Keystone logo
نروژ

مطالعه حقوق که در نروژ 2024

تحصیل در نروژ

مدارک تحصیلی قانون در نروژ پنج ساله، دانشکده برنامه قانون منجر به یک استاد من rettsvitenskap (کارشناسی ارشد فقه) است وکلا مهم ترین درجه می تواند در نروژ درآمد. شبیه به یک استاد از قوانین، استاد من rettsvitenskap اخیرا جایگزین داوطلب قدیمی از درجه قانون در اصل در 1736. ایجاد LLM تنها مدرک مورد نیاز برای واجد شرایط دانش آموزان به عنوان وکیل در نروژ کار است. با این حال، فارغ التحصیلان برنامه LLM به مواضع وکیل تنزل نیست. آنها همچنین می توانند اشتغال عالی رتبه در خدمات پلیس نروژی شرایط، به عنوان یک قاضی وکیل مدافع و یا شرایط موقعیت های مختلف در بخش کارمند دولت. حرفه های حقوقی در نروژ یک "متحد " یکی چرا که همه افراد شاغل در مشاغل قانونی از همان نوع آموزش و پرورش دریافت کرده اند می باشد. در طول سال پنجم خود را از برنامه LLM، دانش آموزان باید یک پایان نامه کامل و ثبت نام در پیشرفته، رشته های انتخابی.علاوه بر این، هر کسی برای تحصیل در دانشکده درجه قانون نیز این فرصت را به کسب یک استاد درجه 'در جرم شناسی یا جامعه شناسی قانون است. دکتری، دکترا و لیسانسیه همچنین دانشگاه نروژی ارائه دانشکده حقوق مدارک تحصیلی دانشگاه اسلو ارائه می دهد موسسه DET juridiske برنامه fakultet و همچنین دانشگاه در دسترس برای دانش آموزانی که مایل به شرکت در پژوهش حقوقی و یا تدریس در یک دانشگاه نروژی هستند. ترومسو و دانشگاه برگن. دانشگاه ترومسو در سیستم انتقال اعتبار اروپا که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای انتقال هر گونه اعتبار آنها کسب در UT به دانشگاه مبتنی بر صفحه اصلی شرکت می کند. شهریه بین المللی و دانشجویان نروژی پرداخت هیچ هزینه شهریه. دولت نروژی آموزش عالی در نظر می شود به موفقیت ادامه نروژ حیاتی و عمومی 98 درصد از تمام موسسات آموزش عالی سرمایه گذاری. کالج تنها خصوصی اجرا اتهام شهریه در نروژ.با این حال، به اتهام 400 تا 600 NOK در هر ترم لازم است قبل از دانش آموزان می توانند امتحانات نهایی را. این هزینه نیز آنها را به عضویت در اتحادیه دانشجویی که ارائه منافع مانند خدمات بهداشتی و درمانی، استفاده از امکانات ورزشی، مشاوره و کمک های مسکن اعطا می کند.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  546
 • اشتراک ابزارها

  64
 • اشتراک اینترنتی

  48
 • حمل و نقل محلی

  68

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  11
 • بلیط سینما

  13
 • یک پیمانه آبجو محلی

  9

درباره نروژ

غرق در تاریخ وایکینگ و در منزل خود به fjords زیبا ترین در جهان، پادشاهی نروژ همچنان به رتبه بالا در لیست کشورهای مرفه ترین و شاد ترین در جهان است. نروژ سلطنت مشروطه زمین عاقلانه مرز های سوئد، فنلاند، روسیه و دانمارک است. همچنین این مرز دریایی با گرینلند، ایسلند، روسیه، انگلستان و سوئد از طریق دریای بارنتز، دریای نروژی و دریای شمال. نروژ چهارم در جهان در مورد درآمد سرانه و به تازگی برگزار شد بالا رتبه در شاخص توسعه انسانی است. علاوه بر این، نروژ شده است توسط شاخص دموکراسی تعیین شود کشور دموکراتیک ترین سطح جهان است. آمار تشکر کرده اند درباره نروژ • تاسیس در 1000 میلادی، اسلو پایتخت نروژ و سرمایه اقتصادی / دولت نیز می باشد.• نروژ غنی در گاز طبیعی، نفت، غذاهای دریایی، مواد معدنی و ذخایر آب شیرین است، همه عوامل موثر در توانایی خود را برای ارائه آموزش یارانه بالاتر، مراقبت های بهداشتی جهانی، یک سیستم امنیت اجتماعی عالی و نرخ بیکاری به طور مداوم کم است. • اگر چه نروژ عضو اتحادیه اروپا نیست، آن را حفظ روابط نزدیک با اتحادیه اروپا. نروژ نیز یکی از اعضای موسس ناتو، سازمان تجارت جهانی، شورای اروپا و منطقه اقتصادی اروپا (منطقه اقتصادی اروپا) است. • نروژ دارای دو زبان رسمی: بوکمال نروژی و نینورسک نروژی. بوکمال توسط اکثریت نروژی صحبت در حالی که نینورسک توسط اقلیت های فنلاندی و سامی زبان سخن گفته است. • نروژی قرن (کرون جمع) کشور 'ها واحد ارزی است. شش کرون معادل 1 $ USD و 1 € برابر هشت کرون سیستم قانون در نروژ 'سیستم دادگاه کشور؟. چه است شبیه به سیستم دادگاه های ایالات متحده است.دادگاه منطقه دارای حداقل قدرت، پس از دادگاه تجدید نظر و تی او دیوان عالی کشور. قضات بیش از درخواست تجدید نظر و منطقه دادگاه می تواند یکی از سه نوع قضات: قضات حرفه ای، قضات غیر و یا همکاری قضات. قضات حرفه ای وکلا واجد شرایط که تجربه حقوقی از طریق سال دفاع یا تعقیب افراد در دادگاه های نروژ به دست آورده اند. دراز بکش و همکاری قضات غیر وکلا که به یک موقعیت به عنوان قاضی در دادگاه منطقه و یا تجدید نظر منصوب شده است.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (اجازه اقامت دانشجویی)

