Keystone logo
Boston University School of Law LLM آنلاین در مالیات
Boston University School of Law

LLM آنلاین در مالیات

Boston, آمریکا

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۳۰٬۵۸۰ / per semester *

آموزش از راه دور

* ثبت نام تمام وقت - 12 واحد یا بیشتر. 2548 دلار در هر اعتبار - ثبت نام پاره وقت - کمتر از 12 اعتبار

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

گزینه آنلاین برنامه مالیاتی فارغ التحصیلان به پزشکان فعال روشی انعطاف پذیر برای کسب رتبه عالی LLM قانون BU در درجه مالیاتی می دهد. دانش آموزان می توانند 24 واحد مورد نیاز برای LLM در درجه مالیات را به صورت تمام وقت یا پاره وقت تکمیل کنند. دانشجویان تمام وقت مدرک را در دو جلسه تکمیل می کنند، در حالی که دانشجویان پاره وقت ممکن است بسته به نیازهای برنامه خود، مدرک را در چهار جلسه متوالی یا در طی چهار سال تکمیل کنند.

برنامه با رتبه برتر و انعطاف پذیر. همان درجه

در طراحی یک گزینه آنلاین برای یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های Tax LLM در ایالات متحده، بسیار مهم بود که اطمینان حاصل شود که همان کیفیتی که این برنامه به آن معروف است توسط دانشجویان آنلاین تجربه می‌شود. در نتیجه، همه دانشجویان Tax LLM، چه به صورت مسکونی یا آنلاین ثبت نام کرده باشند، همان آموزش با کیفیت بالا را از دانشکده مشهور ما دریافت می کنند. علاوه بر این، همه دانش آموزان منابع مشاوره تحصیلی و توسعه حرفه ای فردی را دریافت می کنند و واجد شرایط شرکت در رویدادهای استخدام کارفرما در طول سال آخر تحصیل خود هستند. هیچ علامت اضافی در LLM در دیپلم مالیات و رونوشت بین دوره ها یا مدارک تحصیلی مسکونی و آنلاین اضافه نمی شود.

اکثر دانشجویان وکلای باتجربه ای هستند که در انواع تنظیمات حقوقی در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور کار می کنند. پذیرش در برنامه مالیاتی فارغ التحصیلان گزینه آنلاین انتخابی است و متقاضیان باید تمام شرایط مشابه متقاضیان مسکونی را داشته باشند. برای درخواست، متقاضیان باید دارای مدرک اول حقوق (JD یا LLB) از یک دانشکده حقوق معتبر ایالات متحده یا دانشکده حقوق در خارج از کشور باشند.

دانشجویانی که در گزینه آنلاین ثبت نام کرده اند، همان نرخ شهریه LLM را با دانشجویان LLM مالیاتی مسکونی پرداخت می کنند.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

  • LL.M. قانون مالیات، قانون تجارت و انطباق
    • Cergy, فرانسه
  • برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی
    • Irvine, آمریکا
  • LLM با گواهینامه در مدیریت ثروت ، مالیات بین المللی یا مدیریت ریسک
    • Fort Worth, آمریکا