Keystone logo
© TESS
CY Cergy Paris University - School of Law

CY Cergy Paris University - School of Law

CY Cergy Paris University - School of Law

مقدمه

دانشگاه سرگی پونتوا (UCP) در سال 1991 ایجاد شد. در 1 ژانویه 2020، UCP با چندین موسسه آموزش عالی دیگر ادغام شد و دانشگاه CY Cergy Paris ("CYU") را تشکیل داد. CYU در غرب پاریس در بخش Val d'Oise واقع شده است. موقعیت جغرافیایی ممتاز آن به آن اجازه می دهد از پاریس و مناطق اشتغال غربی آن بهره مند شود.

CYU یک موسسه دولتی و یک مرکز پیشرو برای آموزش و تحقیق است که پذیرای بیش از 1500 دانشجوی بین المللی از 54 کشور مختلف از مجموع 25000 دانشجوی شامل 600 دانشجوی دکترا، 1200 محقق و 4132 فارغ التحصیل است. این دانشگاه با بیش از 1000 پرسنل علمی، تمام سطوح تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و در بین 20 دانشگاه برتر ملی رتبه بندی شده است.

CYU مبادلات بین المللی را با بیش از 135 دانشگاه خارجی توسعه داده است، در برنامه مبادلات اروپایی شرکت می کند، و سیستم ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپایی) را پذیرفته است که به دانشجویان اروپایی اجازه می دهد برای دوره های تحصیلی خارج از کشور، واحدهای دانشگاهی خود را کسب کنند. CYU چندین بار توسط دولت فرانسه به عنوان "دانشگاه نمونه" معرفی شده است.

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق CYU پذیرای بیش از 3100 دانشجو است که به دو دسته مجوز، کارشناسی ارشد و دکترا تقسیم می شوند و نظارت و پشتیبانی واقعی را در طول تحصیل و تا زمان ادغام حرفه ای آنها ارائه می دهد. این یک مدرسه پویا و معتبر است که در فرانسه توسط وزارت آموزش فرانسه رتبه 3 و در پاریس و حومه آن رتبه اول را به دلیل حقوق متوسط ​​فارغ التحصیلان و ادغام شغلی آن دارد.

دانشکده حقوق چندین بار کرسی معتبر فولبرایت را دریافت کرده است. این با تمایل آن به توسعه برنامه های بین المللی و تبادل مشخص می شود.

آموزش وکلای شایسته یکی از اهداف اصلی دانشکده حقوق بوده است که نشان از پیوندهای متنوع با شبکه حرفه ای و ارتباط نزدیک با کانون وکلا و مقامات محلی و ملی دارد.

مکان ها

  • Cergy

    CY Cergy Paris Université 33 Bd du port Cergy Pontoise Cedex, 95011, Cergy

سوالات