Keystone logo
هلند

مطالعه حقوق که در هلند 2024

تحصیل در هلند

این قانون بررسی هلندی قانون درجه در هلند نیاز به تعهد از زمان، اما به نفع بودن قادر به کسب مدرک حقوق در کشوری که یک رویکرد قانون مدنی به شرح زیر است و به عنوان مرکز حقوقی از اروپا شناخته شده باعث می شود البته از مطالعه ارزشمند . کسب مدرک قانون در هلند آغاز می شود با مدرک حقوق در مقطع کارشناسی (لیسانس حقوق یا LLB)، که نیاز به سه سال مطالعه، پس از یک استاد از مدرک حقوق (LLM)، که نیاز به یک سال از مطالعه. آموزش مدرک حقوق در مطالعه هلند حقوقی می گیرد در دانشکده های حقوق، که اکثر آنها به دانشگاه های بزرگ در هلند متصل می شود. دانشجویان بین المللی می تواند به یک برنامه حقوق بین الملل، که هر دو در زمین قانونی و همچنین بر اساس نیازهای آموزشی منحصر به فرد از دانشجویان بین المللی که ممکن است به طور کامل در مورد چشم انداز قانون مدنی هلندی مطلع نمی تمرکز آموزش و پرورش آن اعمال می شود.سال تحصیلی هلندی در اول سپتامبر آغاز می شود و اجرا می شود از طریق 31 اوت سال بعد، با 42 هفته مطالعه. مدل در سیستم انتقال اعتبار اروپا بر است و به راحتی قابل مقایسه با دیگر برنامه های حقوقی اروپا. به به یک برنامه مدرسه قوانین بین المللی در هلند پذیرفته، شما باید قادر به صحبت می کنند و نوشتن به زبان انگلیسی به خوبی می شود. درخواست برای مدرسه از انتخاب شما، و استفاده از نامه ی پذیرش شما برای ویزای دانشجویی خود را اعمال می شود. این شما را اعطا کند یک سال آماده سازی برای استفاده از آماده شدن برای مطالعات خود را، بنابراین شما می توانید پیدا کردن کار، در صورت نیاز، قرار دادن یک محل برای زندگی و تکمیل هر آموزش های لازم برای ورود به برنامه است. تحصیل در رشته حقوق در هلند پایه بسیار عالی برای تمرین در سراسر جهان فراهم می کند. استادان حقوق در هلند در سطح بین المللی برای درک خود را از قانون مدنی به رسمیت شناخته شده، و این به این معنی چشم انداز شغلی بیشتر برای دانشجویان بین المللی.دانش آموزانی که مایل به در هلند اقامت فرصت های شغلی کافی پیدا کنید. بسیاری از شرکت های بزرگ به هلند آمده به اختلافات خود را حل و فصل. درجه از هلند باعث می شود تمرین قانون در کشورهای دیگر قانون مدنی آسان تر به دلیل شهرت بسیار خوبی از این برنامه ها قانون است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  611
 • اشتراک ابزارها

  70
 • اشتراک اینترنتی

  40
 • حمل و نقل محلی

  79

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  10
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره هلند

با بلژیک به جنوب آن، آلمان به شرق و شمال به دریای شمال، هلند است یک کشور شمال غربی اروپا تا دوازده استان و سه جزایر کارائیب ساخته شده است. حدود یک پنجم از زمین در هلند زیر سطح دریا و سیستم بند گسترده نگه می دارد سیل در خلیج - شناخته شده برای آسیاب های بادی خود، لاله و ساکنان خوشحال، کشور معروف برای دایکهای آن است. صنایع پیشرو شامل حمل و نقل، ماهیگیری، تجارت و بانکداری. هنرمندان قابل توجه هلندی شامل ونسان ون گوگ و MC اشر. هلند نیز به عنوان جهانی 'سرمایه حقوقی شناخته شده است، به عنوان لاهه میزبان به دادگاه جنایی بین المللی و چند دادگاه های بین المللی دیگر و دادگاه از جمله Europol و Eurojust. سیستم قضائی در هلند هلند به دنبال یک قالب قانون مدنی بر اساس است در قانون مدنی فرانسه با برخی از تاثیرات از قانون هلندی سنتی و قانون روم.در سال 1992، این کشور کتاب قانون مدنی در جایی که قانون آن رئوس مطالب قرار داده است، و این که کمک کرده است تا کشور را به یک رهبر رشد در جهان قانونی است. پارلمان هلند بدن-قانون ساخت اصلی در سیستم است.

نیازمندی‌های ویزا

MVV (مجوز اقامت موقت) – ویزای ورود.

