Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Cambridge Graduate University

Cambridge Graduate University

Cambridge Graduate University

مقدمه

به عنوان یک رهبر جهانی، Cambridge Graduate University برای شما طراحی شده است. Cambridge Graduate University اولین دانشگاه جهان در جهان است که توسط دانشمندان برتر جهان برای گروهی از رهبران جهانی انتخاب شده است تا تأثیرات جهانی در قرن 21 و فراتر از آن را داشته باشد. محققان معتبر و کارشناسان از دانشگاه های نخبه مانند دانشگاه هاروارد، MIT، ییل، آکسفورد، مدرسه اقتصاد لندن و غیره، به طور شخصی با هر مربی انتخاب شده از رهبران جهانی از طریق انعطاف پذیری جهانی، ایجاد یک شبکه جهانی نادر و قدرتمند از رهبران جهانی برای تاثیر جهانی. وقت شماست! بیایید تبدیل کنیم و شما را قدرتمند کنیم!چرا Cambridge Graduate University انتخاب کنید؟

1. مربیان معتبر دنیا و تمرینکنندگان به عنوان اعضای هیئت علمی.

دانشکده نادر دانشمندان معتبر و تمرینکنندگان موفق از هر بخش از اقتصاد جهانی، با Ph.Ds، LL.M.، JDs، و دیگر فارغ التحصیلان از دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست، ییل، مدرسه اقتصاد لندن، دانشگاه شیکاگو، کلمبیا، دانشگاه پنسیلوانیا، آکسفورد و غیره، شخصا مربیان رهبران جهانی میانه ی حرفه ای را هدایت می کنند و به غوطه ور شدن در هر منطقه ی جهانی هدایت می کنند. این اساتید معتبر برای شما به ارمغان می آورد و به شما برای دسترسی آسان و تعامل با شما سفر می کند.2. شبکه جهانی نخبه جهانی.

راهنمای اعضای هیات علمی معتبر، گروهی از موفق ترین متخصصان و دانش پژوهان میانسال را انتخاب می کند. اعضای کوهورت به دقت توسط کمیته پذیرش برای تنوع جهانی، موفقیت حرفه ای و علمی و ظرفیت تاثیر جهانی در قرن بیست و یکم انتخاب شده اند. گروه کوهنوردی با هم رشد می کنند، برنامه های آموزشی و غوطه وری را با هم تجربه می کنند و یک شبکه جهانی رهبران جهانی را برای تاثیر جهانی در طول عمر خود ایجاد می کند.3. تنها دانشگاه جهانی دانشگاه جهانی.

برای شبکه جهانی نخبه به درک و رهبری جهان نیاز به غوطه وری در جهان است. دانشکده معتبر از کلاس درس زندگی جهانی برای آموزش، آموزش، تجربه، تبدیل و تقویت شبکه جهانی نخبه استفاده می کند.4. دسترسی رهبر جهانی نخبه جهانی.

رهبران جهانی نخبگان دارای اهداف بلندپروازانه و کاملا حرفه ای، علمی و شخصی و مسئولیت های شخصی هستند. برنامه درسی توسط استاد برجسته برای ایجاد حرفه ای، علمی، اقتصادی و پیشرفت اجتماعی حرفه های رهبران جهانی بدون وقفه درآمد، زندگی حرفه ای یا شخصی خود، اما افزایش زندگی آنها و اتصال آنها به شبکه ای از محققان جهانی ساخته شده است و تمرینکنندگان در سراسر جهان.5. تعامل معتبر و سرگرم کننده جهان.

هیات علمی معتبر و اعضای کوهورت نخبگان در قالب قالب پشت صحنه شخصیتی حقیقت و بحث های بالقوه که بر پایه احترام، صداقت، قدرت، هوش و مهمتر از همه، داشتن زندگی کامل و سرگرم کننده در حین انجام این کار، در جهان قرار دارد.6. پردیس های جهانی و برنامه های Pathway پردیس ایالات متحده.

از طریق دانشگاه های شریک جهانی منطقه ای، دانش آموزان می توانند برنامه های درسی سال اول خود را در کشور خود و یا با کمپینگ سایبر پردیس دانشگاه کمبریج شروع کنند و پس از اتمام دوره اول یا ابتدایی خود، انتقال به پردیس جهانی یا برنامه پردیس ایالات متحده. برنامه پردیس ایالات متحده در چهار شهر مجزا از ایالات متحده مانند کمبریج / بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک و لس آنجلس تحویل داده شده است. برنامه تحصیلی دانشگاه آمریكا توسط استاد معتبر برای تضمین پیشرفت حرفه ای، علمی، اقتصادی و اجتماعی مشاغل رهبران جهانی بدون وقفه درآمد، زندگی حرفه ای یا شخصی خود، اما افزایش زندگی آنها و اتصال آنها به شبکه ای از محققان و تمرینکنندگان ایالات متحده.7. برنامه پردیس سایبر.

برنامه پردیس سایبر، Cambridge Graduate University ، برنامه های درسی تعاملی و محتوا را از طریق تاسیسات دانشگاهی Cyber ​​و فناوری پیشرفته تر، برای تکمیل تحصیلات دانشگاه Cyber، یا ارائه دسترسی و مشارکت در ایالات متحده فراهم می کند. برنامه های پردیس پردیس و Pathway جهانی.

مکان ها

  • Cambridge

    Cambridge Graduate University One Broadway 14th Floor , , Cambridge

    سوالات