Keystone logo
فنلاند

مطالعه حقوق که در فنلاند 2024

تحصیل در فنلاند

کسب مدرک قانون در فنلاند فنلاند اجازه می دهد تا هر کسی به وکالت اما تنها افراد به دست آوردن مجوز توسط کانون وکلای فنلاندی قانونی می توانید استفاده کنید به عنوان "asianajaja " (به معنای واقعی کلمه به معنی "وکیل "، "مدافع " یا " وکیل "). وکلا که "asianajaja " در نظر گرفته به سه سال کارشناسی قوانین برنامه ( "oikeusnotaari ") و دو سال استاد از قوانین ( "oikeustieteen maisteri ") را تکمیل کرده اند. علاوه بر این، وکلا نیز باید کارآموزی چهار سال با یک شرکت حقوقی یا وکیل خصوصی را تجربه و امتحان نوار. بالاترین درجه قانون دانش آموزان می توانند در فنلاند به دست آوردن دکتر قوانین است "Oikeustieteen tohtori "، و یا. دانش آموزان نیاز به کسب 60 واحد و تکمیل پایان نامه دکترا به نام "رساله " است که به طور معمول حدود 250 صفحه. این رساله نیز باید بطور شفاهی در مقابل یک پانل از استادان تعیین قانون دفاع کرد.دانشگاه لاپلند، دانشگاه تورکو و دانشگاه هلسینکی: درجه قانون تنها می تواند از یکی از سه دانشگاه به دست آمده. وکلا فنلاندی مجاز برای تمرین به طور مستقل، در شرکت های محدود و یا در مشارکت. علاوه بر این، وکلا تمرین باید 18 ساعت یا بیشتر در یک دوره آموزش مداوم هر سال صرف به حفظ صدور مجوز خود را. شهریه و هزینه های دانشجویانی که خواهان تحصیل در یک برنامه قانون فنلاندی خوشحال خواهد شد که می دانیم که آموزش رایگان و تامین مالی هزینه های زندگی است تا حد زیادی توسط منافع دانش آموز مبتنی بر دولت ارائه شده از طریق وزارت آموزش و پرورش ارائه شده است. مجمع جهانی اقتصاد به تازگی فنلاند 'سیستم آموزش عالی به عنوان بهترین در جهان به دلیل تاکید بر تحقیقات، علوم و درجه البته عملی قرار گرفت. هزینه های زندگی ماهانه در فنلاند (این شامل مواد غذایی، محل اقامت و سفر) حدود 750 یورو (1000 دلار) است.دانش آموزان نیاز به بیمه خدمات درمانی توصیه برای پیوستن به یک اتحادیه دانشجویی و به دست آوردن یک کارت دانشجویی از اتحادیه که اغلب تخفیف برای هزینه های مربوط به مدرسه را فراهم می کند.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  441
 • اشتراک ابزارها

  38
 • اشتراک اینترنتی

  20
 • حمل و نقل محلی

  60

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  15
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره فنلاند

