Keystone logo
سویس

مطالعه حقوق که در سویس 2024

تحصیل در سویس

مدارک تحصیلی قانون در سوئیس به منظور تبدیل شدن به یک وکیل در سوئیس، دانش آموزان باید به سه سال کارشناسی قانون (LLB) کامل است. با این حال، به منظور به نوار پذیرفت و وارد عمل، دو سال پس از آن استاد از قوانین نیز مورد نیاز است. گزینه جایگزین است که محبوب بسیاری از دانشجویان بین المللی کوتاه تر و تخصصی LLM، ارائه می دهد که این فرصت برای به دست آوردن دانش هدفمند در یک منطقه خاص از قانون، مانند داوری و یا قانون بانکداری است. همچنین ممکن است به دنبال دکترا در قانون پس از اتمام LLB، کارشناسی ارشد حقوق و / یا LLM حرفه ای. دانش آموختگان نیز باید تکمیل کارآموزی 01:59 ساله با یک شرکت حقوقی یا دادگاه - ترجیحا در کانتون که در آن برنامه ریزی برای تمرین - و با تصویب یک معاینه نوشته شده است و دهان و دندان در پایان آموزش خود را به منظور اداره به به بستری شود به دست میاره.قانون آموزش عالی در سوئیس سوئیس ندارد موسسات خصوصی برای آموزش وکلا: همه نه مدارس قانون با دانشگاه استانی کشور وابسته است. این خدمات عبارتند از دانشگاه لوزان، دانشگاه بازل، دانشگاه برن، دانشگاه فریبورگ، دانشگاه ژنو، دانشگاه لوسرن، دانشگاه نوشاتل، دانشگاه سنت گالن و دانشگاه زوریخ. از آنجا که سوئیس در خانه از سازمان های بی حد و حصر بین المللی و موسسات بانکی است، و با توجه به موقعیت خود به عنوان زادگاه پیشرفت قابل توجهی در بسیاری از نگرانی های بشر دوستانه مناطق و همچنین کسب و کار و بانکداری، سوئیس دانش آموزان فراهم می کند از سراسر جهان با جدید و جامع دیدگاه جهانی است. علاوه بر این، تعهد کشور 'بازدید کنندگان برای برش پژوهش لبه دانشجویان بین المللی ارائه می دهد درک عمیق تر از امور جهانی قانونی است.در حالی که هزینه زندگی در سوئیس است بدنام بالا، شهریه نسبتا کم است - به خصوص هنگامی که به ایالات متحده آمریکا و بریتانیا در مقایسه با علاوه بر این، تعدادی از فرصت بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. یک بار دیگر، شهریه ممکن است از یک نهاد به دیگر متفاوت است. از آنجا که از شهرت جهانی خود را در کسب و کار و امور مالی، مقدار زیادی از فرصت های شغلی برای وکلا در سوئیس، به ویژه در بخش های اولیه، مانند بانکداری، امور مالی و حقوق مالکیت معنوی وجود دارد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1030
 • اشتراک ابزارها

