Keystone logo
Carl Albert State College

Carl Albert State College

Carl Albert State College

مقدمه

در اینجا ، ما به دانشجویان یک آموزش کلاس جهانی با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهیم. Carl Albert State College به عنوان بهترین کالج جامعه در اوکلاهما انتخاب شده است. در حال حاضر شماره 11 در کشور برای نرخ فارغ التحصیلی در بین کالج های جامعه است. و ما مقرون به صرفه ترین شهریه و هزینه ها را در منطقه ارائه می دهیم. پردیس اصلی ما در Poteau ، با یک دانشگاه شعبه در Sallisaw است ، و ما 8 درجه و 3 برنامه گواهینامه را کاملا آنلاین ارائه می دهیم.

پردیس پوتو برای دانش آموزانی که مایل به داشتن تجربه کامل دانشگاه و شرکت در بسیاری از باشگاه های دانشگاه ، فعالیت ها و انواع بازی های درون مدرسه ای هستند ، فرصت های زندگی مسکونی را فراهم می کند. اگر در یک جلسه بعد از ظهر باشگاه شرکت نمی کنید ، در دوره تفریحی والیبال بازی می کنید ، یا چند ساعت مطالعه اضافی در مرکز منابع یادگیری دارید - احتمال اینکه بتوانید یک بازی وایکینگ بعد از ظهر را در مجموعه ورزشی برگزار کنید ، شرکت می کنید. دو و میدانی وایکینگ ها شامل تیم های بیس بال ، سافت بال ، کراس کانتری مردان و زنان و تیم های E-Sports هستند.

Carl Albert State College خانه اقشار مختلف مردم است. برای هر دانشجوی Carl Albert State College ، از جمله بزرگسال شاغل با سایر تعهدات - ما دوره های روزانه ، عصرانه و آنلاین را متناسب با برنامه شلوغ شما ارائه می دهیم. خواه قصد زندگی در دانشگاه ، رفت و آمد و یا کسب مدرک خود را به صورت آنلاین داشته باشید - Carl Albert State College به روشی کارآمد ، موثر و اقتصادی نیازهای دانشجویان را برآورده می کند. ما خواه دانش آموزان بخواهند پس از فارغ التحصیلی مستقیماً به کار خود بپردازند و یا قصد انتقال به حرفه شغلی خود را داشته باشند ، فرصتهای عالی تحصیلی را فراهم می کنیم.

مکان ها

  • Poteau

    South McKenna Street,1507, 74953, Poteau

    سوالات