Keystone logo
سنگاپور

مطالعه حقوق که در سنگاپور 2024

تحصیل در سنگاپور

چه آیا مدرک حقوق در سنگاپور؟ اخذ مدرک حقوق یک گام مهم در تبدیل شدن به یک وکیل شاغل در کشور است. برای این کار، افراد نیاز به تکمیل الزامات کارشناسی برنامه قانون، در حداقل. اکثر دانش آموزان نیز نیاز به تکمیل امثال است، که یک استاد 'برنامه درجه سطح. برنامه های پیشرفته، از جمله برنامه دکترا را برای کسانی که به دانش آموزان که مایل به پیگیری بیشتر این منطقه از آموزش و پرورش. قانون آموزش عالی در سنگاپور برای کار به عنوان یک وکیل در کشور است، افراد نیاز به برای ورود به کانون وکلای سنگاپور اعمال می شود. برای انجام این کار، دانش آموزان ابتدا باید تکمیل الزامات سطح 'بازدید کنندگان کارشناسی آموزش و پرورش در زمینه قانون است. این آموزش باید از یک مدرسه مورد تایید است. این برنامه درجه اولیه چهار سال طول می کشد تا کامل در یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده توسط کانون وکلای.آموزش و پرورش علاوه بر این می تواند بین دو تا چهار سال دیگر آموزش و پرورش را. هزینه ثبت نام در این برنامه ها در مدرسه فرد بستگی دارد تا حد زیادی. هزینه ها را می از در مدارس خصوصی می شود در برخی از موسسات خصوصی به طور قابل توجهی بالاتر است. افرادی که به عنوان وکیل مدافع در کشور کار می کنند، لزوما پرداخت نمی دستمزد بسیار بالا، اما کسانی که در موقعیت های دولت، که آن هم البته از افراد اقدام می تواند پس از اخذ مدرک قانونی را کار می کنند، اغلب درآمد بیشتری. دانشجویان بین المللی اغلب در کشور استقبال کرد. با این حال، این است که به صلاحدید از دانشگاه های فردی است. برخی از مدارس شرایط بسیار سخت، به ویژه در مناطق مورد مطالعه، علمی. دانشجویان بین المللی نیاز به پاسخگویی به همان سطح از بررسی دقیق به عنوان ساکنان محلی است. علاوه بر این، برخی از برنامه های در تقاضا همیشه نیست که دانشجویان بین المللی در دسترس به دلیل تقاضای خود را به صورت محلی.درخواست برای این برنامه اوایل اغلب توصیه برای اطمینان از فرد می تواند اسناد سفر لازم و مصوبات به دست آوردن. دانش آموزانی که نیاز آموزشی خود را در سنگاپور، یا که پاسخگویی به این نیاز در خارج از کشور تکمیل، نیاز به برای سنگاپور کانون 'بازدید کنندگان آزمون صدور مجوز نشستن. آموزش مداوم است که اغلب مورد نیاز بعد از انجام این کار. سپس از دانش آموزان می توانند در موقعیت موقت در دادگاه قانون برای مدت زمان قبل از تمرین خود به خود کار می کنند. دانش آموزان به احتمال زیاد برای پیدا کردن موقعیت های متعدد موجود در این منطقه از قانون است. این شامل کار در سیستم کیفری، به عنوان قضات، و همچنین به عنوان کار به سمت آموزش آموزش. شغل می تواند سخت برای به دست آوردن در ابتدا به خصوص برای دانشجویان جدید.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1867
 • اشتراک ابزارها

  51
 • اشتراک اینترنتی

  31
 • حمل و نقل محلی

  88

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره سنگاپور

سنگاپور یک کشور واقع در جنوب شرقی آسیا است. این کشور جزیره ای واقع در نوک جنوبی شبه جزیره مالایی است. این خانه را به 5.4 میلیون نفر است. به عنوان یکی از قدیمی ترین مناطق از مردم به طور مداوم ساکنان. این یکی از بزرگترین مراکز تجاری در جهان و یک مرکز کسب و کار مهم است. از آن است که بندر بزرگ که باعث می شود تا حدود 26 درصد از کشور 'بازدید کنندگان تولید ناخالص داخلی. افرادی که مایل به کار و تحصیل در اینجا را پیدا خواهد کرد آن را به یک فرهنگ پر جنب و جوش با فرصت های برجسته برای کسانی که مایل به کار در منطقه از قانون است. چه در نظام قانون در سنگاپور؟ نظام حقوقی در سنگاپور بر مشترک انگلیسی بر اساس سیستم قانون است. مناطق مختلف از قانون، از جمله حقوق اداری، حقوق صاحبان سهام و تراست، قانون شبه جرم، و قانون قرارداد وجود دارد. قانون جنایی حال حاضر نیز در اینجا. نه تنها کشور دارای سیستم نوار خود را، اما آن را معمولا به قانون مورد انگلیسی اشاره به عنوان یک جنبه قابل اجرا از قانون وجود دارد.قانون اساسی جمهوری سنگاپور سند حقوقی اصلی ترسیم کشور 'بازدید کنندگان نظام حقوقی است.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

کارت دانشجویی

قیمت و ارز

SGD 90

هزینه پردازش 30 دلار سنگاپور برای هر درخواست ارسال شده به اداره مهاجرت و نقاط بازرسی سنگاپور (ICA) مورد نیاز است. هزینه بدون در نظر گرفتن نتیجه درخواست یا در صورتی که درخواست پس از ارسال پس گرفته شود، قابل استرداد نیست.

