Keystone logo
هلند

بهترین دانشگاه ها برای حقوق برنامه ها که در هلند 2023

تعداد مؤسسات: 111
  • Amsterdam, هلند
  • Breukelen, هلند

  دانشگاه تجاری Nyenrode، تنها دانشگاه تحقیقاتی (سطح) خصوصی در هلند، در سال 1946 توسط رهبران برجسته تجاری شرکت های بین المللی مانند فیلیپس، آکزو نوبل و یونیلور تأسیس شد. Nyenrode با ارزش‌های اصلی خود یعنی رهبری، کارآفرینی و سرپرستی، رهبرانی را با دانش و مهارت لازم برای موفقیت در دنیای تجارت بین‌المللی فردا توسعه می‌دهد. Nyenrode آموزش های آکادمیک فشرده و همچنین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های کسب و کار، مدیریت، حسابداری، کنترل و قوانین مالی را در دو مکان پردیس، آمستردام و بروکلن ارائه می دهد.

  • Breda, هلند

  دانشگاه علوم کاربردی بردا یک موسسه آموزش عالی متوسط و با بودجه دولتی است. بیش از 7000 دانشجوی هلندی و بین المللی از 100 کشور جهان در موسسه ما تحصیل می کنند. ما برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سطوح حرفه ای و آکادمیک در حوزه های بازی، رسانه، هتل، تسهیلات، تدارکات، محیط ساخته شده، گردشگری، و اوقات فراغت و رویدادها ارائه می دهیم.

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE برای دانشجویانی است که به یادگیری به عنوان یک روش زندگی نگاه می کنند. ما یک جامعه حمایتی ارائه می کنیم که در آن دانشجویان و اساتید با هم در فرآیند یادگیری تعامل دارند. دانشگاه IE جامعه ای شخصی شده و دانشجو محور با تنوع بالایی از افراد، ایده ها و رویکردها دارد. هر ساله بیش از 130 ملیت در محوطه دانشگاه حضور دارند که بیش از 75 درصد از دانشجویان آن از خارج از اسپانیا می آیند. دانشگاه IE در سراسر جهان و توسط معتبرترین انجمن ها برای تدریس با کیفیت بالا شناخته شده است. دانشگاه IE با چشم انداز نوآورانه، روحیه کارآفرینی و تمرکز بر علوم انسانی و دقت آکادمیک، متعهد به آموزش متخصصانی است که تغییری در جامعه ایجاد کنند. رویکرد مبتنی بر تمرین ما برای یادگیری از کلاس درس شروع می شود و در سراسر جهان ادامه می یابد و دانش آموزان ما را برای تبدیل شدن به حرفه ای بین المللی آماده می کند. اگر می‌خواهید یک آموزش الهام‌بخش و چالش برانگیز داشته باشید که شخصیت شما را شکل دهد و چه کسی خواهید شد، دانشگاه IE افق‌های شما را گسترش می‌دهد، شما را به جهان متصل می‌کند و شما را در مسیر منحصر به فرد مورد نیاز برای رسیدن به اهدافتان راهنمایی می‌کند.

  • Amsterdam, هلند

  مدرسه کسب و کار آمستردام بخشی از دانشگاه با رتبه بالا آمستردام است و چندین برنامه اجرایی در زمینه تجارت و امور مالی ارائه می دهد. کارشناسی ارشد اجرایی در امور مالی بین المللی دارای اعتبار سه گانه و شماره 2 در رتبه بندی FT در سال 2021 است. واقع در قلب آمستردام!

  • Haarlem, هلند

  مؤسسه تأسیس شده با همکاری Haarlem Campus ، مفاهیم آموزشی و یادگیری نوآورانه ای را به دانشجویان ارائه می دهد که رشد حرفه ای و شخصی را تشویق می کند. Haarlem Campus توسط دو حامی آموزش عالی با تجربه تاسیس شده است. یک شبکه پیشرو از دانشگاه های خصوصی در آلمان، گروه SRH، و یک دانشگاه علوم کاربردی به نام مدرسه جهانی برای کارآفرینی – که فرهنگ یادگیری چابک، انگیزشی و نوآورانه را پرورش می دهد. دهه‌ها تجربه در آموزش، تحقیق و انتقال دانش در یک محیط کارآفرینی منجر به برنامه‌های دانشگاهی بهینه شده است که برای ارائه بهترین آمادگی ممکن برای زمینه کاری مورد نظر طراحی شده‌اند.

  • Amsterdam, هلند

  اختصاص به آموزش بین فرهنگی با دیدگاهی جهانی، ما به مدیران آینده کمک می کنیم تا با برنامه و راهنمایی صحیح در هر مرحله از راه، به پتانسیل کامل خود دست یابند.

