Keystone logo
سوئد

مطالعه حقوق که در سوئد 2024

تحصیل در سوئد

سوئدی قانون درجه به منظور قانون عمل در سوئد، فارغ التحصیلان یا باید به صورت کارشناسی قوانین (LLB) درجه و یا کارشناسی ارشد قوانین (LLM) نگه دارید. LLM است به طور معمول از طبیعت تکمیلی ارائه می دهد و شرایط اضافی را به دریافت کنندگان، اعم از قانون مالیات شرکت های بزرگ بین المللی به قانون دریایی به قانون اروپا. ترکیب این دو درجه به طور معمول دهانه یک دوره 4-5 سال مطالعه. قانون آموزش عالی در دانشگاه سوئدی سوئد در سطح بین المللی برای فداکاری خود را به تفکر مستقل، پژوهش تحقیقی و کنترل کیفیت سخت شناخته شده است. علاوه بر شهرت در سطح جهانی آن، سوئد برای تعهد خود را به دانش آموزان استقبال از سراسر جهان شناخته شده است. این ویژگی آن قسمت را جذاب برای دانش آموزان در جستجوی مدرک حقوق بین المللی را، و همچنین در مناطق دیگر از مطالعه.به منظور تمرین قانون در سوئد، دریافت کنندگان مدرک باید پنج سال کار قانونی در یک شرکت حقوقی یا در عمل خصوصی کامل است. آنها همچنین باید شخصیت شایسته نشان و با تصویب یک آزمون علمی دقیق. در نهایت تنها ساکنان خاص خود را دارد، علاوه بر نامزدها از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا و همچنین سوئیس، واجد شرایط برای تبدیل شدن به مشاوره در سوئد هستند. شهریه کارشناسی و هزینه بر نهاد بستگی دارد. فرصت های مالی بورس تحصیلی متعدد در دسترس برای دانشجویان بین المللی به کمک به پرداخت هزینه هستند. دیگر هر دفاتر قانون عمومی در سوئد وجود دارد. وکلا در عمل خصوصی عمل منحصرا. به طور کلی، وکلا در سوئد ارائه مشاوره حقوقی، اما شرکت های حقوقی نیز طیفی از وظایف قانونی، از جمله اداره امور شرکت ها، تجدید ساختار مالی، املاک و مستغلات، مالیات، سرمایه گذاری، توسعه اقتصادی و بیشتر را پوشش میدهد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  428
 • اشتراک ابزارها

  30
 • اشتراک اینترنتی

  28
 • حمل و نقل محلی

  74

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  13
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره سوئد

سوئد در شمال اروپا واقع شده است و توسط فنلاند، نروژ و دریای بالتیک و دریای شمال هم مرز است. از فن آوری به سیاست به تجارت، کشور اسکاندیناوی، شناخته شده برای نوآوری و تکنولوژی آن، برای بسیاری از سهم قابل توجهی جهانی خود را منادی، اعم از جایزه نوبل به IKEA. صنایع سوئدی عمده شامل چوب، سنگ آهن، ارتباطات از راه دور، ماشین، و داروسازی. سوئد است که به خوبی شناخته شده برای ادبیات، فیلم، مد، و یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی است. این جای تعجب نیست، بنابراین، سوئد نیز در این منطقه از آموزش عالی می درخشد. پرتاب در این واقعیت است که انگلیسی در همه جا صحبت - و حالت پذیرفته آموزش دانشگاه، و همچنین به عنوان زبان رسمی کار از تعدادی از شرکت های سوئدی است در واقع - و سوئد یک مرکز واقعی از مطالعه بین المللی برای دانش آموزان از سراسر می شود جهان.قوانین سوئدی حقوقی سیستم سوئد توسط پارلمان این کشور ایجاد شده و تایید شده توسط تعدادی از سازمان های دولتی مسئول همه چیز را از اجرای قانون به خدمات تادیبی. در این کشور هر دو قانون کیفری و مدنی، و همچنین به عنوان یک سیستم حقوق اداری جامع.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای اقامت کوتاه - اگر برای کمتر از سه ماه به سوئد می آیید.
 2. ویزای اقامت طولانی نوع D (مجوز اقامت برای تحصیل) - اگر قصد دارید بیش از سه ماه در سوئد بمانید.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای اقامت کوتاه مدت؛ ویزای طولانی مدت نوع D

قیمت و ارز

SEK 1000

هزینه درخواست ویزای دانشجویی در حال حاضر 1000 کرون است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا / EEA / کشورهای شمال اروپا می توانند بدون اجازه اقامت یا ویزا در سوئد زندگی و تحصیل کنند.

