Keystone logo
بیابید

گواهی حقوقی

چه چیزی را مطالعه کنیم
کجا درس بخوانیم

گواهینامه های حقوق یا گواهی های تحصیلات حقوقی، گواهینامه ای در سطح فارغ التحصیلی است که تخصص را در یک موضوع یا رشته انتخاب شده منتقل می کند. گواهینامه های حقوقی برای افزایش درک دانشجویان از نظریه حقوق و چارچوب سیستم های حقوقی طراحی شده اند. گواهینامه های حقوقی اغلب توسط دانشکده حقوق دانشگاه ارائه و اعطا می شود.

دانش‌آموزان ممکن است به دلایل متعددی گواهینامه حقوق را تکمیل کنند. برای دانشجویان سال اول حقوق، گواهینامه های حقوق می تواند راهی برای سفارشی کردن یک برنامه حقوقی در جهت علایق علمی خاص یا اهداف شغلی باشد. گواهینامه های حقوقی همچنین می توانند به سطوح بالاتر آموزش حقوقی مانند LLM دسترسی داشته باشند. برخی از کارفرمایان ممکن است به گواهینامه های حقوقی به عنوان اطمینان از تخصص و تعهد یک نامزد در زمینه قانون نگاه مثبت داشته باشند. در بیشتر موارد، پذیرش در برنامه گواهینامه حقوق مستلزم این است که دانشجو دانشجوی حقوق باشد. با این حال، برخی از گواهی ها بین رشته ای هستند و ممکن است توسط دانشجویان رشته های دیگر مانند تجارت یا پزشکی اخذ شود.

وکلای بالقوه ممکن است بخواهند یک گواهینامه حقوقی را تکمیل کنند تا صلاحیت خود را افزایش دهند و شانس خود را برای کار در یک رشته انتخابی بهتر کنند. گواهینامه های حقوقی همچنین می تواند برای دنبال کردن شغلی به عنوان مشاور حقوقی، مشاور حقوقی یا رئیس یک بخش حقوقی در یک شرکت یا تجارت استفاده شود.

اگر دانشجوی سال اول حقوق هستید، ممکن است بخواهید مدرک حقوق را در نظر بگیرید. گواهینامه ها را می توان از طریق برنامه ای که با آن تحصیل می کنید یا از طریق یک موسسه جداگانه تکمیل می شود. برخی از دانشگاه ها و دانشکده های حقوق گواهینامه های حقوقی را به صورت آنلاین یا از طریق برنامه های آموزش از راه دور ارائه می دهند. اگر مدرک حقوق بدون مدرک حقوق را مد نظر دارید، مهم است که از داشتن پیش نیازها و شرایط لازم اطمینان حاصل کنید.

برنامه های جدید اضافه شده