Keystone logo
برزیل

مطالعه حقوق که در برزیل 2024

تحصیل در برزیل

چه آیا مدرک حقوق در برزیل؟ در برزیل، قانون به عنوان یک برنامه کارشناسی تدریس می شود. هنگامی که کامل، دانشجو مدرک لیسانس 'در قانون است. همچنین در دانشکده های حقوق خصوصی یافت. هر درجه قانونی باید توسط کمیسیون ملی آموزش و پرورش حقوقی از OAB فدرال Counsil معتبر. رسما، درجه قانون در برزیل مدرک کارشناسی در قوانین و علوم اجتماعی است. یک پزشک از قانون، که نیاز به مطالعه اضافی است، همچنین یک گزینه در اینجا. از آن نیاز به مطالعه بیشتر و همچنین استفاده عملی در این زمینه است. قانون آموزش عالی در برزیل برزیل دارای تعداد زیادی از مدارس قانون و، به عنوان یک نتیجه، بسیاری از وکلای حاضر وجود دارد. در واقع، در یکی از کشور ها 'بزرگترین شهرستانها، سائو پائولو، برخی از 222000 وکلا حاضر وجود دارد. این است به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از شهرستانها در ایالات متحده یا بریتانیا. با این حال، یک نیاز واقعی برای حرفه ای واجد شرایط وجود دارد در اینجا از بسیاری از وکلای کمتر از معتبر.دانش آموز که مایل به وکالت در برزیل نیاز به کامل از تمام مطالعات خود را و پس از آن در این دوره از برنامه های قانون ثبت نام در یکی از بسیاری از مدارس، که بیش از 1000. دانش آموز پس از نیاز به فارغ التحصیل وجود دارد از آن مدرسه. سپس، یک بار او فارغ التحصیل، دانشجو باید به تصویب آزمون نوار. این یک آزمون متنوع است که می تواند بسیار چالش برانگیز است. این است که توسط کانون وکلای برزیل اداره می شود. به طور کلی، روند آموزشی در مورد پنج سال طول می کشد تا کامل است. برای دانشجویان بین المللی که مایل به ثبت نام در برنامه های قانون در برزیل، گام اول است به درخواست یکی از کالج های استقبال از دانشجویان بین المللی. دانش آموزان نیاز به وسیله ای برای برای خود پرداخت، از جمله آموزش و پرورش کامل خود، و نیاز به دریافت روادید دانشجویی که مدرسه می تواند کمک به دانش آموز برای رسیدن به. به دنبال طولانی مدت، نیاز به متخصصین مجرب در اینجا وجود دارد، اما مقدار زیادی از چالش وجود دارد و همچنین.دانش آموز و واجد شرایط باید به او و یا خودش را اعمال می شود به درستی در جهت به دست آوردن سطح مناسب از آموزش و پرورش.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  185
 • اشتراک ابزارها

  23
 • اشتراک اینترنتی

  19
 • حمل و نقل محلی

  41

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  7
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره برزیل

برزیل بزرگترین کشور در جنوب امریکا است. این نیز ارائه می دهد ترکیبی منحصر به فرد از زندگی مدرن و زندگی روستایی. برزیل، است که توسط ونزوئلا، گویان، سورینام، و کشورهای متعدد دیگر مرز، یک بزرگ در شیوه های مختلف است. این بزرگترین تولید ناخالص داخلی هفتم در جهان است. این خانه را به 201000000 مردم است. این شهر همچنین دارای برخی از تغییرات جالب ترین وقوع به عنوان کشور رشد می کند به دیدار با خواسته های جمعیت جوان آن است. برای کسانی که به دانش آموزان که می خواهند به مطالعه قانون در برزیل، مقدار زیادی از فرصت های امیدوار کننده، از جمله نیاز برای حرفه ای ها و واجد شرایط وجود دارد. برزیل ارائه می دهد ویزای مسافرت های بین المللی به دانش آموزان که به مدارس در کشور پذیرفته شده است. اطلاعات اساسی در مورد برزیل - برزیل دارای یک سیستم پیچیده و جمع و جور از رودخانه ها که شامل آمازون، سیاه و پارانا رودخانه ها.رودخانه آمازون بزرگترین حجم آب موجود در هر رودخانه در جهان و دوم طولانی ترین رودخانه بر روی زمین است - نزدیک به یک چهارم از جنگلهای انبوه جهان 'ها در برزیل یافت، عمدتا متشکل از جنگل های آمازون. جنگل های بارانی آمازون نیز در منزل به گونه ای از میمون ها از هر جای دیگر بر روی زمین - فوتبال (Futebol به) برزیل 'ها محبوب ترین ورزش است. دانش آموزان را پیدا خواهد کرد که هر رسانه ای به شهرستان های بزرگ آنها مراجعه در حالی که تحصیل در برزیل است یک یا چند استادیوم فوتبال - یک سوم از برزیل 'دو میلیون نفر جمعیت در صنعت کشاورزی کار می کنند.دانه های قهوه، ذرت، گندم، نیشکر، برنج و سویا هستند برزیل 'بازدید کنندگان محصولات اولیه - یکی از عجایب هفت گانه جهان، مجسمه مسیح نجات دهنده است، در ریو دو ژانیرو در بر داشت پایتخت برزیل برازیلیا، که در آن عمده است موسسات آموزش عالی مانند دانشگاه برازیلیا، دانشگاه Cental از برازیلیا (UniCEUB) و دانشگاه کاتولیک برازیلیا (UCB) در آن قرار دارد - انسان شناسان تخمین زده اند که به عنوان بسیاری از 60 قبیله در جنگل های بارانی آمازون که هنوز به ایجاد ارتباط وجود دارد با تمدن چیست در نظام قانون در برزیل؟ نظام حقوقی برزیل می تواند پیچیده. این کشور یک جمهوری فدرال است، با قوانین در سطوح دولت، شهرداری، و فدرال. با یک سیستم قانونی، هر جزء از دولت تا مجموعه خود را از قوانین بر اساس زمینه خاص از این قوانین و چگونه آنها اعمال می شود. سیستم دادگاه کمک می کند تا برای به اجرا درآوردن قوانین، که وکلای لازم را برای نشان دادن افراد است.قانون اساسی فدرال جزء حاکم اصلی نظام حقوقی است.

