Keystone logo
چین

مطالعه حقوق که در چین 2024

تحصیل در چین

آموزش حقوق در چین دانشگاه ارائه سه برنامه قانون سال در چین است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموز دو یا چند سال تجربه کار در زمینه قانونی نیاز قبل از آنها واجد شرایط را به بررسی است که تنها دو بار در سال ارائه شده است. پس از اتمام موفقیت آمیز این شرایط، دانش آموز می تواند برای یک وکیل 'مجوز و قانون عمل در چین اعمال می شود. با این حال، هر کسی کار به عنوان یک عامل یا قاضی برای حداقل سه سال می تواند بررسی نوار را و تبدیل به یک وکیل واجد شرایط است. به عبارت دیگر، تبدیل شدن به یک وکیل در چین لزوما نیاز به درجه آموزش عالی نیست. شهریه بسیاری از دانشجویان بین المللی انتخاب به کسب درجه در چین به دلیل هزینه های کمک درسی کم است. شهریه برای یک برنامه کارشناسی سه یا چهار سال بین 11000 و 40000 یوان (2000 دلار به 6000 $ USD) می باشد. برنامه های تحصیلات تکمیلی ارسال بسیار بالاتر نیست و به طور متوسط ​​هزینه 25،000 به 30،000 یوان.یک بار دیگر، ممکن است از یک مدرسه به دیگر متفاوت است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  325
 • اشتراک ابزارها

  17
 • اشتراک اینترنتی

  11
 • حمل و نقل محلی

  26

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  6
 • یک پیمانه آبجو محلی

  0.9

درباره چین

مردم 'ثانیه جمهوری چین میزبان مردم بیش از هر کشور در جهان، با جمعیت حدود 1.4 میلیارد. علاوه بر اینکه جهان 'دومین اقتصاد، چین نیز از بزرگترین صادر کننده / وارد کننده کالا و تا عضو سازمان ملل متحد از سال 1971. بوده است اگر چه چین در، اصلاحات بازار محور سرمایه داری بیش از سال 1980s متمرکز ، دانش آموزان انتخاب به مطالعه قانون در چین باید مسائل روبرو می شوند نیست که بسیاری از شهروندان چینی به طور منظم با برخورد به عنوان یک نتیجه از کنترل دولت چین 'سیستم حقوقی نظام قضایی از مردم ' ثانیه جمهوری چین پیچیده است و اساسا شامل عالی مردم 'S "Procuratorate "، مردم ' ها Procuratorates، مردم 'دادگاه و عالی مردم ' دادگاه. با توجه به ماده 129 از قانون اساسی چینی، Procuratorate است "ارگان دولت برای نظارت قانونی " و به نظر می رسد شبیه به موقعیت ارائه شده توسط U.S. دادستان. با این حال، Procuratorate چینی قدرت است که فراتر از فقط بررسی و شروع دادخواهی گسترش و اجازه می دهد تا برای نظارت و اجرای دادگاه و قضاوت و همچنین بهره برداری از زندان چینی. از آنجا که از چین 'مناطق روستایی قریب به اتفاق بازدید کنندگان، سیستم قضایی خود سلسله مراتبی است که در عمومی مردم ' دادگاه ها نگه بیش از 3000 دادگاه در هر شهرستان، که به بیش از 15000 نهادهای کوچکتر به نام تقسیم "مردم 'S دادگاه " . این دادگاه را می توان در روستاها و شهرها نارسایی حومه چینی یافت. علاوه بر این، تعداد دادگاه های تخصصی است در صدها، با هر یک از این دادگاه در برخورد با مسائل جنگل، مشکلات دریایی، حمل و نقل راه آهن و PLA (ارتش آزادیبخش مردم 'بازدید کنندگان). چین 'سیستم حقوقی برجسته ترین در این واقعیت است که آنها را به مفهوم قانون مورد رعایت نمی متفاوت است.در عوض، اغلب موارد دادخواهی به دادگاه دیگری محدود نمی 'تصمیم گیری و ممکن است قطعنامه منحصر به فرد خود را ارائه. برخی از افراد 'قضات دادگاه ها ممکن است سعی به دنبال تفاسیر حقوقی که قبلا تاسیس اما این به طور کامل وابسته به قاضی ' اعتقادات بازدید کنندگان در مورد قانون مورد. قوانین کیفری چینی دیکته کند که اصلاح و نه زندانی مجرمان سابقه دار بهتر است و شامل صدور حکم مجرمان به اعدام محکوم به مهارت، آموزش و پرورش و آموزش کار که توسط اصلاح جنایی کد قانون سال 1997 شرح داده شده.