زمانی که متقاضی موفق مراحل رسمی صدور گذرنامه دانشجویی در ICA را تکمیل کند، هزینه 60 دلار سنگاپور قابل پرداخت است.

هزینه ها به کشور بستگی دارد و ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در سنگاپور باید پاس دانشجویی داشته باشند. برای دریافت پاس دانشجویی سنگاپور، ابتدا باید برای یک برنامه تمام وقت در موسسه آموزش عالی (IHL) در سنگاپور پذیرش دریافت کنید.

شما فقط در صورتی واجد شرایط دریافت پاس دانشجویی هستید که در یک برنامه تمام وقت پذیرفته شده باشید. اگر می خواهید در دوره های پاره وقت یا کلاس های عصرانه شرکت کنید، واجد شرایط پذیرش دانشجو نخواهید بود.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سیستم درخواست و ثبت نام آنلاین گذرنامه دانشجویی (SOLAR).

برای درخواست پاس دانشجویی، باید درخواست خود را در سیستم رسمی ثبت نام - سامانه درخواست و ثبت نام آنلاین دانشجویی (SOLAR) ارسال کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از ارسال درخواست برای پاس دانشجویی از طریق SOLAR، موسسه ای که در آن پذیرش به شما پیشنهاد شده است باید از طریق سیستم ثبت نام شما را ثبت کند. هنگامی که موسسه شما را در SOLAR ثبت کرد، باید eForm 16 را ارسال کنید. قبل از ورود به حساب SOLAR خود باید جزئیات زیر را داشته باشید:

 • یک اعلان ثبت نام از SOLAR با نام کاربری و رمز ورود شما که توسط IHL ارائه شده است
 • مدارک سفر و مشخصات گذرنامه از جمله شماره پاسپورت و اعتبار آن
 • آدرس ایمیل شخصی شما
 • یک عکس رنگی اخیر به اندازه پاسپورت

پس از ارسال eForm 16، باید یک نسخه پرینت از فرم را برای ارسال به واحد دانشجویی - اداره مهاجرت و نقاط بازرسی (ICA) تهیه کنید. این یکی از تشریفات مهمی است که باید برای صدور پاس دانشجویی سنگاپور انجام شود.

شما باید به اداره مهاجرت اطمینان دهید که همیشه با یک کارت دانشجویی معتبر در سنگاپور باقی خواهید ماند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی سنگاپور:

 • پاسپورت معتبر شما شما باید یک کپی از صفحات خاصی از گذرنامه را ارسال کنید
 • شما باید کارت خروج/ورودی را که در هنگام ورود به سنگاپور داده شده است همراه داشته باشید. اگر در سنگاپور با سایر گذرنامه های طولانی مدت اقامت داشته اید، باید آن پاس را نیز همراه داشته باشید.
 • یک عکس رنگی اخیر به اندازه پاسپورت (گرفته شده در پس زمینه سفید)؛
 • پرینت eForm 16 ارسال شده از طریق SOLAR (به طور مناسب توسط متقاضی امضا شده است).
 • اگر مدارک شما به زبان مادری است، باید ترجمه انگلیسی رسمی اسناد را دریافت کنید.
 • یک کپی از تصویب نامه اصولی؛ و
 • گزارش پزشکی در قالب تجویز شده (موجود در وب سایت ICA).

هنگامی که درخواست را ارسال می کنید، مطمئن شوید که گزارش های آزمایشگاهی بیش از سه ماه از تاریخ صدور نباشد. در صورت عدم انجام الزامات پزشکی، پاس دانشجویی به شما تعلق نمی گیرد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

به طور کلی، پردازش ویزای دانشجویی سنگاپور حدود چهار هفته طول می کشد. با این حال، اگر اداره مهاجرت از شما مدارک یا اطلاعات بیشتری را بخواهد، ممکن است برخی از درخواست ها بیشتر طول بکشد. در چنین شرایطی از طریق سامانه خورشیدی به شما اطلاع داده می شود.

شما باید حداقل یک ماه قبل از شروع دوره خود و نه بیشتر از دو ماه، درخواست های جدید برای پاس دانشجویی ارسال کنید.

زمان رسیدگی به طور کلی برای مواردی که نیاز به مصاحبه است بین 2 تا 4 ماه است.

زمان پردازش

4 Weeks

فرصتهای کاری

دانشجویان خارجی که در طول تحصیل بیش از 16 ساعت در هفته کار نمی کنند، از درخواست مجوز کار معاف هستند. با این حال، توصیه می شود فرصت های کاری اعطا شده توسط موسسه خود را بررسی کنید.

اگر دانشجویان بین المللی می خواهند در طول تعطیلات خود در سنگاپور کار کنند، نیازی به درخواست مجوز کار ندارند.

اجازه کار ممکن است به موسسه ای که در آن تحصیل می کنید نیز بستگی داشته باشد.

شما می توانید لیستی از موسسات تایید شده را در اینجا بیابید: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر یک دوره تمام وقت را در یک موسسه آموزشی معتبر دنبال نکنید، اگر مدارک تحصیلی کافی ندارید، اگر فرم های شما به درستی پر نشده باشد یا اگر مدارک پشتیبان درست نباشد، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.