Keystone logo
بوقلمون

مطالعه حقوق که در بوقلمون 2024

تحصیل در بوقلمون

اخذ مدرک حقوق در دانش آموزان ترکیه کسب مدرک قانون ترکیه می توان انتظار داشت به صرف چهار سال در مقطع کارشناسی (لیسانس حقوق یا LLB) و دو سال در دانشکده تحصیلات تکمیلی (LLM). پس از اتمام موفقیت آمیز از مطالعات و یک سال از آموزش در یک شرکت حقوقی یا نهاد دیگر درگیر در کار حقوقی، دانش آموزان را می توان به نوار بدون عبور از آزمون پذیرفته شده اند. کلمه ترکی برای وکیل یا وکیل است "hukukçu " یا "avukat ". تعقیب و وکلای مدافع موارد حاضر تنها به عمران، اداری و یا جنایی قضات، که پایه تصمیم گیری در اعتقادات شخصی خو توسط قانون ترکیه. قضات به طور کلی فارغ التحصیلان دانشکده حقوق که قانون برای سال های بسیاری انجام داده اند و به ریاست دادگاه عمومی، قضایی و کیفری انتخاب شده است. هیچ کشور جداگانه در ترکیه وجود دارد پس از آن یک سیستم دادگاه فدرال وجود ندارد.در عوض، تمام شهرستانها ترکیه توسط همان سیستم از قوانین است که عمدتا در قانون مدنی بر اساس هدایت. شهریه دانشگاههای کشور باید شهریه پایین تر از دانشگاه های خصوصی. دانشگاه هایی که ارائه دروس کارشناسی مسئول انگلیسی بین 500 $ و $ 1500 USD برای دانشجویان بین المللی. دانشجویان غیر ترکیه برای امید بستن به دوره های به زبان ترکی تدریس کمتر خواهد پرداخت - بین 300 $ و 800 $ دلار. همانطور که با تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی در بسیاری از کشورها که در آن شهریه اجباری، ترکیه و غیر ترکیه می دانش آموزان می توانند انتظار به پرداخت حداقل 500 دلار بیشتر به استاد 'و دکترای دوره. دانشجویان از کشورهای ترک و یا جمهوری مانند بوسنی، مقدونیه، ترکمنستان و آذربایجان در نظر گرفته شود اتباع ترکیه و هزینه پرداخت با توجه به تابعیت خود. یک بار دیگر، هزینه ممکن است از یک نهاد به دیگر متفاوت است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  264
 • اشتراک ابزارها

  18
 • اشتراک اینترنتی

  9
 • حمل و نقل محلی

  25

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره بوقلمون

عضو ناتو، سازمان ملل متحد و شورای اروپا، ترکیه جمهوری دموکراتیک قانون اساسی است که اخیرا تجربه مزایای یک اقتصاد رو به رشد و ابتکارات قوی در اصلاحات دیپلماتیک است. در حال حاضر قدرت قابل توجه منطقه ای در اروپا، ترکیه 'بازدید کنندگان سکولاریسم سنتی و تاکید سازگار در به تدریج در حال توسعه به عنوان یک کشور صلح آمیز همسایه مناطق کمتر تثبیت از اروپا آن یک قسمت را محبوب برای دانش آموزان به دنبال یک درجه در قانون ساخته شده است در نظر گرفته. رئیس جمهور ترکیه 'بازدید کنندگان در نظر گرفته شده رئیس دولت است و توسط مجلس هر هفت سال انتخاب می شوند. با این حال، شورای وزیران و نخست وزیر که قدرت اجرایی ورزش است. همچنین، قدرت قانونگذاری به شورای بزرگ ملی ترکیه، مجلس دارای یک مجلس مقننه نقش حیاتی در دولت ترکیه 'بازدید کنندگان داده می شود.'سیستم حقوقی کاملا با سیستم قانونی و پس از قاره اروپا یکپارچه، ترکیه ' ترکیه سیستم قانون ترکیبی از قانون تجارت آلمان، قانون مدنی سوئیس و کد تعهدات است. علاوه بر این، ترکیه 'قانون اداری قابل مقایسه است که از فرانسه در حالی که قانون مجازات آن شبیه ایتالیا ' ها قوانین جزایی. با این حال، یک تفاوت عمده بین ترکیه و کشورهای دیگر در مورد توسعه محاکمه با حضور هیئت منصفه. در ترکیه، نتایج آزمایش ها توسط هیئت داوران تصمیم گرفت نیست، بلکه یک، دو یا سه قضات بیش از محاکمه تصمیم گرفت.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

هزینه پردازش ویزا بسته به ملیت شما متفاوت است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

تمامی دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ترکیه باید ویزای دانشجویی دریافت کنند. استثناها افرادی هستند که وابستگان قانونی و مرتبط با شخصی در ترکیه با ویزای دیپلماتیک هستند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری ترکیه

همه دانشجویان بین المللی باید برای ویزای دانشجویی در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ترکیه اقدام کنند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت ویزای تحصیلی ترکیه، ابتدا باید در یک دانشگاه، مدرسه یا دوره زبان ترکیه ثبت نام کنید که توسط وزارت آموزش و پرورش تایید شده است.

شما باید فرم درخواست ویزا را پر کرده و با مدارک مورد نیاز که معمولاً شامل موارد زیر است، به سفارت ترکیه ارسال کنید:

 • پاسپورت: مدت اعتبار بیش از 90 روز
 • 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • نامه پذیرش از موسسه آموزش عالی ترکیه
 • مدرک بیمه سلامت
 • اثبات بلیط برگشت
 • مدارکی دال بر تمکن مالی کافی برای حمایت از تحصیل و زندگی شما در ترکیه
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • گواهی پزشکی

دانشجویان باید در مدت 1 ماه پس از ورود خود به ترکیه برای مجوز اقامت از مقامات محلی (اگر دانشجو در ترکیه باشد) درخواست دهند. مدارک زیر باید به بخش روابط خارجی ستاد فرماندهی پلیس محلی ارائه شود:

 • فرم درخواست و هزینه ها
 • سند سفر: 2 کپی به همراه ویزای دانشجویی
 • 4 قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • نامه یا مدرک از موسسه: باید توسط دانشگاه میزبان صادر شود و تاریخ شروع و پایان تحصیل در ترکیه را اعلام کند.

برای تمدید اجازه اقامت خود، باید 60 روز قبل از انقضای مجوز اقامت خود به مقامات محلی مراجعه کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

معمولاً از روزی که درخواست خود را ارسال می کنید تا زمانی که ویزای خود را دریافت می کنید حدود هشت هفته طول می کشد.

ویزای دانشجویی برای یک بار ورود به طور کلی یک سال اعتبار دارد. اگرچه محدودیت زمانی در ویزای شما مشخص خواهد شد، اما ویزای دانشجویی شما تا زمانی که در مدرسه ثبت نام کرده باشید معتبر باقی می ماند.

زمان پردازش

8 Weeks

فرصتهای کاری

معمولاً دانشجویان بین المللی حق قانونی کار در حین تحصیل در ترکیه را ندارند. دانشجویان می توانند به عنوان محقق بین المللی در دانشگاه های ترکیه کار تحقیقاتی انجام دهند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.