Keystone logo
فرانسه

مطالعه حقوق که در فرانسه 2024

تحصیل در فرانسه

فرانسه قانون درجه در فرانسه، مدرک حقوق با حضور در دانشکده حقوق به دست آورده. مدرسه قانون یک مدرسه در یک دانشگاه بزرگ تر، نه یک نهاد مجزا است. در حال قادر به وکالت در فرانسه نیاز به یک مدرک لیسانس در قانون (LLB) و پس از آن حداقل مدرک کارشناسی ارشد 'در زمینه (LLM)، اگر چه یک برنامه سطح دکترا (دکترای حقوق) نیز موجود است. کسب مدرک قانون در فرانسه به دلیل مدارس قانون فرانسه است در دانشگاه های دولتی، پذیرش در مقطع کارشناسی است به عنوان انتخابی به عنوان در مدارس خصوصی نیست. با این حال، پذیرش می کند موفقیت به این معنی نیست، و بسیاری از دانش آموزان در برنامه های دقیق موفق نیست. دانشکده حقوق به سه برنامه تقسیم شده است. اول، دانش آموزان شرکت در کارشناسی سه ساله برنامه قانون (به نام "مجوز د droit"). این است که با دو سال کارشناسی ارشد برنامه قانون (LLM) به دنبال، و در نهایت دکترا سه سال یا بیشتر در قانون. همچنین، به منظور وارد نوار، دانش آموزان باید در مدرسه نوار را وارد کنید.پذیرش به مدرسه نوار نیاز به حداقل سال اول کارشناسی ارشد آموزش قانون است. بسیاری از دانش آموزان انتخاب کردن به حضور در مدرسه در فرانسه به دلیل هزینه پایین آن است. رستوران دانشجویی و سالن های اقامت یارانه اضافه کردن به قیمت از حضور در مدرسه در فرانسه است. سال تحصیلی فرانسه در ماه سپتامبر آغاز می شود و اجرا می شود از طریق مه یا ژوئن، شکسته به یک ترم پاییز و بهار. فرانسه به دانشجویان حقوق جذاب نیز به دلیل سطح بالای خود را از دانشگاهیان. کسانی که می توانند فرانسوی صحبت می کنند به اندازه کافی برای حضور در مدرسه می تواند آموزش و پرورش مقرون به صرفه از برخی از مدارس بالا و مربیان در جهان از آموزش های بین المللی دریافت کنید. کسانی که می توانند در برنامه های مدرسه قانون فرانسه دقیق موفق هستند قادر به وکالت در سراسر اروپا با پایه و اساس آموزش قانون مدنی قوی است که از سیستم آموزشی فرانسه می آید.علاوه بر این، بسیاری از برنامه های قانون فرانسه نیز مطالعه قانون مشترک، بنابراین فارغ التحصیلان خود را به خوبی مجهز به تقاضای خود را به نوار یا کسب ورودی حرفه ای را به کشورهای دیگر که در آن قانون مدنی است نوع اصلی از قانون عمل نمی کند. این ترکیب باعث فرانسه یک کشور جذاب به نظر در هنگام انتخاب یک مدرسه است که در آن به مطالعه قانون است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  459
 • اشتراک ابزارها

  57
 • اشتراک اینترنتی

  30
 • حمل و نقل محلی

  61

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  10
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره فرانسه

