Keystone logo
بریتانیا

مطالعه حقوق که در بریتانیا 2024

تحصیل در بریتانیا

قانون انگلستان درجه مدرک حقوق در انگلستان است که معمولا مدرک کارشناسی و با مدرک لیسانس از قوانین (LLB) و یا دیپلم در قانون آغاز می شود. پس از اتمام، کسانی که می خواهند به وکالت باید تمرین دوره حقوقی را. این است که با آموزش در کار در یک شرکت حقوقی از انتخاب خود به دنبال. کسب مدرک قانون در بریتانیا از آنجا مدرک حقوق در نظر گرفته مدرک کارشناسی در انگلستان، آن را تا پیش نیاز کمتر از یک درجه قانون در یک کشور دیگر. تحصیل حقوق در اینجا، به سادگی در یک برنامه قانون ثبت نام در دانشگاه از انتخاب شما. اکثر برنامه های را بین سه و چهار سال برای تکمیل. پس از اتمام، ورود به بازار کار می تواند رقابتی. سال تحصیلی دارای سه واژه ها: مدت پاییز که از سپتامبر اجرا می شود به ماه ژانویه، ترم بهار که از ژانویه اجرا می شود تا آوریل و مدت تابستان که از ماه مه اجرا می شود از طریق ژوئن، گاهی اوقات به اوت گسترش.دانشگاههای انگلستان دانشجویان بین المللی به برنامه های مختلف خود، از جمله قانون خوش آمدید. بسیاری از شرکت های حقوقی در حال رشد در تمرکز بین المللی خود، و تحصیل در بریتانیا فراهم می کند گزینه های شغلی برای کسانی که علاقه مند به دنبال یک حرفه ای در قانون است. کسانی که در بریتانیا هستند قادر به پیدا کردن برنامه های مطالعه کار در معتبر شرکت های حقوقی انگلستان و کسب یک عنوان قانون کامل پیدا انتقال به عمل قانون در کشورهای دیگر ساده، ارائه این کشورها نیز وکالت رایج است. درجه از یک دانشگاه معتبر با تحسین بین المللی یک گام بزرگ به پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  628
 • اشتراک ابزارها

  83
 • اشتراک اینترنتی

  35
 • حمل و نقل محلی

  79

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره بریتانیا

بسیاری از مردم اشتباه انگلستان با بریتانیا، اما در واقع آنها همان چیزی نیست. انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی: انگلستان یک گروه متحد از چهار کشور است. این چهار کشور به اشتراک گذاشتن یک گروه از جزایر در شمال غربی سرزمین اصلی اروپا و تحت یک دولت با یک پادشاه متحد. بریتانیا شامل تنها انگلستان، اسکاتلند و ولز. در حالی که بریتانیا دارای چهار کشور متمایز، که هر کدام با فرهنگ خاص خود را دارد و لهجه های مختلف، آیا دلیل است که بسیاری از مردم اشتباه انگلستان با انگلستان وجود دارد. برای قرن ها، انگلستان ملت غالب بود، با پادشاه اغلب به نام "ملکه انگلستان. " هنگامی که مردم از انگلستان فکر می کنم، تصویر پادشاه است اغلب اولین چیزی که آنها فکر می کنم. پادشاهان، ملکه ها، شاهزاده و شاهزاده خانم انگلستان تبدیل شده اند مشهور بین المللی است. انگلستان نیز برای دیگر آیکون های فرهنگی شناخته شده، مانند دیوید بکهام، دکتر چه کسی و بیتلز.اگر انگلستان شما بازدید، شما می خواهید به ناهار خوردن در منحط از Cadbury شکلات بعد از غذا سنتی ماهی و چیپس، شستن آن همه را با یک لیوان تنومند گینس. مردم انگلستان به عنوان رهبران در هنر و همچنین علم و فن آوری شناخته شده است. بریتانیا مکانی که در آن روند مد اغلب شروع و بازیگران و یا نوازندگان به دنیا می آیند است. لندن، مرکز آن همه، اغلب به نام "ابرقدرت فرهنگی است. " سیستم قضائی در انگلستان این سیستم قانون رایج در بریتانیا سرچشمه گرفته و در انگلستان، ولز و ایرلند شمالی استفاده می شود. اگر چه اسکاتلند نیز بخشی از انگلستان، آن را با استفاده از یک سیستم چند حزبی است که بر اساس اصول قانون مدنی در با برخی از اصول قانون مشترک مخلوط است. پیمان اتحادیه که این کشورها مستقل به انگلستان پیوست برای سیستم های حقوقی مستقل برای هر کشور ارائه شده است. کسانی که به مطالعه قانون در انگلستان به طور معمول در انگلستان تحصیل است، بنابراین قانون مشترک زمینه انتخاب شده است.

نیازمندی‌های ویزا

ویزای دانشجویی Tier 4 (عمومی) با اصطلاح "مسیر دانشجویی" جایگزین شده است. مسیر دانشجویی ویزای دانشجویی جدید انگلستان است که برای اتباع منطقه اقتصادی اروپا که قبل از برگزیت نیازی به ویزا برای تحصیل در بریتانیا نداشتند نیز در دسترس خواهد بود.

