Keystone logo
آمریکا

مطالعه حقوق که در آمریکا 2024

تحصیل در آمریکا

مدارک تحصیلی قانون در ایالات آمریکا بیشتر ایالات متحده نیاز متقاضیان برای برگزاری مدرک دکتر (JD) درجه از دانشکده حقوق معتبر. این دوره سه ساله از مطالعه شرح زیر تکمیل چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی در هر موضوع. این سیستم به طور قابل توجهی از بسیاری از کشورهای دیگر که در آن دانش آموزان فورا وارد دانشکده حقوق و پس از اتمام دوره متوسطه متفاوت است. در نظر گرفته یک رشته دانشگاهی و حرفه ای، JD به درجه کارشناسی ارشد برابر است. در حالی که کمتر شایع، برخی از مدارس نیز ارائه استاد ساله از قانون (LLM) ارائه می دهد که فرصت ها برای تخصص، و همچنین به عنوان مدرک دکترا دانشگاهی معتبر در قانون دکترای رشته علوم قضایی (SJD). قبل از اینکه اجازه می دهد تا به وکالت، بیشتر دانش آموزان از سوی دولت که در آن تمرین امتحان نوار به تصویب و نشان استاندارد کاراکتر مورد نیاز است. از آنجا که ایالات اداره نوار، می توان آن را مفید برای حضور در دانشکده حقوق در منطقه که در آن شما را برنامه ریزی برای تمرین.قانون آموزش عالی در ایالات متحده با توجه به کانون وکلای آمریکا (ABA)، در مجموع از 202 دانشکده های حقوق-ABA مصوب در ایالات متحده در سال اول مدرک دکتر معمولا در مورد موضوعات اساسی قانون تمرکز وجود دارد، در حالی که سال دومی را می توان سفارشی را با توجه به منافع دانش آموز. در حالی که بسیاری از وکلا غیررسمی تخصص، هیچ تمایز حقوقی بین نوع عمل وجود دارد. یکی از مشخصه های آموزش دانشکده حقوق در ایالات متحده استفاده از روش سقراطی، که در آن دانش آموزان به طور مستقیم بر روی نام برای پاسخ به سوالات به جای سخنرانی عمومی است. شهریه بسته به مدرسه شرکت می کنید، با متوسط ​​شهریه مدارس خصوصی در مجموع فقط بیش از 40،000 دلار بنا بر اخبار آمریکا و گزارش جهانی. یک بار دیگر، هزینه ممکن است از یک نهاد به دیگر متفاوت است. برنامه زیر را در تقویم استاندارد US دانشگاهی برای آموزش عالی از ماه سپتامبر تا ماه مه. در حالی که از وارد شدن به دانشکده حقوق در ایالات متحدهاست به شدت رقابتی، دانشجویان بین المللی در تقاضا به طور فزاینده ای. مشاغل در قانون به طور کلی در نظر گرفته می شود هر دو سودآور و با ارزش. علاوه بر این، تحقیقات نشان می دهد که اشتغال وکیل در طول دهه گذشته پیشی گرفته است اکثر مشاغل دیگر. تعداد زیادی از قانون فارغ التحصیلان را انتخاب کنید تا به عنوان وکیل کار نمی کند، به جای دنبال کردن حرفه در کسب و کار، دولت و سایر صنایع.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  944
 • اشتراک ابزارها

