Keystone logo
ژاپن

مطالعه حقوق که در ژاپن 2024

تحصیل در ژاپن

کسب مدرک قانون در ژاپن در سال 2004، ژاپن اجرا یک سیستم مدرسه قانون جدید بر اساس بیشتر در مورد تحصیلات رسمی از امتحانات سالانه فقط جامع و دشوار است. تا همین چند سال پیش، امتحان نوار ژاپنی نرخ عبور از تنها سه درصد بود. اکثر دانش آموزان به حال امتحان چند بار قبل از موفقیت رسیدن به درجه مورد نیاز. در واقع، آزمون نوار تا بدنام دقیق است که بسیاری از به اصطلاح بود "مدارس خودرا برای امتحان اماده " در ژاپن که تخصصی در کمک به وکلا آینده نگر که برنامه ریزی برای امتحان نوار پدید آمده است. دولت ژاپن نیز یک قانون در سال 2004 تصویب اجازه توسعه سطح فارغ التحصیل دانشکده های حقوق ارائه مدارک تحصیلی مدرک دکتر. کسب مدرک قانون در ژاپن در حال حاضر بین پنج و هفت سال طول می کشد. از سال 2006، امتحانات نوار ژاپنی نیاز دانشجویان دارای مدرک دانشکده حقوق قبل از گرفتن آزمون. علاوه بر این، از تجدید نظر در آزمون نوار قدیمی، نرخ عبور کرده اند به حدود 50 درصد افزایش یافته است.با این حال، دانش آموزان می توانند در آزمون در پنج سال برای به دست آوردن مدرک حقوق در ژاپن را بیش از سه بار نیست. شهریه شهریه ترم بالاتر از آن در ایالات متحده و اروپا است. میانگین هزینه های شارژ توسط یک دانشگاه ژاپنی است حدود 600،000 ین (4500 یورو، $ 6000 USD). دانشجویان بین المللی انتخاب به کسب مدرک حقوق در ژاپن باید انتظار به پرداخت 60،000 $ USD (45000 یورو) فقط در هزینه های مدرسه (پذیرش، "تجهیزات " و هزینه تاسیسات). علاوه بر این، هزینه های زندگی نیز در ژاپن بالاتر از دیگر کشورهای غربی، به ویژه در توکیو و دیگر شهرستانها عمده. بورسیه در دسترس از دانشگاه هستند، اما رقابت سختی است و تنها دانش آموزان برتر برای کمک با شهریه واجد شرایط.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  344
 • اشتراک ابزارها

  45
 • اشتراک اینترنتی

  30
 • حمل و نقل محلی

  33

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  11
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره ژاپن

ژاپن کشور جزیره آسیایی دروغ در شرق شمالی و کره جنوبی، چین و دریای ژاپن است. مشخصات فنی "مجمع الجزایر " (گروه های بزرگ از جزایر)، ملت ژاپن است از نزدیک به 7000 جزیره تشکیل شده است، با بزرگترین چهار جزیره بودن هوکایدو، شیکوکو، هونشو (خانه را به توکیو، ژاپن 'بزرگترین شهرستان) و کیوشو . توکیو در حال حاضر جهان 'بزرگترین منطقه شهری، خانه را به 35 میلیون نفر و یک اقتصاد پر رونق بر اساس تولید محصولات با تکنولوژی بالا و صادرات حقایق سریع در مورد ژاپن -. ژاپن یکی از بالاترین امید به زندگی در world-- 80 برای مردان و 83 برای زنان. - بودیسم، شینتوئیسم و ​​اشکال مختلف مسیحیت ژاپن 'بازدید کنندگان ادیان اولیه می باشد. - ژاپن کوهستانی، کشور جنگلی معروف برای کوه با شکوه است فوجی، آتشفشان فعال نیمه رو به افزایش نزدیک به 12500 فوت (3800 متر) اما اغلب از برف عمیق پوش. - ارز ژاپن 'بازدید کنندگان ین است. یکی ین معادل 100 سن.سکه ین در یک، پنج، ده، 50، 100 و 500 فرقه در دسترس هستند. - دانش آموزان برنامه ریزی برای مطالعه قانون در ژاپن باید آگاه باشند که بیشتر دستگاه های خودپرداز هستند در تعطیلات آخر هفته بسته شود. علاوه بر این، تنها دستگاه های خودپرداز موجود در ادارات پست و برخی از فروشگاه های مناسب را کارت ATM خارجی است. - ژاپن دارای سه سیستم نوشتن جداگانه است که به یکی از یکپارچه: هیراگانا، کانجی و کاتاکانا. کودکان سیستم هیراگانا و کاتاکانا یادگیری در ابتدا، پس از آن می کانجی در سراسر متوسط ​​و بالا مدرسه تدریس می شود. - ژاپن بازدید کنندگان مجلس نمایندگان ژاپن 'بازدید کنندگان حقوقی سیستم ژاپن به تصویب رسید در سال 1945 یک قانون اساسی حاوی 31 مقاله توصیف' رهبر بازدید کنندگان نخست وزیر، است که توسط امپراتور و با "اعتماد به نفس " از ژاپن منصوب است ' حقوق بشر و ارائه برای تقسیم قدرت قضایی، مقننه و مجریه.دولت ژاپن از دو پارلمان تشکیل شده - "Shuugi-در " (رژیم غذایی پایین تر) و "سنگی-در " (رژیم غذایی بالا)، در حالی که سیستم دادگاه توسط دیوان عالی حمایت، هشت بالاتر دادگاه ها و دادگاه های خانواده و 50 منطقه. لباس مدنی و جنایات کوچک توسط یکی از نزدیک به 500 دادگاه خلاصه که صلاحیت در استان خاص تصمیم گرفت. با توسعه سریع از ژاپن 'اقتصاد بیش از 30 سال گذشته، ملت ' قوانین قرارداد، که در درجه اول در قانون مدنی بر اساس، در معرض بررسی مجدد و تجدید نظر بوده است. در واقع، ژاپن در حال تجربه یک کمبود وکلای متخصص در قرارداد و قانون مدنی با توجه به توسعه اقتصادی و تاکید بر معاملات کسب و کار بین المللی است. قانون جنایی در ژاپن تحت جنایت علیه افراد، جرائم علیه دولت و جنایت علیه جامعه طبقه بندی. جنایت علیه شهروندان و آزادی خود را شامل قتل، آسیب جسمی، تجاوز به عنف، آدم ربایی و تجاوز.جنایات املاک شامل سرقت، اختلاس، سرقت، اخاذی و کلاهبرداری. آتش سوزی و رفتار عمومی زشت هستند جنایت علیه جامعه در نظر گرفته. در ژاپن، افراد زیر 20 سال هنوز هم از نظر قانونی در نظر گرفته نوجوان و تابع قوانین متفاوت از قوانین پوشش بزرگسالان است.دادگاه خانواده تصمیم می گیرد مورد نوجوانان و آغاز

نیازمندی‌های ویزا

اینکه چه ویزایی نیاز دارید بستگی به مدت زمان تحصیل در ژاپن دارد:

 1. دوره های کوتاه مدت تا 90 روز: بسیاری از ملیت ها می توانند تا 90 روز با معافیت ویزا از ژاپن دیدن کنند. هنگامی که به ژاپن می رسید، یک برچسب در پاسپورت خود دریافت می کنید که نشان می دهد می توانید 90 روز در ژاپن بمانید. اگر با معافیت ویزا سفر می کنید، باید طی 90 روز بلیط رفت و برگشت داشته باشید.
 2. دوره های طولانی مدت بیش از 90 روز: برای دوره هایی که 20 هفته (دو سه ماهه) یا بیشتر هستند، باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. ویزای دانشجویی ژاپن با نام ریوگاکو نیز شناخته می شود.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

JPY 3000

هزینه درخواست ویزا برای یک بار ورود حدود 3000 ین و برای دوبار ورود یا چند بار ورود 6000 ین است.

لطفا توجه داشته باشید که هزینه درخواست ویزا ثابت نیست و به ملیت دانشجو و دوره تحصیلی بستگی دارد. بهترین راه این است که با بخش کنسولی سفارت یا سرکنسولگری ژاپن که به شما نزدیک است تماس بگیرید.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

تمام دانشجویان خارجی که برای تحصیل تمام وقت بیش از 3 ماه در ژاپن می آیند باید ویزا داشته باشند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت ژاپن

بخش اول فرآیند درخواست از طریق دانشگاه شما انجام می شود. ویزای خود را از سفارت ژاپن در کشور خود دریافت خواهید کرد.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

درخواست ویزای دانشجویی ژاپن یک فرآیند چند مرحله ای است.