اتباع سوئیس در صورتی که تحصیل آنها بیش از سه ماه طول بکشد باید برای ویزا اقدام کنند. با این حال، آنها می توانند بلافاصله پس از ورود به سوئد تحصیل خود را آغاز کنند یا قبل از اعلام پذیرش دانشگاه درخواست دهند.

دانشجویانی که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا هستند و می خواهند در سوئد تحصیل کنند به ویزای دانشجویی یا اجازه اقامت نیاز دارند. اگر قصد دارید کمتر از سه ماه در سوئد بمانید، در صورتی که شهروند یکی از کشورهایی نباشید که از شرایط ویزا در سوئد معاف هستند، به ویزا نیاز خواهید داشت. اگر دوره تحصیلی شما بیش از سه ماه طول بکشد، برای ورود و تحصیل در سوئد به اجازه اقامت نیاز دارید.

برای واجد شرایط بودن برای اجازه اقامت، باید برای تحصیلات تمام وقت در یک برنامه یا دوره ای پذیرفته شده باشید که نیاز به حضور در دانشگاه یا کالج دانشگاهی دارد.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

آنلاین / سفارت یا کنسولگری سوئد

پس از تکمیل فرآیند درخواست ویزا به صورت آنلاین، باید از سفارت یا کنسولگری سوئد برای مصاحبه، عکس برداری و انگشت نگاری و دریافت کارت مجوز اقامت خود وقت بگیرید.

وب سایت:https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden.html

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای درخواست اجازه اقامت برای تحصیل، باید:

 • اولین قسط شهریه خود را بپردازید.
 • اسناد پشتیبانی خود را آماده کنید. این شامل کپی پاسپورت و نامه پذیرش شما و همچنین اثبات این است که می توانید در طول دوران دانشجویی خود در سوئد از نظر مالی از خود حمایت کنید. اگر کمتر از یک سال در سوئد می مانید، به مدرک بیمه درمانی جامع نیز نیاز دارید.
 • درخواست آنلاین را ارسال کنید.
 • هزینه درخواست را بپردازید.

شما می توانید یک نمای کلی از اسناد مورد نیاز را در اینجا بیابید: https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college.html

چه زمانی باید درخواست دهید؟

از آنجایی که فرآیند درخواست برای مجوز اقامت ممکن است طولانی باشد، باید به محض دریافت اطلاعیه پذیرش خود، درخواست دهید. زمان انتظار فعلی برای مجوز اقامت برای تحصیل سه ماه یا بیشتر است، بنابراین حتما درخواست خود را در اسرع وقت پس از پرداخت اولین قسط شهریه ارسال کنید. درخواست کاغذی بسیار بیشتر از درخواست آنلاین طول می کشد، بنابراین در صورت امکان به صورت آنلاین درخواست دهید.

ویزا و اجازه اقامت برای دانشجویان بین المللی در سوئد به مدت زمان تحصیل شما بستگی دارد.

زمان پردازش

3 Months

فرصتهای کاری

به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، شما حق دارید بدون مجوز کار در سوئد کار کنید.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA به مجوز کار نیاز دارند. کارفرما در سوئد از طرف شما برای اجازه کار درخواست می دهد.

شما مجاز به کار بدون محدودیت ساعتی هستید، اما به شما توصیه می شود از تحصیل خود غافل نشوید. شما باید ثابت کنید که پیشرفت تحصیلی داشته اید و نتایج تحصیلی رضایت بخشی را نشان دهید.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.