  • Amsterdam, هلند

  VU Graduate Winter School مجموعه ای از دوره های آنلاین یک هفته ای را از 10 تا 14 ژانویه 2022 ارائه می دهد. برنامه زمستانی برای دانشجویان کارشناسی ارشد، داوطلبان دکترا و متخصصان در دسترس است. خواه شما یک تحلیلگر داده مشتاق با اشتیاق به اعداد و ارقام، نویسنده در حال ساخت، یا فیلسوف آماتوری باشید که تشنه رسیدگی به سوالات بزرگ است - ما چیزی برای شما داریم! در مجموع 19 دوره وجود دارد که هر کدام یک موضوع را با عمق زیاد پوشش می دهند.

  • The Hague, هلند
  • Amsterdam, هلند

  Horeca مخفف مخفف hotel (Ho) restaurant (Re) cafe (Ca) است. Horeca Academy توسط آکادمی هورکا هلند تاسیس شد. Horeca Academie آموزش و آموزش را برای متخصصان پذیرایی و توسط آنها ارائه می دهد. هورکا آکادمی هلندی در سال 2011 تاسیس شد. و در آموزش آشپزها و متخصصان غذا تخصص دارد. در سال 2018 ، Horeca Academy هلند برای اولین بار در هلند آموزش آشپز به زبان انگلیسی را معرفی کرد. این آموزش مخصوصاً برای افرادی است که در هلند زندگی می کنند و هنوز تسلط کافی به زبان هلندی ندارند. به این ترتیب ، همه می توانند آموزش خوبی ببینند و به فنون آشپزی اروپا تسلط یابند.

  • Vlissingen, هلند
  • Middelburg, هلند

  HZ University of Applied Sciences در جنوب غربی هلند واقع شده است. با جمعیتی حدود 4800 دانشجوی ملی و بین المللی، ما دانشگاهی کوچک با رویکرد شخصی هستیم. HZ برنامه های مطالعاتی با کیفیت بالا ارائه می دهد. از سال 2011 - پس از یازده سال گذشته - HZ در سه دانشگاه برتر چند رشته ای علوم کاربردی هلند بوده است.

  • Stockholm, سوئد
  • Helsinki, فنلاند
  • + 4 بیشتر

  برنامه های مدرک دوگانه ما آموزش فنی عالی را با آموزش نوآوری و کارآفرینی و همچنین کارآموزی در شرکت ها، شرکای صنعتی و شهرهای سراسر اروپا ترکیب می کند.

  • The Hague, هلند

  ??? ?? ????? ?????? ?????? ?????? ????? ? ?? THUAS ?? ???? ????? ????? ???. ?? ??? ?? 65 ?????? ???????? ???? ????? ?? ?? ??? ??? ? ??? ?????? ?????. ????? ???? ?????? ??? ???? ???? ????? ? ????? ???? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ????. ????? ???? ????? ?? ???? ??????? ????? ?? ???. ??? ?? ?? ?????? ??? ????? ??? ?? ?? ??????? ??? ?? ? ????? ? ????? ???? ????? ????. ?? ????? ??? ?? ??? ????? ??????? ???? ??????? ???? ?? ???.

  • 's Hertogenbosch, هلند

  موسسه استاد بخشی از دانشکده هنرهای زیبا و طراحی سنت Joost است که در جنوب هلند در شهر 's-Hertogenbosch واقع شده است. این موسسه واقع در قلب اروپا و هنر و طراحی اروپا ، چشم انداز گسترده ای از نظریه و عمل را ارائه می دهد و امکان تبادل بین المللی پر جنب و جوش را فراهم می کند. امکانات مدرن ، 24/7 و مفهوم استودیوی آزاد ما یک محیط حاصلخیز را ایجاد می کنند که در آن می توان یک عمل غنی و چند رشته ای رشد کرد.

  • Rotterdam, هلند

  Rotterdam University of Applied Sciences بیش از 36000 دانشجو و بیش از 3500 کارمند دارد. به استثنای بخش کشاورزی ، برنامه های متنوعی وجود دارد که از میان همه بخش های آموزشی می توان انتخاب کرد. آموزش ما از نزدیک با تحولات در کلان شهر روتردام در ارتباط است.

  • Rotterdam, هلند
  • Ghent, بلژیک
  • + 1 بیشتر

  IMARC تنها برنامه 2 ساله موجود در زمینه جرم شناسی است که بر عبور مرزها ، امنیت و عدالت اجتماعی تمرکز دارد. این برنامه مشترک توسط سه دانشگاه مختلف اروپایی ارائه می شود.

  • Beugen, هلند

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...