فرانسه یکی از بازیکنان کلیدی در بازی سیاسی و اقتصادی اروپا است. خدمت به عنوان مرز بین شبه جزیره ایبری و سرزمین اصلی اروپا، فرانسه تا به مدت طولانی یک نقطه کانونی فرهنگی در اروپا بوده است. پاریس، در خصوص، ارتفاع صنعت مد است، و بسیاری از جهان 'ها را تحت تاثیر قرار مد پیشرو از خانه مد پاریس آمده است. این کشور همچنین تولید کرده است برخی از جهان 'بازدید کنندگان نویسندگان مشهور ترین، از جمله نامهایی چون روسو و ولتر. با قابلیت اتصال به آن به آلمان، فرانسه به عنوان یکی از رهبران در اتحاد اروپا و شروع به اتحادیه اروپا بوده است. علاوه بر این به مد و نوشتن، فرانسه است برای سنت های آشپزی خود را شناخته شده است. بیش از 250 گونه مختلف از پنیر را از درون مرزهای آن آمده، و دوستداران شراب می دانم که آنها می توانند به فرانسه برای ظریف، شراب خوشمزه تبدیل شود.آیا شما با توجه به فرانسه برای میراث آشپزی، استعداد هنری خود را و یا تنها به دلیل شما می خواهید به تجربه فرهنگ یک محل جدید، شما به عوامل مختلف پیدا به شما در قرعه کشی نسبت به رشته در این کشور منجر اروپا. از آنجا که فرانسه تجدید نظر به بسیاری از دانشجویان خارجی، زندگی در دانشگاه غنی در تنوع فرهنگی است. فرهنگی تجارب روشنگر هستند آسان برای پیدا کردن در فرانسه است. موزه ها، به ویژه کسانی که در پاریس، اجازه می دهد ساکنان اتحادیه اروپا که دانش آموزان زیر سن 26 ورودی رایگان هستند. cardholders دانشجویی نیز تخفیف حمل و نقل، غذا و سرگرمی پیدا کنید. مدارس خود را در رتبه بندی های بین المللی آموزش و پرورش، که باعث می شود آن را برای دانش آموزان به دنبال سفر بین المللی برای آموزش و پرورش خود را جذاب به خوبی انجام دهد. سیستم قضائی در فرانسه مانند بسیاری از اروپا، شیوه های فرانسه قانون در درجه اول مدنی، اگر چه قانون جنایی نیز بخشی از سیستم قضایی آن .قانون عمومی نیز شامل هر دو قانون اداری و قانون اساسی. به عنوان یک کل، نظام حقوقی فرانسه است پس از سیستم قانون مدنی مدل شده است.

نیازمندی‌های ویزا

بسته به مدت زمان تحصیل در فرانسه، انواع مختلفی از ویزای دانشجویی وجود دارد:

 1. Visa de court séjour pour etudes (ویزای دانشجویی کوتاه مدت "شنگن") - اگر تحصیل شما کمتر از سه ماه طول بکشد، باید برای ویزای دانشجویی شینگن اقدام کنید. رایگان صادر می شود و قابل تمدید نیست. 41 کشور ممکن است برای اقامت کمتر از سه ماه به ویزا نیاز نداشته باشند.
 2. Etudient Concours (ویزا برای امتحانات ورودی) - با این ویزا می توانید برای شرکت در آزمون ورودی در یک موسسه آموزش عالی به فرانسه بیایید. در صورت قبولی، می توانید مستقیماً برای یک مجوز اقامت یک ساله، قابل تمدید، به استان محلی خود (مقامات محلی / اداره اداری فرانسه) در فرانسه درخواست دهید.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etudes (ویزای موقت موقت) - این ویزا به شما امکان می دهد بین سه تا شش ماه بدون نیاز به اجازه اقامت در فرانسه تحصیل کنید. غیر قابل تمدید است.
 4. Visa de long séjour etudes (ویزای اقامت طولانی مدت) - اگر می خواهید بیش از شش ماه تحصیل کنید، باید برای ویزای تحصیلی طولانی مدت در فرانسه درخواست دهید. از سال 2013، این نوع ویزای تحصیلی اکنون در طول دوره شما در فرانسه ادامه دارد. ویزای طولانی مدت به عنوان مجوز اقامت عمل می کند و VLT-TS نامیده می شود.
 5. ویزای تحصیلی تحقیقاتی اقامت طولانی مدت - اگر مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر دارید و می خواهید برای شرکت در تحقیقات یا تدریس در سطح دانشگاه به فرانسه بیایید، آنگاه موسسه می تواند شما را با ویزای تحصیلی تحقیقاتی طولانی مدت VLS-TS به شما ارائه دهد.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

EUR 50

هزینه های ویزای دانشجویی بسته به نوع ویزا و کشوری که از آن می آیید بسیار متغیر است. برای دانشجویان منطقه شنگن، هزینه ها از 50 تا 99 یورو متغیر است. ویزای کوتاه مدت دانشجویی شینگن رایگان است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر شما یک تبعه اتحادیه اروپا یا تبعه کشورهای منطقه اقتصادی اروپا، سوئیس، نروژ، ایسلند یا لیختن اشتاین هستید، نیازی به ویزای دانشجویی فرانسه ندارید.

