Keystone logo
سویس

بهترین دانشگاه ها برای حقوق برنامه ها که در سویس 2023

تعداد مؤسسات: 122
  • Zürich, سویس

  زوریخ Elite Business School (ZEBS)، یک بوتیک مدیریت پیشرو در جهان مستقر در زوریخ، سوئیس، متعهد به ارائه آموزش های تجاری سفارشی و نوآورانه در سطح جهانی است تا به دانش آموزان کمک کند در مشاغل آکادمیک و حرفه ای خود به برتری برسند و شرکت ها برای توسعه و پیشرفت دارایی ارزشمند خود را تقویت کنند: مردم. مدرسه کسب و کار نخبگان زوریخ لیسانس، MBA/ExecMBA و DBA/Ph.D در سطح جهانی سوئیس را ارائه می دهد. مدارک تحصیلی و برنامه های بسیار سفارشی اجرایی شرکتی.

  • Geneva, سویس

  SWISS UMEF a été fondée en 1984 à Genève, conformément au droit suisse, en tant qu'établissement d'enseignement supérieur privé à Genève et est accreditée par le Conseil suisse suisse d'enseignement . SWISS UMEF est fière d'avoir été la première accreditée privé accréditée au niveau fédéral en tant qu'institut universitaire de Sciences appliquées dans le canton de Genève.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  کنسرسیومی از دانشگاه های اروپایی یک برنامه جدید و نوآورانه پاناروپایی EUMaster4HPC را با تمرکز بر راه حل های با کارایی بالا توسعه دادند. EUMaster4HPC بازیگران اصلی آموزش HPC در اروپا را گرد هم می آورد تا نسل بعدی کارشناسان بسیار ماهر و با استعداد HPC را آموزش دهد تا تحول دیجیتال اروپا را پیش ببرند. EUMaster4HPC بر برنامه درسی نوآورانه و پارادایم های آموزشی، برتری دانشگاهی، کارشناسان HPC در سطح جهانی، دسترسی به مراکز ابررایانه و پشتیبانی قوی صنعت متکی است.

  • Basel, سویس

  طراحی Masterstudio در مؤسسه Contemporary Design Practices (ICDP) از سه استودیو تشکیل شده است: Masterstudio Industrial Design، Masterstudio Scenography، Masterstudio Design Fashion. هر استودیو یک تمرکز انضباطی دارد. علاوه بر این، گفتمان پژوهشی ICDP بر یکپارچگی دیجیتال، فرهنگ‌های طراحی و طراحی دایره‌ای تمرکز دارد و به صورت چند بعدی منعکس و ارتباط برقرار می‌کند. اساس تحقیقات کاربردی و کار پروژه ما عبارت طراحی "طراحی پیشرفته" است. به جای رویه اقتصادی فعلی به حداکثر رساندن، ما نقش کارآفرین خارجی را در آموزش و طراحی می پذیریم که مخفف همکاری و اقدام سیستمی است: مسائل جاری در مورد بحران های جهانی، تغییرات آب و هوا و نابرابری اجتماعی مورد بحث و توسعه بیشتر قرار می گیرند. پایداری و بوم‌شناسی، شمول و فناوری، تعامل و مادی بودن، زمینه‌هایی هستند که نقش طراحی در آن‌ها زیر سوال رفته و دیدگاه‌های جدیدی برای همزیستی انسانی و فعالیت اقتصادی تعریف می‌شود. Masterstudio Design آموزش های عمیقی را در زمینه طراحی حرفه ای، آینده نگر و تحقیقات کاربردی ارائه می دهد. سؤالات پژوهشی مرتبط شناسایی و تعریف می‌شوند، فرآیندهای طراحی مناسب و پیچیده تصور می‌شوند، پروژه‌ها توسعه و اجرا می‌شوند. ارتباطات، مدیریت پروژه، کار تیمی بین رشته ای و پژوهش محور اجزای آموزش هستند.

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE یک دانشگاه بین المللی برتر در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگویا است. IE که به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی پیشرو در جهان شناخته می شود، رهبرانی را شکل می دهد که نوآوری و تغییر را در سازمان ها هدایت می کنند، و محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقشی کلیدی در تقویت بینش جهانی، ذهنیت کارآفرینی و رویکرد انسان گرایانه ایفا می کنند.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Zürich, سویس

  Swiss School of Business Research سوئیس، برتری آکادمیک با کیفیت سوئیسی را به دانشجویان ما که از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا درخواست می کنند، ارائه می دهد. ما مزایا و فرصت‌های متعددی را برای رشد و توسعه، در یک محیط بین‌المللی پویا، که در آن دانش‌آموزان می‌توانند تنوع بین‌فرهنگی و سبک‌های نوآورانه تدریس را جشن بگیرند، ارائه می‌کنیم.

  • Neuchâtel, سویس
  • Leicester, بریتانیا
  • + 1 بیشتر

  CIES - مرکز بین المللی مطالعات ورزشی، یک مرکز مطالعاتی مستقل است که در نوشاتل، سوئیس واقع شده است. در سال 1995 به عنوان یک بنیاد بین فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، دانشگاه نوشاتل، شهر و ایالت نوشاتل ایجاد شد.

