Keystone logo
قبرس

مطالعه حقوق که در قبرس 2024

تحصیل در قبرس

آموزش حقوق در قبرس برنامه قانون محبوب ترین در قبرس توسط دانشگاه نیکوزیا، که در آن دانش آموزان می توانند LLB کسب (کارشناسی قوانین) در چهار سال ارائه شده است. با توجه به دانشگاه وب سایت نیکوزیا 's، برنامه LLB رسما توسط شورای حقوقی قبرس در سال 2009 به رسمیت شناخته شد و فارغ التحصیلان را قادر می سازد برای ادامه تحصیلات خود را به طوری که آنها می توانند واجد شرایط در آزمون نوار نشستن. کانون وکلای قبرس مجوز تنظیم و اقدامات انضباطی برقرار عنوان مورد نیاز است. وکلا در قبرس نیازی به تخصص در هر زمینه از قانون زیرا آنها " ثبت نام" تمرین وکلا که می تواند در هر صورت قانونی آنها مایل را در نظر گرفته. قبرس دانشگاه های اروپایی برنامه قانون مدرک کارشناسی ارشد 'است که قبل از ثبت نام در کلاس های قانون در سطح کارشناسی ارشد دانش آموزان نیاز به کارشناسی کامل از دوره قوانین.هزینه شهریه برای سود LLB یا LLM در قبرس هزینه تقریبی از یک سال از دانشکده حقوق در قبرس 9000-12000 یورو (12.000 $ به 16000 $ USD) است. قبرس دانشگاه های اروپایی ارائه می دهد کمک های مالی برای دانش آموزان در نیاز و همچنین کمک هزینه تحصیلی مختلف و کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی. همه دانش آموزان باید شهریه از کشور اقامت. فرصت برای وکلا در قبرس پرداخت، بدون در نظر گرفتن اگر چه نرخ بیکاری در قبرس در حال حاضر 17 درصد، وکلا مجوز تجربه مشکل کمتر پیدا کردن موقعیت با شرکت های حقوقی، بانک ها، سازمان های اجرای پلیس و سایر صنایع دانش نیاز قوانین بین المللی و کسب و کار.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  567
 • اشتراک ابزارها

  60
 • اشتراک اینترنتی

  34
 • حمل و نقل محلی

  40

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره قبرس

احاطه شده توسط یونان، مصر، ترکیه و اسرائیل، جمهوری قبرس کشوری جزیره ای در دریای مدیترانه شرقی قرار دارد حدود 2000 مایلی شمال شرقی آفریقا است. اگر چه در شمال قبرس تحت کنترل ترکیه و خود را جمهوری ترک قبرس شمالی خواستار، ترکیه تنها کشوری است که این نهاد به رسمیت می شناسد است. مردم بین المللی در نظر شمال قبرس منطقه ای که به سادگی توسط نیروهای کار برای دولت ترکیه اشغال و در واقع بخشی از جمهوری قبرس. در سال 2004، قبرس به اتحادیه اروپا پیوسته و بعد از آن منطقه یورو در سال 2008. این یکی از محبوب ترین نقاط مقصد در دریای مدیترانه است با توجه به زمستان های معتدل و آب و هوا نیمه گرمسیری پیوست و یک اقتصاد با درآمد بالا برخوردار است که به طور مداوم نمرات در 20 بالا در شاخص توسعه انسانی.اطلاعات مفید در مورد قبرس • سازمان سیا جهانی حقایق بیان می کند که 77 درصد از ساکنان قبرس قبرسی های یونانی هستند، با 18 درصد از آنها تعیین شده در قبرسی های ترک. بیش از 10،000 روس ها در حال حاضر در قبرس به عنوان خوبی زندگی می کنند. • قبرسی های یونانی متعلق به کلیسای ارتدکس یونانی قبرس در حالی که قبرسی های ترک پایبندی به دین اسلام سنی. • ترکیه و یونان دو زبان رسمی قبرس 'می باشد. قبرس مارونی عربی و ارمنی ها زبان های اقلیت در نظر گرفته. با این حال، انگلیسی است که توسط بسیاری قبرسی و بیشتر اعلامیه عمومی، نشانه های راه و تبلیغات صحبت به زبان انگلیسی می باشد. • حدود 7 درصد از تولید ناخالص داخلی است (همراه با سوئد و دانمارک) استفاده به صندوق سرمایه گذاری آموزشی، ساخت قبرس یکی از اتحادیه اروپا 'ها spenders بالا در آموزش ابتدایی و بالاتر است. • عضو اتحادیه اروپا، قبرس با استفاده از یورو به عنوان ارز. با این حال، لیره ترکیه در بخش شمالی قبرس، همراه با یورو استفاده می شود.• پایتخت و بزرگترین شهرستان در قبرس نیکوزیا است. این نیز در نظر گرفته غنی ترین شهرستان 5 در جهان است. از نظر درآمد سرانه. سیستم حقوقی در قبرس تحت حکومت بریتانیا تا سال 1960، قبرس استخدام یک سیستم حقوقی شبیه به سیستم انگلیسی از قانون است. قبرس در حال حاضر دارای یک قانون اساسی جمهوری قبرس، مبانی حقوق عمومی و حقوق صاحبان سهام و قوانین توسط اعضای خانه خود نمایندگان تصویب. پس از قبرس به اتحادیه اروپا در سال 2004 پیوست، قانون اساسی آن اجازه می دهد تا قوه مقننه اروپا به supercede قوانین ملی خود را اصلاح شد. سه شاخه از قانون قبرس هستند قانون مشترک، اصول عدالت و قانون اساسنامه، که شامل بخش عمده ای از سیستم حقوقی قبرس. دادگاه منطقه به عمران، خانواده، قانون کار، جنایی و دادگاه نظامی تقسیم شده است. همه وکلا واجد شرایط برای کار در قبرس حق در هر دادگاه منطقه به نظر می رسد داشته باشد.با این حال، یک وکیل قبرس باید پنج سال یا بیشتر تجربه تمرین به عنوان یک وکیل دادگاه منطقه قبل از آنها را می توان توسط دیوان عالی کشور شنیده ام.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

