Keystone logo
© ©ARU
Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

مقدمه

ARU یک دانشگاه نوآور جهانی است که از 185 کشور جهان برای تحصیل با ما آمده اند. ما در رتبه بندی دانشگاه های جهان در The Times Higher Education 2021 2021 - و یکی از 40 دانشگاه برتر انگلستان ، بار دیگر به عنوان یکی از 350 موسسه برتر جهان معرفی شدیم.

جامعه ما برای ما فوق العاده مهم است و ما به نقشی که در شهرهای خود و منطقه وسیع تری ایفا می کنیم - از جمله تأثیر مثبت بر مشاغل و اقتصاد محلی - افتخار می کنیم.*

دانش‌آموزان، مشاغل و شرکا از امکانات فوق‌العاده‌ای بهره می‌برند که شامل دانشکده پزشکی جدید ما در چلمزفورد و مرکز علمی در کمبریج می‌شود. بسیاری از امکانات، فعالیت ها و رویدادهای ما به روی جامعه گسترده تر باز است.

چرا ARU را انتخاب می کنیم؟

دلایل بسیاری وجود دارد.

هدف - آرزو

ما نه تنها برای خودمان ، بلکه برای دانش آموزان خود بلندپرواز هستیم.

ما در رتبه بندی دانشگاه های تایمز Higher Education World University 2021 ، برای پنجمین سال پیاپی - و یکی از 40 دانشگاه برتر انگلستان ، به عنوان یکی از 350 موسسه برتر جهان شناخته شده ایم. ما همچنین در فهرست 10 نفر برتر برای مشارکت اجتماعی در The Times Good Guide University 2021 قرار گرفته ایم.

دانشجویان در قلب دانشگاه ما هستند و ما خوشحالیم که دانشجویان دوره آخر ما نیز تجربه آموزشی خود را بسیار ارزیابی می کنند

تعالی

ما در جدول لیگ نگهبان 2021 به عنوان دانشگاه پیشرو در آموزش و علوم ورزشی انگلستان معرفی شدیم. ما بسیار خوشحالیم که یکی از 20 دانشگاه برتر انگلستان برای "ارزش افزوده" هستیم ، که نشان می دهد ما چقدر از دانشجویان خود ، فارغ از سابقه ، در جهت دستیابی به پتانسیل خود حمایت می کنیم.

علاوه بر این، جایزه نقره ای چارچوب تعالی تدریس (TEF) ما کیفیت دوره های ما و سطح بالای رضایت دانش آموزان را به رسمیت می شناسد.

همکاری

ما مکانی هستیم که در آن همکاری، تحقیق و فعالیت های علمی به همه چیزهایی که انجام می دهیم اطلاع رسانی می کند. بسیاری از دوره های ما توسط صنعت به رسمیت شناخته می شوند و تعداد زیادی از آنها به طور حرفه ای معتبر هستند، و دانشجویان ما را برای شغل آماده می کنند.

هر سال ما همچنین به 2000 کسب و کار با کارآموزان، آموزش، تحقیقات و برنامه های مشارکتی کمک می کنیم تا رشد کنند.

تأثیر

ما در مورد دنیای خود هدفمند، چالش برانگیز و کنجکاو هستیم. برتری آکادمیک ما توسط نهادهای تأمین مالی آموزش عالی بریتانیا، با 12 حوزه به عنوان تولیدکننده تحقیقات پیشرو در جهان، به رسمیت شناخته شده است. ما تحقیقات تاثیرگذاری را ارائه می‌دهیم که به مسائل مهم رسیدگی می‌کند و تفاوت ایجاد می‌کند، از نجات جان گرفته تا صرفه‌جویی در آب.**

شرکت، پروژه

در حالی که سر ما پر از جاه طلبی است، پاهایمان در دنیای اطرافمان کاشته شده است. ما به خود می بالیم که به همان اندازه مبتکر هستیم و این ویژگی ها را در دانش آموزان خود پرورش می دهیم، با راهنمایی، پشتیبانی و بودجه راه اندازی که از طریق آکادمی سازمانی Anglia Ruskin ارائه می شود.