  81
 • اشتراک اینترنتی

  52
 • حمل و نقل محلی

  84

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  16
 • بلیط سینما

  21
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره سویس

رسما به نام فدراسیون سوئیس، سوئیس در غرب اروپا نهفته است و توسط ایتالیا در غرب، آلمان به شمال، لیختن اشتاین و اتریش در شرق و فرانسه در غرب هم مرز است. برن پایتخت سوئیس، یک کشور محصور در خشکی است که متشکل از 26 استان، و یا تقسیم بندی ارضی که کمی در روش دولت متفاوت است. اکثریت جمعیت سوئیس 'S (نزدیک به هشت میلیون نفر) در منطقه به عنوان "فلات "، که در آن شهرستانها به شدت جمعیت ژنو و زوریخ در آن قرار دارد اشاره زندگی می کنند. سوئیس معروف به داشتن یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. ساکنان دارای بالاترین میزان دارایی های غیر مالی و پولی در هر فرد نسبت به هر شهروند دیگر در جهان است. علاوه بر این، ژنو و زوریخ به طور مداوم به عنوان دو شهرستانها برگزاری نمایشگاه بهترین استانداردهای زندگی در میان دیگر شهرستانها جهانی رتبه.سوئیس 'اقتصاد با ثبات است به آن خودکفایی از طریق کشاورزی و موثر شیوه های تولید که اجازه می دهد آن را به صادرات مقادیر زیادی از محصولات نسبت داد. دیگر مناطق که سوئیس نشان می دهد تخصص اقتصادی بسیار عالی شامل گردشگری، بانکداری بین المللی، حمل و نقل، بیوتکنولوژی و تحقیق و توسعه. مرکزی در قلب اروپا واقع شده، سوئیس است برای بهره وری و بهره وری آن، به ذکر جغرافیا خیره کننده آن و تاریخ غنی از بی طرفی نمی جشن گرفتند. با سه زبان مادری، آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی، همراه با فراوانی از انگلیسی صحبت کردن فرصت مطالعه، سوئیس یک قسمت برتر برای دانشجویان بین المللی است. سیستم قانون سوئیس بر اساس سنت قانون مدنی، سوئیس دارای یک سیستم حقوقی مبتنی بر قانون که مستقل از تمام شاخه های دیگر دولت است.همه قدرت قانون ساخت با 26 کشور کشور، شناخته شده به عنوان استان، به جز زمانی که به صراحت در قانون اساسی خود را به عنوان متعلق به مقامات فدرال اعلام نهفته است. فدرالیسم یک جزء اساسی از نظام حقوقی سوئیس باقی مانده است.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای C – برای دوره های کوتاه مدت (مدارس تابستانی، آموزشگاه های زبان) که حداکثر تا سه ماه طول می کشد.
 2. ویزای D – برای دوره هایی که بیش از سه ماه طول می کشد.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای C؛ ویزای D

قیمت و ارز

EUR 0

برای ویزای دانشجویی، درخواست رایگان است. با این حال، ممکن است برخی استثناها وجود داشته باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگرچه سوئیس عضو اتحادیه اروپا نیست، اما به شهروندان اتحادیه اروپا اجازه می دهد در دانشگاه در این کشور تحصیل کنند. دانش آموزانی که تابعیت اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا را ندارند باید با سفارت یا کنسولگری سوئیس در کشور خود تماس بگیرند تا قبل از ورود به کشور برای ویزا درخواست دهند.

برای دوره های حداکثر سه ماهه - دوره های تابستانی، آموزشگاه های زبان - ممکن است به ویزای کوتاه مدت شینگن C نیاز داشته باشید. برای دوره های طولانی تر از سه ماه، ممکن است به ویزای بلند مدت ملی D نیاز داشته باشید.

شما نمی توانید با ویزای توریستی سه ماهه به سوئیس بیایید و پس از ورود به سوئیس آن را به اجازه اقامت دانشجویی تغییر دهید. بنابراین، حتی اگر از نیاز به ویزای ورود معاف هستید، مانند اتباع استرالیا، کانادا، نیوزلند، ژاپن، مالزی یا سنگاپور، اگر قصد دارید بیشتر از آن بمانید، همچنان باید قبل از ورود برای اقامت درخواست دهید. 90 روز.

همه دانشجویان بین المللی، از جمله شهروندان اتحادیه اروپا/EFTA، باید ظرف 14 روز پس از ورود خود به سوئیس، برای اجازه اقامت در دفتر ثبت نام مقیم درخواست دهند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری سوئیس

شما باید از طریق سفارت یا کنسولگری سوئیس در کشور خود برای ویزا اقدام کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

هنگامی که تاییدیه پذیرش توسط یک دانشگاه یا مدرسه خصوصی سوئیس را دریافت کردید، باید با سفارت سوئیس در کشور خود برای کسب اطلاعات در مورد تشریفات ورود به سوئیس تماس بگیرید. شما باید مدارکی را نشان دهید که از تمکن مالی کافی برای حمایت از خود در طول تحصیل برخوردار هستید.

