Keystone logo
کانادا

مطالعه حقوق که در کانادا 2024

تحصیل در کانادا

چه آیا مدرک حقوق در کانادا؟ برای تبدیل شدن به یک وکیل در کانادا، افراد نیاز به ثبت نام در فرمت های مناسب آموزشی و کار را از طریق یک سری از برنامه های تا سطح مورد نظر از آموزش و پرورش به دست آمده است. در اغلب موارد، مدرک حقوق در کانادا خواهد حدود چهار سال طول می کشد تا در یک برنامه دانشگاه کامل است. شما همچنین نیاز خواهد برای به دست آوردن حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق و باید آن را از یک مدرسه قانون است که 'بازدید کنندگان به رسمیت شناخته شده است. روند آموزشی قانون است که در به دست آوردن آموزش برای استفاده عملی مبتنی بر است. دانش آموزان نیاز به برای تست سبک گذشته نشستن، یک آزمون است که تضمین دانش آموز تا به درک کامل از اجزای قانون کانادا به منظور کار در این زمینه. قانون آموزش عالی در کانادا برای کسانی که مایل به دریافت مدرک حقوق در کانادا، خبر خوب این است که ممکن است به انجام این کار. هستند بسیاری از دانشکده های حقوق در کانادا وجود دارد و بسیاری از آنها را اجازه می دهد برای دانشجویان بین المللی به ثبت نام.قبل از توجه به این، هر چند، افراد باید در مورد آنچه شما تمرکز 'یاد خواهید گرفت. اول، رقابت به مدارس قانون و احترام در کانادا وجود دارد. به همین دلیل، افراد نیاز به یک معدل بالا و به عنوان یک انتخاب شایسته برای بهترین مدارس اثبات خود. سبک گذشته آزمون استاندارد است که برای اندازه گیری برخی از مهارت های است که لازم است برای دانش آموزان به منظور ورود به مدرسه قانون گرفته شده است. آن است که اغلب یک معیار برای تعیین اینکه آیا دانش آموز باید در نظر گرفته شود. مشارکت اجتماعی، اظهارات شخصی، و سابقه کار همه می توانند به یا نه مدرسه کمک خواهد کرد که دانش آموز شرایط.هنگامی که دانش آموز ثبت نام کرده، او چهار سال از آموزش و پرورش در هر کشور تکمیل 'ها دانشکده ها حقوق متعدد، برخی از این عبارتند از: دانشگاه مک گیل، دانشگاه مونترال، دانشگاه مانیتوبا، دانشگاه بریتیش کلمبیا، و ملکه 'دانشگاه، که تمامی آنها مدارس قانون خاص، به نام دانشکده حقوق. دانش آموزان آموزش و پرورش خود را در دانشکده حقوق کامل، دستیابی به تمام اعتبار لازم به تصویب الزامات مدرسه. سپس، او نیاز به برای امتحان نوار نشستن. این یک آزمون قانون بسیار دشوار اجرا شده توسط کانون وکلای کانادا است. همچنین نیاز به چک پس زمینه. دانش آموزان باید این آزمون به منظور مجوز برای تمرین در کشور منتقل می کند. نگاهی به آینده قانون در کشور، نیاز رو به رشد برای وکلای تحصیل و اختصاص داده شده در کشور وجود دارد.برای کسانی که به دانش آموزان بین المللی که مایل به ثبت نام در این نوع مدرسه، خبر خوب این است که گزینه های برنامه های متعدد در دسترس وجود دارد. این مهم است که برای به دست آوردن ویزای دانشجویی به منظور ثبت نام در این برنامه ها، اما دانشگاه خود را می تواند کمک به دانش آموز برای رسیدن به این اسناد و مدارک لازم.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  624
 • اشتراک ابزارها

