نیاز به وکلا برای تکمیل دادخواهی. پس از قضاوت، یک حزب در دادگاه کیفری می تواند به دادگاه بالاتر به ایتالیا 'دادگاه عالی اگر قابل اجرا درخواست تجدید نظر،. دیوان مدنی توسط "دی giudice سرعت " (قضات دیوان عالی صلح)، قضات، دادگاه، تجدید نظر و دادگاه عالی اختصاص داده است. حفاظت از منافع فردی و مشروع تابع از دادگاه اداری ایتالیا 'است. موارد در دادگاه اداری شنیده در درجه اول با منافع عمومی، بودجه عمومی و مشکلات اطراف املاک، وصیت نامه و یا مسائل مربوط به شهرستان / روستا رسیدگی کند.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای نوع C: ویزای کوتاه مدت یا ویزای مسافرتی که برای یک یا چند بار ورود و برای مدتی که بیش از 90 روز نباشد معتبر است.
 2. ویزا نوع D: ویزای طولانی مدت اعتبار بیش از 90 روز.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای نوع C؛ ویزا نوع D

قیمت و ارز

USD 70

هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا معمولاً حدود 50 تا 70 دلار است. هزینه ممکن است در معرض تغییر باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجویان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می توانند با پاسپورت معتبر یا کارت شناسایی وارد ایتالیا شوند و تا زمانی که بخواهند می توانند مدرک خود را بدون ویزا در ایتالیا تکمیل کنند. با این حال، این دانش آموزان برای دریافت مجوز اقامت باید ظرف 8 روز پس از ورود خود در Questura (ایستگاه پلیس) ثبت نام کنند.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا باید قبل از ورود به ایتالیا ویزای دانشجویی دریافت کنند. برای تحصیل بیش از 90 روز، باید در 8 روز اول ورود به ایتالیا برای دریافت کارت اقامت (permesso di soggiorno) در اداره پست محلی درخواست دهید. این به همراه ویزای شما به شما این امکان را می دهد که در طول مدت تحصیل خود در ایتالیا بمانید. هزینه ای برای کارت اقامت وجود دارد.

شهروندان برخی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا برای اقامت و تحصیل در ایتالیا تا 90 روز نیازی به ویزا ندارند.

شما می توانید یک نمای کلی از این کشورها را در اینجا بیابید: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری ایتالیا

شما باید برای ویزای دانشجویی خود از سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور خود درخواست دهید. همچنین باید در سفارت یا کنسولگری مصاحبه داشته باشید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از دریافت نامه پذیرش یا نامه پذیرش برای دوره تحصیلی مورد نظر خود، می توانید واجد شرایط بودن خود را برای دریافت ویزای دانشجویی ایتالیا بررسی کنید و سپس مراحل درخواست ویزا را ادامه دهید. شما باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • فرم درخواست ویزای ورود؛ می توانید آن را در
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • عکس جدید در اندازه پاسپورت؛
 • سند مسافرتی که حداقل سه ماه پس از ویزا معتبر باشد.
 • ثبت نام یا پیش ثبت نام در دوره های دانشگاهی؛
 • اثبات اینکه شما در ایتالیا اقامت دارید.
 • اثبات اینکه شما حمایت مالی دارید (حداقل 448.07 یورو در ماه برای سال تحصیلی، مجموعا 5824.91 یورو در سال).
 • پوشش بیمه ای کافی برای درمان و بستری شدن در بیمارستان؛
 • اثبات در دسترس بودن امکانات مالی مورد نیاز برای بازگشت به کشور؛
 • مدرک دانش کافی ایتالیایی یا انگلیسی با توجه به زبان برنامه؛
 • در صورتی که دانش آموز صغیر باشد، باید رضایت نامه خروج از کشور به امضای هر یک از مراجع والدین و یا در غیاب آنها به امضای قیم قانونی برسد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید حداقل سه ماه قبل از ورود به ایتالیا برای ویزای دانشجویی ایتالیا اقدام کنید. پردازش درخواست ویزای شما ممکن است بین 1 تا 3 هفته طول بکشد. شما باید مصاحبه ویزای خود را حدود چهار تا شش هفته قبل برنامه ریزی کنید.

طول ویزای دانشجویی بستگی به طول دوره شما دارد.

زمان پردازش

3 Weeks

فرصتهای کاری

اگر اهل اتحادیه اروپا هستید، بدون نیاز به مجوز کار اجازه کار در ایتالیا را دارید. ساعات کاری در طول ترم نباید بیش از 20 ساعت در هفته باشد. شما فقط می توانید در طول تعطیلات بین ترم تمام وقت کار کنید.

دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا باید برای مجوز کار در یک اداره مهاجرت محلی در ایتالیا درخواست دهند. ابتدا باید یک قرارداد کاری امضا شده داشته باشید و یک نسخه از آن را به اداره مهاجرت نشان دهید.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.