  65
 • اشتراک اینترنتی

  65
 • حمل و نقل محلی

  64

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره آمریکا

ایالات متحده آمریکا در نیمکره شمالی در شمال امریکا واقع، درست در جنوب کانادا و شمال مرز مکزیک. 48 ایالت به هم پیوسته و همچنین آلاسکا و جزایر هاوایی: این است که از 50 ایالت تشکیل شده است. جامعه از ایالات متحده آمریکا به عنوان متنوع به عنوان کشور خود است. هیچ سیستم طبقه هر چند برخی ممکن است که نقطه استدلال می کنند، با توجه به اقتصاد فعلی وجود دارد. بسیاری از کارآفرینان و افراد ثروتمند که ساخته شده اند ثروت خود را وجود دارد، و کارگران کارخانه ساخت حداقل دستمزد وجود دارد. ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ با آزادی های بسیاری برای کسانی که انتخاب می کنید به آن جای خود را به مطالعه و یا به زندگی می کنند را می باشد. تحصیل در ایالات متحده آمریکا ارائه می دهد فرصت های زیادی هیجان انگیز است. بالا در لیست ویژگی های ایالات متحده 'سیستم فوق العاده ای آن بالاتر آموزش و پرورش، که باعث می شود آن یک قسمت را بسیار پرطرفدار برای دانشجویان بین المللی، از جمله کسانی که به دنبال درجه قانون است. ایالات متحده حقوقی سیستم ایالات متحدهنظام حقوقی شامل یک سیستم به هم پیوسته کنترل و توازن، شامل مقامات قضایی، نظارتی و دولتی. با هم، این اشخاص اداره و اجرای قوانین کشور در سراسر سطح فدرال، ایالتی و محلی است. قانون اساسی ایالات متحده ارزانی قدرت خاص بر دولت فدرال آن است که صلاحیت بیش از موارد خاص - مانند آنهایی که مربوط به قوانین فدرال، دولت های خارجی و درگیری بین کشورهای. فراتر از آن، هر ایالت دارای نهادهای حکومتی خود را دارد. هر حزب حق برخورداری از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه متشکل از 12 شهروندانی که ارزیابی شواهد و رسیدن به یک حکم است. اغلب موارد حقوقی در ایالات متحده قبل از رسیدن به محاکمه از طریق حرکت قانونی یا حل و فصل قبل از رسیدن به دادگاه حل شود. وکلا هستند یک بخش اساسی از نظام حقوقی ایالات متحده و مسئول دفاع از مشتریان خود می باشد. آنها توسط دولت که در آن تمرین محفوظ است.

نیازمندی‌های ویزا

1) ویزای F - این نوع ویزا برای دانشجویان بین المللی است که قصد دارند مدرک تحصیلی خود را در کالج یا دانشگاه معتبر ایالات متحده دنبال کنند یا در یک دانشگاه یا موسسه فشرده زبان انگلیسی تحصیل کنند. سه نوع ویزای F وجود دارد:

 • ویزای F-1 برای دانشجویان تمام وقت؛
 • ویزای F-2 برای وابستگان دارندگان ویزای F-1 (همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال، از جمله زوج های متاهل همجنس)؛
 • ویزای F-3 برای "مسافران مرزی" - دانش آموزان مکزیکی و کانادایی که در کشور مبدأ خود اقامت دارند و در مدرسه نیمه وقت یا تمام وقت در ایالات متحده تحصیل می کنند.

2) ویزای M – این نوع ویزا برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند به تحصیل یا آموزش غیر آکادمیک یا حرفه ای در موسسه ای در ایالات متحده بپردازند. سه نوع ویزای M وجود دارد:

 • ویزای M-1 برای دانش آموزانی که در تحصیلات حرفه ای یا غیر آکادمیک مشغول هستند.
 • ویزای M-2 برای وابستگان دارندگان ویزای M-1؛
 • ویزای M-3 برای «مسافران مرزی» مانند ویزای F-3، اما برای تحصیلات حرفه ای یا غیر آکادمیک.

3) ویزای J - این نوع ویزا برای بازدیدکنندگان تبادل بین المللی است که در برنامه هایی در ایالات متحده که تبادل فرهنگی را ترویج می کنند شرکت می کنند. همه متقاضیان باید معیارهای واجد شرایط بودن برنامه مورد نظر را داشته باشند و توسط بخش خصوصی یا برنامه دولتی حمایت شوند. دارندگان ویزای J معمولاً برای مدت کوتاهی، شاید یک یا دو ترم، در ایالات متحده می مانند. دارندگان ویزای J-1 باید حداقل به مدت دو سال در پایان برنامه تبادل بازدیدکنندگان خود به کشور خود بازگردند. دو نوع ویزای J وجود دارد:

 • ویزای J-1 برای دانشجویان مبادله ای در برنامه تبادل مربوطه؛
 • ویزای J-2 برای وابستگان دارندگان ویزای J-1.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای F; ویزای M؛ ویزای جی

قیمت و ارز

USD 200

شما باید هزینه SEVIS (200 دلار آمریکا) را بپردازید که هزینه سیستم کامپیوتری مورد استفاده برای ثبت اقامت شما در ایالات متحده را پشتیبانی می کند. برای پرداخت هزینه به https://fmjfee.com/index.html مراجعه کنید و مطمئن شوید که یک کپی از رسید خود را پرینت کرده و در مصاحبه ویزا بیاورید. شما باید هزینه SEVIS را حداقل سه روز قبل از تاریخ مصاحبه ویزای خود بپردازید.

همچنین باید 160 دلار آمریکا اضافی برای هزینه درخواست ویزا در کشور خود در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده یا در بانکی که سفارت تعیین کرده است بپردازید.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ایالات متحده می آیند باید برای ویزای F، ویزای J یا ویزای M اقدام کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

برخط

هر سفارت ایالات متحده دارای یک وب سایت است که دستورالعمل هایی در مورد نحوه تعیین وقت مصاحبه و سایر اطلاعات در مورد روند درخواست ویزا ارائه می دهد.

