Keystone logo
Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

مقدمه

مدرسه ما

ما بیش از 125 سال است که وکلا را آموزش می دهیم. اما ما روی گذشته متمرکز نیستیم - می دانیم که مهم ترین چیز این است که چگونه شما را برای آینده خود آماده کنیم.

یک رهبر ملی

ما یک دانشکده حقوق در سطح ملی در قلب دانشگاه سیرکل، یک محله فرهنگی پر رونق در نزدیکی مرکز شهر کلیولند، اوهایو هستیم.

برنامه های حقوق بین الملل، قانون بهداشت و حقوق مالکیت معنوی ما در میان برترین ها در کشور هستند. دوره های رهبری و تجربیات عملی در سراسر برنامه درسی نوآورانه ما تزریق می شود. همه دانش‌آموزان در سال اول کار با مشتریان واقعی خود را شروع می‌کنند و در سال سوم خود در یک تجربه تمرین نیمه‌وقت یک ترم، تمام وقت یا یک سال شرکت می‌کنند.

مجله National Jurist ما را در میان 25 دانشکده حقوق برتر معرفی کرد که بهترین فرصت‌های حقوقی با منافع عمومی را ارائه می‌دهند و در میان اولین "مجموعه دانشکده‌های حقوقی افتخاری" خود که بهترین آموزش‌های عملی را ارائه می‌دهند، نام برد.

ما مدارک JD، LLM، و SJD و همچنین ده برنامه درجه دوگانه را ارائه می دهیم.

به علاوه، دانش‌آموزان JD می‌توانند پس از یک سال تحصیلی در 17 مدرسه شریک در خارج از کشور تحصیل کنند یا در طول سال 3L خود مدرک LLM خارجی را در سه مدرسه شریک به پایان برسانند:

 • دانشگاه پاپی کومیلاس در مادرید،
 • دانشگاه میدلسکس لندن،
 • دانشگاه پاریس دوفین

حضور رو به رشد ما

حدود دو سوم دانشجویان ما از خارج از اوهایو هستند و بیش از 10000 فارغ التحصیل در سراسر جهان زندگی و کار می کنند. فارغ التحصیلان ما در طیف گسترده ای از محیط های حقوقی، دولتی، غیرانتفاعی و تجاری مشغول به کار هستند. بسیاری از مشمولان ما مدیران عامل، شرکای شرکت حقوقی، مقامات دولتی و دیگر رهبران شناخته شده هستند.

دانشکده خبره

ما یک محیط دوستانه و دوستانه داریم که همکاری بین اساتید، مدیران، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان را تشویق می کند. وقتی به دانشکده حقوق ما می‌پیوندید، بخشی از خانواده حقوقی ما هستید.

ماموریت

در Case Western Reserve University School of Law، تنوع یک ارزش اصلی است. آرزوی ما این است که محیطی فراگیر باشیم که در آن همه اعضا برای مشارکت در جامعه احساس قدرت کنند و انرژی خلاقانه و بینش هایی را پرورش دهند که منجر به یک موسسه بهتر می شود.

ما شامل افراد با هر نژاد، قومی، فرهنگی، اجتماعی-اقتصادی، ملی و بین‌المللی می‌شویم که از تنوع فکری، آموزشی، مذهبی، سنی، گرایش جنسی، هویت/بیان جنسیتی، وابستگی سیاسی و ناتوانی استقبال می‌کنیم.

ما در تلاش هستیم تا فرهنگی از شمول را ایجاد کنیم که روابط و تعاملات بین افراد با پیشینه‌های مختلف را تشویق می‌کند، فرهنگی که کرامت انسانی را افزایش می‌دهد به طور فعال تعصب و تبعیض را کاهش می‌دهد و کیفیت زندگی را برای همه افراد جامعه بهبود می‌بخشد.

کاری که ما انجام می دهیم

ما مشارکت هایی را بین دانشکده حقوق، دانشگاه، سازمان های حقوقی، فارغ التحصیلان و سایر شرکای جامعه ایجاد می کنیم، پرورش می دهیم و حفظ می کنیم تا از طرح های تنوع و فراگیر حمایت کنیم. این شامل آموزش تنوع و شمول و رویدادها برای ایجاد یک جامعه حمایتی است.

برنامه ما توسط کمیته ای متشکل از اساتید، کارکنان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، و رهبران تنوع دانشگاهی و همچنین اعضای کلیولند و جوامع حقوقی بزرگتر اوهایو هدایت می شود. ما با هم کار می کنیم تا یک برنامه استراتژیک و ابتکارات متنوع ایجاد کنیم تا دانشکده حقوق را به مکانی متنوع و فراگیر برای همه دانشجویان، کارکنان و اساتید تبدیل کنیم.

یک موسسه متصل

ما بخشی از دانشگاه کیس وسترن رزرو هستیم، یک موسسه تحقیقاتی با رتبه بالا با بیش از 6600 دانشجوی کارشناسی ارشد و حرفه ای و بیش از 5150 دانشجوی کارشناسی.

این دانشگاه همچنین خانه چندین مدرسه تحصیلات تکمیلی دیگر است - که ما با بسیاری از آنها برای مدرک دوگانه همکاری می کنیم:

 • دانشکده مدیریت Weatherhead;
 • مدرسه پزشکی؛
 • دانشکده مهندسی مورد;
 • دانشکده پرستاری فرانسیس پین بولتون؛
 • دانشکده دندانپزشکی;
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی؛
 • دانشکده علوم اجتماعی کاربردی جک، جوزف و مورتون ماندل. و
 • دانشکده علوم و هنر.

رتبه بندی

 • شماره 9 در قانون بهداشت - گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده، شماره رتبه بندی 2021.
 • شماره 24 در حقوق بین الملل - گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده، شماره 2021 رتبه بندی.
 • شماره 40 در قانون مالکیت معنوی - اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده، شماره رتبه بندی 2021
 • شماره 44 در آموزش بالینی، اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی، شماره 2021 رتبه بندی.
 • #30 رتبه‌بندی ملی دانشکده برای تأثیر علمی - مطالعه هیلد و سیکلمن، 2019.

دانشکده ما از نظر تأثیر علمی در رتبه 30 کشور قرار دارد. آنها در رشته های خود از کارشناسان برجسته هستند و اولویت اول آنها موفقیت دانش آموزان ما است.

مکان ها

 • Cleveland

  Case Western Reserve University School of Law Foreign Graduate Legal Studies 11075 East Boulevard

  سوالات