Keystone logo
The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

مقدمه

مدرسه کلمبوس قانون می درخشد به عنوان یک گوهر پنهان در آموزش و پرورش قانونی در واشنگتن دی سی به یک آکادمی متشکل از دانشجویان دانشگاهی و دلسوز، یک دانشکده حمایتی و علمی برجسته است، و یک پایگاه دانش آموختگان انجام شده و به خوبی متصل است که آماده است برای کمک به دانش آموزان امروز رسیدن به اهداف خود.

دانش آموزان ما فردی و جمعی اکسل. آنها کمک هزینه های تحصیلی، externships، و کمک هزینه تحصیلی بدست آورد؛ برخی نیز در مجلات قانون منتشر می شود. دادگاه و محاکمه تیم موت، ما برنده تمجید در مسابقات از پورتوریکو به وین به هنگ کنگ. دانشجویان حقوق CUA برای مشتریان زندگی می کنند از طریق کلینیک حقوقی پیشگام ما، اثبات روزانه حقیقت از ماکسیم باستان دفاع: من و من را درک کنید.

نسبت اعضای هیئت علمی دانش آموز کوچک است. استادان به مایل اضافی برای کمک به دانش آموزان با توصیه ها و در ایجاد ارتباطات حرفه ای. اضافه کردن به این محیط مدرسه قانون برای رفاقت، که در آن دانش آموزان می خواهم به دیدن یکدیگر موفق اشاره شد، و شما باید پایه و اساس یک تجربه دانشکده حقوق فراموش نشدنی.

معلمان و ظالمان، زمان کامل ما و اعضای هیئت علمی کمکی استادان، دانشمندان، محققان، پزشکان، و مفسران قانونی از مرتبه اول است. برخی در دادگاه فعال باقی می ماند. دیگر متون معیار در افراد مانند شبه جرم و اوراق بهادار قانون نویسنده اند. آنها در کنفرانس ها و بر روی پانل های سراسر جهان در حال حاضر. آنها خوانده شده، به نقل از، نقل شده، و مورد احترام است. بالاتر از همه، دانشکده ما به تعالی در آموزش قانون و برای موفقیت عملکرد دانش آموزان ما اختصاص داده است.

ساختمان دولت از هنر ما این است که فقط چند دقیقه از قلب واشنگتن، دی سی، مرکز قانونی کشور و بهترین شهرستان در امریکا برای مطالعه قانون واقع شده است. مدرسه کلمبوس قانون است عضو انجمن دانشکده های حقوق آمریکا (AALS) از سال 1921 و کانون وکلای آمریکا (ABA) از سال 1925 بوده است.

ما از شما دعوت به کشف وب سایت ما و در مورد آنچه باعث می شود مدرسه کلمبوس قانون متمایز یاد بگیرند. از سال 1897، دانشکده حقوق دانش آموزان از هر دین و ایمانی و پس زمینه استقبال کرده است، آموزش، هدایت و کمک به تحول خود را به برخی از بهترین پزشکان قانونی در امریکا است.

مزیت قانون CUA

واقع در واشنگتن دی سی، دانشگاه کاتولیک امریکا مدرسه کلمبوس قانون (قانون CUA) یکی از بهترین انتخاب های اگر هدف شما این است به فارغ التحصیل با مهارت شما می توانید - از جمله تجزیه و تحلیل انتقادی حقوقی، نگارش حقوقی، و حمایت دهان موثر - که به عمل قانونی موفق در قرن 21 ضروری است.

در هر نوبت، رویکرد CUA قانون به آموزش و پرورش قانونی را می توان با سه کلمه خلاصه: عملی، متمرکز شده است، و متصل، همچنین به عنوان مزیت قانون CUA اشاره شده است. این ترکیب با یک حس قوی از خدمات و در پایتخت کشور واقع را قانون CUA یک تجربه آموزش و پرورش قانونی که به شما اجازه به رشد هر دو حرفه ای و به عنوان یک فرد.

