Keystone logo
Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

مقدمه

دانشگاه آبراهام لینکلن یک نهاد آنلاین ارائه در سراسر کشور معتبر مدرک برنامه دکتر، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دیپلم / گواهی است.

آهنگ های مدرک آنلاین ALU را عملی و مقرون به صرفه هستند، با استفاده از پیشرفته، تکنولوژی تعاملی آسان برای یادگیری،. کسب مدرک خود را به طور کامل آنلاین در قانون، عدالت کیفری، کسب و کار، فناوری اطلاعات، مطالعات حقوقی، و بیشتر.

کسب قانون آنلاین شما مدرک

ALU یکی از مدارس برتر قانون کالیفرنیا ارائه یک به طور کامل آنلاین درجه مدرک دکترای حقوق است - ما یک پیشگام افتخار در آموزش از راه دور قانونی است. ALU است با کمیته نوار محققین از نوار ایالت کالیفرنیا در رده مدرسه آموزش از راه دور unaccredited ثبت شده است.

دانشگاه اینترنتی ALU: مراقبت، اتصال، ایجاد ماموریت ALU است که به ارائه فرصت های یادگیری مادام العمر برای دانش آموزانی که ممکن است توسط موسسات آموزشی سنتی محروم.

هدف از هر ALU اعضای هیئت علمی و کارکنان عضو است که برای ارائه جذاب، آموزش مربوطه و واقعی، حمایت از دانشجویان شخصی. مدرسان اهميت دادن در مورد شرایط منحصر به فرد دانش آموزان. ALU متصل با دانش آموزان با ارائه یک حس تعلق و جشن موفقیت دانش آموز و کمک به جوامع ما در خدمت. ما افتخار می کنیم نرخ احتباس ما و روابط فارغ التحصیلان ما هستند.

دانشگاه آبراهام لینکلن الهام بخش و دانش آموزان ما را تشویق می کند به تسخیر چالش ها و رسیدن به کمال بالقوه خود را با دستیابی به اهداف خود در جامعه دانشگاهی یادگیری مادام العمر. با انجام این کار، ما را بهبود بخشد و به جوامع ما کمک می کنند و ايجاد كردن آینده ما به دنبال.

مکان ها

  • Los Angeles

    Abraham Lincoln University, 3530 Wilshire Blvd, Ste 1430, CA 90010, Los Angeles

    سوالات