Keystone logo
پیدا کنید برنامه MLS خود را پیدا کنید

برنامه MLS خود را

چه چیزی را مطالعه کنیم
کجا درس بخوانیم

کارشناسی ارشد مطالعات حقوقی (MLS) یک مدرک حقوقی سطح بالاتری است که هدف آن متخصصانی است که می خواهند تخصص حقوقی خود را افزایش دهند. مدارک MLS همچنین به عنوان مدرک کارشناسی ارشد مطالعات حقوق (MSL)، کارشناسی ارشد علوم حقوق، یا کارشناسی ارشد حقوقی (JM) شناخته می شود. مدرک MLS توسط برخی از دانشکده های حقوق ارائه می شود و اکنون اغلب به صورت آنلاین و از طریق برنامه های آموزش از راه دور ارائه می شود.

هدف از MLS اعطای تخصص حقوقی به دانشجویان یا متخصصانی است که قصد وکالت را ندارند. آنها همچنین می توانند توسط دانشجویان دکترا که رشته های آنها تمرکز قانونی دارند یا برای صدور گواهینامه متخصصانی که با قوانین و مقررات همکاری نزدیک دارند، استفاده شوند. میزان، تمرکز و چارچوب مدرک MLS توسط موسسه اعطا کننده مدرک تعیین می شود. دانشجویان آینده نگر مدارک MLS را در تخصص های مختلفی از جمله مقررات، مدیریت، روزنامه نگاری و حتی اخلاق زیستی ارائه می کنند.

در حالی که مدارک MLS به فارغ التحصیلان صلاحیتی برای وکالت نمی دهد، اما پایه و اساس جامعی در درک قانون و مقررات ارائه می دهد. اکثر مدارک MLS را می توان در یک سال تکمیل کرد و اغلب به عنوان برنامه های پاره وقت یا آنلاین در دسترس است. دانش آموزانی که MLS را تکمیل می کنند، عموماً تحقیقات بین رشته ای مربوط به حوزه حقوق یا حرفه مورد علاقه خود را انجام می دهند. اغلب متوجه می شوید که مدارک MLS به طور مشترک بین دانشکده حقوق و بخش مربوط به تخصص مدرک ارائه می شود.

اگر شما حرفه ای هستید که از نزدیک با قوانین و مقررات کار می کنید یا دانشجوی دکترا هستید که می خواهید درک عمیق تری از قوانین مرتبط با تحقیقات خود داشته باشید، تکمیل MLS یک راه عالی برای کسب تخصص است.

برنامه های جدید اضافه شده