شما باید یک فرم درخواست را تکمیل کنید و مدارک پشتیبانی را به زبان های فرانسوی، آلمانی یا انگلیسی ارسال کنید، بنابراین ممکن است نیاز به ترجمه اسناد خود داشته باشید.

برای ویزای کوتاه مدت شینگن C، مدارک شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت/شناسه مسافرتی معتبر؛
 • اثبات منابع مالی کافی برای پوشش هزینه های شما در زمانی که در سوئیس هستید.
 • بیمه خدمات درمانی/حادثه؛
 • تایید دوره های رزرو شده از جمله هزینه های پرداختی؛

اگر زیر 18 سال دارید، گواهی تولد و مجوز سفر در صورت ورود به سوئیس به تنهایی، یا کپی ویزای والدین در صورت همراهی آنها.

برای ویزای بلند مدت D، مدارک شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت/شناسه مسافرتی معتبر؛
 • مدرکی دال بر منابع مالی کافی برای پوشش هزینه‌های شما در زمانی که در سوئیس هستید، چه خودتان یا یک حامی مالی، مانند کپی صورت‌حساب‌های بانکی یا نامه‌ای از بانک؛
 • گواهی بیمه مراقبت های بهداشتی که شامل پوشش حوادث می شود.
 • انگیزه نامه که توضیح می دهد چرا می خواهید برای تحصیل به سوئیس بیایید و چگونه این کار برای حرفه شما مفید است.
 • تایید ثبت نام در یک موسسه آموزشی معتبر سوئیس؛
 • تایید هزینه های دوره پرداخت شده؛
 • رزومه شما؛
 • کپی گواهینامه ها و مدارک تحصیلی قبلی؛
 • نامه امضا شده ای که تأیید می کند در پایان دوره سوئیس را ترک خواهید کرد.

همچنین ممکن است از شما خواسته شود که در یک آزمون زبان شرکت کنید تا مطمئن شوید که می توانید دروس را دنبال کنید.

اگر می خواهید تحصیلات تکمیلی را انجام دهید، باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد در دوره فوق لیسانس پذیرفته شده اید و شرایط مناسب، تمکن مالی کافی و جایی برای زندگی دارید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید به محض دریافت نامه پذیرش از موسسه آموزشی سوئیس، وقت سفارت یا کنسولگری سوئیس در منطقه خود را تعیین کنید. شما باید 6 ماه قبل از شروع تحصیل، اما حداکثر ده هفته قبل از خروج، وقت مصاحبه ویزا را تعیین کنید.

زمان رسیدگی به درخواست های ویزای اقامت کوتاه 10-15 روز است. و هشت تا ده هفته برای ویزاهای طولانی مدت.

طول ویزای دانشجویی بستگی به طول دوره شما دارد. اجازه اقامت یک ساله داده می شود و قابل تمدید است.

زمان پردازش

10 Weeks

فرصتهای کاری

ممکن است تا 15 ساعت در هفته به صورت پاره وقت و در طول تعطیلات تمام وقت کار پاره وقت داشته باشید، اما تنها پس از شش ماه زندگی در سوئیس.

اگر قبلاً مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه خارجی گرفته‌اید و در سوئیس هستید و برای دانشگاه یا مؤسسه سوئیس خود کار می‌کنید، لازم نیست شش ماه صبر کنید، اما می‌توانید بلافاصله کار را شروع کنید. کارفرمای شما باید برای شما مجوز کار بگیرد. شما باید وضعیت دانشجویی تمام وقت خود را حفظ کنید و نشان دهید که به پیشرفت در تحصیل ادامه می دهید.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان خارجی می توانند به مدت شش ماه در سوئیس بمانند تا به دنبال کار باشند.

ساعت در هفته

15

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.