Keystone logo
دانمارک

مطالعه حقوق که در دانمارک 2024

تحصیل در دانمارک

در جنوب نروژ و جنوب غربی سوئد نهفته پادشاهی دانمارک، یک کشور مستقل است که همچنین شامل کشورهای مستقل از گرینلند و جزایر فارو در پادشاهی خود را. بیش از پنج میلیون نفر در دانمارک، یک کشور دموکراتیک سوسیالیستی همواره به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته ترین و شاد ترین در جهان در درجه اول قرار گرفت با توجه به بالا، سرانه درآمد متوسط، برابری درآمد آن و عوامل تحرک اجتماعی زندگی می کنند. عضو موسس سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان همکاری و توسعه و شورای نوردیک، دانمارک دارای یک گذشته منحصر به فرد غنی در تاریخ وایکینگ، درگیری قرون وسطی با کشورهای همسایه و گرفتن موضع بی طرف در جنگ جهانی دوم. آمار مفید در مورد دانمارک • دانمارکی زبان predominantely در دانمارک سخن گفته است • دانمارکی کرون (DKK) ارز استفاده می شود، با یک کرون معادل 100 سنگ است • حدود 90 درصد از دانمارکی ها تمرین مذهب پروتستان • دانمارک کشور بسیار سبز است.قدرت باد به منزله 30 درصد از تمام برق مورد استفاده توسط ساکنان آن • کپنهاگ پایتخت دانمارک و خانه را به دولت خود، که در آن پادشاه و نخست وزیر اغلب در یک قصر سلطنتی قرن 17 ساخته شده توسط سیستم قضایی مسیحی IV دانمارک مجلس قانونگذاری و اجرایی تشکیل شده است اقتدار جدا از مقام قضایی باقی مانده است. هیچ یک واحد سیستم قضایی در دانمارک وجود دارد. در عوض، جزایر فارو، دانمارک و گرینلند سیستم قضایی خود را دارند. با این حال، تصمیم گیری دادگاه عالی ساخته شده توسط قضات زندگی در جزایر فارو یا گرینلند را می توان در دانمارک بالا دادگاه تجدید نظر. بالاترین دادگاه جنایی و مدنی دیوان عالی کشور دانمارک، که مسئول اجرای عدالت در سراسر پادشاهی دانمارک است. قانون اساسی دانمارک پایه و اساس تمام مراحل قوه قضائیه و مصوبات اجرا شده توسط دانمارک 'بازدید کنندگان سلطنت است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  599
 • اشتراک ابزارها

  67
 • اشتراک اینترنتی

  33
 • حمل و نقل محلی

  68

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  12
 • بلیط سینما

  16
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره دانمارک

مدارک تحصیلی قانون ارائه شده توسط دانمارک دانمارک ارائه می دهد لیسانس قوانین، استاد قوانین (LL.M) و درجه قانون دکتری. درجه LL.M در جهان به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفتن حدود یک سال برای تکمیل شناخته شده است. اکثر دانش آموزان قانون به دنبال درجه LL.M پس از اتمام برنامه 'بازدید کنندگان کارشناسی برای به دست آوردن تخصص با حوزه تخصصی قانون، مانند مدنی، جنایی و یا قضایی ادامه. علاوه بر این، بسیاری از شرکت های دانمارکی قانون (و همچنین شرکت های حقوقی در سراسر اتحادیه اروپا) را ترجیح می دهند وکلای آنها برای برگزاری یک مدرک LL.M از این درجه نشان می دهد که دانش آموز تا به آموزش های حقوقی پیشرفته و واجد شرایط برای رسیدگی به پرونده در یک محیط چند ملیتی است. سود قانون درجه در دانمارک دانمارک دو دانشگاه ارائه مدارک تحصیلی قانون: دانشگاه کپنهاگ (گروه حقوق) و دانشگاه Aahus (دانشکده حقوق). دانشگاه کپنهاگ بزرگترین دانشکده حقوق در دانمارک و اسکاندیناوی است و 4000 نفر دانش آموز در هر زمان داده ثبت نام.دانش آموزان می توانند تصمیم به کسب یکی از چهار درجه در دانشگاه کپنهاگ: LL.B، LL.M، دکتری یا کارشناسی ارشد در حل تعارض و میانجیگری. دانشگاه Aahus، در شهرستان Aahus، دانمارک، نیز ارائه می دهد برنامه های قانون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می کند، اما یک استاد حل تعارض و میانجیگری در برنامه درسی خود را شامل نمی شود. کلاسهای تابستانی نیز در دانشگاه Aahus شهریه و طول مطالعات حقوق در دانمارک به طور معمول، دانشجویان حقوق لیسانس در رشته سه تا چهار سال استاد و کارشناسی آنها درجه در یک سال کامل در دسترس هستند. دکتری درجه ممکن است تا سه سال طول می کشد تا به پایان برساند، بسته به زمینه که در آن دانش آموز مایل به تخصص. دانش آموزان منطقه اقتصادی اروپا و اتحادیه اروپا مجبور به پرداخت شهریه در حالی که در یک برنامه آموزش عالی در دانمارک ثبت نام. ایالات متحده و غیر اتحادیه اروپا شهروندان باید شهریه سالانه اعم از 6000 تا 15000 یورو (8000 دلار به 20000 $ USD) پرداخت.فرصت ها برای وکلا در دانمارک با هزاران نفر از شرکت های حقوقی عامل در دانمارک و نرخ بیکاری دانمارک به طور مداوم در زیر علامت و پنج درصد، پیدا کردن کار در دانمارک دشوار نیست. با این حال، وکلای متخصص در تجربه قوانین بین المللی نرخ بالاتر از موفقیت در به دست آوردن موقعیت های با سرعت بیشتری از وکلا با درجه LLM.