نیازمندی‌های ویزا

تمامی ویزاهای دانشجویی در برزیل ویزای موقت IV یا VITEM-IV نامیده می شوند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (VIITEM-IV)

قیمت و ارز

قیمت ویزای تحصیلی برزیل بسته به ملیت متقاضی متفاوت است. هزینه زیر می تواند قابل تغییر باشد:

 • برای شهروندان امارات متحده عربی: 95 دلار آمریکا
 • برای شهروندان فرانسه: 140 دلار آمریکا
 • برای شهروندان بریتانیایی که اعتبار ویزای آنها تا 180 روز است: 40 دلار آمریکا
 • برای شهروندان بریتانیایی که اعتبار ویزای آنها بیش از 180 روز است: 195 دلار آمریکا
 • برای شهروندان ایالات متحده: 160 دلار آمریکا
 • برای شهروندان هر کشور دیگری: 40 دلار آمریکا

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه خارجی هایی که می خواهند در برزیل تحصیل کنند - بدون هیچ هدف مهاجرتی یا قصد انجام فعالیت های پولی که کارآموزی نیستند - باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. شرط اصلی برای دریافت ویزای دانشجویی این است که شما در یک دانشگاه برزیل ثبت نام کرده باشید که در وزارت آموزش و پرورش برزیل ثبت نام کرده است.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

در نزدیکترین کنسولگری یا سفارت برزیل

شما می توانید برای ویزای دانشجویی برزیل از نزدیکترین کنسولگری یا سفارت برزیل درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت درخواست ویزای دانشجویی، فهرستی از الزامات، و بررسی روند درخواست و جدول زمانی باید به وب سایت سرکنسولگری خود مراجعه کنید. حتما در اسرع وقت از کنسولگری یا سفارت خود وقت بگیرید.

برای درخواست VITEM-IV، باید مدارک زیر را تهیه کنید:

 • پاسپورت متقاضی که در مدت 6 ماه منقضی نمی شود و باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد
 • یک فرم درخواست ویزا برای هر متقاضی، که به صورت آنلاین ایجاد می شود
 • دو عکس در سایز 3*4 سانتی متر
 • مدارک اقامت در صلاحیت بخش کنسولی سفارت در 12 ماه گذشته
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری صادر شده توسط اداره پلیس محلی متقاضی برای متقاضیان بالای 18 سال که کمتر از 90 روز قبل از درخواست صادر شده است.
 • مدرک تحصیلی، در غیر این صورت، اثبات توانایی مالی برای پرداخت تمام مدت دوره
 • مدرک ثبت نام در مؤسسه ای که تأیید می کند متقاضی در یک دوره تحصیلی شرکت خواهد کرد و میزان ساعات کلاس در هفته را به وضوح ذکر می کند.
 • شناسنامه یا اظهارنامه محضری
 • گواهی صادره از موسسه آموزشی قبلی مبنی بر میزان تحصیلات متقاضی
 • اگر متقاضی زیر 18 سال سن داشته باشد و با والدین یا قیم خود سفر نکند، یک نسخه محضری از گواهی تولد سوگند شده به زبان پرتغالی یا انگلیسی ترجمه شده و مجوز صدور ویزای برزیل برای خردسالان که توسط هر دو والدین یا قیم قانونی در دفتر اسناد رسمی امضا شده باشد.
 • بیمه درمانی معتبر در برزیل که پوششی برای درمان و بستری شدن در بیمارستان یا PB4 در مورد دانشجویان پرتغالی ارائه می دهد

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان پردازش می تواند سریع باشد و فقط چند روز طول بکشد، اما این بستگی به کشور دارد.

VITEM-IV بسته به دوره ای که دانشجو در آن ثبت نام کرده است حداکثر تا یک سال در هر بار معتبر است و می تواند هر چند بار که لازم باشد برای اتمام دوره تمدید شود. درخواست تمدید ویزا باید در یک اداره پلیس فدرال یا در وزارت دادگستری ظرف 30 روز قبل از انقضای ویزای فعلی انجام شود. برای تمدید ویزا پس از یک سال، باید مدارکی از دانشگاه نشان دهید که نشان دهد حضور و عملکرد معقولی برای ادامه دوره دارید.

برای کارآموزان، ویزای دانشجویی یک سال اعتبار دارد و قابل تمدید نیست.

پس از اعطای ویزای تحصیلی به متقاضی، دانشجو سه ماه فرصت دارد تا وارد برزیل شود. پس از ورود به برزیل، دانشجو حداکثر 30 روز فرصت دارد تا در اداره پلیس فدرال شهری که در آن زندگی می کند ثبت نام کند.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

کسانی که با VITEM-IV به برزیل می‌آیند، اجازه ندارند در فعالیت‌های پولی که کارآموزی نیستند، شرکت کنند. با این حال، دانشجویان خارجی که مایل به کارآموزی در برزیل هستند، مجاز به انجام فعالیت های پولی هستند. برای دوره های کارآموزی تا چهار ماه، نیازی به پیوند رسمی با یک موسسه آموزشی برزیلی نیست. برای دوره های کارآموزی که بیش از چهار ماه طول می کشد، پیوند رسمی با یک موسسه آموزشی برزیل اجباری است.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