Keystone logo
مکزیک

مطالعه حقوق که در مکزیک 2024

تحصیل در مکزیک

تبدیل شدن به یک وکیل در مکزیک مکزیک 'سیستم آموزش عالی از نزدیک مدل سیستم تشریح شده در ایالات متحده، با دانش آموزان مورد نیاز به کسب لیسانس ' پیش بر روی یک مدرک حقوق فارغ التحصیل (LLM) قانون درجه (LLB). کارشناسی مکزیکی را درجه است که به نام "Licenciatura "، در حالی که یک استاد 'درجه است "Maestria " نامیده می شود. وکلای مجاز در مکزیک چهار یا پنج سال برنامه قانون حرفه ای در دانشکده حقوق معتبر و یا دانشگاه (به نام "Facultad د Derecho ") را تکمیل کرده اند. دانشجویان حقوق در مناطق هسته از قانون مدنی مکزیک و همچنین قانون اساسی و کیفری دستور. دانشجویان مایل به تخصص در یک منطقه خاص از قانون مکزیکی هیچ مشکل پیدا کردن برنامه قانون مورد نظر خود را به عنوان شهر مکزیک به تنهایی بیش از 35 دانشکده های حقوق، با شهرستانها از مونتری و گوادالاخارا ارائه دانشگاه قانون های اضافی که از آن به را انتخاب کنید.شهریه هزینه ممکن است از یک نهاد به دیگر متفاوت است. بورس های تحصیلی و کمک های مالی ممکن است در دسترس، بسته به دانشگاه 'سیاست ها. فرصت های شغلی برای وکلا در مکزیک وکلا هستند به طور مداوم در تقاضا با توجه به مکزیک ' افزایش اقتصاد، رو به رشد جمعیت و تغییر ساختار اجتماعی است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  316
 • اشتراک ابزارها

  19
 • اشتراک اینترنتی

  27
 • حمل و نقل محلی

  19

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره مکزیک

جمهوری قانون اساسی فدرال واقع در مرز جنوبی ایالات متحده آمریکا، مکزیک یکی از بزرگترین کشورهای مستقل در جهان و نزدیک به 115 میلیون نفر است. بانک جهانی در نظر مکزیک به درآمد بالاتر از متوسط ​​به دلیل ذخایر نفت و نقره ای قریب به اتفاق آن و خروجی تولید ناخالص داخلی چشمگیر رو توسط یک اقتصاد به تازگی صنعتی است که به شدت با نفتا همراه است. مکزیک همچنین دارای یک صنعت گردشگری پر رونق است و برای اولین بار در میان شمال و کشورهای آمریکای جنوبی در میراث جهانی یونسکو قرار گرفت. گلدمن ساکس پیش بینی مکزیک تبدیل به یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان 'بازدید کنندگان در عرض 30 سال بر اساس رشد مداوم صنایع گردشگری و روغن / فلز آن است. دولت مکزیک 'بازدید کنندگان ساختار دولت فدرال ایالات متحده شبیه و شامل شاخه قضایی، اجرایی و قانونی که 31 کشور جداگانه و منطقه فدرال کنترل.رئیس جمهور مکزیک است دموکراتیک انتخاب شده و رییس دولت و دولت است. عملکرد دولت فدرال است که توسط دستورالعمل با ایجاد و استقرار قانون اساسی سیاسی از مکزیک ایالات متحده به تصویب رسید در سال 1917 دیکته. مکزیک 'سیستم حقوقی مکزیک ' سیستم قانونی تحت کد قانون مدنی به دست آمده از قوانین حقوق روم و کد (بدنه قانون مدنی) نوشته اصلی توسط امپراتور یوستینیانوس توسعه یافته و بعد اصلاح توسط ناپلئون (فرانسه) کد از 1804. مکزیک هنجارهای اجتماعی را قانون مدنی به شدت توسط کشور تحت تاثیر و شامل اموال، شخصی، خانواده و مقررات قانون قراردادی.تقسیم به چهار بخش، قانون مدنی شامل "کتاب " نامیده می شود: "کتاب تعهدات " (قانون قراردادی). "کتاب افراد " (ازدواج، طلاق، پدری). "کتاب دارایی " (شخصی و واقعی ملک املاک و) و "کتاب نسل 'بازدید کنندگان شهرکهای " (وصیت نامه، وصیت نامه و مسائل وصیت).

