Keystone logo
نیوزیلند

مطالعه حقوق که در نیوزیلند 2024

تحصیل در نیوزیلند

قانون آموزش عالی در نیوزیلند به مطالعه قانون در نیوزیلند، دانش آموزان باید به یکی از کشور دانشگاه 'بازدید کنندگان ارائه می دهد که مطالعات حقوقی اعمال می شود. درجه حدود چهار سال از مطالعه تمام وقت طول می کشد تا کامل است. پس از اتمام موفقیت آمیز درجه و البته عملی، دانش آموزان باید به رول از Barristers و وکلا از دادگاه عالی نیوزیلند قبل از آنها می توانند قانون عمل اداره می شود. آنها همچنین باید برای اعمال می شود و یک گواهی نیوزیلند جامعه قانون را نگه دارد. نیوزیلند 'برنامه قانون ارائه می دهد منافع زیادی. این کشور دانشجویان بین المللی استقبال، و شهرستانها مانند اتاگو، که در آن دانشگاه های بزرگ در آن قرار دارد، دارای امکانات کافی برای دانش آموزان است. هر دانش آموز مشغول به تحصیل تمام وقت در نیوزیلند به طور خودکار واجد شرایط کار در کشور، تمام وقت در تابستان و پاره وقت در طول سال تحصیلی است. همچنین، مردم نیوزیلند هستند شناخته شده به پسند و پذیرش.دانش آموزان نیز مورد نیاز انعطاف پذیر به یک برنامه قانون، پذیرفته شود. دانش آموزان می توانند دنبال سال اول مطالعه، سپس به باقی مانده از برنامه بر اساس اولین مقاله سال خود اعتراف کرد. این اجازه می دهد تا آنها را برای دیدن اگر تحصیل در رشته حقوق مناسب قبل از پریدن به داخل برنامه کامل قانونی است. ساکنان نیوزیلند که در مدرک حقوق ثبت نام پرداخت 5798 $ برای یک سال مطالعه. از آنجا که یارانه های دولتی ممکن است در دسترس برای دانشجویان بین المللی است، این هزینه ها ممکن است برای کسانی که مطالعه از یک کشور دیگر را افزایش دهد. برای دریافت برنامه فعلی ترین هزینه، دانش آموزان باید در دانشگاه به انتخاب خود تماس بگیرید. پس از فارغ التحصیلی موفق با مدرک حقوق نیوزیلند، دانش آموزان قادر خواهند بود به وکالت در نیوزیلند، و یا آنها می توانند آموزش های بیشتری دنبال به عمل در محل دیگری. برنامه آموزش عالی نیوزیلند 'ها به دانش آموزان بین المللی شش اجازه کار ماه پس از فارغ التحصیلی به خود زمان برای پیدا کردن یک شغل و درخواست برای اقامت در صورتی که مایل به من بدهید.آموزش های حقوقی نیز می تواند درها را برای کار به عنوان خبرنگار دادگاه، دبیر قانونی، اجرایی قانونی و یا ثبت دادگاه باز شود. دانش آموزانی که مایل به دست بالا را در رسیدن به یک کار پس از فارغ التحصیلی، ممکن است بخواهند به دنبال افتخارات و یا مطالعه کارشناسی ارشد در زمینه حقوق در دانشگاه انتخاب کنند. این آموزش بیشتر فراهم می کند گزینه بیشتر اشتغال است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  580
 • اشتراک ابزارها