  • Port-Valais, سویس
  • Brig, سویس

  ما به عنوان بهترین مدارس آشپزی سوئیس و به لطف برنامه درسی جامع ما که یک آموزش عالی هنر آشپزی را با تئوری کسب و کار عملی ترکیب می کند، به عنوان بهترین مدارس آشپزی در جهان شناخته می شویم. استعداد خود را پرورش دهید، کنجکاوی خود را تغذیه کنید، و پایه های قوی برای موفقیت در دنیای هنرهای آشپزی را بسازید. در Culinary Arts Academy Switzerland ، شما نه تنها یک آموزش در سطح جهانی دریافت می کنید، بلکه شرایط لازم برای پشتیبانی از آن را نیز دریافت می کنید.

  • Lausanne, سویس
  • Singapore, سنگاپور
  • + 1 بیشتر

  مدرسه کسب و کار EHL Hospitality که در سال 1893 با نام Ecole Hôtelière de Lozanne تأسیس شد، در روش‌های آموزش مهمان‌نوازی سوئیس پیشگام است و استانداردهای برتری را تعیین می‌کند. امروزه EHL ارزش‌های سوئیسی سختگیری دانشگاهی و تمرین صنعتی را با خلاقیت و نوآوری برای مدارک مدیریت مهمان‌نوازی مشتری محور ترکیب می‌کند که فارغ‌التحصیلان را برای رهبری آینده و مدیریت با احترام و همدلی آماده می‌کند.

  • Lucerne, سویس
  • Risch-Rotkreuz, سویس

  مدرسه تجاری لوسرن مرکز برتر سوئیس مرکزی در زمینه های مهم اقتصادی و اجتماعی تجارت و اقتصاد منطقه ای، بانکداری و مالی، ارتباطات و بازاریابی، و همچنین گردشگری و تحرک است. برنامه های لیسانس و فوق لیسانس خواستار، عملا مرتبط و مبتنی بر تحقیق که ما ارائه می دهیم، در پیدا کردن کارمندان واجد شرایط برای شرکت ها، مؤسسات عمومی و سازمان های غیر انتفاعی مؤثر است.

  • Basel, سویس

  دانشگاه بازل که در سال 1460 تأسیس شد، قدیمی ترین دانشگاه سوئیس است. دانشکده بازرگانی و اقتصاد در سال 1995 تأسیس شد و دومین جوان جوان از هفت دانشکده کلی در دانشگاه بازل است. با این حال، موضوع اقتصاد تقریباً 150 سال است که در بازل تدریس می شود.

  • Geneva, سویس

  ESDST مدرسه داده مدرسه بازرگانی راشفورد است که توسط موسسه جیمز لیند معتبر است. این مدرسه برنامه های درجه بالاتر در علم و فناوری داده ارائه می دهد که مدرک آن توسط مدرسه بازرگانی راشفورد اعطا می شود. اساتید و مربیان ما دانشمندان داده هستند و در موقعیت های معتبری در صنعت کار می کنند. ما با استفاده از روش‌شناسی کاربردی با مجموعه داده‌های واقعی آموزش می‌دهیم و مدرک با یک پروژه سنگ بنای مشاوره به پایان می‌رسد. این کار با هدف تشویق دانشجویان ما به مدیران سطح بالا و دانشمندان داده انجام می شود.

  • Geneva, سویس

  دانشگاه وبستر ژنو که در سال 1978 در سوئیس تأسیس شد، یک پردیس دانشگاهی معتبر آمریکایی است که برنامه های با کیفیت بالا را به زبان انگلیسی در سطح کارشناسی (سطح لیسانس) و کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) ارائه می دهد. وبستر رویکرد گسترده ای از هنرهای لیبرال را برای تدریس در زمینه فرهنگی غنی سوئیس ارائه می دهد و دانشگاه به عضو مهمی از جامعه و روحیه ای تبدیل شده است که "Geneve Internationale" را تشکیل می دهد.

  • Geneva, سویس

  ما برنامه هایی با تدریس انگلیسی ، بنیادی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و MBA را در موضوعاتی ارائه می دهیم که باعث تقویت کارآفرینی ، نوآوری و رهبری می شوند و مورد توجه مشاغل قرار دارند. این موارد شامل مدیریت بازرگانی ، ارتباطات و روابط عمومی ، تجارت بین الملل ، تجارت دیجیتال ، مدیریت ورزش ، بازاریابی ، مالی و شرکتی و سایر موارد است.

  • Zürich, سویس

  با نزدیک به 30000 دانشجوی ثبت نام شده، University Of Zurich (UZH) بزرگترین دانشگاه سوئیس است. این دانشگاه متشکل از هفت دانشکده که حدود 100 حوزه موضوعی مختلف را پوشش می دهد، طیف گسترده ای از رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه می دهد. برنامه ها. تمایزات متعدد شهرت بین المللی دانشگاه را در زمینه های پزشکی، ایمنی شناسی، ژنتیک، علوم اعصاب و زیست شناسی ساختاری و همچنین در اقتصاد برجسته می کند.