اگر ملیت هر جای دیگری در جهان هستید، باید ویزای تحصیلی فرانسه را دریافت کنید. قبل از درخواست ویزا باید در یک دوره آموزشی در یک مؤسسه آموزشی فرانسه شرکت کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت / کنسولگری فرانسه

برخی از کشورها از شما می خواهند که ابتدا در CampusFrance، آژانس ملی فرانسه برای آموزش عالی، و دانشجویان بین المللی ثبت نام کنید تا برای پذیرش و دریافت ویزای دانشجویی از طریق روش CEF اقدام کنید. در غیر این صورت، باید ویزای خود را در سفارت/کنسولگری فرانسه در کشور خود دریافت کنید.

وب سایت:https://france-visas.gouv.fr/

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای درخواست ویزای خود به موارد زیر نیاز دارید:

 1. نامه پذیرش رسمی در یک برنامه معتبر در یک موسسه فرانسوی. این باید روی کاغذی با عنوان رسمی باشد و جزئیات کامل شما، جزئیات موسسه فرانسوی و تاریخ شروع و پایان برنامه دانشگاهی را مشخص کند.
 2. مدرکی مبنی بر داشتن وجوه کافی (در حال حاضر 615 یورو در ماه)، به عنوان مثال، صورت حساب بانکی، نامه ضامن، یا اطلاعیه کمک مالی یا بودجه از یک منبع رسمی.
 3. اثبات بلیط برگشت به خانه اغلب این به صورت بلیط یا رزرو واقعی است که تاریخ حرکت را نشان می دهد، اما می تواند یک بیانیه دست نویس از قصد باشد، از جمله تاریخ های خروج در نظر گرفته شده.
 4. گواهی بیمه درمانی (حداقل پوشش 30000 یورو).
 5. مدرک اقامت. می‌تواند به‌صورت تأییدیه مسکن دانشجویی یا گواهی اقامت و اقامتگاه یا «تأیید d'accueil» (اگر با دوستان یا اقوام زندگی می‌کنید) نشان داده شود.
 6. اگر در حال تحصیل در دوره زبان فرانسه هستید، مدرک مهارت زبان فرانسه.

برای درخواست ویزا هزینه ای وجود دارد و همچنین باید پاسپورتی داشته باشید که برای مدت سه ماه از تاریخ انقضای طرف درخواست شده شما گذشته باشد. شما باید درخواستی را که امضا می کنید تکمیل کنید و باید سه عکس را همراه با برنامه ارسال کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

ممکن است تا دو ماه طول بکشد تا درخواست ویزا تایید شود، بنابراین باید تمام اطلاعات لازم را در اسرع وقت قبل از برنامه ریزی برای خروج ارسال کنید. ویزای دانشجویی کوتاه مدت شینگن 90 روز، ویزای موقت طولانی مدت سه تا شش ماه و ویزای طولانی مدت برای مدت دوره شما: سه سال برای لیسانس، دو سال برای کارشناسی ارشد، و چهار سال برای Ph.D.

زمان پردازش

2 Months

فرصتهای کاری

به عنوان یک دانشجوی بین المللی با ویزای تحصیلی در فرانسه، می توانید تا 964 ساعت در یک سال (حدود 60 درصد از اشتغال تمام وقت برای یک سال) - در حالی که در دوره هستید، و تا زمانی که اجازه اقامت معتبر

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

هنگام تکمیل درخواست خود برای ویزای فرانسه، ضروری است که درخواست را به طور کامل تکمیل کنید. شما نباید چیزی را خالی بگذارید زیرا این می تواند روند درخواست را تا حد زیادی به تاخیر بیندازد. همچنین باید مطمئن شوید که تمام مدارک مورد نیاز را دارید و آنها را همراه با درخواست ارسال کنید.