واقع در شمال اروپا که در آن توسط نروژ، سوئد، استونی و روسیه هم مرز است، این کشور شمال اروپا از فنلاند همواره به عنوان یکی از بهترین نقاط در مرجع زندگی می کنند به کیفیت زندگی، فرصت های اقتصادی و آموزش و پرورش قرار دارد. فنلاند درآمد سرانه از نزدیک به 50،000 $، یکی از بالاترین در جهان افتخار. کم جمعیت به دلیل آب و هوای سرد و زمین های ناهموار، فنلاند بزرگترین کشور اروپایی هشتم از نظر اندازه گیری زمین است، با بسیاری از پنج میلیون ساکنان آن زندگی می کنند در بخش جنوبی این کشور، به طور خاص هلسینکی، لاتی و تمپر. حقایق سریع درباره فنلاند - متوسط ​​درجه حرارت در زمستان در جنوب فنلاند زیر 32 درجه فارنهایت (0 سانتیگراد) باقی می ماند، با برف باقی مانده بر روی زمین از نوامبر تا آوریل. با این حال، تابستان فنلاندی می تواند وحشتناکی داغ دریافت کنید. درجه حرارت از 90 درجه فارنهایت (32 درجه سلسیوس) در اواسط ژوئیه هستند غیر معمول نیست.- کشاورزان در شمال تمرکز فنلاند در دام، در حالی که کشاورزان جنوب تاکید کشاورزی غلات - در سال 2002، فنلاند 'بازدید کنندگان ارز (markka) با یورو جایگزین شد. - فنلاند دارای دو زبان رسمی: سوئدی و فنلاندی. 90 درصد از جمعیت فنلاند 'بازدید کنندگان فنلاندی صحبت می کند. انگلیسی توسط 60 درصد از فنلاندیها صحبت در حالی که 20 درصد دولت و حقوقی سیستم فنلاند یک دموکراسی پارلمانی حکومت یک نخست وزیر، رئیس دولت و قانون اساسی اجرا در سال 2000، فنلاند اجازه می دهد تا شهروندان خود را به رای دادن در همه انتخابات کشور به عنوان. صحبت آلمانی همچنین انتخابات به عنوان اروپا. قدرت عالی قانونگذاری توسط فنلاند 'ها دارای یک مجلس مقننه پارلمان اعمال متشکل از 200 نفر از کسانی که قدرت داده می شود برای تغییر قانون اساسی، نادیده گرفتن رای گیری توسط نخست Minsiter و عزل کابینه. سیستم قضایی فنلاند 'است در قانون مدنی بر اساس و بین دادگاه اداری و کیفری دادگاه / مدنی تقسیم شده است.قانون فنلاندی است در درجه اول در قانون سوئد بر اساس بلکه به شدت توسط قانون روم را تحت تاثیر قرار. استیناف دادگاه (منطقه ای) و دادگاه های محلی تصمیم گیری موارد به قضات در حوزه های قضایی مختلف در سراسر فنلاند به ارمغان آورد. دادگاه عالی از استیضاح نیز وجود دارد که معاملات صرفا با جنایات دارندگان عالی رتبه از ادارات دولتی. مجازات برای شکستن قوانین در فنلاند شامل مشروط شدن، جریمه و خدمات اجتماعی. قتل نفس، قاچاق مواد مخدر و سایر جرایم جدی به طور کلی حکم نه سال در زندان است. فنلاند می کند را حبس ابد برای قتل عمد اما به طور کلی جایزه آزادی مشروط زندانی پس از 10 تا 15 سال است. فنلاند مجازات اعدام در سال 1971 را لغو کرد.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای اقامت کوتاه مدت - برای بازدید حداکثر 90 روزه. برای مثال اگر برای شرکت در آزمون ورودی فنلاند دعوت شده اید، یا اگر در دوره ای یا تبادلی شرکت می کنید که کمتر از 90 روز طول می کشد، ممکن است به ویزا نیاز داشته باشید.
 2. اجازه اقامت برای تحصیل - اجازه اقامت موقت طولانی مدت که معمولا برای یک سال در یک زمان اعطا می شود. اگر برای یک دوره تبادل دانشجو بیش از سه ماه به فنلاند می آیید، یا اگر در یک برنامه تحصیلی کامل پذیرفته شده اید، باید برای این دوره درخواست دهید.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای اقامت کوتاه مدت؛ مجوز اقامت برای تحصیل

قیمت و ارز

EUR 330

هزینه های اجازه اقامت فنلاند برای تحصیل برای درخواست روی کاغذ در حال حاضر 330 یورو است. و 300 یورو برای درخواست الکترونیکی.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر شما یک شهروند شمال اروپا یا اتحادیه اروپا / EEA هستید، نیازی به ویزا یا اجازه اقامت فنلاند ندارید. با این حال، اگر اقامت شما در فنلاند بیش از 90 روز (6 ماه برای شهروندان شمال اروپا) باشد، باید اقامت خود را در Migri ثبت کنید. علاوه بر این، اگر اقامت شما در فنلاند بیش از یک سال طول بکشد، باید در سیستم جمعیت فنلاند ثبت نام کنید.

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا / EEA هستید، معمولاً به ویزا یا اجازه اقامت دانشجویی نیاز خواهید داشت. اینکه کدام یک باید درخواست دهید، بستگی به مدت اقامت شما در فنلاند دارد.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