مسیر دانش آموزی (سنین 18+)

مسیر دانش آموزی کودک (سنین 4 تا 17 سال که جایگزین ویزای دانشجویی کودک ردیف 4 شده است)

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

مسیر دانش آموزی

قیمت و ارز

GBP 348

هزینه های فعلی ویزای تحصیلی انگلستان عبارتند از:

 • 348 پوند در صورت درخواست از خارج از بریتانیا.
 • 475 پوند در صورت درخواست برای تمدید یا تغییر ویزای دانشجویی از داخل بریتانیا.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هر فردی که برای تحصیل وارد این کشور می شود، در صورت ورود پس از 1 ژانویه 2021، باید برای ویزای دانشجویی درخواست کند. این شامل اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می شود که قبلاً برای ورود به انگلستان برای تحصیل خود نیازی به ویزا نداشتند. شما باید در سیستم مبتنی بر امتیاز به 70 امتیاز برسید، که نشان می دهد آیا شرایط لازم برای تحصیل در انگلستان را دارید یا خیر. این شامل:

 • آیا در موسسه مورد تایید پذیرفته شده اید؟
 • آیا منابع مالی برای تامین هزینه اقامت خود در بریتانیا دارید؟
 • آیا به زبان انگلیسی مسلط هستید؟
 • آیا دوره شما شرایط دوره را برآورده می کند؟

کسانی که تا تابستان 2021 و پس از آن از یک موسسه آموزشی بریتانیا فارغ التحصیل می شوند، می توانند برای ویزای تحصیلات تکمیلی درخواست دهند و به آنها اجازه می دهد تا حداکثر 2 سال در انگلستان کار/جستجوی کار کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

مرکز درخواست ویزای انگلستان / آنلاین

شما می توانید برای ویزای تحصیلی انگلستان در مرکز درخواست ویزای انگلستان در کشور خود درخواست دهید. می‌توانید فهرستی از مراکز درخواست ویزای بریتانیا در سراسر جهان را در اینجا بیابید: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

شما همچنین می توانید برای ویزای تحصیلی انگلستان به صورت آنلاین از طریق وب سایت خدمات ویزا و مهاجرت وزارت کشور انگلستان اقدام کنید. می توانید از اینجا شروع کنید: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

وب سایت:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان، ابتدا باید در یک دوره پذیرش شوید. برای اکثر دوره‌ها، باید ثابت کنید که انگلیسی را تا حد لازم می‌دانید.

روند درخواست ویزای تحصیلی انگلستان بسته به نوع ویزای تحصیلی انگلستان که برای آن درخواست می کنید کمی متفاوت است.

برای درخواست ویزای تحصیلی انگلستان، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • گذرنامه یا شناسه مسافرتی
 • مدرکی مبنی بر اینکه می توانید دوره و هزینه های زندگی خود را پوشش دهید
 • اگر زیر 18 سال دارید، گواهی رضایت والدین یا قیم
 • مدرک قبولی در دوره شما
 • اثبات پرداخت هزینه اضافی مراقبت های بهداشتی

بسته به کشور مبدا، ممکن است نیاز به انجام آزمایش سل نیز داشته باشید.

هنگامی که به انگلستان می رسید، ممکن است لازم باشد ویزای تحصیلی انگلستان خود را در پلیس ثبت کنید. شما باید اطلاعاتی در مورد اینکه آیا نیاز به ثبت نام در برچسب ویزای دانشجویی انگلستان دارید یا نامه از وزارت کشور انگلستان دریافت کنید. همچنین اگر بیش از 6 ماه در بریتانیا اقامت دارید، باید برای مجوز اقامت بیومتریک اقدام کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

حداکثر 6 ماه قبل از شروع دوره می توانید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. زمان‌های پردازش ویزای دانشجویی بریتانیا بسته به جایی که از آن درخواست می‌کنید متفاوت است، اما به طور کلی اگر از خارج از بریتانیا درخواست می‌کنید ظرف 3 هفته و اگر در داخل بریتانیا درخواست می‌کنید ظرف 8 هفته تصمیم‌گیری دریافت خواهید کرد.

طول ویزای عمومی دانشجویی بستگی به مدت دوره شما دارد و اگر می خواهید برای کار یا ادامه تحصیل در انگلستان بمانید، می توانید برای تمدید آن اقدام کنید. ویزای دانشجویی کودک برای طول دوره، حداکثر تا 6 سال معتبر است و قابل تمدید است. مدت ویزای دانشجویی کوتاه مدت نمی تواند از طول دوره شما بیشتر باشد و قابل تمدید نیست.

زمان پردازش

3 Weeks

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی تحت شرایط خاصی مجاز به کار با تحصیل در انگلستان هستند. نوع کاری که می توانید انجام دهید بستگی به این دارد که در حال مطالعه چه چیزی هستید و اینکه آیا در طول ترم مدرسه یا در زمان استراحت کار خواهید کرد.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

دلایل اصلی رد ویزای دانشجویی عبارتند از:

 1. اسناد مفقود یا نادرست؛
 2. عدم رعایت الزامات مالی؛
 3. فرمت سند نادرست