Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

مقدمه

Católica Global School of Law که در سال 2009 تأسیس شد، از آن زمان به کانون تمرکز رو به رشد دانشگاه کاتولیکا پرتغالی بر آموزش حقوقی فراملی تبدیل شده است. Católica Global School of Law که در لیسبون واقع شده است - پل جغرافیایی و استراتژیک بین اروپا و ایالات متحده - با هدف اساسی آماده سازی نسل های آینده وکلا برای فعالیت در زمینه حوزه های قضایی متعدد و منابع حقوقی متنوع ایجاد شد.

Católica Global School of Law از زمان تأسیس خود در دستیابی به تعدادی از اهداف موفق بوده است. این دانشگاه گروه های قابل توجهی از دانش پژوهان، اعم از مقیم و مهمان، و گروه هایی از دانشجویان فارغ التحصیل از بیش از 50 ملیت مختلف را که هر دو از دانشکده های حقوقی معتبر از سراسر جهان آمده اند، جذب کرده است. چهار برنامه پیشرفته را راه اندازی کرده است: LL.M. قانون در زمینه اروپایی و جهانی ، LL.M. حقوق تجارت بین الملل LL.M. قانون در اقتصاد دیجیتال و دکتری جهانی در حقوق . کیفیت این برنامه ها به طور مداوم توسط فایننشال تایمز برای سال ها به رسمیت شناخته شد، که Católica Global School of Law به عنوان یکی از خلاقانه ترین دانشکده های حقوق در جهان انتخاب کرده است.

به طور کلی، Católica Global School of Law توانسته است به سرعت به مرکز مهم آموزش و تحقیقات حقوقی در قاره اروپا تبدیل شود، زیرا یکی از اعضای موسس لیگ جهانی دانشکده های حقوق بوده و اخیراً به شبکه دانشکده حقوق اروپا پیوسته است.


ماموریت و ارزش ها

در Católica Global School of Law ، هدف ما ارائه یک تجربه دانشگاهی بی نظیر است که فارغ التحصیلان ما را برای تبدیل شدن به رهبران حرفه حقوقی آماده می کند. تجربه‌ای که ما ارائه می‌کنیم مبتنی بر یک باور اساسی است: اینکه مطالعه حقوق تنها در مورد تسلط بر قواعد حقوقی نیست، بلکه در مورد درک زمینه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است که قانون در آن عمل می‌کند.

ما با ترویج تفکر انتقادی، حل مسئله نوآورانه و همکاری بین رشته ای، در تلاش هستیم تا فرهنگ تعالی در آموزش و پژوهش حقوقی را تقویت کنیم. دانشکده ما متشکل از متخصصان و متخصصان حقوقی برجسته است که دانش و تخصص زیادی را به کلاس درس می آورند، در برنامه هایی که برای ارائه دیدگاهی جهانی به دانشجویان در مورد قانون طراحی شده اند. ما همچنین یادگیری عملی را از طریق انواع سمینارهای مهارتی، دادگاه های آزمایشی، و دیگر فرصت های تجربی که به دانش آموزان ما امکان می دهد دانش خود را در محیط های واقعی به کار ببرند، در اولویت قرار می دهیم.

یک دانشکده حقوق پیشرو نیز باید یک جامعه حمایت کننده باشد که به تنوع، شمول و مسئولیت اجتماعی اهمیت می دهد. در Católica، ما متعهد به ایجاد محیطی هستیم که پذیرای دانش‌آموزان با هر زمینه‌ای باشد، و همچنین به ترویج فرهنگ خدماتی که تعهد ما به منافع عمومی را نشان می‌دهد، بپردازیم.

در نهایت، هدف ما این است که فارغ التحصیلانی تولید کنیم که نه تنها وکلای برجسته باشند، بلکه پیشگامانی باشند که تأثیر مثبتی بر جوامع و جامعه خود بگذارند.

مکان ها

سوالات