Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

مقدمه

Católica Global School of Law که در سال 2009 تأسیس شد، از آن زمان به کانون توجه رو به رشد دانشگاه کاتولیکا پرتغالیا بر آموزش حقوقی فراملی تبدیل شده است. مستقر در لیسبون - یک پل جغرافیایی و استراتژیک بین اروپا و ایالات متحده -، Católica Global School of Law با هدف اساسی آماده سازی نسل های آینده وکلا برای فعالیت در زمینه های قضایی متعدد و منابع حقوقی متنوع ایجاد شد.

از زمان تأسیس، Católica Global School of Law در دستیابی به تعدادی از اهداف موفق بوده است. این دانشگاه گروه های قابل توجهی از دانش پژوهان، اعم از مقیم و مهمان، و گروه هایی از دانشجویان فارغ التحصیل از بیش از 50 ملیت مختلف را که هر دو از دانشکده های حقوقی معتبر از سراسر جهان آمده اند، جذب کرده است. چهار برنامه پیشرفته را راه اندازی کرده است: LL.M. قانون در زمینه اروپایی و جهانی ، LL.M. حقوق تجارت بین الملل LL.M. قانون در اقتصاد دیجیتال و دکتری جهانی در حقوق . کیفیت این برنامه‌ها برای سال‌های متمادی توسط فایننشال تایمز به رسمیت شناخته می‌شد که Católica Global School of Law به عنوان یکی از خلاق‌ترین دانشکده‌های حقوق در جهان انتخاب کرده است.

به طور کلی، Católica Global School of Law توانسته است به سرعت به مرکز مهم آموزش و تحقیقات حقوقی در قاره اروپا تبدیل شود، زیرا یکی از اعضای موسس لیگ جهانی دانشکده های حقوق بوده و اخیراً به شبکه دانشکده حقوق اروپا پیوسته است.ماموریت و ارزش ها


چشم انداز ما

در Católica Global School of Law ، ما تلاش می‌کنیم در کاری که انجام می‌دهیم، پیشرو باشیم، آموزش حقوقی پیشرفته ارائه می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که خود را در میان برترین دانشکده‌های حقوق جهانی در جهان قرار می‌دهیم.


ماموریت ما

ماموریت ما دوگانه است.

اول، ما متعهد به توسعه مداوم برنامه‌های نوآورانه هستیم تا دانشجویان را برای 30 سال آینده آماده کنیم و به آنها کمک کنیم تا مشاغل حقوقی بین‌المللی را در بالاترین سطوح حرفه‌ای دنبال کنند. برای دستیابی به این هدف، ما هیئت علمی قابل توجهی را گردآوری کرده ایم، با دانشمندان و متخصصانی که از رویکرد تدریس پیش بینی شده در برنامه های ما استقبال می کنند.

ثانیاً، هدف ما تولید تحقیقات حقوقی پیشگام، تضمین دسترسی گسترده به دانش تولید شده در Católica است. به همین دلیل است که ما تعدادی از امیدوارکننده‌ترین دانشگاهیان را در رشته‌های تحصیلی خود برای اعضای هیئت علمی مقیم خود جذب کرده‌ایم - دانشمندانی که قادر به انجام تحقیقات مشارکتی و تأثیرگذار هستند.


ارزش های ما

 • ارائه آموزش های حقوقی پیشرفته
 • تأثیر اجتماعی در سطح ملی و بین المللی داشته باشد
 • چارچوب های فکری تازه ایجاد کنید
 • ایجاد تحقیقات حقوقی در سطح بالا
 • ترویج رفتار اخلاقی
 • تنوع و فراگیری را در بدنه دانش آموزی خود تقویت کنیم

مکان ها

مکان ها
 • Lisbon

  Palma de Cima catolica.law@ucp.pt , 1649-023, Lisbon

  • instagram

سوالات