نیازمندی‌های ویزا

ST1 - اجازه اقامت و کار برای دانشجویان مبادله ای از کشورهای غیر اتحادیه اروپا / EEA / شمال اروپا.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

مجوز اقامت و کار (ST1)

قیمت و ارز

EUR 310

هزینه درخواست ویزا به کشور مبدا شما بستگی دارد و می تواند حدود 310 یورو باشد. ممکن است هزینه ها تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر قصد دارید بیش از سه ماه در دانمارک تحصیل کنید، به گواهی ثبت نام یا اجازه اقامت نیاز دارید:

 1. شهروندان اتحادیه اروپا / EEA به گواهی ثبت نیاز دارند و اتباع سوئیس باید برای کارت اقامت درخواست دهند.
 2. شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA باید قبل از ورود به دانمارک برای اجازه اقامت دانمارک اقدام کنند.

شما باید در یک برنامه آموزش عالی در دانمارک پذیرفته شوید که توسط یک مقام دولتی تایید شده یا توسط یک موسسه آموزشی معتبر عمومی ارائه می شود.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

نمایندگی دیپلماتیک دانمارک

شما باید درخواست ST1 خود را شخصاً در نزدیکترین نمایندگی دیپلماتیک دانمارک ارسال کنید. دلیل نیاز به حضور حضوری این است که بتوانید ویژگی های بیومتریک خود را ثبت کنید (تصویر دیجیتالی صورت و اثر انگشت). ویژگی های بیومتریک شما برای اجازه اقامت الزامی است. به احتمال زیاد نیاز به رزرو یک قرار خواهید داشت.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

معمولاً هنگام درخواست ویزای دانشجویی دانمارک باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • نامه پذیرش از دانشگاه شما؛
 • فرم درخواست امضا شده و تکمیل شده؛
 • مدرک مهارت زبان (معمولاً انگلیسی)؛
 • پاسپورت معتبر یا سند مسافرتی دیگر؛
 • عکس پاسپورت؛
 • بیمه سفر؛
 • گواهی پرداخت هزینه ویزا؛
 • اثبات حداقل وجوه (حدود 1000 یورو در ماه)؛
 • اطلاعات دقیق در مورد برنامه تحصیلی شما؛
 • مدارک مربوط به ترتیبات اقامت در طول تحصیل.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

بهترین زمان برای شروع درخواست برای اجازه اقامت شما به دانمارک سه ماه قبل از تاریخ ورود شما است. به طور متوسط حدود 60 روز طول می کشد تا درخواست رسیدگی شود و مدت مجوز اقامت دانشجویی شما بستگی به این دارد که آیا می خواهید یک برنامه آموزشی کامل را تکمیل کنید یا فقط بخشی از یک برنامه را به عنوان دانشجوی مهمان دنبال کنید. اگر قرار است یک برنامه کامل باشد، در طول مدت آن برنامه به شما اجازه اقامت داده می شود. با این حال، اگر فقط برای دنبال کردن بخشی از یک برنامه ثبت نام کرده باشید، اجازه اقامت حداکثر برای دو سال اعطا می شود.

زمان پردازش

60 Days

فرصتهای کاری

 • شهروندان اسکاندیناوی، اتحادیه اروپا/EEA یا سوئیس می توانند در دانمارک بدون محدودیت در تعداد ساعات کار کنند.
 • دانشجویان غیر اتحادیه اروپا/EEA و غیراسکاندیناوی مجاز به کار در دانمارک 20 ساعت در هفته از سپتامبر تا مه و 37 ساعت در هفته از ژوئن تا آگوست هستند.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.