اشتیاق

نگرش محض توانمندی ما را از دیگران متمایز می کند. ما دریافتیم که اشتیاق عفونی است ، اجازه می دهد نتایج به خودی خود صحبت کنند و تنها دانشگاه بریتانیا است که به عنوان "ستاره در حال ظهور" جهانی نامگذاری شده است. ***

* تحقیقات انجام شده توسط Hatch Regeneris برای اتحادیه دانشگاه و کالج ، 2020

** چارچوب تعالی پژوهش (REF) 2014

*** مشاوران آموزش عالی Firetail ، جدول منتشر شده در Times Higher Education ، آگوست 2016

تاریخ ما

داستان ما در سال 1858 زمانی شروع می شود که منتقد هنری، حامی و بشردوست جان راسکین مدرسه هنر کمبریج را افتتاح کرد. مدرسه هنر رشد کرد و تبدیل به Anglia Ruskin University شد که به ARU خلاصه شد و هنوز در قلب پردیس امروزی ما در کمبریج است.

تبدیل شدن به ARU

در طول سالها ، تعدادی از کالج ها و م institسسات بخشی از ARU شده اند. آنها شامل کالج هنر و فناوری کمبریج شایر (CCAT) و م Instituteسسه آموزش عالی اسکس (قبلاً موسسه چلمر-خود از کالج فنی مید اسکس و کالج آموزشی برنت وود تشکیل شده است) می شوند. در ابتدا ، این کالج ها با هم ترکیب شدند و تبدیل به پلی تکنیک آنگلیا شدند و سپس در سال 1992 به دانشگاه پلی تکنیک آنگلیا تبدیل شدند.

حضور ملی و بین المللی

علاوه بر چهار پردیس اصلی ما ، تعدادی موسسه همکار در بریتانیا و خارج از کشور داریم که به شما این امکان را می دهد تا برای مدرک ARU در نزدیکی خانه خود تحصیل کنید. اولین مشارکت ها در اوایل دهه 1990 شکل گرفت.

دفتر بین المللی ما که در سال 1992 راه اندازی شد، پیوندهای بیشتر را تقویت می کند و اطمینان می دهد که دانشجویان بین المللی ما حمایت و اطلاعاتی را که نیاز دارند دریافت می کنند.

دوره های آموزشی

تخصص اولیه ما در هنر و آموزش گسترش یافته است و امروزه دوره هایی را در زمینه محاسبات و فناوری، مهندسی، حقوق، تجارت، اقتصاد، علوم زیستی و غیره ارائه می دهیم.

ما از سال 1992 که آموزش پرستاری از مقامات بهداشتی محلی به ARU منتقل شد، در زمینه بهداشت و مراقبت های اجتماعی پیشرو هستیم. ماماها، پیراپزشکان، پزشکان بخش عمل و مددکاران اجتماعی و همچنین سه دوره پرستاری بسیار مورد توجه خود را آموزش می دهیم.

البته هنوز هم هنر و آموزش برای ما مهم است. ما در محوطه دانشگاه چلمزفورد و در کالج شریک خود در پیتربورو، متخصصان ابتدایی را آموزش می دهیم. تصویرسازی کتاب کودکان کارشناسی ارشد ما یک دوره مشهور جهانی است که بر اساس سنت دیرینه مدرسه هنر کمبریج بنا شده است. ما تغییرات قرن بیست و یکمی را در دوره های هنرهای سنتی تر خود نیز پذیرفته ایم - از جمله هنر بازی های رایانه ای و فناوری موسیقی.

رتبه بندی

تدریس تعالی چارچوب جایزه نقره ای

ما خوشحالیم که یک جایزه TEF Silver را برگزار کنیم که نشان دهنده کیفیت بالای تدریس توسط کارکنان با استعداد ما است.

جایزه نقره ای TEF ما به این معنی است که ما آموزش، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا را برای دانشجویان خود ارائه می دهیم و به طور مداوم از الزامات کیفیت ملی سختگیرانه برای آموزش عالی انگلستان فراتر می رویم. ما به ویژه خرسندیم که ارزیابی ما سطوح بسیار بالایی از رضایت دانش‌آموزان را نشان می‌دهد و اکثر دانش‌آموزان ما به نتایج عالی دست می‌یابند.

صلاحیت و شناخت کارکنان تدریس

کادر آموزشی ما از واجد شرایط ترین و شناخته شده ترین کادر آموزشی کشور هستند.

 • بر اساس ارقام ارائه شده توسط آکادمی آموزش عالی (HEA)، در سال 2017-2018 درصد کارکنان آموزشی ما که توسط HEA به رسمیت شناخته شده بودند، بیش از 78٪ بود، در مقابل میانگین بخش 42٪.
 • جدیدترین ارقام (2015-2016) از سوی آژانس آمار آموزش عالی (HESA) ما را در 16 مؤسسه برتر انگلستان از نظر درصد کارکنان دارای مدرک آموزشی قرار داده است: 76 درصد در مقابل میانگین بخش 51 درصد.
 • در آوریل 2019، سیان شاو و لوئیز جنکینز از FHEMS برنده بهترین پروژه تحول آفرین در جوایز eAssessment برای کارشان با MyKnowledgeMap در مورد تحول دیجیتال ارزیابی تمرین شدند.
 • در سپتامبر 2018، پل درایور، تکنسین ارشد یادگیری، جایزه معتبر انجمن فناوری یادگیری فناوری یادگیری سال را برای کار نوآورانه‌اش با واقعیت مجازی در ARU دریافت کرد.
 • در ژوئن 2017، دکتر زوئه بنت به دلیل "کمک برجسته او در آموزش الهیات در شرق آنگلیا و فراتر از آن" جایزه Lanfranc را برای تحصیل و بورس تحصیلی دریافت کرد.
 • تعدادی از معلمان دانشگاهی / حامیان یادگیری ما به دلیل تعالی تدریس خود در دستیابی به بورسیه های آموزشی دانشگاهی موفق بوده اند.
 • در دسامبر 2017، دکتر مت تیمیس توسط انجمن بریتانیایی برای علم ورزش و ورزش (BASES) برای آموزش کاربردی ورزش/علوم ورزش مورد تایید قرار گرفت و یکی از معدود افرادی در کشور است که این جایزه را کسب کرده است.

جایزه و به رسمیت شناختن

ما برنده هستیم

در سال 2020، ما برای پنجمین سال متوالی به عنوان یکی از 350 دانشگاه برتر جهان و یکی از 40 دانشگاه برتر در بریتانیا معرفی شدیم.

در همان زمان، در جدول لیگ نگهبان 2021 به عنوان دانشگاه پیشرو انگلستان برای دوره های آموزشی و علوم ورزشی معرفی شدیم. ما به‌ویژه خوشحالیم که یکی از ۲۰ دانشگاه برتر بریتانیا در گاردین برای «ارزش افزوده» هستیم، که میزان حمایت ما از دانشجویان خود را بدون توجه به پیشینه در جهت دستیابی به پتانسیل‌هایشان اندازه‌گیری می‌کند: بازتابی از تعهد ما به ارائه محیط یادگیری فراگیر.

این به دنبال جوایزی برای کیفیت امکانات آموزشی ما، و تأثیری که ما بر قابلیت استخدام، مدیریت و مهارت‌های رهبری دانش‌آموزانمان می‌گذاریم، می‌شود.

دانش‌آموزان سال آخر ما نیز تجربه آموزشی خود را - از جمله تدریس، حمایت تحصیلی، ارزیابی و بازخورد - در نظرسنجی ملی دانشجویان رتبه‌بندی کرده‌اند.

ویژگی های پردیس

چهار محوطه اصلی

ما علاوه بر کمبریج، پردیس هایی در چلمسفورد، لندن و پیتربورو داریم. پردیس چلمسفورد ما در ابتدا در مرکز شهر بود، اما در سال 1992 به یک سایت جدید و هدفمند منتقل شد. امروز، ساختمان‌های مدرن و خیره‌کننده ما را خواهید دید که در کنار رودخانه در محله دانشگاه و نوآوری شهر واقع شده‌اند. در همین حال، پردیس ما در Guild House، Peterborough در سال 2011 افتتاح شد. این سایت اختصاصی بهداشت، مراقبت اجتماعی و آموزش است که در آن ما بسیاری از پرستاران و مددکاران اجتماعی منطقه خود را آموزش می دهیم.

در سال 2015 ما خوشحالیم که یک محوطه جدید در قلب لندن معرفی کنیم که در آن دانشجویان از جمله کسب و کار، حقوق و امور مالی در سطح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند.

ما بیش از 115 میلیون پوند در دانشگاه های خود در سال های اخیر سرمایه گذاری کرده ایم. کمبریج از یک بازسازی بزرگ در سال 2011 بهره مند شد و در سال 2014 ما کار را بر روی سایت مراقبت های بهداشتی اختصاصی خود در خیابان یانگ تکمیل کردیم. آزمایشگاه‌های پیشرفته مهارت‌های بالینی از جمله بخش‌های بیمارستانی ساختگی را در خود جای داده است. خیابان یانگ همچنین مرکز تخصصی موسیقی درمانی ما است. در سال 2018، ما یک مرکز علمی کاملاً جدید و یک کلینیک حقوقی را افتتاح کردیم.

در همین حال، در چلمسفورد، ما یک برنامه توسعه بلندپروازانه را آغاز کرده ایم. در سال 1995، اعلیحضرت ملکه ساختمان ملکه را که نام مناسبی داشت، افتتاح کرد که محل کتابخانه دانشگاه است. از آن زمان (در میان دیگران) ساختمان چشم نواز لرد اشکرافت به آن ملحق شده است. ساختمان Sawyers با SuperLabs. ساختمان مایکل سالمون، که دارای مجموعه های شبیه سازی پزشکی پیشرفته است. و Arise Chelmsford که آزمایشگاه ها، کارگاه ها و فضای اداری را به مشاغل کوچک در بخش های پزشکی و مهندسی پیشرفته ارائه می دهد. جدیدترین پیشرفت بزرگ در دانشکده پزشکی ما، که در سپتامبر 2018 افتتاح شد، و در حال آموزش پزشکان آینده منطقه در فضایی ساخته شده با امکانات پیشرفته مهارت است.

با نگاهی به آینده، ما مفتخریم که در تأسیس ARU Peterborough مشارکت داریم - یک دانشگاه کاملاً جدید برای شهر که درهای خود را در سپتامبر 2022 باز خواهد کرد.

  بورسیه و بودجه

  ما می دانیم که گذراندن دوره مدرک از بسیاری جهات - از جمله مالی - یک تعهد بزرگ است. ما طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ایجاد کرده ایم تا این کار را برای برخی از بااستعدادترین دانشجویان خود آسان کنیم.

  بورس تحصیلی شایسته

  چیست؟ بورسیه شایستگی ما برای دانشجویان مقطع کارشناسی از انگلستان (و دانشجویان واجد شرایط اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا) که در تابستان 2021 امتحان می دهند و انتظار دارند به BBB برسند، باز است.

  برای کیست؟ دانشجویان بریتانیایی یا واجد شرایط اتحادیه اروپا در حال تحصیل در مقطع کارشناسی تمام وقت در پردیس های خانه صنفی کمبریج، چلمسفورد یا پیتربورو ما هستند.

  چقدر می ارزد؟ 1000 پوند

  چگونه درخواست کنم؟ اگر معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشید و به عنوان دانشجوی ARU ثبت نام کنید، به طور خودکار بورسیه شایستگی ما را دریافت خواهید کرد.

  بورسیه فارغ التحصیلان

  چیست؟ بورس تحصیلی فارغ التحصیلان ما برای دانشجویانی است که دوره مدرک ARU را گذرانده اند و می خواهند مطالعات بیشتری را انجام دهند.

  برای کیست؟ دانشجویان بریتانیایی یا واجد شرایط اتحادیه اروپا که شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا تحصیلات تکمیلی می کنند.

  چقدر می ارزد؟ 20 درصد تخفیف در دوره های تحصیلات تکمیلی یا 400 پوند تخفیف در برنامه های تحقیقاتی کارشناسی ارشد.

  چگونه درخواست کنم؟ هنگامی که برای دوره ای درخواست می کنید، به طور خودکار برای بورسیه فارغ التحصیلان ما ارزیابی می شوید.

  بورسیه ورزشی

  چیست؟ بورسیه ورزشی ما برای حمایت از ورزشکاران با استعداد در طول مدت حضورشان در ARU طراحی شده است.

  برای کیست؟ دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که در سطح منطقه ای، ملی یا بین المللی به رقابت می پردازند.

  چقدر می ارزد؟ دو سطح بورسیه وجود دارد که از 1400 پوند تا 12500 پوند در سال متغیر است.

  چگونه درخواست کنم؟ فرم درخواست را تکمیل کنید، از جمله یک بیانیه حمایتی که نشان دهد چرا برای این بورسیه مناسب هستید.

  تاریخ های کلیدی: برنامه ها در تمام طول سال باز هستند.

  بورسیه MBA

  چیست؟ چشم انداز شغلی خود را با کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی معتبر ما (MBA) تقویت کنید. در کمبریج تحصیل کنید و از بورس تحصیلی ما استفاده کنید که به صورت کاهش هزینه است.

  برای کیست؟ انگلستان یا دانشجویان بین المللی در دوره MBA ما.

  چقدر می ارزد؟ 4000 پوند برای دوره یک ساله یا 2000 پوند برای دوره دو ساله همراه با جایابی.

  چگونه درخواست کنم؟ ما به طور خودکار شما را برای این بورسیه در هنگام درخواست MBA در نظر خواهیم گرفت.

  بورسیه تعالی بین المللی

  چیست؟ بورس تحصیلی تعالی بین المللی ما به دانش آموزانی اعطا می شود که می توانند موفقیت های استثنایی تحصیلی و فوق برنامه را نشان دهند.

  برای کیست؟ دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد.

  چقدر می ارزد؟ 4000 پوند

  چگونه درخواست کنم؟ فرم درخواست را تکمیل کنید و یک بیانیه حمایتی 500 کلمه ای ارسال کنید که نشان دهد چرا برای این بورسیه مناسب هستید.

  بورسیه شایستگی بین المللی

  چیست؟ هر ساله تعدادی بورسیه شایستگی به دانشجویان بین المللی که در حال شروع دوره در ARU هستند اعطا می کنیم.

  برای کیست؟ دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا تحقیقاتی.

  چقدر می ارزد؟ بین 1000 تا 2000 پوند.

  چگونه درخواست کنم؟ اگر معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشید، به طور خودکار بورسیه شایستگی بین المللی ما را دریافت خواهید کرد.

  بورسیه بین المللی فارغ التحصیلان

  چیست؟ اگر در حال حاضر دانشجوی مقطع لیسانس در ARU هستید و می خواهید به دوره کارشناسی ارشد بروید، ممکن است واجد شرایط بورسیه بین المللی فارغ التحصیلان ما باشید.

  برای کیست؟ دانشجویان بین المللی که مدرک لیسانس خود را در ARU گذرانده اند و برای مدرک کارشناسی ارشد یا تحقیقاتی درخواست می دهند.

  چقدر می ارزد؟ 3000 پوند

  چگونه درخواست کنم؟ اگر معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشید، به طور خودکار بورسیه بین المللی فارغ التحصیلان ما را دریافت خواهید کرد.

  بورسیه عالی

  چیست؟ با همکاری شورای بریتانیا و کمپین بریتانیای بزرگ، هفت بورسیه تحصیلی به دانشجویانی از چین (دو مکان) و مصر، کنیا، اندونزی، مالزی و مکزیک (یک مکان در هر کشور) ارائه می‌کنیم.

  برای کیست؟ دانشجویان بین المللی که دوره تحصیلات تکمیلی را در ARU در سپتامبر 2021 شروع می کنند.

  چقدر می ارزد؟ 10000 پوند

  چگونه درخواست کنم؟ فرم درخواست کشور خود را تکمیل کنید.

  تاریخ های کلیدی: مهلت تا 25 ژوئن 2021 برای چین، اندونزی، مالزی و مکزیک تمدید شد.

  چاپ کوچک

  شما می توانید برای بیش از یک بورسیه درخواست دهید. با این حال، اگر درخواست شما موفقیت آمیز باشد، فقط یک مورد را دریافت خواهید کرد: این بورسیه تحصیلی بالاترین ارزش در بین کسانی است که برای آن درخواست داده اید.

  استثناء بورس تحصیلی فارغ التحصیلان ما است که می توانید آن را با یک بورس تحصیلی یا بورسیه دیگر ترکیب کنید.

  الزامات ویزا

  نحوه درخواست و پشتیبانی ویزا

  برای درخواست برای یکی از دوره های انگلیسی ما، به سادگی یک فرم درخواست را تکمیل کنید. می توانید فرم های درخواست را در صفحات دوره های جداگانه پیدا کنید.

  روند پذیرش

  به شرطی که شرایط ورود به دوره خود را داشته باشید - و شرایط مهاجرت - تیم پذیرش بین المللی ما معمولاً یک پیشنهاد مشروط برای شما ارسال می کند.

  اگر پیشنهاد شما مشروط است، به این معنی است که ما هنوز به برخی اسناد یا پرداخت نیاز داریم. مثلا:

  • یک کپی از گذرنامه شما
  • یک کپی از مدرک زبان انگلیسی شما
  • ریز نمرات مدرک یا مراجع (اگر در حال پیشرفت در یک دوره دانشگاهی هستید)
  • سپرده دوره
  • هزینه دوره کامل
  • تاییدیه که مایلید جای خود را بپذیرید.

  اگر به دوره قبل از جلسه ما (یا دوره پیش جلسه در کالج ARU) علاقه دارید، باید یک آزمون زبان انگلیسی امن (SELT) را از یک مرکز آزمون تایید شده شرکت کنید.

  پس از دریافت وجه و مدارک شما (که شرایط دوره را برآورده می کند)، پیشنهاد شما بدون قید و شرط ارائه خواهد شد. سپس نامه ویزای شما را پردازش می کنیم. ممکن است در این مرحله با شما تماس بگیریم.

  اگر اهل اتحادیه اروپا یا اتحادیه اقتصادی اروپا (EEA) هستید، نیازی به ویزا نخواهید داشت.

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Cambridge

   Anglia Ruskin University, East Rd, Cambridge CB1 1PT, , Cambridge

  • Chelmsford

   Bishop Hall Ln, Chelmsford CM1 1SQ, , Chelmsford

   • Peterborough

    University House, Swain Ct, Peterborough PE2 9PW, , Peterborough

    • London

     19 Charterhouse St, London EC1N 6RA, , London

     سوالات