  44
 • اشتراک اینترنتی

  49
 • حمل و نقل محلی

  108

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره نیوزیلند

درباره نیوزیلند اغلب پس زمینه برای ماجراجویی و یا فانتزی فیلم، نیوزیلند است برای کوه سرسبز و مناظر خیره شناخته شده است. نیوزیلند یک جزیره در جنوب غربی شرق اقیانوس آرام از استرالیا است. این کشور جزیره ای زیستی است برای فرهنگ آن غنی اهل جزایر پلینزی و هنر و فرهنگ از مردم بومی مائوری، و همچنین به عنوان پشم و فراورده های لبنی صادرات آن شناخته شده است. چه آیا قانون سیستم مانند در نیوزیلند نیوزیلند مشتق از حد از نظام حقوقی خود را از؟ مشترک نظام قانون مورد استفاده در انگلستان. با این حال، برخی از مناطق مختلف هستند، به عنوان نیوزیلند فرم خود را از قانون رایج را توسعه داده است. مردم نیوزیلند نیز قانون اساسنامه، که اشاره به قوانین ایجاد شده توسط پارلمان آن را دنبال کنید. چه مدرک حقوق در نیوزیلند؟ وکلا تمرین در نیوزیلند باید کارشناسی قوانین درجه از یکی از دانشگاه های کشور 'ها نگه .این است که با یک دوره عملی اداره شده توسط دانشکده حقوق نیوزیلند یا موسسه مطالعات حرفه ای حقوقی به دنبال. دانش آموزان اغلب درجه دو دریافت و یا دنبال مطالعه کارشناسی ارشد در قانون، اما این نیاز نیست.

نیازمندی‌های ویزا

ویزای دانشجویی (برای تحصیل بیش از سه ماه)

اگر دوره شما سه ماه یا کمتر است، نیازی به ویزای دانشجویی ندارید، فقط به ویزای بازدید کننده نیاز دارید.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی؛ ویزای بازدید کننده

قیمت و ارز

NZD 250

هزینه های درخواست بسته به کشور مبدا شما متفاوت است و می تواند حدود 250 دلار باشد.

می توانید هزینه های ویزای دانشجویی نیوزلند را در اینجا بررسی کنید:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- زمان پرداخت

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

ویزای دانشجویی برای همه افرادی که برای تحصیل بیش از سه ماه به نیوزیلند می آیند الزامی است. مطالعه باید هدف اصلی بازدید شما باشد. اگر دوره شما حداکثر 3 ماه است، ممکن است بتوانید با ویزای بازدید کننده یا ویزای کاری تحصیل کنید.

برای تحصیل تمام وقت نیازی به ویزای دانشجویی ندارید اگر:

 1. شما یک شهروند یا مقیم NZ هستید
 2. شما یک شهروند استرالیایی هستید
 3. شما ویزای اقامت دائم یا ویزای بازگشت اقامت استرالیا را دارید — بدون قید و شرط.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

آنلاین / کنسولگری یا سفارت نیوزلند

برای درخواست ویزای تحصیلی نیوزلند، می توانید قبل از سفر به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کنید.

برای درخواست حضوری در کشور خود، باید با کنسولگری یا سفارت نیوزلند محلی خود تماس بگیرید تا فرم درخواست و/یا وقت ملاقات دریافت کنید. از طرف دیگر، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی www.immigration.govt.nz و ایجاد یک حساب کاربری به صورت آنلاین درخواست دهید.

وب سایت:https://www.immigration.govt.nz/

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای درخواست ویزای خود به موارد زیر نیاز دارید:

 • نامه پذیرش از یک ارائه دهنده آموزش تایید شده در نیوزلند.
 • شواهدی مبنی بر بودجه کافی - باید نشان دهید که بودجه کافی برای پرداخت شهریه خود دارید (این می تواند شامل شواهدی مبنی بر پوشش وام، بورسیه تحصیلی یا سایر وجوه باشد) و مدرکی مبنی بر وجود بودجه برای پوشش هزینه های زندگی خود در حین تحصیل در نیوزلند ( از طریق اسپانسر، وام، بورس تحصیلی، حمایت دولتی یا موجودی کافی بانکی). اگر دوره شما بیش از نه ماه باشد، باید ثابت کنید که حداقل 15000 دلار نیوزلند (~10870 دلار آمریکا) برای هر سال دارید.
 • اثبات سفر بعدی - این می‌تواند شواهدی از بلیط‌هایی که قبلاً پرداخت شده‌اند، اثبات وجوه بیشتر یا موافقت یک حامی برای پرداخت هزینه سفر بعدی باشد. نکته این است که نشان دهید که قصد دارید و می توانید پس از اتمام تحصیلات خود را ترک کنید.
 • بیمه سفر.
 • گواهی های پزشکی - اگر قصد دارید بیش از 12 ماه در نیوزلند تحصیل کنید، باید یک گواهی پزشکی عمومی، گواهی اشعه ایکس قفسه سینه و احتمالاً غربالگری سل را ارائه دهید.
 • اگر زیر 18 سال دارید، همچنین باید مدرکی مبنی بر محل اقامت ترتیب داده شده ارائه دهید، و اگر 17 سال یا بیشتر دارید، گواهی پلیس مبنی بر «خوب بودن» ارائه دهید.
 • عکس پاسپورت دو رنگ.
 • پاسپورتی که حداقل سه ماه پس از تاریخی که قصد دارید نیوزلند را ترک کنید، معتبر باشد.
 • اثبات اینکه شما هزینه درخواست ویزا را پرداخت کرده اید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید حداقل شش هفته قبل از سفر به نیوزیلند درخواست دهید. پردازش ویزای دانشجویی درخواست شده به صورت آنلاین معمولاً 20 روز طول می کشد، در حالی که ویزای دانشجویی درخواست شده از طریق فرم کاغذی 25 روز طول می کشد.

ویزای دانشجویی شما معمولاً برای مدت زمانی مشابه تحصیلی است که برای آن هزینه کرده اید و مدت آن می تواند تا 4 سال باشد.

زمان پردازش

20 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی تمام وقت با ویزای دانشجویی به طور قانونی مجاز به کار در نیوزلند تا 20 ساعت در هفته در طول ترم هستند و ممکن است در تمام دوره های تعطیلات برنامه ریزی شده مانند تعطیلات کریسمس، عید پاک و تابستان به طور تمام وقت کار کنند. مشخصات به شرایط ویزای شما بستگی دارد. تجربه کاری مورد نیاز در تحصیل شما در محدودیت 20 ساعت حساب نمی شود. دانشجویان بین المللی نمی توانند خوداشتغالی باشند.

کارشناسی ارشد توسط پژوهش و دکتری. دانش آموزان می توانند هر چند ساعت که بخواهند کار کنند.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

برخی از دلایل رد شدن ویزای دانشجویی نیوزلند عبارتند از:

 1. اگر سابقه حبس در 10 سال گذشته داشته اید و یا محکوم و به حبس محکوم شده اید.
 2. اگر سابقه اخراج دارید، و یا اگر مشمول یک دوره ممنوعیت ورود به نیوزلند هستید.
 3. اگر اطلاعاتی که ارائه کرده‌اید اشتباه باشد، که افسر مهاجرت معتقد است اطلاعات اعلام شده در درخواست شما واقعی نیست.
 4. اگر درخواستی ارسال کرده اید که تکمیل نشده است
 5. اگر الزامات سلامتی و شخصیت رعایت نشود
 6. اگر نمی توانید برای پوشش هزینه های شهریه، هزینه زندگی و سفر در نیوزلند شرکت کنید
 7. اگر مسیر مشخصی برای دوره ای که قصد تحصیل در نیوزلند را دارید وجود ندارد
 8. اگر افسر مهاجرت با مدارک و اطلاعاتی که ارائه کرده اید ببیند که شما دانشجوی واقعی نیستید و مانند بعد از مصاحبه تلفنی، حتی نمی توانید به برخی از اطلاعات مربوط به اطلاعات دوره، اطلاعات موسسه و غیره پاسخ دهید.
 9. اگر وجوه قانونی نیست، یا نمی توان آن را تأیید کرد