Keystone logo
کلمبیا

مطالعه حقوق که در کلمبیا 2024

تحصیل در کلمبیا

کسب مدرک قانون در کلمبیا کلمبیا و همچنین دیگر کشورهای آمریکای لاتین شده است تلاش برای اصلاح فرایند آموزش عالی خود را با ساخت آن را آسان تر برای دانشجویان کم درآمد برای به دست آوردن مدارک تحصیلی آموزش عالی است. تبدیل شدن به یک وکیل در کلمبیا شامل تکمیل مدرک لیسانس در قانون (4 سال). بعد از آن شما می توانید کامل کارشناسی ارشد حقوق (LLM). بسته به تخصص خود را، شما نیاز یا به را امتحان نوار به قانون عمل. کارآموزی متشکل از حداقل یک سال با یک شرکت حقوقی یا مشاور فردی است که گاهی اوقات مورد نیاز قبل از دانش آموزان قانون می تواند بررسی نوار را. بسیاری از وکلا به دست آوردن درجه در کلمبیا را انتخاب کنید وکالت در برزیل، که در آن شهرستانها اقتصادی پر رونق از سائو پائولو و فرصت پیشنهادات ریو دو ژانیرو که کلمبیا را فراهم می کند نیست.وکلای متخصص در شرکت های بزرگ، کسب و کار و قانون قراردادی هیچ مشکل پیدا کردن اشتغال در برزیل در حالی که وکلای جنایی و خانواده تمایل به بیشتر در تقاضا در کلمبیا.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  173
 • اشتراک ابزارها

  24
 • اشتراک اینترنتی

  23
 • حمل و نقل محلی

  30

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  6
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  1

درباره کلمبیا

کلمبیا جمهوری مشروطه واقع در شمال غرب جنوب امریکا و اقیانوس آرام، دریای کارائیب، پرو، برزیل و ونزوئلا هم مرز است. "وسط " قدرت در نظر گرفته داشتن 3 بزرگترین اقتصاد در میان دیگر کشورهای آمریکای جنوبی. دولت کلمبیا 's شده توسط قانون اساسی اصلاح در سال 1991 هدایت و عمل بر اساس اصول "تفکیک قوا ". رئیس دولت و دولت رئيس جمهور کلمبیا، که توسط شورای وزیران و معاون رئیس جمهور حمایت است. شبیه به ساختار دولت ایالات متحده، کلمبیا دارای دو مجلس کنگره، مجلس سنا و اتاق نمایندگان. دیوان عالی کلمبیا قوانین بیش از شعبه قضایی و متشکل از 23 قضات ریاست بر عمران، کار و مجازات اتاق. تاسیس در سال 2005، یک سیستم مدنی مراحل قانونی شده است حفظ خصمانه (هیئت منصفه یا قاضی) روش در همه دادگاه ها اعمال می شود.کلمبیا 'سیستم حقوقی کار تحت قانون مجازات اصلاح از 1938 در اصل ترکیب اصول قانون اسپانیایی، نظام حقوقی کلمبیا است که شباهت قابل توجه به ایالات متحده و قوانین غربی که جنایات به عنوان جنحه یا جنایات را تعریف کنیم. با این حال، کلمبیا 'بازدید کنندگان حداکثر حکم زندان است 24 سال (شبیه به قوانین اسکاندیناوی) بدون در نظر گرفتن جرم و جنایت. مجازات اعدام در کلمبیا بیش از 100 سال پیش منسوخ شد. تقسیم به مناطق قضایی چند حاوی دادگاه برتر که بیش از حداقل سه قاضی ریاست، شهرداری کلمبیا 'ها توسط تخصصی، نوجوان و مدار دادگاه که با استفاده از "وزارت عمومی " وکیل به نمایندگی از افراد در دادگاه تحت نظارت.

نیازمندی‌های ویزا

 • ویزای مهاجرتی دسته 9 (ویزای M-9) - جایگزین ویزای قدیمی TP-3 از 15 دسامبر 2017.
 • اگر دوره شما کمتر از 6 ماه طول بکشد، ممکن است بتوانید از ویزای توریستی استفاده کنید.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای مهاجرتی دسته 9 (ویزای M-9); ویزای توریستی

قیمت و ارز

هزینه ویزا به ملیت شما بستگی دارد. برای متقاضیان ایالات متحده، هزینه ویزای دانشجویی M-9 67 دلار آمریکا است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

برای واجد شرایط بودن برای ویزای دانشجویی کلمبیا، باید در یک موسسه آموزشی واجد شرایط در کلمبیا با شدت کلاس حداقل 10 ساعت در هفته ثبت نام کرده باشید.