1. ابتدا مدارک مختلف درخواست ویزا را پر کرده و به مدرسه خود ارسال می کنید. هنگامی که به یک مدرسه درخواست دادید، آنها مدارک زیر را برای شما ارسال می کنند که باید آنها را پر کنید و به مدرسه ارسال کنید:

 • فرم درخواستی که در آن اطلاعات مربوط به خود و دوره را پر می کنید.
 • یک فرم تاریخچه شخصی که در آن سابقه تحصیلی و شغلی خود را پر می کنید.
 • مقاله کاربردی - انگیزه دهید که چرا می خواهید در ژاپن تحصیل کنید.
 • دیپلم و کارنامه آخرین مدرسه ای که از آن فارغ التحصیل شده اید، به انگلیسی یا ژاپنی ترجمه شده است.
 • گواهی مطالعات قبلی ژاپن در صورت وجود.
 • یک کپی از پاسپورت شما
 • عکس پاسپورت
 • تاریخچه پزشکی - برخی از مدارس سابقه پزشکی یا معاینه سل شما را می خواهند، اما بسیاری از مدارس این کار را نمی کنند.
 • همچنین باید ثابت کنید که می توانید هزینه دوره خود را بپردازید و از خود در ژاپن حمایت کنید.

2. مدرسه بررسی می کند که درخواست شما قبل از بازنویسی و ارسال آن به مقامات مهاجرت در ژاپن کامل است. حدود یک ماه قبل از شروع دوره شما یک گواهی ثبت نام (CoE) صادر می کنند. مدرسه به محض صدور CoE و پرداخت هزینه ترم های اول برای شما ارسال می کند.

3. آخرین مرحله برای دریافت ویزای دانشجویی ژاپن، ارائه درخواست ویزا در سفارت ژاپن در کشور خود است. برای انجام این کار باید ارسال کنید:

 • CoE شما
 • گذرنامه تو
 • عکس پاسپورت
 • فرم درخواست ویزا که به صورت دیجیتال یا دستی با استفاده از حروف بلوک پر شده است.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

مهلت دانشگاه برای درخواست ویزا اغلب حدود پنج ماه قبل از شروع دوره است، بنابراین مطمئن شوید که زودتر درخواست دهید. مدارس و دانشگاه‌های زبان رده‌بالا گاهی اوقات می‌توانند درخواست‌های بعدی را نیز دریافت کنند.

حداقل 5 روز کاری طول می کشد تا ویزا شامل تاریخ ارسال شود. همچنین نباید قبل از 90 روز از تاریخ مورد نظر سفر درخواست دهید.

زمان پردازش

5 Days

فرصتهای کاری

ویزای دانشجویی ژاپن اجازه کار پاره وقت تا 28 ساعت در هفته را می دهد.

هر کسی که ویزای دانشجویی دارد که بیش از 6 ماه بماند و مایل به کار باشد، باید درخواستی برای "اجازه شرکت در فعالیتی غیر از آنچه که توسط وضعیت اقامت قبلا اعطا شده بود" ارائه کند. این را می توان بلافاصله پس از ورود به فرودگاه یا بعداً در یک اداره مهاجرت محلی انجام داد. هیچ هزینه ای وجود ندارد، بنابراین اگر قصد دارید کار کنید حتما این کار را انجام دهید.

ساعت در هفته

28

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر یک درخواست کامل ارسال کنید، تقریباً همیشه ویزای خود را از سفارت ژاپن دریافت خواهید کرد. با این حال، اگر اطلاعات ناقص باشد یا مثلاً سابقه کیفری جدی داشته باشید، می توانند شما را رد کنند.

برای جلوگیری از رد ویزای دانشجویی ژاپن، مواردی را که باید در نظر داشته باشید در اینجا آمده است:

 • شاید بزرگترین خطر رد شدن به دلیل ناکافی بودن الزامات حمایت مالی باشد.
 • فقط یک مدرسه می تواند از طرف شما برای ویزای دانشجویی درخواست دهد! اگر سعی کنید شرط های خود را با درخواست از طریق چندین مدرسه پوشش دهید، احتمالاً رد خواهید شد.
 • لطفاً به یاد داشته باشید که اسناد خود را منگنه نکنید.
 • فایل ناقص رد خواهد شد، به یاد داشته باشید که درخواست خود را به طور کامل بررسی کنید.