Keystone logo
لهستان

مطالعه حقوق که در لهستان 2024

تحصیل در لهستان

چه مدرک حقوق در لهستان است؟ در کشور لهستان، افرادی که مایل به به عنوان یک حقوقدان و یا وکیل کار، باید برای به دست آوردن Magister 'درجه. هستند بسیاری از سالن های وجود دارد برای این افراد به کار در، یک بار آنها را دست آوردن این مدرک حقوق، از جمله کار به عنوان یک قاضی، وکیل عمومی، مشاور حقوقی، وکیل مدافع، دفتر اسناد رسمی، ضابط، و وکیل ثبت اختراع. دو انجمن نوار در کشور وجود دارد، شورای لهستانی نوار است که انجمن مدافع اصلی و اتاق ملی مشاوران حقوقی، که در مشاوران حقوقی. قانون آموزش عالی در لهستان به عنوان یک کشور بزرگ متمرکز شده است، می باشد قانون های متعدد وجود دارد مدارس در لهستان. دانش آموزان نیاز به مدرک اولیه خود را قبل از استفاده از یک مدرسه قانون است. درجه قانون را اضافی دو تا چهار سال، بسته به تخصص. هزینه مدرک حقوق به طور قابل توجهی در محدوده خواهد شد، اما نرخ قابل مقایسه با دیگر برنامه های قانون اروپا.دانشجویان بین المللی ممکن است اعمال شوند، اما باید تا به طور مستقیم به مدرسه قانون. اگر پذیرفته، مدرسه و سپس دانش آموز به دریافت ویزای سفر لازم کمک خواهد کرد. ثبت نام در مدارس قانون می تواند سنگین و آنها اغلب موقعیت بسیار رقابتی می باشد. با این وجود، با تقاضای خوبی برای وکلای مدافع به خوبی تحصیل در کشور، به دست آوردن مدرک حقوق در لهستان می تواند بسیار سودمند باشد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  363
 • اشتراک ابزارها

  79
 • اشتراک اینترنتی

  13
 • حمل و نقل محلی

  27

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  6
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره لهستان

برای بسیاری از مردم، لهستان یکی از غنی ترین مناطق فرهنگی اروپا است. لهستان در مرکز اروپا واقع شده و دارای مرز با دریای بالتیک، آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، اوکراین، بلاروس، لیتوانی و روسیه است. بسیاری از کشور صاف است، اما دو رشته کوه در جنوب واقع شده است. لهستان خانه را به مناظر دیدنی طبیعی و معماری زیبا که شامل قلعه، کاخ، کلیسا چوبی و عرصه های ورزشی مدرن است. برای دانش آموزانی که مایل به سفر به این کشور برای آموزش و پرورش، بسیاری از دلایل امیدوار کننده به انجام این کار وجود دارد. این کشور یک سیستم آموزشی جامد از جمله مدارس مختلف قانون را ارائه می دهد. می توان آن را یکی از کشورهای امیدوار کننده تر برای به دست آوردن درجه قانونی در سیستم حقوقی در لهستان چیست؟ قبل از ورود به این نوع از زمینه مطالعه، دانش آموزان باید یک درک بهتر از نظام حقوقی در اینجا. کشور 'سیستم حقوقی همچنان به تکامل. این قوانین دولتی و خصوصی تحت کد آن دارد.قانون اساسی لهستان قوانین حاکم اصلی کشور است. به عنوان یک کشور قانون مدنی، مجلس قوانین ایجاد می کند. در بسیاری از موارد، قوانین محلی، و آن را تا حدودی از چالشی برای یادگیری این قوانین تا زمانی که شما با محلی آشنا هستند.

نیازمندی‌های ویزا

 • ویزای نوع C – ویزای شینگن کوتاه مدت.
 • ویزای نوع D - ویزای ملی بلند مدت که حداکثر تا یک سال صادر می شود.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای نوع C؛ ویزای نوع D

قیمت و ارز

USD 160

هزینه درخواست ویزای دانشجویی لهستان حدود 160 دلار است. هزینه ها ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا برای تحصیل در لهستان نیازی به ویزا ندارند. با این حال، هنگامی که به لهستان رسیدید، باید برای ویزای تحصیلی موقت در دفتر محلی Voivod درخواست دهید.

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا معمولاً قبل از ورود به لهستان باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. با این حال، تعدادی از کشورها وجود دارند که از این الزام آزاد هستند. در اینجا می توانید بررسی کنید که آیا کشور شما در لیست است: http://www.msz.gov.pl

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری لهستان

شما باید برای ویزای دانشجویی در سفارت یا کنسولگری لهستان در کشور فعلی اقامت خود اقدام کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از پذیرش در دانشگاه انتخابی خود، مدارک مناسبی را برای شما ارسال می کنند که از آنها برای دریافت ویزای دانشجویی خود استفاده خواهید کرد. برای ویزای دانشجویی باید در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری لهستان اقدام کنید. اینها اسنادی هستند که معمولاً ممکن است از شما خواسته شود ارائه دهید:

 • درخواست ویزای لهستان با امضا و پر شده برای دانشجویان.
 • پاسپورتی که باید حداقل سه ماه پس از خروج از لهستان معتبر باشد.
 • فتوکپی کارت ملی.
 • نامه رسمی از دانشگاه یا کالج لهستان که قصد تحصیل در آن را دارید.
 • یک رزومه یا رزومه مختصر
 • تمام مدارک و مدارک قبلی شما.
 • مدرکی مبنی بر تسلط شما به زبانی که می خواهید در آن تحصیل کنید.
 • اثبات اینکه از نظر مالی به اندازه کافی قوی هستید که بتوانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را در لهستان متقبل شوید.
 • گواهی بیمه درمانی که در اروپا پذیرفته شده است.
 • دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • هزینه درخواست ویزا را بپردازید
 • مدرک اقامت در لهستان.

همه دانشجویان باید اقامت خود در لهستان را با درخواست اجازه اقامت موقت قانونی کنند. این باید مدت کوتاهی پس از ورود به لهستان انجام شود. دانشگاه ها به شما در مراحل درخواست کمک خواهند کرد. اجازه اقامت موقت به شما اجازه اقامت و کار در لهستان را می دهد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

پردازش درخواست ویزای دانشجویی شما معمولاً حدود 15 روز طول می کشد. با این حال، زمان پردازش بسته به کشور و نوع ویزای مورد نظر شما متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که در اسرع وقت اقدام کنید.

طول ویزای دانشجویی بستگی به طول دوره شما دارد.

زمان پردازش

15 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی تا زمانی که در یک موسسه آموزشی ثبت نام کرده باشند، حق کار در حین تحصیل در لهستان را دارند. 20 ساعت کار در طول تحصیل و همچنین 3 ماه کار تمام وقت در تعطیلات مجاز است. کار تمام وقت برای دارندگان کارت اقامت مجاز است.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.