EUR 40

هزینه ویزای دانشجویی متفاوت است و می تواند حدود 40 یورو باشد. ممکن است هزینه ها تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

کاندیداهایی که اتباع اتحادیه اروپا هستند می توانند به عنوان بازدیدکننده وارد قبرس شوند. به محض ورود به موسسه آموزشی، آنها باید تعدادی مدارک را به دفتر پذیرش موسسه آموزشی ارسال کنند - به بخش "چگونه درخواست ارائه کنیم؟" را ببینید.

دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا قبل از ورود به قبرس نیاز به ویزای دانشجویی دارند. ویزای دانشجویی فقط برای دانشجویان بین المللی تمام وقت صادر می شود. دانشجوی تمام وقت دانشجویی است که حداقل 12 واحد در یک ترم می گیرد.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت / کمیسیون عالی / کنسولگری جمهوری قبرس

شما باید شخصاً در سفارت / کمیسیون عالی / کنسولگری جمهوری قبرس در کشور محل اقامت خود درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا:

هنگام درخواست ویزای تحصیلی خود باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • فرم درخواست کاملاً تکمیل شده
 • هزینه درخواست 15-30 پوند قبرس (غیر قابل استرداد).
 • چهار (4) قطعه عکس در اندازه پاسپورت.
 • رونوشت های تایید شده (تصدیق شده واقعی) از مدارک تحصیلی دانش آموز.
 • مدارک تسلط به زبان انگلیسی (در صورت امکان)
 • فتوکپی پاسپورتشون گذرنامه باید حداقل یک (1) سال از تاریخ ورود دانشجو معتبر باشد.

دفتر پذیرش جزئیات مربوط به تاریخ های مصاحبه و مدارک مورد نیاز را به موقع برای مصاحبه به داوطلبان اعلام می کند.

در طول مصاحبه ویزا در سفارت / کمیسیون عالی / کنسولگری جمهوری قبرس، داوطلب باید موارد زیر را ارائه دهد:

 • اصل مدارک تحصیلی و کپی های تایید شده آنها به زبان انگلیسی یا ترجمه انگلیسی. \
 • پاسپورت آنها حداقل یک (1) سال از تاریخ ورود آنها به قبرس معتبر است
 • گواهی اخیر حسن رفتار صادر شده توسط پلیس کشور مبدا یا محل اقامت.
 • ضمانت مالی اخیر صادر شده توسط اسپانسر دانشجو

دانش آموزان باید در اولین روز کاری پس از ورود خود به موسسه آموزشی مراجعه کنند تا ثبت نام کنند و تشریفات باقی مانده برای صدور مجوز اقامت موقت را انجام دهند.
دانشجویان بین المللی باید ظرف مدت هفت روز از روز ورود به قبرس در شعبه بیگانه پلیس منطقه ثبت نام کنند.

دانشجویان اتحادیه اروپا: هنگام ورود به مؤسسه آموزشی، باید موارد زیر را به دفتر پذیرش مؤسسه آموزشی ارائه کنند:

 • فرم درخواست کاملاً تکمیل شده
 • هزینه درخواست 15-30 پوند قبرس (غیر قابل استرداد).
 • چهار (4) قطعه عکس در اندازه پاسپورت.
 • رونوشت های تایید شده (تصدیق شده واقعی) از مدارک تحصیلی دانش آموز.
 • مدارک تسلط به زبان انگلیسی (در صورت امکان)
 • فتوکپی پاسپورتشون گذرنامه باید حداقل یک (1) سال از تاریخ ورود دانشجو معتبر باشد.
 • گواهی اخیر حسن رفتار صادر شده توسط پلیس کشور مبدا یا محل اقامت.

علاوه بر موارد فوق، داوطلبان باید هزینه ثبت نام، شهریه ترم تحصیلی و ثبت نام در رشته ها را پرداخت کنند. در مرحله بعد، آنها باید برای مجوز اقامت موقت به اداره مهاجرت مراجعه کنند.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید حداقل ۲ تا ۳ ماه قبل از ورود برنامه ریزی شده خود به قبرس برای ویزای دانشجویی خود اقدام کنید.

مدت ویزای تحصیلی بستگی به طول دوره تحصیلی شما دارد.

زمان پردازش

3 Months

فرصتهای کاری

به طور معمول، دانشجویان خارجی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا مجاز به کار در طول تحصیل خود در قبرس نیستند. دولت جمهوری قبرس می‌تواند استثناهایی برای دوره‌هایی ایجاد کند که در آن مجوزهای کار ممکن است برای اجازه دادن به آموزش عملی در طول تعطیلات تابستانی صادر شود.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.

لطفا توجه داشته باشید: ویزای دانشجویی برای یک موسسه آموزشی خاص صادر می شود. در صورتی که دانشجوی خارجی تصمیم به تغییر موسسه آموزشی بگیرد، باید اجازه اقامت جدید دریافت کند.