وب سایت:http://www.usembassy.gov/

چگونه برنامه را بسازیم؟

 1. ابتدا، مدرسه یا دانشگاه شما فرمی را برای شما ارسال می‌کند که تأیید می‌کند در مؤسسه‌ای که توسط خدمات شهروندی و تابعیت ایالات متحده (USCIS) برای ثبت‌نام دانشجویان غیرمهاجر مجاز است پذیرفته شده‌اید.
 2. دوم، باید برای مصاحبه ویزا وقت بگیرید و هزینه های لازم را بپردازید.
 3. سوم، ایالات متحده از فرم جدید درخواست ویزای غیر مهاجرتی، DS-160 استفاده می کند که باید به صورت آنلاین تکمیل شود. این فرم جایگزین تمام فرم های دیگر می شود.
 4. چهارم، برای مصاحبه ویزای خود آماده شوید. بسیار مهم است که از قبل برای ویزای خود اقدام کنید، زیرا در صورت تأخیر در سفارت، یا اگر می خواهید در صورت رد تصمیم خود درخواست تجدید نظر کنید، زمان بیشتری به شما می دهد. آنچه می پوشید مهم است و لباس تجاری مناسب است.

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه ویزا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه پس از مدت اقامت شما در ایالات متحده. همچنین ممکن است لازم باشد تمام گذرنامه های فعلی و قدیمی خود را به همراه داشته باشید.
 • فرم SEVIS امضا شده I-20 یا DS-2019 (شامل فرم های فردی برای همسر/فرزندان)
 • فرم DS-7002 (فقط برای متقاضیان ویزای کارآموز و کارآموز J-1)
 • رسید هزینه SEVIS
 • صفحه تایید برنامه DS-160 با بارکد و شماره شناسه برنامه
 • رسید تایید پرداخت هزینه MRV
 • کپی پرینت نامه مصاحبه ویزا
 • 1-2 عکس در قالب توضیح داده شده در شرایط عکس.

همچنین باید آماده ارائه مدارک زیر باشید:

 • ریز نمرات و مدارک تحصیلی از موسسات قبلی حضور داشتند
 • نمرات آزمون های استاندارد مورد نیاز موسسه آموزشی مانند تافل، LSAT، GRE، GMAT و غیره.
 • شواهد مالی که نشان می دهد شما یا حامی مالی شما (یعنی والدین یا یک حامی دولتی) دارای بودجه کافی برای پوشش هزینه های تحصیل، سفر و زندگی شما در طول اقامت شما در ایالات متحده است.

همچنین می‌توانید فهرست کتبی جداگانه‌ای از تمام کارفرمایان قبلی و مدارسی که در آن شرکت کرده‌اید را برای مرجع به همراه داشته باشید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

درخواست برای ویزای دانشجویی ایالات متحده می تواند یک پروسه طولانی باشد، بنابراین مطمئن شوید که از قبل آماده سازی را شروع کرده اید – حداقل سه تا پنج ماه قبل از شروع دوره. ویزای دانشجویی می تواند تا 120 روز قبل از تاریخ مندرج در فرم I-20 شما صادر شود. ویزاهای بازدیدکننده تبادلی را می توان در هر زمانی قبل از تاریخ DS-2019 صادر کرد.

زمان پردازش

3 Months

فرصتهای کاری

ویزای F1 و J1 امکان استخدام در ایالات متحده را در طول اقامت شما فراهم می کند، در حالی که ویزای M1 این امکان را ندارد. دانشجویان با ویزای F-1 می توانند 20 ساعت در هفته یا کمتر در محوطه دانشگاه کار کنند. دانش آموزانی که مایل به کار طولانی تر و خارج از دانشگاه هستند باید مجوز قبلی از خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) دریافت کنند. دارندگان ویزای J-2 ممکن است مجوز کار را از USCIS درخواست کنند. دارندگان ویزای F-2 و M-اجازه کار ندارند و در صورت جستجوی کار باید ویزای کاری مناسب را دریافت کنند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

شایع ترین دلیل رد درخواست دانشجو یا بازدیدکننده مبادله ای این است که فرد متقاضی ویزا به افسر ویزا ثابت نکرده است که پس از اتمام تحصیلات خود در ایالات متحده به کشور خود بازخواهد گشت در صورتی که ویزا به شما رد شود. ممکن است کاری وجود داشته باشد که می توانید برای لغو انکار انجام دهید، و می توانید در مورد تصمیم تجدید نظر کنید. در بیشتر موارد، شما نیاز به ارائه اسناد اضافی دارید که با درخواست اولیه ارائه نشده است.