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی اقامت موقت (Residente Temporal Estudiante)

قیمت و ارز

USD 30

هزینه صدور ویزای تحصیلی بسته به ملیت متفاوت است. می تواند بین 17 تا 30 دلار آمریکا باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر شهروند یا مقیم دائم منطقه شنگن، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا یا ژاپن هستید، یا اگر ویزای معتبری برای هر یک از این کشورها دارید، در صورتی که هدف از سفر شما باشد، نیازی به ویزای مکزیک ندارید. در حال تحصیل، و اگر مدت اقامت شما بیش از 180 روز نباشد.

دانشجویانی که از کشورهای دیگر هستند یا برای مدتی بیش از 180 روز به این کشور سفر خواهند کرد، باید برای ویزای تحصیلی مکزیک اقدام کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

دفتر کنسولی

شما باید شخصاً برای ویزای اقامت موقت دانشجویی در نزدیکترین دفتر کنسولی به محل اقامت خود درخواست دهید.

وب سایت:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

چگونه برنامه را بسازیم؟

متقاضیان باید به صورت حضوری از طریق وقت مصاحبه از پیش تعیین شده برای ویزا اقدام کنند.

 1. پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه پس از بازگشت.
 2. نامه اصلی پذیرش از مدرسه / موسسه در مکزیک.
 3. اصل نامه یا گواهی مبنی بر پوشش هزینه های دانشجو از جمله بورسیه تحصیلی کامل و در صورت اقامت در خانواده میزبان فراموش نکنید که شناسه عضو اصلی خانواده را پیوست کنید. در صورتی که بورسیه تحصیلی یا هزینه ها لحاظ نشده باشد، ارائه صورت حساب 3 ماه گذشته الزامی است.
 4. در مورد افراد زیر سن قانونی - شناسنامه دانش آموز به موقع ارسال شده است.
 5. دانشجویان بین المللی ملزم به ارائه مدرک بیمه پزشکی/حادثه با پوشش بین المللی هستند.
 6. اظهارنامه پزشکی که نشان دهنده سلامت و عاری بودن داوطلب از هر یک از بیماری ها باشد نیز الزامی است.
 7. هزینه پردازش ویزا
 8. فرم درخواست تکمیل شده.
 9. یک عکس رنگی، اندازه پاسپورت با صورت بدون پوشش.

هنگامی که متقاضیان وارد خاک مکزیک شدند، باید در 30 روز تقویمی اول، برای دریافت کارت اقامتی که اقامت قانونی آنها در این کشور را تایید می کند و به آنها اجازه می دهد در مکزیک بمانند، به موسسه ملی مهاجرت درخواست دهند.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

ویزای تحصیلی مکزیک به طور متوسط در 2 روز صادر می شود و بسته به ملیت متقاضی می تواند تا 3 هفته طول بکشد. شما باید از قبل درخواست دهید.

مدت اعتبار ویزای دانشجویی یک سال است.

زمان پردازش

2 Days

فرصتهای کاری

دانش‌آموزان نمی‌توانند در حین دریافت ویزای دانشجویی در مکزیک کار کنند یا در فعالیت‌های سودمند شرکت کنند.

هنگامی که دانش آموز توسط یک شرکت/موسسه مکزیکی برای انجام فعالیت های پرسود دعوت شده است، شرکت/موسسه مکزیکی باید از موسسه ملی مهاجرت مکزیک (www.inm.gob.mx) درخواست مجوز کار کند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

مقامات مهاجرت ممکن است تصمیم بگیرند که درخواست ورود به کشور را رد کنند، در صورتی که متقاضی مشمول مراحل کیفری باشد یا به جرمی جدی محکوم شده باشد.