Keystone logo
Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

مقدمه

Center for International Legal Studies - CILS / Center - یک موسسه تحقیق ، آموزش و تدریس حقوق غیرانتفاعی است که طبق قوانین اتریش به عنوان یک جامعه با منافع عمومی تأسیس و فعالیت می کند. دفتر مرکزی بین المللی این کشور از سال 1976 در سالزبورگ ، اتریش بوده است. هدف اصلی آن ترویج و انتشار دانش در بین اعضای جامعه حقوقی بین المللی است. CILS هر ساله چندین سمینار در اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، آفریقا ، آسیا و خاورمیانه برگزار می کند. این کنفرانس ها و جلسات برای حقوق CLE / CPD توسط انجمن حقوق انگلستان و ولز ، وکلای هلند ، ایالت های کالیفرنیا ، نیویورک ، تگزاس و سایر ایالت های مبتنی بر تلافی تأیید شده است. Center for International Legal Studies از سال 1977 تاکنون بیش از 100 پروژه تحقیق حقوقی را توسعه داده ، هماهنگ و منتشر کرده است. تقریباً 5000 حقوقدان در سراسر جهان به دلیل مشارکت آنها در پروژه های CILS شناخته شده اند. بیش از 300 عضو کنگره یاران CILS شده اند. سایر دانشگاهیان و پزشکان محترم به عنوان اعضای کامل و افتخاری و اعضای همکار از این مرکز حمایت می کنند. برنامه کارآموزی بین المللی عمل حقوقی این مرکز ، وکلا و دانشجویان حقوق را در مراکز آموزشی با موسسات حقوقی در اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، آسیا و آفریقا قرار می دهد. این کارورزان همچنین ممکن است در برنامه های JD یا LLM دانشکده های حقوقی خود اعتبار کسب کنند و CILS همچنین برای این منظور همکاری نهادی با چندین دانشکده حقوق را حفظ می کند. این مرکز از طریق برنامه استادان ویزیت خود ، متخصصان با تجربه را برای بازدید از اساتید در مؤسسات اروپای شرقی و جمهوری های شوروی سابق قرار می دهد. بیش از 300 وکیل ارشد از زمان شروع برنامه در سال 2006 ، تقریباً 700 ملاقات انجام داده اند.

FDI2015xs

با همکاری دانشگاه لازارسکی ورشو ، دانشگاه لیکسین شانگهای و دانشگاه اروپای مرکزی وین ، این مرکز برای فارغ التحصیلان حقوق و پزشکان مدرک LLM را در عمل تجاری فراملی ارائه می دهد. LLM نیاز به رضایت 21 واحد در یک دوره دو تا سه ساله دارد. چرخه I در وین ، اتریش ، چرخه II در شانگهای چین و چرخه III در ورشو ، لهستان تدریس می شود. رزرواسیون Cycle I اجباری است. جلسات Cycle II و Cycle III اختیاری است. پانزده اعتبار بصورت آنلاین در دسترس است. Center for International Legal Studies ، به همراه SULS ، PUSL ، DIS و KCL ، داوری داوری بین المللی سرمایه گذاری مستقیم خارجی ، مسابقه داوری داوری برتر سرمایه گذار-کشور را سازمان داده و تأسیس کرده است. این مرکز کنسرسیوم حقوق تجارت بین الملل را اداره می کند ، اتحادی از شرکتهای حقوقی مستقل منتخب که به یکدیگر در خدمات بین المللی به مشتریان خود کمک می کنند.

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137200_137156_LazarskiUniversityWarsaw.jpg

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpg

بورسیه های بنیاد یورکیل

هدیه ای از تی وی بنیاد Yorkhill را قادر می سازد CILS خیرخواهان به صندوق دو کمک هزینه تحصیلی با شهریه کامل، هر کدام با یک مقدار از آمریکا 13860 $، برای شرکت در LL.M. در فراملی برنامه تمرین تجاری شروع در 2021. متقاضیان باید به رزومه، همراه با دو حرف از مرجع و بیانیه ارائه تنظیم کردن که چرا این از ompletion ج از LL.M. ارزش نه تنها به متقاضی بلکه جامعه حقوقی متقاضی دوم مردم یک تی بزرگ داشته باشد. آخرین مهلت برای دریافت درخواست برای کمک هزینه تحصیلی بنیاد Yorkhill 2021 ژانویه 15 است.

بورس های تحصیلی CILS Benefactors Inc.

CILS خیرخواهان Inc. یک موسسه خیریه ثبت شده است که ارائه می دهد کمک های مالی برای دانش آموزان از کشورهای منتخب که در غیر این صورت نمی توان به شرکت در LL.M. برنامه CILS خیرخواهان شرکت فراهم می کند 20 50٪ کامل بورس های تحصیلی شروع در 2021. نرم افزار از دانش آموزان واجد شرایط در اول آمده است، اساس اول خدمت ارزیابی شده است. آخرین مهلت برای استفاده برای یک بورس تحصیلی 50٪ است 30 روز قبل از شروع یک جلسه علمی. هنگامی که تعلق می گیرد، بورس تحصیلی ادامه خواهد داد تا برای همه اعتبارات (مسکونی، آموزش از راه دور، و کارآموزی) مورد نیاز برای تکمیل LL.M. اعمال در عمل تجاری فراملی . CILS خیرخواهان شرکت کرده است لیبرال در ارائه کمک های مالی بوده است. درخواست های بودجه مستقیم با ارائه LL.M. به Center for International Legal Studies کاربرد.

مکان ها

 • Warsaw

  Warsaw, لهستان

  • Shanghai

   Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, , Shanghai

   • Vienna

    Quellenstraße 51, 1100, Vienna

    سوالات