قیمت و ارز

USD 650

هزینه پردازش ویزای دانشجویی نروژ حدود 650 دلار آمریکا است. هزینه ممکن است در معرض تغییر باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر از یکی از کشورهای شمال اروپا (سوئد، فنلاند، دانمارک، ایسلند) آمده اید، نیازی به درخواست اجازه اقامت ندارید. با این حال، اگر قصد دارید بیش از شش ماه در نروژ تحصیل کنید، باید به اداره مالیات در نروژ برای بررسی شناسنامه و گزارش انتقال خود به نروژ مراجعه کنید.

اگر از کشورهایی در منطقه اتحادیه اروپا / EEA / EFTA آمده اید، می توانید تا 90 روز در نروژ بدون درخواست مجوز اقامت دانشجویی تحصیل کنید. با این حال، شما باید برای اقامت دانشجویی برای اقامت بیش از 90 روز، در حال حاضر در نروژ، درخواست دهید.

اگر از خارج از منطقه اتحادیه اروپا/EEA/EFTA آمده‌اید، باید قبل از آمدن به نروژ برای اجازه اقامت دانشجویی اقدام کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری نروژ

پس از دریافت نامه پذیرش، باید با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری نروژ برای کسب اطلاعات در مورد روند درخواست مجوز تحصیل تماس بگیرید و از کشور مبدأ خود درخواست دهید.

در حالی که برخی از کاندیداها می توانند به صورت آنلاین از داخل نروژ یا از طریق سفارت نروژ درخواست دهند، اکثر دانشجویان باید یک فرم درخواست کاغذی را به نزدیکترین سفارت نروژ یا کنسولگری خود تحویل دهند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

هنگامی که فرم درخواست اجازه اقامت دانشجویی خود را تحویل می دهید، باید پاسپورت خود را به همراه سایر مدارک لازم نیز ارائه دهید. شما باید ارسال کنید:

 • مدارکی دال بر پذیرش یک برنامه آموزشی تمام وقت تایید شده
 • فرم درخواست تکمیل شده
 • رسید پرداخت هزینه درخواست
 • دو عکس جدید به اندازه پاسپورت با پس زمینه سفید
 • شواهدی مبنی بر وجوه مالی کافی برای کل دوره تحصیل، از جمله وجوه برای حمایت از هر خانواده همراه، که باید در حساب بانکی نروژ باشد (باز کردن حساب در یک بانک نروژی بدون شماره شخصی نروژی ممکن است دشوار باشد، بنابراین می توانید معمولاً مبلغ مورد نیاز را به حسابی که موسسه آموزشی شما ایجاد کرده است واریز می کند). شما باید ثابت کنید که برای هر سال تحصیلی (10 ماه) به 116,369 NOK دسترسی دارید که تقریباً 14,350 دلار آمریکا است. اگر هزینه اقامت از طریق بورسیه تحصیلی، وام های دانشجویی یا سایر بودجه های عمومی از کشور مبدا تامین شود، باید مدارک معتبر همراه با درخواست باشد.
 • شواهدی مبنی بر اینکه جایی برای زندگی دارید (مانند خانه، آپارتمان، تخت خواب یا اتاقی در تالار محل سکونت)
 • شواهدی مبنی بر اینکه شما نروژ را پس از انقضای مجوز اقامت خود ترک خواهید کرد (معمولاً به صورت بلیط رفت و برگشت)
 • چک لیست اسناد UDI (اداره مهاجرت نروژ) تکمیل و امضا شده است که باید آن را پرینت بگیرید و همراه با سایر مدارک خود تحویل دهید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان رسیدگی به مجوزهای اقامت دانشجویی متفاوت خواهد بود و ممکن است دو ماه یا بیشتر طول بکشد، بنابراین توصیه می شود به محض اینکه می توانید درخواست دهید.

طول مدت ویزای تحصیلی شما بستگی به طول دوره تحصیلی شما دارد. اجازه اقامت دانشجویی شما می تواند از طریق پورتال درخواست آنلاین نروژ حداقل یک ماه قبل از تاریخ انقضا تمدید شود. برای تمدید مجوز کار خود، باید به طور جداگانه با UDI تماس بگیرید و مدرکی نشان دهید که پیشرفت قابل قبولی در تحصیل در نروژ داشته اید.

زمان پردازش

2 Months

فرصتهای کاری

هنگامی که شما اجازه اقامت دانشجویی برای نروژ دریافت می کنید، به شما اجازه کار پاره وقت حداکثر تا 20 ساعت در هفته در حین تحصیل و تمام وقت در تعطیلات دانشگاه داده می شود.

همچنین اگر بتوانید ثابت کنید که کار با تحصیلات شما مرتبط است یا اینکه برای ادامه تحصیل در همان گزینه برنامه لازم است، می توانید برای یک مجوز کار تمام وقت برای یک دوره محدود درخواست دهید - باید یک پیشنهاد مشخص داشته باشید. اشتغال در این زمینه

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.