نیازمندی‌های ویزا

 • ویزای X1 - برای کسانی صادر می شود که برای تحصیل بیش از 6 ماه به چین می روند.
 • ویزای X2 - برای کسانی صادر می شود که برای مدت کمتر از 6 ماه برای تحصیل به چین می روند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (ویزای X1، ویزای X2)

قیمت و ارز

هزینه درخواست ویزای دانشجویی با توجه به ملیت شما، تعداد ورودی های مورد نیاز، کشوری که در آن درخواست می دهید و اینکه آیا خدمات اکسپرس می خواهید متفاوت است. هزینه ها می تواند حدود 30 تا 150 دلار باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هر دانشجوی خارجی که قصد تحصیل در چین را دارد باید ویزای دانشجویی چین (ویزا X) را دریافت کند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در چین پذیرفته شده اند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری چین یا در نمایندگی دیپلماتیک چین

شما می توانید فرم درخواست ویزای خود را در سفارت یا کنسولگری چین یا در نمایندگی دیپلماتیک چین در کشور خود ارسال کنید. در صورتی که نمی توانید شخصا برای ارسال درخواست مراجعه کنید، می توانید آن را از طریق آژانس مسافرتی یا آژانس ویزا برای ارسال از طرف خود ارسال کنید. به یاد داشته باشید که درخواست های ارسال شده از طریق پست توسط اکثر سفارتخانه ها یا کنسولگری های چین پذیرفته نمی شود.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

می توانید فرم ویزا را از اینجا دانلود کنید: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. فرم درخواست ویزا را با دقت و با دقت در رایانه خود پر کنید. از فرم درخواست پرینت پرینت بگیرید و آن را امضا کنید. به یاد داشته باشید که پرینت از فرم درخواست ضروری است زیرا فرم های دست نویس قابل قبول نیستند. توجه داشته باشید که تغییر یا اصلاح در فرم چاپ شده مجاز نمی باشد.

مدارک زیر باید در سفارت یا کنسولگری چین ارائه شود:

 1. اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار باقیمانده و صفحات خالی ویزا و فتوکپی صفحه اطلاعات پاسپورت و صفحه عکس در صورت جدا بودن.
 2. یک فرم درخواست ویزا تکمیل شده با یک عکس گذرنامه رنگی که اخیراً گرفته شده است (سر برهنه، تمام صورت) در پس زمینه روشن.
 3. مدرک اقامت قانونی یا وضعیت اقامت (قابل استفاده برای کسانی که برای ویزا در کشور تابعیت خود درخواست نمی کنند)
 4. اصل و فتوکپی نامه پذیرش صادر شده توسط یک مدرسه یا سایر نهادها در چین.
 5. اصل و فتوکپی "برنامه ویزا برای تحصیل در چین" (فرم JW201 یا فرم JW202).

پس از ورود: دارندگان ویزای X1 باید ظرف 30 روز پس از ورود به چین در دفتر امنیت عمومی محلی (PSB) ثبت نام کنند و برای مجوز اقامت موقت چین از PSB محلی درخواست دهند. دارندگان X2 باید در مدت زمانی که در ویزا مشخص شده است در چین بمانند و نیازی به درخواست اجازه اقامت موقت برای آنها نیست.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

حداقل چند هفته قبل از تاریخ سفر برنامه ریزی شده خود، برای ویزای دانشجویی اقدام کنید تا زمان کافی برای تکمیل مراحل درخواست به موقع و برای پیوستن به دوره خود داشته باشید. زمان معمول پردازش 4 روز کاری است. اگر می خواهید ویزای خود را زودتر دریافت کنید، خدمات سریع و خدمات سریع با هزینه اضافی در دسترس هستند.

ویزای X1 معمولاً برای چندین بار ورود با اعتبار حداکثر 5 سال صادر می شود. ویزای X2 معمولا برای یک بار ورود با اعتبار حداکثر تا 6 ماه صادر می شود.

زمان پردازش

4 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان خارجی مجاز به انجام کار پاره وقت در چین هستند. دانشگاه باید رضایت نامه صادر کند. واحد/شرکت استخدام کننده باید گواهینامه صادر کند. پس از آن ایستگاه پلیس روی ویزای شما علامت گذاری می کند "کار پاره وقت؛ تحصیل پاره وقت".

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

در اینجا موارد مهمی وجود دارد که نباید هنگام درخواست ویزای دانشجویی چین انجام دهید:

 • سعی نکنید فرم درخواست ویزای دانشجویی خود را با ارسال پست ارسال کنید زیرا پذیرفته نخواهد شد.
 • برای ویزای دانشجویی خود مدارک جعلی ارائه نکنید.
 • در درخواست ویزای خود حقایق را مخفی نکنید یا به صورت نادرست بیان نکنید.