VVR (مجوز اقامت) - اگر قصد دارید بیش از سه ماه در هلند بمانید، علاوه بر ویزای ورودی خود، باید برای اجازه اقامت (VVR) نیز درخواست دهید - کارت شناسایی که به عنوان ویزای تحصیلی است.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

MVV (مجوز اقامت موقت)؛ VVR (اجازه اقامت)

قیمت و ارز

EUR 311

در حال حاضر برای رسیدگی به درخواست MVV و اجازه اقامت با هدف تحصیل در هلند هزینه غیر قابل استرداد 311 یورو هزینه دارد. هزینه ها دو بار در سال بررسی می شوند و در اواسط سال قابل تغییر هستند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر شهروند یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا EEA یا سوئیس هستید، برای اقامت در هلند نیازی به ویزای دانشجویی یا اجازه اقامت ندارید.

اتباع غیر اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس برای اقامت بیش از 90 روز در هلند به اجازه اقامت نیاز دارند – برای مدت کوتاه‌تر، فقط به ویزای توریستی نیاز دارید. دو مدرک وجود دارد که نیاز دارید. در بیشتر موارد، برای سفر به هلند به یک اجازه اقامت موقت (machtiging tot voorlopig verblijf، MVV) نیاز دارید. علاوه بر این، برای اقامت در این کشور به یک مجوز اقامت (VVR) نیاز دارید.

شهروندان چند کشور یا افراد در شرایط خاص از درخواست VVR معاف هستند. می‌توانید در این مورد بیشتر بخوانید: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

موسسه آموزشی

مؤسسه آموزشی باید از طرف شما درخواست دهد، بنابراین باید برای جزئیات روند با آنها تماس بگیرید. در غیر این صورت، با تماس با دفتر بین المللی (یا اگر محقق هستید، بخش منابع انسانی) موسسه میزبان خود، کمک بخواهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

روند درخواست ویزا به محض پذیرش رسمی دانشجو در برنامه تحصیلی توسط دانشگاه آغاز می شود.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا در نامه ارسال شده توسط دانشگاه به دانشجویان احتمالی ذکر شده است. معمولاً مدارک زیر مورد نیاز است:

 • یک کپی از صفحه اول (صفحه هویت) گذرنامه معتبر؛
 • مدرکی که نشان می دهد می توانید از نظر مالی از خود حمایت کنید.
 • عکس های اضافی در اندازه گذرنامه (اندازه: 35mm x 45mm، به الزامات IND در pdf مراجعه کنید).
 • مدرکی مبنی بر پرداخت شهریه و درخواست ویزا؛
 • مدرک اقامتی که برای حداقل 1 سال تحصیلی (10 ماه) تنظیم شده است.
 • برای دانشجویان چینی، گواهی NESO ممکن است لازم باشد.

مدارک معتبر مبنی بر خودکفایی مالی یک نامزد را می توان به شرح زیر نشان داد:

 • نامه ای از موسسه هلندی میزبان که هزینه کارآموزی یا کمک هزینه کارآموزی شما را ذکر می کند.
 • نامه پذیرش از دانشگاه هلند که جزئیات کمک هزینه تحصیلی، معافیت از شهریه یا بورسیه تحصیلی شما را ارائه می دهد.
 • صورت حساب بانکی شما نزد یک بانک بین المللی، که نشان دهنده وجوه کافی برای پرداخت هزینه های پیشنهادی شما در هلند است.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان رسیدگی به درخواست ویزای دانشجویی هلند معمولا یک ماه است، اگرچه گاهی اوقات ممکن است تا 3 ماه طول بکشد.

اجازه اقامت برای مدت برنامه تحصیلی دانشجو به اضافه 3 ماه حداکثر تا 5 سال صادر می شود. اگر دانشجو مایل به گذراندن دوره مقدماتی باشد، مدت آن به مدت ویزا اضافه می شود. اگر مدت تحصیل بیش از 5 سال طول بکشد، مجوز اقامت را می توان یک سال دیگر تمدید کرد.

شرط دیگری برای اعتبار VVR وجود دارد. به شرطی معتبر می ماند که دانش آموز در طول دوره 50 درصد امتیاز کسب کند.

فارغ التحصیلان تحصیلات عالی یا تحصیلات دانشگاهی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) می توانند ظرف سه سال پس از فارغ التحصیلی برای یک سال تحصیلی برای مجوز فارغ التحصیلان درخواست دهند. این به شما یک سال فرصت می دهد تا به دنبال کار بگردید و در این مدت می توانید بدون هیچ محدودیتی یا نیاز به داشتن مجوز کار توسط کارفرما برای شما کار کنید.

زمان پردازش

1 Month

فرصتهای کاری

همه دانشجویان بین المللی مجاز به کار در کنار تحصیل هستند.

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا، مجوز کار برای کار لازم است. این مجوز باید توسط کارفرمای احتمالی از طرف شما دریافت شود. حتی با این مجوز کار، دانش آموزان می توانند فقط برای ساعات محدودی، یعنی 10 ساعت در هفته کار کنند. آنها مجاز به کار تمام وقت در ماه های ژوئن، جولای و آگوست هستند.

دانشجویان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا (به جز کرواسی) و سوئیس نیازی به مجوز کار ندارند.

ساعت در هفته

10

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.