  47
 • اشتراک اینترنتی

  58
 • حمل و نقل محلی

  67

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره کانادا

کانادا یک کشور بزرگ است که 'مدرن در بسیاری از جنبه های زندگی روزمره. کشور، دوم منطقه در جهان بزرگترین است، در جنوب با ایالات متحده هم مرز است. به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، منطقه است که شاید یکی از گزینه های جذاب ترین برای کسانی که مایل به وکالت در یک کشور متنوع مدرن است. کانادا، یک کشور انگلیسی و فرانسه صحبت کردن، ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت برای مسافران آموزشی به دنبال گسترش افق دید خود را و رسیدن به مدرک حقوق خود. اطلاعات اساسی در مورد کانادا - پایتخت کانادا اتاوا، واقع در استان انتاریو است. - کانادا دارای دو زبان رسمی - زبان انگلیسی و فرانسه. نزدیک به 60 درصد از کانادایی ها به زبان انگلیسی صحبت در حالی که 20 درصد فرانسوی صحبت می کنند. سایر زبان معمولا در کانادا به دلیل سطح بالای خود را از تنوع چند فرهنگی صحبت می کانتونی، آلمانی، پنجاب و ایتالیایی.- نظام حقوقی در کبک است بر روی یک سیستم از قوانین مدنی با حمایت قانون فرانسه بر اساس. بقیه کانادا به انگلیسی نظام قانون عرفی پایبند. - کانادا شامل برآورد دو میلیون دریاچه ها که حدود هشت درصد از خشکی ها آن را پوشش می دهد. - برگ افرا 'نماد ملی است و برجسته در کشور نمایش داده' کانادا است بازدید کنندگان پرچم. - پلیس سوار سلطنتی کانادا (محاوره "Mounties " نامیده می شود) هر دو نیروی پلیس ملی و فدرال است که برای سوار اسب تزئین آنها به عنوان مناطق گشت زنی در کانادا شناخته شده هستند. چیست در نظام قانون در کانادا؟ نظام حقوقی کانادا در نظام قانون عرفی بریتانیا ساخته شده بود. از آنجا که کانادا یک بار در مستعمره انگلستان بود، بسیاری از تأثیرات این بازه زمانی در حال حاضر در کانادا 'سیستم قانون متنوع هستند. این یک سیستم بی حوزه است و اجزای دولتی و خصوصی در حال حاضر قانون وجود دارد.دولت فدرال صلاحیت بیش از مناطق خاصی از قانون در حالی که بیشتر قوانین توسط قوانین استان را تحت تاثیر قرار. کشور 'بازدید کنندگان قانون اساسی قانون عالی است. کانادا دارای یک پارلمان، بسیار شبیه به آنچه در حال حاضر در بریتانیا است. یک فرآیند استیناف در حال حاضر نیز وجود دارد.

نیازمندی‌های ویزا

برای تحصیل در کانادا بیش از 6 ماه، باید مجوز تحصیل کانادا را دریافت کنید که به عنوان ویزای دانشجویی کانادا برای مدت اقامت شما عمل می کند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

مجوز تحصیل کانادا

قیمت و ارز

CAD 150

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اکثر اتباع خارجی باید برای مجوز تحصیل اقدام کنند. مجوز تحصیل، پس از صدور، به یک تبعه خارجی اجازه می دهد تا در طول دوره یا برنامه مشخص شده در یک موسسه مورد تایید در کانادا تحصیل کند. در برخی موارد، برای رفتن به مدرسه در کانادا نیازی به مجوز تحصیل ندارید:

 1. اگر دوره یا برنامه ای که قصد تحصیل دارید کمتر از 6 ماه باشد.
 2. اگر یکی از اعضای خانواده یا کارکنان یک نماینده خارجی در کانادا هستید.
 3. اگر عضو یک نیروی مسلح خارجی هستید. با این حال، برای پرواز به کانادا همچنان به مجوز سفر الکترونیکی (eTA) نیاز دارید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

برنامه آنلاین/کاغذی

شما می توانید برای مجوز تحصیل کانادا به صورت آنلاین یا از طریق یک درخواست کاغذی که می توانید از وب سایت شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) دریافت کنید، درخواست دهید.

وب سایت:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

چگونه برنامه را بسازیم؟

1. ابتدا باید یک نامه پذیرش استاندارد از یک ارائه دهنده آموزش عالی معتبر دریافت کنید.

2. مرحله بعدی دریافت بسته درخواست ویزای تحصیلی کانادا است، یا از وب سایت CIC (http://www.cic.gc.ca) یا با تماس با دفتر ویزای محلی خود، یا سفارت یا کنسولگری کانادا در منزل خود. کشور.

3. برای دریافت بسته درخواست خود، باید به چند سوال در مورد خودتان در وب سایت CIC پاسخ دهید. این سوالات تعیین می کند که آیا شما واجد شرایط درخواست آنلاین برای مجوز دانشجویی کانادا هستید یا خیر و چه مدارکی را باید ارائه دهید. اگر واجد شرایط شناخته شوید، یک کد چک لیست شخصی با اعتبار 60 روز دریافت خواهید کرد که برای ارسال درخواست خود به صورت آنلاین به آن نیاز دارید. مطمئن شوید که صفحه حاوی کد خود را برای مراجعات بعدی پرینت بگیرید. این صفحه همچنین شامل راهنمای درخواست، مبلغ شهریه تخمینی، لیستی از اسنادی است که باید همراه با درخواست خود ارسال کنید، و دستورالعمل هایی برای مراحل بعدی شما.