خدمت رسانی

قانون CUA یک ماموریت منحصر به فرد از خدمات. این ماموریت است تعهد ما به طرفدار بونو کار، تعهد مشترک توسط دانش آموزان، استادان و فارغ التحصیلان به طور یکسان نمونه. مهارت های بالینی در قلب چگونگی عملکرد قانون به عنوان یک ابزار برای کمک و حمایت دیگران، به ویژه جامعه آسیب پذیر ترین نهفته است.

دانش آموزانی که به خدمات کشیده شده که فرصت های زیادی برای درگیر شدن در بلند مدت و پروژه های کوتاه مدت عدالت اجتماعی، و همچنین سازمان های دانشجویی که به برگشت به communtiy محلی است. قانون CUA نیز کمک دانش آموزانی که مایل به دنبال کمک هزینه های تحصیلی کارشناسی ارشد و دیگر فرصت های شغلی در منافع عمومی و تنظیمات خدمات عمومی است.

ماموریت قانون بیانیه

مدرسه کلمبوس قانون بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه کاتولیک امریکا است و آن را پشتیبانی و پیشرفت اهداف و اهداف دانشگاه به عنوان یک کل، به عنوان آنها در طول تاریخ این دانشگاه مورد تایید و در حال حاضر در بیانیه ماموریت دانشگاه اعلام کرد. این اهداف و مقاصد خود را در یک تعهد هسته به آرمان های آبروی هر فرد انسان آشکار؛ احترام به مصونیت از تمام زندگی بشر؛ عدالت ریشه در منافع مشترک. شناخت و حمایت از حقوق بشر به عنوان هدیه از خالق. مراقبت از فقرا، مورد غفلت قرار گرفته، و آسیب پذیر. و تعهد و عشق به یکدیگر است. به عنوان یک مدرسه قانون، ما در تلاش برای کشف، حفظ و انتقال حقیقت در تمامی اشکال آن. برای رسیدن به تمایز علمی در سنت فکری کاتولیک؛ و برای اطمینان، از روش های نهادی، وفاداری به الهام مسیحی دانشگاه.

حس مدرسه از یکپارچگی سازمانی و جامعه نشان دهنده وفاداری خود را به آرمان ها و اعتقادات کاتولیک. به این ترتیب، مدرسه به پرورش اوراق قرضه در حال حاضر قوی خود را از جامعه با ادامه به ترویج و حفظ احترام و در میان اعضای هیئت علمی، مدیران، دانش آموزان، کارکنان و فارغ التحصیلان، و احترام به تنوع پس زمینه، مذهبی، نظرات متعهد، و کمک های که اعضا را به جامعه مدرسه قانون است.

ما گرد هم آوردن بدن دانش آموز قادر و متنوع و ارائه دانش آموزان با آموزش حرفه ای استثنایی طراحی برای آماده سازی و ایجاد انگیزه در آنها برای خدمت به با هوش، صداقت و قدرت به نیازهای مشتریان، جوامع، ملت، جامعه مدنی و جامعه بین المللی. ما در تلاش برای انتقال به دانش آموزان ما مجموعه ای جامع از شایستگی عملی، طیف گسترده ای از دانش اعتقادی، و تعهد راسخ به عمل اخلاقی از قانون است. فراتر از سال اول تحصیلات ما دانش آموزان را تشویق به شرکت کننده ها در تخصص ساختار طریق مجموعه ای از موسسات، آموزش بالینی، مراکز و برنامه هایی که منظور افزایش مهارت های که به ارائه بالاترین کیفیت نمایندگی قانونی ضروری است. از طریق ارائه آموزش با کیفیت بالا، بورس تحصیلی دقیق، دستاورد حرفه ای و خدمات اجتماعی، دانشکده حقوق را به سهم قابل توجه و پایدار به غنی سازی دانش، یکپارچگی حرفه های حقوقی متعهد، و افزایش رفاه گسترده تر جامعه، ملت، و کلیسا.

مکان ها

  • Washington

    The Catholic University of America Columbus School of Law 3600 John McCormack Rd., NE , 20064, Washington

سوالات