در صورتی که در یک دوره 3 ماهه یا بیشتر ثبت نام می کنید، همه دانشگاه ها از شما می خواهند که ویزای دانشجویی داشته باشید.

اتباع چندین کشور از جمله استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، بریتانیا و ایالات متحده برای ورود به کلمبیا به عنوان توریست تا 90 روز نیازی به ویزا ندارند. ویزای "توریستی" کلمبیا یک ویزای رسمی نیست. این فقط یک مهر در پاسپورت شماست. علاوه بر این، ویزای "توریستی" را می توان در هر دفتر مهاجرت کلمبیا در کشور 90 روز تمدید کرد. اگر در یک مدرسه غیر معتبر برای مدت کوتاه‌تر از 180 روز تحصیل می‌کنید، می‌توانید تحت مجوز توریستی معمولی (PIP-5) این کار را انجام دهید و نیازی به درخواست ویزا ندارید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کنسولگری کلمبیا یا آنلاین

شما می توانید برای ویزای دانشجویی کلمبیا در کنسولگری کلمبیا یا به صورت آنلاین درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

اگر به صورت آنلاین درخواست می دهید، به موارد زیر نیاز دارید:

 • فتوکپی صفحه اول پاسپورت معتبر همراه با اطلاعات شخصی شما.
 • فتوکپی صفحه پاسپورت شما با آخرین مهر ورود یا خروج از کلمبیا.
 • اگر ویزای قبلی کلمبیا داشته اید، یک فتوکپی از این ویزا.
 • فتوکپی فرم ثبت نام دانشگاه با امضای مسئول مدرسه.
 • گواهی یا مدرکی از مدرسه مبنی بر اینکه برنامه کلاس حداقل ده (10) ساعت در هفته است.
 • فتوکپی “گواهی وجود و وکالت قانونی” از دانشگاه.
 • مجوز والدین و تعیین فرد مسئول برای دانش آموز در طول اقامت وی در کلمبیا، توسط یک دفتر اسناد رسمی یا کنسول کلمبیایی در مورد افراد زیر سن قانونی تأیید شده است.
 • نامه ای (به زبان اسپانیایی) از طرف مسئول اقتصادی دانشجو که هزینه های دانشجو را تضمین می کند و مدارکی که نشان دهنده پرداخت بدهی اقتصادی است. اگر دانشجو هستید، در نامه باید بگوید که در کلمبیا مسئولیت مالی خود را بر عهده خواهید داشت. برای نشان دادن «توان پرداخت بدهی اقتصادی» می‌توانید از «گواهینامه» بانکی استفاده کنید که نشان می‌دهد میانگین موجودی در شش ماه گذشته بیش از ۱۰ برابر حداقل دستمزد قانونی در کلمبیا یا ۷٬۸۱۲٬۴۲۰ پزو (۲٬۶۰۵ دلار به نرخ مبادله ۳٬۰۰۰ پزو به دلار آمریکا) است. در سال 2018. و این گواهی باید محضری و ترجمه شود. یا می توانید شش ماه صورتحساب بانکی را بدون نیاز به ترجمه ارائه دهید. همچنین، از صورت‌حساب‌های کارت اعتباری که موجودی کافی را نشان می‌دهند، می‌توان استفاده کرد.
 • عکس چهره به سبک پاسپورتی با پس زمینه سفید به ابعاد 3 سانتی متر عرض x 4 سانتی متر ارتفاع حداکثر حجم فایل jpg 300 کیلوبایت برای درخواست آنلاین.

اگر کنسولگری شما اجازه درخواست آنلاین را به شما نمی دهد، در زمان ملاقات مدارک ذکر شده در بالا را به کنسولگری ببرید و مراحلی را که نشان می دهد تکمیل کنید. برنامه آنلاین برای شما، تمام اسناد خود را اسکن کرده و به شما برگرداند و همچنین با دوربین دیجیتال عکس خود را بگیرید.

هنگامی که ویزای الکترونیکی خود را دریافت کردید، باید به کنسولگری کلمبیا بروید تا آن را روی پاسپورت خود مهر کنید.

پس از اینکه ویزای دانشجویی کلمبیا را با موفقیت دریافت کردید، حداکثر 15 روز فرصت دارید تا ویزای خود را در Migración کلمبیا ثبت کنید تا Cedula de Extranjeria (شناسه کلمبیایی برای خارجی ها) دریافت کنید. این کار باید حضوری انجام شود.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

مدت زمان داده شده برای ویزای دانشجویی کلمبیا به مدت زمان ثبت نام برنامه ریزی شده شما بستگی دارد و می تواند تا سه سال باشد.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

با ویزای دانشجویی M-9، شما اجازه کار در کلمبیا را ندارید.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.