4. هنگامی که برای درخواست آماده شدید، یک حساب MyCIC ایجاد کنید، که در آن کد چک لیست شخصی خود را وارد خواهید کرد. سپس چک لیست اسناد شخصی خود را دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد اسناد خود را به CIC آپلود و ارسال کنید.

5. هنگامی که مدارک و فرم درخواست خود را آماده کردید و هزینه های خود را پرداخت کردید، می توانید درخواست تکمیل شده خود را به CIC ارسال کنید.

6. برخی از متقاضیان ممکن است مجبور باشند در یک مصاحبه در دفتر ویزای محلی خود شرکت کنند.

7. هنگامی که درخواست شما تأیید شد، یک معرفی نامه دریافت خواهید کرد، در حالی که برای دانشجویان کشورهایی که به مجوز الکترونیکی سفر (eTA) و/یا ویزای اقامت موقت نیاز دارند، در صورت نیاز، این نامه صادر خواهد شد. eTA به پاسپورت شما مرتبط می شود. مهم است که با پاسپورتی که هنگام درخواست مجوز تحصیل خود استفاده کرده اید سفر کنید. eTA به مدت پنج سال یا تا زمان انقضای گذرنامه شما معتبر خواهد بود، هر کدام که زودتر برسد.

8. این موارد را همراه با پاسپورت خود، مدارک مالی و نامه پذیرش خود (و هر مدرک دیگری که به شما توصیه شده است) را به آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) در کانادا ارائه دهید، سپس آژانس کانادایی شما را صادر خواهد کرد. اجازه تحصیل می دهد و به شما اجازه دسترسی به کانادا را می دهد. مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی در کانادا عبارتند از:

 • فرم درخواست تکمیل شده؛
 • اصل نامه پذیرش از دانشگاه؛
 • یک پاسپورت/سند مسافرتی معتبر که به شما امکان بازگشت به کشور خود را نیز می دهد. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، این کار ضروری نیست.
 • دو عکس جدید در اندازه پاسپورت، با مشخصات نام و تاریخ تولد در پشت.
 • مدرکی مبنی بر حمایت مالی در طول تحصیل شما که نشان دهنده: هزینه تحصیل + 833 دلار کانادا در ماه (برای همه استان ها، به جز کبک) یا هزینه تحصیل + 917 دلار کانادا در ماه (کبک) است.
 • توضیح نامه؛
 • اگر قصد تحصیل در کبک را دارید، به گواهینامه پذیرش کبک، ترجمه انگلیسی و فرانسوی برای مدرک خود، بیانیه مترجم و کپی تایید شده از مدارک اصلی نیز نیاز دارید.
 • مدرکی مبنی بر پرداخت هزینه مجوز تحصیل (150 CAD).

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان پردازش متفاوت است. این بستگی به نوع درخواستی که ارسال می کنید، و محل پردازش آن دارد. برنامه های کاغذی معمولاً دو برابر برنامه های آنلاین طول می کشد. همیشه توصیه می شود زمان های پردازش را از قبل به خوبی بررسی کنید: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

پس از دریافت مجوز تحصیل در کانادا، اگر تصمیم به ادامه تحصیل دارید، می توانید از داخل کانادا برای تمدید آن اقدام کنید.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

شما می توانید در طول ترم های دانشگاه تا 20 ساعت در داخل یا خارج از دانشگاه و در زمان تعطیلات مانند تعطیلات زمستانی یا تابستانی به صورت تمام وقت بدون نیاز به مجوز کار کار کنید. برای واجد شرایط بودن، باید مجوز تحصیل معتبر داشته باشید و دانشجوی تمام وقت باشید. همچنین برای کار در کانادا یا دریافت مزایا و خدمات از برنامه های دولتی به شماره بیمه اجتماعی (SIN) از سرویس کانادا نیاز دارید. اجازه تحصیل شما 90 روز پس از اتمام برنامه تحصیلی شما باطل می شود، بنابراین اگر می خواهید پس از تحصیل در کانادا بمانید و به دنبال کار باشید، باید مجوز کار پس از فارغ التحصیلی دریافت کنید. این برای سه سال اعتبار دارد.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر افسر ویزا مشکوک باشد که هدف متقاضی از رفتن به کانادا نادرست معرفی شده است، ویزای دانشجویی کانادا ممکن است رد شود - اگر یک دوره تحصیلی دلیل واقعی درخواست فرد نبوده است. حتی محتمل‌تر، اثبات وجوه ارائه شده ممکن است برای هزینه‌های مورد انتظار شهریه، غذا، اجاره، و غیره کافی نباشد، یا ممکن است به وضوح برای یک دوره تحصیلی ادعایی کافی نباشد.