Keystone logo
American University LL.M. در حقوق بین الملل بشر و حقوق بشردوستانه
American University

LL.M. در حقوق بین الملل بشر و حقوق بشردوستانه

Washington, آمریکا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۴۳٬۱۱۶ / per semester *

در محوطه دانشگاه

* 43,116 دلار (تمام وقت) یا 30,433 دلار (پاره وقت)

مقدمه

برنامه حقوق بین‌الملل کالج حقوق واشنگتن American University (AUWCL) بر اساس گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده در سال 2021 در بین تمام دانشکده‌های حقوق در کشور رتبه ششم را دارد!

در سال 2015، LL.M. در حقوق بشر و حقوق بشردوستانه (HRHL LL.M.) اولین برنامه ترکیبی در نوع خود بود که دوره های مجازی و داخلی را در واشنگتن دی سی ارائه می کرد. همچنین اولین LL.M شناخته شده ABA است. برنامه در ایالات متحده به زبان اسپانیایی موجود است. HRHL LL.M. بدون تردید به نیاز به آموزش تخصصی در حقوق بین الملل حقوق بشر می پردازد. دانش آموزان دانش عملی را از کارشناسان برتر در زمینه حقوق بشر ادغام می کنند و در عین حال مشاغل حرفه ای خود را تغذیه می کنند و موقعیت HRHL LL.M. به عنوان یکی از موسسات برتر در ایالات متحده و در سراسر جهان. LL.M. گروه معتبری از AUWCL و هیئت علمی بین المللی شامل بیش از 40 متخصص مشهور جهان را گرد هم می آورد. این اساتید متخصص تجربیات عمیق خود را به عنوان روسای جمهور و قضات دادگاه های بین المللی و منطقه ای، روسای سابق کمیسیون بین آمریکایی حقوق بشر، گزارشگران ویژه سازمان ملل، اعضای کمیته های حقوق بشر سازمان ملل متحد و رهبران سازمان های جامعه مدنی به ارمغان می آورند.

امروز، HRHL LL.M. سه روش مختلف را برای تکمیل برنامه ارائه می دهد: داخلی، ترکیبی و آنلاین. هدف ما این است که با دانش آموزان در جایی که هستند ملاقات کنیم و امکان آموزش انعطاف پذیر و با کیفیت را فراهم کنیم.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات