Keystone logo
American University

American University

American University

مقدمه

American University از قدرت و هدف تحصیل، یادگیری و جامعه برای تأثیرگذاری بر دنیای در حال تغییر ما استفاده می کند. از پایداری گرفته تا عدالت اجتماعی تا علوم، اساتید، دانشجویان، کارکنان و فارغ التحصیلان دانشگاه AU عاملان تغییر هستند.

American University یک مؤسسه خصوصی و برجسته است که در سال 1893 تأسیس شد و در پایتخت کشور واشنگتن دی سی واقع شده است. با تمرکز رقابتی بین رشته‌ای قوی، برنامه‌های دانشگاهی مبتنی بر سیاست، و فعالان دانشجویی و فارغ‌التحصیلان تأثیرگذار، AU بیش از 135 برنامه کارشناسی ارشد را از هفت مدرسه ارائه می‌کند.

دانشگاهی به اندازه‌ای کوچک که به شما امکان می‌دهد احساس کنید دیده می‌شوید و به اندازه کافی بزرگ است که چهره‌های تاریخی را به محوطه دانشگاه جذب کند تا جامعه ما را در مورد مسائل مهم درگیر کند. American University به دلیل آماده‌سازی نسل‌هایی از دانشمندان که به رهبران عمومی ملی و بین‌المللی تبدیل می‌شوند و عوامل تغییر در سراسر جامعه جهانی ما شناخته می‌شوند.

ماموریت

برای پیشرفت دانش، پرورش کنجکاوی فکری، ایجاد جامعه و توانمندسازی زندگی با هدف، خدمت و رهبری.

چشم انداز

American University یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو دانشجو محور است که در آن زبان آموزان پرشور، رهبران جسور، دانشمندان متعهد، مبتکران و شهروندان فعال قدرت کشف مشارکتی را آزاد می کنند. ما با سازمان‌های کلیدی در واشنگتن، دی سی، منطقه و سراسر جهان همکاری می‌کنیم تا شرایط انسانی را بهبود بخشیم، از طیف وسیعی از تجربیات و دوره‌های کارآموزی بیاموزیم، تغییرات معناداری ایجاد کنیم، و به چالش‌های کنونی و نوظهور جامعه رسیدگی کنیم.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  دانش آموزان بین المللی

  مهارت در زبان انگلیسی

  مکان ها

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  سوالات