آنلاین / سفارت یا کنسولگری فنلاند

شما می توانید درخواست اجازه اقامت دانشجویی خود را به صورت آنلاین در Enterfinland.fi شروع کنید، اما در این فرآیند، همچنین لازم است که شخصاً به سفارت یا کنسولگری فنلاند مراجعه کنید. درخواست اجازه اقامت دانشجویی فنلاند تا زمانی که متقاضی به سفارت مراجعه نکند، بدون توجه به اینکه درخواست به صورت الکترونیکی ارسال شده باشد یا در خود سفارت، قابل رسیدگی نیست.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای درخواست ویزای دانشجویی فنلاند یا اجازه اقامت باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • شما باید نامه رسمی پذیرش صادر شده توسط دانشگاه فنلاند میزبان خود را ارائه دهید.
 • گذرنامه شما باید دارای اعتباری باشد که حداقل 3 ماه از مدت زمان ویزا یا اجازه اقامتی که درخواست می کنید بیشتر باشد.
 • پاسپورت شما باید در 10 سال گذشته صادر شده باشد.
 • شما باید یک کپی از فرم درخواست تکمیل شده و امضا شده خود را داشته باشید.
 • شما باید مدرکی دال بر توانایی مالی خود ارائه دهید تا از نظر مالی در طول کل دوره تحصیل در فنلاند و برای حمل و نقل برگشت خود حمایت مالی کنید. در حال حاضر، دانشجو برای اقامت در فنلاند باید حداقل 560 یورو در ماه داشته باشد. این بدان معناست که دانشجو باید حداقل 6720 یورو در سال برای هزینه های خود در فنلاند داشته باشد.
 • شما باید وضعیت مالی خود را اخیراً از بانک خود ارائه دهید که نشان دهد حداقل 6720 یورو در حساب بانکی خود دارید. توجه داشته باشید که دانشجویانی که دوره های تحصیلی را در فنلاند می گذرانند باید هر بار یک سال بودجه داشته باشند. دانشجویان مبادله ای باید برای کل مدت اقامت خود در فنلاند بودجه داشته باشند. در صورتی که مبلغ فوق را در حساب خود ندارید، باید مدرک کتبی مبنی بر دریافت کمک هزینه یا بورس تحصیلی یا انتخاب شدن برای مزایایی که توسط موسسه آموزشی خود ارائه می شود ارائه دهید. توجه داشته باشید که صورتحساب بانکی والدین متقاضی یا یک حساب مشترک یا مشترک برای ویزای دانشجویی فنلاند یا اجازه اقامت پذیرفته نخواهد شد.
 • شما باید مدرکی دال بر دریافت بیمه درمانی و پزشکی معتبر ارائه دهید که کل مدت اقامت شما در فنلاند را پوشش می دهد.
 • شما باید از سلامت جسمی و روحی خوبی برخوردار باشید و از هر نوع بیماری واگیرداری عاری باشید.
 • شما نباید سابقه کیفری داشته باشید.
 • نباید قبلاً از ورود به فنلاند خودداری شده باشید.
 • شما قصد دارید فنلاند را در پایان اقامت مجاز خود ترک کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان پردازش ویزای دانشجویی فنلاند متفاوت است، می توانید آنها را در اینجا بررسی کنید: http://migri.fi/en/processing-times

اجازه اقامت دانشجویی معمولا به مدت یک سال در یک زمان اعطا می شود. پس از اولین سال تحصیلی خود در فنلاند (در زمان مناسب قبل از انقضای مجوز قبلی) باید برای تمدید مجوز اقامت دانشجویی خود از Migri اقدام کنید. برای این منظور می توانید از سرویس الکترونیکی Enter Finland نیز استفاده کنید. همچنین شایان ذکر است که وقتی برای مجوز تمدید شده درخواست می‌کنید، زمانی که مجوز اولیه شما به پایان می‌رسد، هنگام ارسال درخواست خود باید در فنلاند باشید.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

اگر در کنار تحصیل کار می کنید، ساعات کاری شما محدود است. در طول ترم تحصیلی فقط می توانید به طور متوسط 25 ساعت در هفته کار کنید. تعداد ساعات کار در سطح هفتگی محدود نمی شود. این بدان معنی است که شما می توانید ساعات کار هفتگی خود را در طول ترم تحصیلی تنظیم کنید، به شرطی که به طور متوسط 25 ساعت در هفته کار کنید.

شما می توانید بدون محدودیت در زمان هایی که موسسه آموزشی شما هیچ آموزشی ارائه نمی دهد، یعنی در تابستان و تعطیلات کریسمس، کار کنید.

همچنین می توانید پایان نامه خود را در یک شرکت تکمیل کنید یا در آموزش های عملی شرکت کنید. در این شرایط، ساعات کاری محدود نیست.

ساعت در هفته

25

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.